Gość: V.C. IP: 217.99.96.* 28.06.01, 01:49 I z UPR-em ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: luka Re: PRECZ Z LEWICĄ ! IP: 217.67.196.* 28.06.01, 08:05 Gość portalu: V.C. napisał(a): > I z UPR-em ! I z PPS, UP, SLD ! PS. Ale żeśmy sobie podyskutowali... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Al Re: PRECZ IP: 192.168.1.* / *.piwet.pulawy.pl 28.06.01, 08:24 Precz ze Związkiem Emerytów i Rencistów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: choleryk Re: PRECZ Z KARA SMIERCI ! IP: *.lowicz.sdi.tpnet.pl 28.06.01, 09:36 Gość portalu: V.C. napisał(a): > I z UPR-em ! Precz z preczem ! Oj V.C. ty to zawsze wyskoczysz . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: # Re: PRECZ Z KARA SMIERCI ! IP: *.wroclaw.tpnet.pl 28.06.01, 09:54 Gość portalu: Jest wezel gordyjski - studenci prawa w USA odkryli kilkaset pomylek sadowych zakonczonych wykonaniem KS w ramach cwiczen z rewizji orzeczen. A z drugiej strony przyznaje spoleczenstwo prawo wykonywania KS zbrodniarzom samo sie go pozbawiajac. Problem teoretycznie nadaje sie do wrzucania kija w szprychy sejmowe. Praktycznie winien byc stosowany hirurgicznie i na krotki okres, by zminimalizowac pomylki, a wytworzyc pamiec pokoleniowa - z mozliwoscia przywrocenia po reemisji raka praworzadnosci. Pozdrowienia ( nie pzdrwka) i szacunek dla Luka. # Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Al Re:Nie tylko c IP: 192.168.1.* / *.piwet.pulawy.pl 28.06.01, 10:05 Nie tylko "c" zabrakło w chirurgicznie, ale znacznie więcej w głowie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: # Re:Nie tylko c IP: *.wroclaw.tpnet.pl 28.06.01, 12:07 Gość portalu: Al napisał(a): > Nie tylko "c" zabrakło w chirurgicznie, ale znacznie więcej w głowie Al jako przybysz z kosmosu zainteresowany li tylko znalezieniem "kociego zarcia" na Ziemi a zainfekowany podczas pokonywania nieistniejacego ozonu wszystkimi wirusami od tolerancji "dobra inaczej" do "cywilizacji smierci" jest w zupelnosci usprawiedliwiony kompletnym brakiem orientacji w niebezpieczenstwie pyskowania #-owi. Tym razem Ci daruje. Po zorientowaniu sie na innych watkach i braku poprawy nakarmie Cie najlepsza swieza kocizna wolna od BSE. Braku Sensu I Etyki. Twoj oddany kosmitom politycznym # w spusciznie XX wieku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luka Re:Nie tylko c IP: 217.67.196.* 28.06.01, 12:28 Gość portalu: # napisał(a): > Al jako przybysz z kosmosu zainteresowany li tylko > znalezieniem "kociego zarcia" na Ziemi > a zainfekowany podczas pokonywania nieistniejacego ozonu > wszystkimi wirusami od tolerancji "dobra inaczej" do "cywilizacji smierci" > jest w zupelnosci usprawiedliwiony kompletnym brakiem orientacji > w niebezpieczenstwie pyskowania #-owi. > Tym razem Ci daruje. > Po zorientowaniu sie na innych watkach > i braku poprawy nakarmie Cie > najlepsza swieza kocizna wolna od BSE. > Braku Sensu I Etyki. > Twoj oddany kosmitom politycznym # > > w spusciznie XX wieku Kolego #, wysyłając powyższy tekst wykluczyłeś się poza nawias ludzkości i wystawiłeś na sztychy bandy Ala-Baby. W towarzystwie kata-kretyna luki znalazłeś się na szczycie lewackiej listy proskrypcyjnej. Szczerze współczujący, kanibal luka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotrq Aleeeee... IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 28.06.01, 12:28 Al, a może jeszcze cos poza tym blyskotliwym stwierdzeniem? Moze jakis argumencik? lbo odrobinę tolerancyjki? Bo widzę że twoja tolerancyjka jest tolerancją wybiórczą: jeżeli ktoś uważa inaczej niż ty, to znaczy że jest matołem. Na szczęście nie zarażę się od ciebie, bo jestem uodporniony, i za matoła uważał cię nie będę, bo chociaż moim zdaniem jestes w błędzie, ale ci wolno, a poza tym jesteś dość bystry z natury. Być może na tym polega różnica między twoją lewicowością i moja prawicowością. PS. Jest tylko jeden rodzaj kreatur (bo nie są to ludzie), którym odmawiam - i to słowy wulgarnemi - prawa do ich przekonań: są to rasiści i terroryści. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Al Re: Piotrqqqqqqqq IP: 192.168.1.* / *.piwet.pulawy.pl 28.06.01, 12:38 OK, co to znaczy chirurgicznie stosowana kara smierci?. Bzdura. Wiele razy to tłumaczylem w innych wątkach, że chcąc być w zgodzie z prawodawstwem europejskim (nie ładujcie mi tu USA) i być uznanymi przez inne kraje EUROPEJSKIE za godnych też tego miana, kary takiej nie możemy mieć w prawodawstwie. Dożywocie bez możliwości wczesniejszego zwolnienia i bez komfortowych warunków - i tyle wystarczy, ale nie śmierć, nie tylko ze względu na możliwość pomyłek sądowych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: # Re: Aleeeee... IP: *.wroclaw.tpnet.pl 28.06.01, 12:56 Gość portalu: Szczerze dziekujac Lice za wykluczenie z Takiej Ludzkosci i jej "dokonan" cywilizacyjnych i politycznych w XX wieku jak starozytni Slowianie, biorac ostanie namaszcenia przed nawalnica Barberii azjatyckiej (wszyscy zgineli swiadomi kleski ale nie ustapili w obronie wartosci) w do dzis krwawiacym i przeklamanym Kosowie tak i ja nie ustapie AnarchoLewakom. Kanibalizm jak w polowie lat trzydziestych na Ukranie kordonem i rekwizycja wymuszony przez protoplastow naszych lewackich forumowiczow i Tobie dal sie widze we znaki. Zycie mi odbierz a honoru najpaskudnym klamstwem nie plam Tobie sie to nie godzi. Odchodzac we wstrecie do 21 wiecznej wiezy Babel gdzie slowa znacza jej przeciwienstwa - czym przez pol wieku mielono Polakom umysly - demokracja socjalistyczna, walka klas, sojusz postepu... hold oddaje ostanim nieczytelnikom NIE. Czy ja Luki pomylilem z Luka? Czy to moze arystotelesowa osoba pelna - tak pozadana dzisiaj - prawolewicowy glupiomadry czlowiekonieludzki niewyborca wybiorczej. Z 2 parami oczu, uszu tyuz konczynami i oboma narzadami ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bykk Re: Aleeeee... IP: *.chello.pl 28.06.01, 13:09 Precz z lewakiem Al. Siwakiem (Al to absolutnie nie do Ciebie tyczy) pozdrawiam (oj,wzięłoby się jakiegoś zwyrodnialca na rogi) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: # Re: Aleeeee... IP: *.wroclaw.tpnet.pl 28.06.01, 13:47 Gość portalu: bykk napisał(a): > Precz z lewakiem Al. Siwakiem > (Al to absolutnie nie do Ciebie tyczy) > pozdrawiam (oj,wzięłoby się jakiegoś zwyrodnialca na rogi) Ach jak przyjeeemnie! Lewactwo wg definicji znormalizowanej, od niedawna uzywa swego miana jak najgorsza obelge! A bykk wierny czytelnik Neolibertynizm Internacjonalistow Europejskich ( d. azjatyckich) w skrocie NIE i wybiorczej z objawami Braku Sensownej Erudyccji -BSE uzywa tegoz samemu epitetu zarowno do swoich jak i do przeciwnikow wymachujac czerwona szmata, ktora przykrala mu slepia.. Czas wybic oszalale stado - zanim sie samo zatratuje w szale"robta co chceta i z kim chceta". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Al Re: do # IP: 192.168.1.* / *.piwet.pulawy.pl 28.06.01, 14:23 Czas wybic oszalale stado - zanim sie samo zatratuje w szale"robta co chceta i z kim chceta". Ot i trafił się następny wzorzec, tylko ustawić i brać miarę. Pociesza się że zanim wg twojej propozycji zaczniesz wybijać kogokolwiek to z twojego stada ostaną sie ino niedobitki. I to nie dlatego, że ktoś będzie je wybijał. Powybija się samo wzajemnie i o najblizszy płot. Życzę mniej cietrzewia i więcej realizmu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bykk Re: Aleeeee...do # IP: *.chello.pl 28.06.01, 15:40 Gość portalu: # napisał(a): > Ach jak przyjeeemnie! Lewactwo wg definicji znormalizowanej, od niedawna > uzywa swego miana jak najgorsza obelge! > A bykk wierny czytelnik Neolibertynizm Internacjonalistow Europejskich ( d. az > jatyckich) > w skrocie NIE i wybiorczej z objawami Braku Sensownej Erudyccji -BSE uzywa teg > oz samemu epitetu > zarowno do swoich jak i do przeciwnikow wymachujac czerwona szmata, ktora przyk > rala mu slepia.. > > Czas wybic oszalale stado - zanim sie samo zatratuje w szale"robta co chceta i > z kim chceta". hasz,czyżb ci hasz umysł zaćmił? nie wiesz co piszesz,tak mi się wydaje pozdrawiam (jak się od-haszyszujesz to stuknij tu) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luka Re: tylko do # IP: 217.67.196.* 28.06.01, 15:04 Gość portalu: # napisał(a): > Szczerze dziekujac Lice za wykluczenie z Takiej Ludzkosci Nie ma czego żałować, niech szczeźnie wraz z Alo-Babami galopującymi na grzbietach niezasobnych w komórki mózgowe dwunożnych owieczkach, beczącymi ze szczęścia, gdy jakiś absolwent ulicznej akademii z 1968 roku raczy do nich otworzyć usta i łaskawie wydać dyspozycje: dzisiaj przepraszamy za Jedwabne, jutro za Inkwizycję, pojutrze za Pana Boga... To nie mój świat i chyba nie waści? Odpowiedz Link Zgłoś