Dodaj do ulubionych

PRECZ Z KARA SMIERCI !

IP: 217.99.96.* 28.06.01, 01:49
I z UPR-em !
Obserwuj wątek
    • Gość: luka Re: PRECZ Z LEWICĄ ! IP: 217.67.196.* 28.06.01, 08:05
      Gość portalu: V.C. napisał(a):

      > I z UPR-em !

      I z PPS, UP, SLD !

      PS. Ale żeśmy sobie podyskutowali...
      • Gość: Al Re: PRECZ IP: 192.168.1.* / *.piwet.pulawy.pl 28.06.01, 08:24
        Precz ze Związkiem Emerytów i Rencistów!
    • Gość: choleryk Re: PRECZ Z KARA SMIERCI ! IP: *.lowicz.sdi.tpnet.pl 28.06.01, 09:36
      Gość portalu: V.C. napisał(a):

      > I z UPR-em !

      Precz z preczem ! smile
      Oj V.C. ty to zawsze wyskoczysz .

      • Gość: # Re: PRECZ Z KARA SMIERCI ! IP: *.wroclaw.tpnet.pl 28.06.01, 09:54
        Gość portalu:

        Jest wezel gordyjski - studenci prawa w USA odkryli kilkaset pomylek sadowych
        zakonczonych wykonaniem KS w ramach cwiczen z rewizji orzeczen.
        A z drugiej strony przyznaje spoleczenstwo prawo wykonywania KS zbrodniarzom
        samo sie go pozbawiajac.

        Problem teoretycznie nadaje sie do wrzucania kija w szprychy sejmowe.

        Praktycznie winien byc stosowany hirurgicznie i na krotki okres, by zminimalizowac pomylki,
        a wytworzyc pamiec pokoleniowa - z mozliwoscia przywrocenia po reemisji raka praworzadnosci.
        Pozdrowienia ( nie pzdrwka) i szacunek dla Luka. #
        • Gość: # c zabraklo w "chirgicznie" IP: *.wroclaw.tpnet.pl 28.06.01, 09:58
          • Gość: Al Re:Nie tylko c IP: 192.168.1.* / *.piwet.pulawy.pl 28.06.01, 10:05
            Nie tylko "c" zabrakło w chirurgicznie, ale znacznie więcej w głowie
            • Gość: # Re:Nie tylko c IP: *.wroclaw.tpnet.pl 28.06.01, 12:07
              Gość portalu: Al napisał(a):

              > Nie tylko "c" zabrakło w chirurgicznie, ale znacznie więcej w głowie

              Al jako przybysz z kosmosu zainteresowany li tylko
              znalezieniem "kociego zarcia" na Ziemi
              a zainfekowany podczas pokonywania nieistniejacego ozonu
              wszystkimi wirusami od tolerancji "dobra inaczej" do "cywilizacji smierci"
              jest w zupelnosci usprawiedliwiony kompletnym brakiem orientacji
              w niebezpieczenstwie pyskowania #-owi.
              Tym razem Ci daruje.
              Po zorientowaniu sie na innych watkach
              i braku poprawy nakarmie Cie
              najlepsza swieza kocizna wolna od BSE.
              Braku Sensu I Etyki.
              Twoj oddany kosmitom politycznym #

              w spusciznie XX wieku
              • Gość: luka Re:Nie tylko c IP: 217.67.196.* 28.06.01, 12:28
                Gość portalu: # napisał(a):

                > Al jako przybysz z kosmosu zainteresowany li tylko
                > znalezieniem "kociego zarcia" na Ziemi
                > a zainfekowany podczas pokonywania nieistniejacego ozonu
                > wszystkimi wirusami od tolerancji "dobra inaczej" do "cywilizacji smierci"
                > jest w zupelnosci usprawiedliwiony kompletnym brakiem orientacji
                > w niebezpieczenstwie pyskowania #-owi.
                > Tym razem Ci daruje.
                > Po zorientowaniu sie na innych watkach
                > i braku poprawy nakarmie Cie
                > najlepsza swieza kocizna wolna od BSE.
                > Braku Sensu I Etyki.
                > Twoj oddany kosmitom politycznym #
                >
                > w spusciznie XX wieku

                Kolego #, wysyłając powyższy tekst wykluczyłeś się poza nawias ludzkości i
                wystawiłeś na sztychy bandy Ala-Baby. W towarzystwie kata-kretyna luki znalazłeś
                się na szczycie lewackiej listy proskrypcyjnej.
                Szczerze współczujący,
                kanibal luka
            • Gość: piotrq Aleeeee... IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 28.06.01, 12:28
              Al, a może jeszcze cos poza tym blyskotliwym stwierdzeniem? Moze jakis
              argumencik? lbo odrobinę tolerancyjki? Bo widzę że twoja tolerancyjka jest
              tolerancją wybiórczą: jeżeli ktoś uważa inaczej niż ty, to znaczy że jest
              matołem. Na szczęście nie zarażę się od ciebie, bo jestem uodporniony, i za
              matoła uważał cię nie będę, bo chociaż moim zdaniem jestes w błędzie, ale ci
              wolno, a poza tym jesteś dość bystry z natury.
              Być może na tym polega różnica między twoją lewicowością i moja prawicowością.

              PS. Jest tylko jeden rodzaj kreatur (bo nie są to ludzie), którym odmawiam - i
              to słowy wulgarnemi - prawa do ich przekonań: są to rasiści i terroryści.
              • Gość: Al Re: Piotrqqqqqqqq IP: 192.168.1.* / *.piwet.pulawy.pl 28.06.01, 12:38
                OK, co to znaczy chirurgicznie stosowana kara smierci?. Bzdura. Wiele razy to
                tłumaczylem w innych wątkach, że chcąc być w zgodzie z prawodawstwem
                europejskim (nie ładujcie mi tu USA) i być uznanymi przez inne kraje
                EUROPEJSKIE za godnych też tego miana, kary takiej nie możemy mieć w
                prawodawstwie. Dożywocie bez możliwości wczesniejszego zwolnienia i bez
                komfortowych warunków - i tyle wystarczy, ale nie śmierć, nie tylko ze względu
                na możliwość pomyłek sądowych.
              • Gość: # Re: Aleeeee... IP: *.wroclaw.tpnet.pl 28.06.01, 12:56
                Gość portalu:

                Szczerze dziekujac Lice za wykluczenie z Takiej Ludzkosci
                i jej "dokonan" cywilizacyjnych i politycznych w XX wieku
                jak starozytni Slowianie, biorac ostanie namaszcenia przed
                nawalnica Barberii azjatyckiej (wszyscy zgineli swiadomi
                kleski ale nie ustapili w obronie wartosci) w do dzis krwawiacym
                i przeklamanym Kosowie tak i ja nie ustapie AnarchoLewakom.
                Kanibalizm jak w polowie lat trzydziestych na Ukranie
                kordonem i rekwizycja wymuszony przez protoplastow
                naszych lewackich forumowiczow i Tobie dal sie widze we znaki.

                Zycie mi odbierz a honoru najpaskudnym klamstwem nie plam
                Tobie sie to nie godzi.
                Odchodzac we wstrecie do 21 wiecznej wiezy Babel
                gdzie slowa znacza jej przeciwienstwa -
                czym przez pol wieku mielono Polakom umysly
                - demokracja socjalistyczna, walka klas, sojusz postepu...
                hold oddaje ostanim nieczytelnikom NIE.
                Czy ja Luki pomylilem z Luka?
                Czy to moze arystotelesowa osoba pelna - tak pozadana dzisiaj -
                prawolewicowy glupiomadry czlowiekonieludzki niewyborca wybiorczej.
                Z 2 parami oczu, uszu tyuz konczynami i oboma narzadami !




                • Gość: bykk Re: Aleeeee... IP: *.chello.pl 28.06.01, 13:09
                  Precz z lewakiem Al. Siwakiem
                  (Al to absolutnie nie do Ciebie tyczy)
                  pozdrawiam (oj,wzięłoby się jakiegoś zwyrodnialca na rogi)
                  • Gość: # Re: Aleeeee... IP: *.wroclaw.tpnet.pl 28.06.01, 13:47
                    Gość portalu: bykk napisał(a):

                    > Precz z lewakiem Al. Siwakiem
                    > (Al to absolutnie nie do Ciebie tyczy)
                    > pozdrawiam (oj,wzięłoby się jakiegoś zwyrodnialca na rogi)

                    Ach jak przyjeeemnie! Lewactwo wg definicji znormalizowanej, od niedawna
                    uzywa swego miana jak najgorsza obelge!
                    A bykk wierny czytelnik Neolibertynizm Internacjonalistow Europejskich ( d. azjatyckich)
                    w skrocie NIE i wybiorczej z objawami Braku Sensownej Erudyccji -BSE uzywa tegoz samemu epitetu
                    zarowno do swoich jak i do przeciwnikow wymachujac czerwona szmata, ktora przykrala mu slepia..

                    Czas wybic oszalale stado - zanim sie samo zatratuje w szale"robta co chceta i z kim chceta".
                    • Gość: Al Re: do # IP: 192.168.1.* / *.piwet.pulawy.pl 28.06.01, 14:23
                      Czas wybic oszalale stado - zanim sie samo zatratuje w szale"robta co chceta i
                      z kim chceta".

                      Ot i trafił się następny wzorzec, tylko ustawić i brać miarę. Pociesza się że
                      zanim wg twojej propozycji zaczniesz wybijać kogokolwiek to z twojego stada
                      ostaną sie ino niedobitki. I to nie dlatego, że ktoś będzie je wybijał.
                      Powybija się samo wzajemnie i o najblizszy płot.
                      Życzę mniej cietrzewia i więcej realizmu

                    • Gość: bykk Re: Aleeeee...do # IP: *.chello.pl 28.06.01, 15:40
                      Gość portalu: # napisał(a):

                      > Ach jak przyjeeemnie! Lewactwo wg definicji znormalizowanej, od niedawna
                      > uzywa swego miana jak najgorsza obelge!
                      > A bykk wierny czytelnik Neolibertynizm Internacjonalistow Europejskich ( d. az
                      > jatyckich)
                      > w skrocie NIE i wybiorczej z objawami Braku Sensownej Erudyccji -BSE uzywa teg
                      > oz samemu epitetu
                      > zarowno do swoich jak i do przeciwnikow wymachujac czerwona szmata, ktora przyk
                      > rala mu slepia..
                      >
                      > Czas wybic oszalale stado - zanim sie samo zatratuje w szale"robta co chceta i
                      > z kim chceta".

                      hasz,czyżb ci hasz umysł zaćmił?
                      nie wiesz co piszesz,tak mi się wydaje
                      pozdrawiam (jak się od-haszyszujesz to stuknij tu)
                • Gość: luka Re: tylko do # IP: 217.67.196.* 28.06.01, 15:04
                  Gość portalu: # napisał(a):

                  > Szczerze dziekujac Lice za wykluczenie z Takiej
                  Ludzkosci

                  Nie ma czego żałować, niech szczeźnie wraz z Alo-Babami
                  galopującymi na grzbietach niezasobnych w komórki
                  mózgowe dwunożnych owieczkach, beczącymi ze szczęścia,
                  gdy jakiś absolwent ulicznej akademii z 1968 roku raczy
                  do nich otworzyć usta i łaskawie wydać dyspozycje:
                  dzisiaj przepraszamy za Jedwabne, jutro za Inkwizycję,
                  pojutrze za Pana Boga...
                  To nie mój świat i chyba nie waści?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka