Dodaj do ulubionych

Internautka wypowiada wojnę PIS-owi

05.06.07, 19:38
Mamy społeczenstwo obywatelskie czy nie mamy? Jesli mamy,to możemy próbować
cos zmieniać. Nie tylko narzekać.
Obserwuj wątek
                      • inzynier2 Inicjatywa demokratyczna w Polsce 06.06.07, 13:27
                        romek337 napisał:
                        > A to co robi ta Pani to po prostu staje przeciwko demokracji bo nie uznaje
                        > woli narodu, który wybrał Prezydenta.

Całkiem odwrotnie. Jest to autentyczna oddolna incjatywa demokratyczna w
                        Polsce. Rząd Kaczyńskich dąży w strone faszyzacji Polski próbując przez ustawę
                        lustracyjną pozbawić część obywateli (opozycję) prawa głosu, zlikwidować
                        niezależne sądy przez obecną próbę nowelizacji ustawy o Trybunale
                        Konstytucyjnym itd. Tę fazyzację może jedynie powstrzymać poparcie masowe
                        Polaków dla demokracji. Demokracji, w której wszyscy ludzie są równi wobec
                        prawa, każdy ma prawo głosu - wolność słowa nie jest ograniczona do członków
                        jedynie słusznej partii, kiedyś PZPR teraz PiS, w rządzie nie ma
                        przestępców ... Więcej takich ludzi jak Pani Romanowska w Polsce i Polska
                        będzie demokratyczna i wolna.
                            • aplus Re: joj, 0.5 mln odwoła wybory z udziałem 12 mln. 06.06.07, 13:59
                              stara_twojej_starej napisał:

> darling221 napisała:
                              >
                              > > gdzie jest taka "demokracja"? Chyba w kiblu u Aarona "Michnika"
                              >
                              > zaletą demokracji jest to, że takich nieudaczników jak kaczyński można
                              odwołać.
                              > 12 milionów głupich polaczków, którzy głosowali na kaczyńskiego się nie
                              liczy.
                              > Te 0,5 miliona jest więcej warte jak te 12 milionów głupich polaczków.

... a 5-ciu UBekow jest wiecej warte niz te 0.5 miliona ciot
                            • lucusia3 Re: joj, 0.5 mln odwoła wybory z udziałem 12 mln. 06.06.07, 15:00
                              12 mln to brało udział w wyborach. Głosowało na Kaczyńskiego tylko jakiś procent z tego.
                              Mnie zastanawia, dlaczego tak wielu ludzi, zwłaszcza zwolenników PIS & Co uważa, że demokracja to tylko wybory.
                              Wybory służa do wybierania osób, które mają realizowac rzeczy, jakich nie można zrealizować oddolnie.Poatrzymy co kto oferuje i tego co daje najwięcej wybieramy. Taki konkurs ofert. Gdy jednak ten co wygrał okazuje sie oszustem i nie robi tego co gwarantował przed wyborami, to taki konkurs jest nieważny i trzeba rozpisać nowy.
                              W demokracji nie wybiera się władcy absolutnego ale kogoś kto robi za mnie rzeczy, ktorych ja nie moga sama zrobić.Dlatego wybory sa powszechne,żeby realizować to czego najwięcej osób potrzebuje.Jasne?

• mikelondon Re: Nikt wariatki z niej nie zrobi. Ona już nią j 06.06.07, 13:44
                              vitabravo napisał:

> Przypuszczam, że ma agenturalno-partyjny rodowód.
                              > Nieodrodna córka towarzyszki Mamy i towarzysza Taty.

to tak jak kaczory - tatus aparatczyk z polibudy i mamusia trzymajaca lapke na
                              kasie synka pomimo tego ze temu juz leb wylenial :) to sa dopiero czuby u
                              ktorych mania przesladowcza zostala podniesiona do rangi zalety a spiskowe
                              teorie dziejow do rangi jedynie slusznej teorii dzialania panstwa i jego
                              obywateli
                                • aplus Re: Nikt wariatki z niej nie zrobi. Ona już nią j 06.06.07, 14:51
                                  > > u ktorych mania przesladowcza zostala podniesiona do rangi zalety
                                  > > a spiskowe teorie dziejow do rangi jedynie slusznej teorii dzialania
                                  > > panstwa i jego obywateli
                                  >
                                  > Cała prawda w pigułce. Tylko, że PiSioRy tego nie rozumieją. Tyle w tym
                                  zdaniu
                                  > dziwnych słów...

... a prezydent UBekow musi przede wszystkiem wygladac i miec ladna zona a nie
                                  miec dyplom i wyksztalcenie i cos robic dla kraju, az przyjemnie popatrzec jak
                                  wije sie bezmyslny elektorat PO oderwany od koryta, jak wymysla kolejne lipne
                                  klamstwa w GW i TVNienawisci. Ludzie pokroju Romanowskiej bez koryta to jak
                                  ryba bez wody
                            • sclavus Re: Nikt wariatki z niej nie zrobi. Ona już nią j 06.06.07, 13:48
                              vitabravo napisał:

> Przypuszczam, że ma agenturalno-partyjny rodowód.
                              > Nieodrodna córka towarzyszki Mamy i towarzysza Taty.

Vitaj i bravo... wychodzisz - widze - z najsłuszniejszych (PiSowatych)
                              przesłanek: kto krytycznie o PiSiORze, ten (wariat, TW, OZI, lewak, komuch,
                              mason, żyd, uboesbek, łżeelita, wykształciuch, hołota...)
                              Wy zaś, jesteście bardzo cacy... Paranoicy i Schizofrenicy...
                          • mikelondon Re: joj, 0.5 mln odwoła wybory z udziałem 12 mln. 06.06.07, 13:42
                            darling221 napisała:

> gdzie jest taka "demokracja"? Chyba w kiblu u Aarona "Michnika"

nie durniu - pol miliona chce zebrac podpisy pod wnioskiem o zorganizowanie
                            referendum. Potem na referendum wypowie sie caly narod - czy hitlerowskie
                            metody kaczorow im odpowiadaja czy moze nalezaloby ich zmienic. I to wlasnie
                            jest demokracja. Akcja zbierania podpisow odbywa sie w pelnej zgodzie z
                            przepisami prawa.
                            • ready4freddy Re: joj, 0.5 mln odwoła wybory z udziałem 12 mln. 06.06.07, 15:21
                              mikelondon napisał:

> nie durniu - pol miliona chce zebrac podpisy pod wnioskiem o zorganizowanie
                              > referendum. Potem na referendum wypowie sie caly narod - czy hitlerowskie
                              > metody kaczorow im odpowiadaja czy moze nalezaloby ich zmienic. I to wlasnie
                              > jest demokracja. Akcja zbierania podpisow odbywa sie w pelnej zgodzie z
                              > przepisami prawa.

ty to wiesz, ja i jeszcze spore grono inncyh osob, ale nie ma wsrod nich
                              PiSiorkowych wyborcow, oj nie. bo jeden w drugiego to tepy kmiot, wedle ktorego
                              waaadza (byle kacza!) zdobyta chocby i 1% przewagi jest dana na wieki wiekow,
                              amen. owszem, wybrali, wiekszoscia glosow. ale sie nie sprawdza. stad wniosek o
                              odwolanie.
                            • lady_godziwa Re: joj, 0.5 mln odwoła wybory z udziałem 12 mln. 07.06.07, 06:54
                              mikelondon napisał:

> darling221 napisała:
                              >
                              > > gdzie jest taka "demokracja"? Chyba w kiblu u Aarona "Michnika"
                              >
                              > nie durniu - pol miliona chce zebrac podpisy pod wnioskiem o zorganizowanie
                              > referendum. Potem na referendum wypowie sie caly narod - czy hitlerowskie
                              > metody kaczorow im odpowiadaja czy moze nalezaloby ich zmienic. I to wlasnie
                              > jest demokracja. Akcja zbierania podpisow odbywa sie w pelnej zgodzie z
                              > przepisami prawa.

mikelondon idioto! pol miliona UBeków, SBeków, komuchów, błych oficerow
                              WSI, i słuzb specjalnyych, ZOMOwców?

Nie widzisz że to prowokacja UBecka?
                          • sclavus Re: joj, 0.5 mln odwoła wybory z udziałem 12 mln. 06.06.07, 13:44
                            darling221 napisała:

> gdzie jest taka "demokracja"? Chyba w kiblu u Aarona "Michnika"

darling!
                            Albo jesteś nieskończenie głupi... albo analfabeta....
                            500.000 podpisów jest potrzebne do możliwości przedstawienia projektu
                            sejmowi....
                            Czy po "waszej stronie", tumaństwo króluje aż do tego stopnia - już ???
                        • poszeklu Feministka na internecie, To juz dziecinada 06.06.07, 13:38
                          Najpierw sie olewa wybory, zeby potem po wytrzezwieniu wolac:
                          "Oszukali nas!"
                          Dziecinada!!

inzynier2 napisał:

> romek337 napisał:
                          > > A to co robi ta Pani to po prostu staje przeciwko demokracji bo nie uznaj
                          > e
                          > > woli narodu, który wybrał Prezydenta.
                          >
                          > Całkiem odwrotnie. Jest to autentyczna oddolna incjatywa demokratyczna w
                          > Polsce.
                          Inzynierzu2+1/2 moze pojdziecie nastepnym razem do wyborow,
                          jak robia to w krajach cywilizowanych.
                          • mikelondon Re: Feministka na internecie, To juz dziecinada 06.06.07, 13:47
                            poszeklu napisał:

> Najpierw sie olewa wybory, zeby potem po wytrzezwieniu wolac:
                            > "Oszukali nas!"
                            > Dziecinada!!
                            >
                            > inzynier2 napisał:
                            >
                            > > romek337 napisał:
                            > > > A to co robi ta Pani to po prostu staje przeciwko demokracji bo nie
                            > uznaj
                            > > e
                            > > > woli narodu, który wybrał Prezydenta.
                            > >
                            > > Całkiem odwrotnie. Jest to autentyczna oddolna incjatywa demokratyczna w
                            > > Polsce.
                            > Inzynierzu2+1/2 moze pojdziecie nastepnym razem do wyborow,
                            > jak robia to w krajach cywilizowanych.

co do Towjej ostatniej uwagi - w krajach cywilizowanych na wybory sie nie
                            chodzi. W takiej Anglii (wiem bo tu mieszkam) wladza robi wszystko zeby
                            obywatel raczyl oddac glos - nawet umozliwia glosowanie pocztowe!!!! zeby nie
                            trzeba sie bylo ciagnac do urny w dniu wyborow. I to jest kraj cywilizowany.
                        • grzako Re: Inicjatywa demokratyczna w Polsce 06.06.07, 14:20
                          Art. 63. 1. Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod referendum z inicjatywy obywateli, którzy dla swojego wniosku uzyskają poparcie co najmniej 500.000 osób mających prawo udziału w referendum.

takze mozecie sobie zbierac i 5 mln - sejm i tak nie przeglosuje referendum
                          • jasiecki Re: Inicjatywa demokratyczna w Polsce 08.06.07, 13:52
                            grzako napisał:

> Art. 63. 1. Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod referendum
                            z
                            > inicjatywy obywateli, którzy dla swojego wniosku uzyskają poparcie co
                            najmniej
                            > 500.000 osób mających prawo udziału w referendum.
                            >
                            > takze mozecie sobie zbierac i 5 mln - sejm i tak nie przeglosuje referendum

I to będzie właśnie świaczyło o pogardzie tego - pożal się Boże - sejmu dla
                            Narodu i dla demokracji
                        • lady_godziwa Demokracja w Polsce - popierac Kaczynskich 07.06.07, 06:38
                          inzynier2 napisał:

> romek337 napisał:
                          > > A to co robi ta Pani to po prostu staje przeciwko demokracji bo nie uznaj
                          > e
                          > > woli narodu, który wybrał Prezydenta.
                          >
                          > Całkiem odwrotnie. Jest to autentyczna oddolna incjatywa demokratyczna w
                          > Polsce. Rząd Kaczyńskich dąży w strone faszyzacji Polski próbując przez ustawę
                          > lustracyjną pozbawić część obywateli (opozycję) prawa głosu, zlikwidować
                          > niezależne sądy przez obecną próbę nowelizacji ustawy o Trybunale
                          > Konstytucyjnym itd. Tę fazyzację może jedynie powstrzymać poparcie masowe
                          > Polaków dla demokracji. Demokracji, w której wszyscy ludzie są równi wobec
                          > prawa, każdy ma prawo głosu - wolność słowa nie jest ograniczona do członków
                          > jedynie słusznej partii, kiedyś PZPR teraz PiS, w rządzie nie ma
                          > przestępców ... Więcej takich ludzi jak Pani Romanowska w Polsce i Polska
                          > będzie demokratyczna i wolna.

Lepiej zebys byl inzynierem niz politykiem!

Wiecej takich ludzi jak KACZYNSCY i Polska bedzie Polska pozbawiona
                          parszywych komunistow!
                          Romanowska jest chora psychicznie, a inni ja uzywaja dlaswoich celow.

Trybunal Konstytucyjny sie nie zlustrował wiec nie ma prawa do
                          krytykowania LUSTRACJI!

Nalezy masowo popierac Kaczynskich aby doprowadzic wreszczie po tylu
                          latach niewoli do prawdziwej DEMOKRACJI, ale wpierw trzeba wyniszczyc
                          PZPRowskie kameleony!

Zastanow sie kto stoi za ta idiotka!
                          Ona jest za malo inteligentana aby docenic Kaczynskich.

Widac wyraznie ze ten Coup d'Etat jest przygotowywany przez bandytow
                          komunistycznych.
                          Ona jest tylko uzywana przez grupe opozycyjna ktora wywodzi sie z
                          komuchow, WSI, sluzb specjalnych, i UBekow wszystkich zagrozonych przez
                          Kaczynskich.

• rock73 Re: Demokracja w Polsce - popierac Kaczynskich 08.06.07, 19:14
                            lady_godziwa napisała:

> [...]
                            > Wiecej takich ludzi jak KACZYNSCY i Polska bedzie Polska pozbawiona
                            > parszywych komunistow!

Ciekaw jestem jakimi metodami Kaczyńscy chcą pozbawić Polskę "parszywych
                            komunistów".

> Romanowska jest chora psychicznie, a inni ja uzywaja dlaswoich celow.
                            > [...]

Chora na co? Może na schizofrenię bezobjawową? O ile pamiętam, odkryli taką
                            chorobę radzieccy naukowcy. W zasadzie niczym się nie objawiała poza tym, że
                            choremu nie podobała się aktualna władza.

> [...]
                            > Nalezy masowo popierac Kaczynskich aby doprowadzic wreszczie po tylu
                            > latach niewoli do prawdziwej DEMOKRACJI, ale wpierw trzeba wyniszczyc
                            > PZPRowskie kameleony!
                            > [...]

Na szczęście minęły już czasy, kiedy kogoś należało masowo popierać. Ponawiam
                            przy okazji pytanie: w jaki sposób zamierzacie "wyniszczyć PZPR-owskie kameleony"?
                • tomdzio Re: LOL Romanowska prezes Polskich Internautow 06.06.07, 13:14
                  Ja głosowałem i się do tego przyznaję. Tak naprawdę to PiS jeszcze niczego nie
                  zepsuł a naprawić może sporo. Dziwi mnie tylko ta ogólna antypisowska histeria,
                  żarliwie podtrzymywana przez większośc madiów. Wielu młodych ludzie jej ulega.
                  Ja też głosowałem przez ostatnich kilkanaście lat na UW i co? Efektem były
                  tylko ciągłe powroty komuchów do władzy. Jedynie PiS może coś zmienić bo PO to
                  tylko kolejne wcielenie UW.
                  • patriot1 Re: LOL Romanowska prezes Polskich Internautow 06.06.07, 13:37
                    ja tez oddalem glos na pis.wymienione przez ta romanowska sprawy to faktycznie
                    niesamowite "afery".ona i jej podobni zdaja sie byc zyciowymi frustratami
                    wypasionymi przy zlobie gw.zapewne wroci im humor wraz z powrotem starych
                    porzadkow i towarzyszy.zapomniala dorzucic do postulatow,ze prezydenta nalezy
                    usunac z powodow braku opalenizny i brzydkiej zony a premiera z powodu
                    mieszkania z matka i posiadania kota.
                    • mikelondon Re: LOL Romanowska prezes Polskich Internautow 06.06.07, 13:49
                      patriot1 napisała:

> ja tez oddalem glos na pis.wymienione przez ta romanowska sprawy to
                      faktycznie
                      > niesamowite "afery".ona i jej podobni zdaja sie byc zyciowymi frustratami
                      > wypasionymi przy zlobie gw.zapewne wroci im humor wraz z powrotem starych
                      > porzadkow i towarzyszy.zapomniala dorzucic do postulatow,ze prezydenta nalezy
                      > usunac z powodow braku opalenizny i brzydkiej zony a premiera z powodu
                      > mieszkania z matka i posiadania kota.

hehe - to nie zarzuty pod ich adresem - to prawda. Nie bedaca jednak powodem
                      odwolywania kogokolwiek. Odwolywac ich chce za konkretne sprawy - rzad
                      skladajacy sie z towarzyszy BMW (gryps kradziony), rozpieprzenie polskiej
                      polityki zagranicznej, przestepcow w rzadzie. I przyzwolenie na metody
                      polegajace na kurczowym trzymaniu sie zlobu - nawet za cene sojuszu z
                      kryminalistami...
                  • mikelondon Re: LOL Romanowska prezes Polskich Internautow 06.06.07, 13:45
                    tomdzio napisał:

> Ja głosowałem i się do tego przyznaję. Tak naprawdę to PiS jeszcze niczego
                    nie
                    > zepsuł a naprawić może sporo. Dziwi mnie tylko ta ogólna antypisowska
                    histeria,
                    >
                    > żarliwie podtrzymywana przez większośc madiów. Wielu młodych ludzie jej
                    ulega.
                    > Ja też głosowałem przez ostatnich kilkanaście lat na UW i co? Efektem były
                    > tylko ciągłe powroty komuchów do władzy. Jedynie PiS może coś zmienić bo PO
                    to
                    > tylko kolejne wcielenie UW.

slepy gowno widzi...
              • maruda.r W czym problem? 06.06.07, 13:00
                aplus napisał:

> Zjednocznoczonych Dla Anarchii.
                > Szczuka na wice LOL

W czym jest problem? Jeżeli Kaczyński jest taki wspaniały, to nie powinien
                obawiać się referendum.

• aplus Re: W czym problem? 06.06.07, 13:12
                  maruda.r napisał:

> aplus napisał:
                  >
                  > > Zjednocznoczonych Dla Anarchii.
                  > > Szczuka na wice LOL
                  >
                  > *******************************************
                  >
                  > W czym jest problem? Jeżeli Kaczyński jest taki wspaniały, to nie powinien
                  > obawiać się referendum.
                  >

referendum przygotowane przez specjalistow od reklamy podprogowej ? Takie
                  metody sa przeciez nielegalne. Jaki nastepny kretynizm ? Polowanie na kaczki w
                  Big Brozerze ?
          • darr.darek ot, głupiutka panienka nasłuchała się w TV krytyki 05.06.07, 20:46
            romek337 napisał:
            >A to co robi ta Pani to po prostu staje przeciwko demokracji bo nie uznaje woli
            >narodu, który wybrał Prezydenta.

Bawią mnie tacy "wkurzeni" - za grosz rozumu, cała wiedza z gazetek i TV, a
            ponieważ największe gazetki i wszytkie TV stacje opanowane przez lewicową hołotę
            medialną są przeciwko Kaczyńskim, to i "wkurzona" poczuła wielki zew do "działania".

Oczywiście, dla czerwonych matołków juz słuszne i zbawienne będzie, gdy
            "jewropejscy" lewicowcy z partii opozycyjnych zasiądą przy korycie i to oni będą
            rozdzielać państwowe stanowiska między siebie, tak jak to robili przez 16 lat (a
            dokładniej, przez 60 lat).
            Gdy UPR przez 18 lat powtarza, że należy zlikwidować koryto drgich i
            niepotrzebnych stanowisk publicznych, to "wkurzone" i inne lewicowe matołki
            powtarzają niczym orwellowskie barany (i owce): UPR błaznuje, nie dopuszczać ich
            do mediów.

• lobo13 Oszczędź sobie... 06.06.07, 13:11
              Oczywiście dla ciebie każdy kto nie popiera pisu jest od razu lewakiem, czyli w
              większym bądź mniejszym stopniu komuchem. Łooo matko... Kobita tylko korzysta z
              konstytucyjnie nadanego prawa, chce zebrać podpisy o referendum i zobaczyć, czy
              ludzie są na tyle zdeterminowani i zniesmaczeni rządami pisu, że chcą ich
              odwołać. I nic więcej.

A ci od razu, że ideologia komunistyczna, że lewactwo, że robactwo, że
              polskojęzyczna prasa, która manipuluje, i inne kretynizmy. Zawsze możesz iść na
              takie refendum i zagłosować na "Nie"
              • darr.darek Re: Oszczędź sobie... 06.06.07, 14:13
                lobo13 napisał:
                >Oczywiście dla ciebie każdy kto nie popiera pisu jest od razu lewakiem, czyli
                >większym bądź mniejszym stopniu komuchem. Łooo matko... Kobita tylko korzysta
                >konstytucyjnie nadanego prawa, chce zebrać podpisy o referendum i zobaczyć

Wśród popierających PiS jest też więcej lewicowców, tyle, że o nastawieniu
                narodowym i chrześcijańskim.

Ja zwyczajnie, widzę, jak czerwona hołota z tzw. lewicy laickiej pluje na
                swoich socjalistycznych "braci" z PiS, mimo, że akurat styl sprawowania rządów
                przez czerwoną hołotę z lewicy laickiej był jeszcze gorszy niż przez
                socjalistów z PiS. Ktoś kto tak łatwo ulega propagandzie TV i gazetkowej i daje
                się wciągnąć w ten cyrk pod tytułem: "pluj na kaczory", jest bez wątpienia
                ograniczonym człekiem.
                Bo cóż on takiego dobrego chce przyrócić ? Rozdawnictwo stanowisk publicznych
                przez czerwoną hołotę zamiast przez pisowców ? To było i jest, jedni i drudzy
                nie dopuszczają do głosu UPR, które mówi o potrzebie całkowitego wyrzucenia
                koryta, setek tysięcy niepotrzebnych stanowisk urzędniczych i tysięcy wysokich
                synekur "kierowniczych" dla czerwonych kolesi.
                A może ona chce powrotu do obniżania kar dla przestępców ? Może nie podoba jej
                się, że wyjaśniana jest sprawa morderstwa Papały ? Może nie podoba jej się, że
                zapadły wreszczcie po 16 latch rządów lewicowej hołoty, wyroki w sprawie
                zabicia górników z kopalni Wujek ?

• robert.zimnicki Re: Oszczędź sobie... 06.06.07, 23:02
                  uwazasz, ze rozdawnictwo stolkow przez pis jest w porzadku, zwlaszcza, ze jak
                  zaczynal rzadzic to powiedzial, ze nie bezdzie tego robil??

komuchy przynajmniej nie bredzili takich rzeczy, tylko rozdawali stolki

ponoc jest demokracja, wiec z wyborem nie bedzie problemu, jesli nie znajdzie
                  sie odpowiedni kandydat, to sie go wytypuje, sposrod ludzi kompetentnych i
                  bezpartyjnych

a 100 tys podpisow? - pryszcz, jesli ludzie zobacza, ze ich oblubieniec jest
                  tego wart, podpisow bedzie wiecej i to nie za sprawa robienia pod publiczke
                  (czytaj: otwierania peronow we wloszczowie) - na tym polega demokracja, ze moge
                  wystawic na prezydenta moja kuzynke, jesli oczywiscie jako sztab wyborczy zbiore
                  jej wymagana ilosc glosow

a te wyroki w sprawie gornikow, to nie ciesz sie tak, bo dopoki nie wywala
                  prawnikow trzymajacych strone SB, to nie bedzie rozsadnego wyroku (jak na razie
                  slyszalem cos o 10 latach dla dowodzacego)

darr.darek napisał:

>
                  > Bo cóż on takiego dobrego chce przyrócić ? Rozdawnictwo stanowisk publicznych
                  > przez czerwoną hołotę zamiast przez pisowców ? To było i jest, jedni i drudzy
                  > nie dopuszczają do głosu UPR, które mówi o potrzebie całkowitego wyrzucenia
                  > koryta, setek tysięcy niepotrzebnych stanowisk urzędniczych i tysięcy wysokich
                  > synekur "kierowniczych" dla czerwonych kolesi.
                  > A może ona chce powrotu do obniżania kar dla przestępców ? Może nie podoba jej
                  > się, że wyjaśniana jest sprawa morderstwa Papały ? Może nie podoba jej się, że
                  > zapadły wreszczcie po 16 latch rządów lewicowej hołoty, wyroki w sprawie
                  > zabicia górników z kopalni Wujek ?
                  >
                  >
            • mikelondon Re: ot, głupiutka panienka nasłuchała się w TV kr 06.06.07, 13:51
              > a
              > dokładniej, przez 60 lat).
              > Gdy UPR przez 18 lat powtarza, że należy zlikwidować koryto drgich i
              > niepotrzebnych stanowisk publicznych, to "wkurzone" i inne lewicowe matołki
              > powtarzają niczym orwellowskie barany (i owce): UPR błaznuje, nie dopuszczać
              ic
              > h
              > do mediów.
              >
              >
              >
              PRAWDE USLYSZEC MOZNA TYLKO NA ANTENIE RADIA CO MA RYJA - ZE SPOTKANIA U
              PREZYDENTOWEJ TO SZAMBO LOL
          • pos3gacz Re: Od tego są wybory. Trzeba było iść 05.06.07, 22:03
            romek337 napisał:

woli
            > narodu, który wybrał Prezydenta.
            xxxxxxxxxxxxxxxxxx
            Odezwała się "wola narodu".20% wyborców,którzy głosowali na tych oszołomów,Ty
            baranie nazywasz wolą narodu-=-po prostu jesteś śmieszny.
            Zmień mydło na tłusty krem - mniej będą Cię uszy boleć jak będziesz włazić
            w zadek tej swojej "woli narodu'.
          • marter7 Re: Od tego są wybory. Trzeba było iść 05.06.07, 23:50
            > A to co robi ta Pani to po prostu staje przeciwko demokracji bo nie uznaje woli

Łżesz.
            Referendum to właśnie jest demokracja. Tu i teraz.

A żeby je zorganizować, trzeba zebrać 500000 obywateli, czyli niewiele mniej niż
            LPR zdobyło w wyborach, I ciut więcej niż każda z przystawek zdobyłaby teraz
            (zgodnie z sondażami i przy zachowaniu poprzedniej frekwencji, no i oczywiście
            jeśli nasz wielki sejm nie zmieni ordynacji na "blokowisko")
          • sadusx Re: Od tego są wybory. Trzeba było iść 06.06.07, 12:56
            romek337 napisał:

> A to co robi ta Pani to po prostu staje przeciwko demokracji bo nie uznaje woli narodu, który wybrał Prezydenta.

I tura
            Tusk - 36% ~ 5.4 mln glosow
            Kaczynksi - 33% ~ 4.9 mln

II tura
            Tusk - 45.96 % ~ 7.02 mln
            Kaczynski - 54.04% ~ 8.2 mln

Uprawnionych 30 279 209 frekwencja 50.99%

Kaczynskiego wybralo raptem 27% uprawnionych.
          • arek64 Re: Od tego są wybory. Trzeba było iść 06.06.07, 13:25
            > A to co robi ta Pani to po prostu staje przeciwko demokracji
            > bo nie uznaje woli narodu, który wybrał Prezydenta.

Hitlera też wybrano w demokratycznych wyborach. Jak widać naród w wyborach
            czasem się myli, ale widać to nie przed wyborami, a po nich, gdy jest już za
            późno. Naród uczy się na swoich błędach i próbuje je naprawiać. Uznajemy wybór
            Prezydenta, bo rzeczywiście został wybrany w demokratycznych wyborach, ale
            Prezydent nie uznaje nikogo, kto mu d... nie liże. Nie wydaje mi się, a by w
            demokratycznych krajach głowy państw dzielili społeczeństwo na dwie kategorie:
            lepszą (Ci, którzy liża mój tyłek) i najgorszą z najgorszych (Ci, którzy mają
            chociaż ociupeńkę odmienne zdanie od mojego). Nie głosowałem na Kwaśniewskiego,
            z wiadomych przyczyn, ale jakoś Kwaśniewski nie dał mi nigdy do zrozumienia, że
            wg niego jestem obywatelem najgorszej kategorii. Natomiast Prezydent i jego
            prezes dają mi to do zrozumienia co najmniej raz dziennie. Oni nie chcą mnie w
            tym kraju. Za co mam ich lubieć?
          • mikelondon Re: Od tego są wybory. Trzeba było iść 06.06.07, 13:39
            ales durny czlowieku - to sie nazywa inicjatywa obywatelska. Zagwarantowana nam
            przez Konstytucje jako forma inicjatywy ustawodawczej. I nie jest to przeciwko
            demokracji - to ma na celu ochrone demokracji jezeli demokratycznie wybrany
            rzad przestal nalezycie wypelniac swoje funkcje. Pamietaj vox populi, vox dei...
          • bd3art Re: Od tego są wybory. Trzeba było iść 06.06.07, 14:14
            DOKLADNIE
            Jest demokracja, sa wybory parlamentarne co 4 lata
            Zaloze sie, ze polowa tych co sie podpisza siedziala na dupie gdy sie glosowalo
            Jak wysoka znow byla frekwencja - troszke powyzej 30% ?(zenada)
            Trzeba isc do wyborow i glosowac, a nie destabilizowac panstwo jakimis glupimi
            inicjatywami. I pisze to jako przeciwnik rzadu PIS.
            Co innego krytyka tego rzadu, ale takie inicjatywy sa po prostu glupie.
          • saniba Re: Od tego są wybory. Trzeba było iść 06.06.07, 14:36
            Ja nie uznaję woli zidiociało-zdewociało-bigoteryjnej części narodu, ponieważ
            uważam, iż obecna koalicja, poprzez swoje działania robi zamach na demokrację
            mojego kraju. Nie uznaję także prezydenta, który jasno i wyraźnie dał do
            zrozumienia, że nie leży mu na sercu dobro Polski, ale dobro Pis-u.
            Tak więc sorry gregory, ale ja mam w politowaniu i ten rząd, parlament i tę
            część wyborców na czele z prezydentem PiS-u & company.
          • jasiecki Re: Od tego są wybory. Trzeba było iść 08.06.07, 13:46
            romek337 napisał:

woli

Referendum to też forma demokracji, a ta Pani niczego innego nie organizuje.
            Nie woła żeby wychodzić na ulice, nie woła żeby siłą obalać władzę. Zbiera
            tylko podpisy w sprawie zorganizowania jak najbardziej demokratycznego
            referendum :-))) Po prostu chce umożliwić Narodowi ponowne wypowiedzenie się w
            sprawie aktualnego Prezydenta, bez konieczności czekania do następnych wyborów
            bo sporą część Narodu może do tego czasu szlag trafić, jak widzi co się
            wyprawia w tzw. IV RP.

Być może Naród potwierdzi swój wybór z ostatnich wyborów, więc zarzut że ktoś
            tu "staje przeciw demokracji" jest przedwczesny i co najmniej chybiony ;-P

A być może Naród zmienił zdanie obserwująć "dokonania i osiągnięcia" Pana
            Prezydenta, więc wypadałoby dać mu możliwość wypowiedzenia się w referendum!!!

Niech demokratyczne referendum to rozstrzygnie! Powodzenia, pani Justyno!!!
      • lady_godziwa coup d'etat 07.06.07, 06:21
        To jest zdecydowanie prowokacja ktora kieruja dawne sluzby specjalne,WSI,
        i komuchy. To jest oczywiste ze za ta prowokacja ci ktorzy czuja sie
        zagrozeni uzywaja tej idiotki do rozgrywek z obecnym rzadem!

Mamy tutaj typowy przyklad jak intelektualny karzeł chce zniszczyc pierwszy
        polski demokratyczny rzad po latach sowieckiego upokorzenia, komunistycznej
        niewoli, i rzadów agentow KGB: Kwasniewskiego ("Kat" "Alek", "Prezio") i
        Jaruzelskiego ("Wolski").

Ciekawe dlaczego ta kretynka nie zrobila tego wczesniej jak Kwasniewski
        rozzbrajal ekonomicznie polske albo jak Wałęsa wspomagał stara komune.

Ta palantka powinna ujawnic kto naprawde za tym stoi, i kto jej za
        to placi! Cale szczescie zenie dojdzie do Coup d'etat i Kaczynscy beda
        jeszcze przynajmniej druga kadencje!

A tu mamy jedna palantke ktora chceo krasc caly narod Polski!

Wyraznie widac ze ktos kieruje ta kretynka!

Dla sprawy demokracji UOP powinien jej odebrac komputer !!!! i zabronic jakiej
        kolwiek dzialalnosci politycznej!

Kaczynscy robiia dobra robote zamykajac ere bandytyzmu PZPRowców.

Narod powinien wspierac Kaczynskich, pomoc im przeprowadzic lustracje,
        postawic prze sadem WRON na czele zJaruzelskim i Kiszczakiem, skazac.

Jaruzelski iKiszczak powinni dostac kare smierci za zdrade narodu, zostac
        zdegradowani do "rekruta" , stracic emeryture. W wiezieniu karmic ich
        chlebem z margaryna, kartoflami, kapiusta i slonina!
        Do picia dawac im tylko Coca Cole aby wreszczie czuli ze nastapily zmianu
        polityczne.

Prezydent powinien zamienic kare smierci na X lat wiezienia.

Czas aby postawic pprzed sadem Aleksandra Kwasniewskiego, Jerzego Millera,
        Jerzego Urbana i cala ta komunistyczna sitwe! Oni powinni byc wywlaszczeni,
        i wowczas strac pieniedzy na podwyzki nie tyko dla lekarzy!

Postawic przed sadem tych ktorzy uzywali prywatyzacji do swoich celów!

Mlodziez ktora obecnie jest tak oglupiona nic nie rozumiie zczasow lat
        70 tych i powojennych.

To nie jest czas na obalanie Kaczynskich a czas na popieranie Kaczynskich,
        oni robia własnie to co powinni zrobic ich poprzednicy!

Niech wreszczie zyje demokratyczna wolna Polska!
        Kaczynscy tak trzymac, narod was wybral abyscie bezlitosnie rozprawili sie z
        komuchami! Nie dopuszczac takich kretynow jak Justyna Romanowska do żłoba!

Trzeba było robic referendumzacasow Jaruzelskiego, Wałęsy i Kwasniewskiego a
        nie teraz!
    • cisco5 Re: uwaga na ABW i CBA 05.06.07, 19:50
      podpisalbym sie ale pewno wszystkich z listy zaraz zwina.
      Rezim ziemniaka jest nie-obalalny, nie-krytykowalny i juz. Co nam po tej liscie:
      Jarek powie ze niewazna i tyle :)
    • galba Powodzenia... 05.06.07, 19:58
      Oto antykaczyści pokazali jak bardzo kochają prawo - chcą zbierać podpisy pod
      wnioskiem sprzecznym z Konstytucją. Brawo!
        • romek337 A ja zatancze i zaspiewam jak Kwasniewski 05.06.07, 20:17
          Nie zatańczy, nie zaśpiewa, czyli koniec III RP (marzec 2005 r.)
          "Nie stawię się przed żadną komisją śledczą (...). Odmawiam uczestniczenia w
          awanturze politycznej prowokowanej przez niektórych członków komisji śledczej
          ds. Orlenu" - oświadczył prezydent Aleksander Kwaśniewski podczas konferencji
          prasowej w TVP1 na 14 godzin przez zaplanowanym stawieniem się na przesłuchanie
          przed sejmową komisją śledczą ds. PKN Orlen, mimo iż wielokrotnie zapewniał, że
          stawi się na przesłuchanie. Jednocześnie Kwaśniewski, przyzwyczajony do
          rozpieszczania przez media, zaatakował tygodnik "Wprost", który opublikował
          zdjęcia prezydenckiej pary z Markiem Dochnalem demaskujące jego kłamstwo, jakoby
          lobbysty nie znał. To postawienie się "pierwszego obywatela" ponad prawem
          komentowane było jako "symboliczny koniec III RP".
        • elan13 takich Wam trzeba! 05.06.07, 20:18
          I takich Wam towarzysze Olejarski i Napierniczak trzeba!
          Takich jak towarzyszka Justyna. Nie będzie siedzieć z założonymi rękami, kiedy
          towarzyszom ze służb i ich współpracownikom może stać się krzywda. Z zapałem i
          poświęceniem utrwalali zdobycze socjalizmu, a teraz chce się ich za to
          napiętnować? Na to przyzwolenia nie ma!

Cieszy inicjatywa oddolna - prosto z ludu. Dał kiedyś przykład towarzysz Albin
          Siwak. Tradycja nie umarła.