Dodaj do ulubionych

Haszu!Masz IV RP.

23.10.05, 20:37
A ja ustawię się w jakże wygodnej pozycji krytykującego

A.
Obserwuj wątek
    • dachs Re: Haszu!Masz IV RP. 23.10.05, 20:37
      Tylko mi potem nie narzekaj. Sam tego chciałeś
      • rycho7 czyzbys nie znal Hasza? 23.10.05, 20:39
        dachs napisał:

        > Tylko mi potem nie narzekaj. Sam tego chciałeś

        Napewno UNE beda robily nie tak jak Hasz chce.
        • andrzejg Re: czyzbys nie znal Hasza? 23.10.05, 20:40
          rycho7 napisał:

          > dachs napisał:
          >
          > > Tylko mi potem nie narzekaj. Sam tego chciałeś
          >
          > Napewno UNE beda robily nie tak jak Hasz chce.

          Może znajdę wspólny język z Haszem?
          A.
        • snajper55 Re: czyzbys nie znal Hasza? 24.10.05, 00:29
          rycho7 napisał:

          > Napewno UNE beda robily nie tak jak Hasz chce.

          W końcu Kaczyńscy to uczestnicy Okrągłego Stołu i rozmów w Magdalence. Za jakiś
          czas przeczytamy, że to TAM wszystko już dawno ustalono. Także wygraną
          Kaczyńskiego i PiSu.

          S.
        • wikul Re: czyzbys nie znal Hasza? 24.10.05, 00:35
          rycho7 napisał:

          > dachs napisał:
          >
          > > Tylko mi potem nie narzekaj. Sam tego chciałeś
          >
          > Napewno UNE beda robily nie tak jak Hasz chce.


          Już robią nie tak. Rzucają się na szyję PO z falszywym podziwem. Rzygać się
          chce.
    • jaceq Re: Haszu!Masz IV RP. 23.10.05, 23:29

      andrzejg napisał:
      > Haszu!Masz IV RP.

      Oj, żeby tak tylko On (miał)...
      _____________________________
      Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia"
      • niezlomny.prawicowiec Re: Haszu!Masz IV RP. 24.10.05, 09:03
        Duszpasterstwo osób żyjących w związkach niesakramentalnych nie ma na celu
        akceptacji rozwodów czy też tworzenia swojego rodzaju "lobby" w Kościele; jego
        zamiarem jest niesienie pomocy duchowej tym wszystkim, którym skomplikowało się
        życie małżeńskie, a którzy nadal pozostają osobami ochrzczonymi.
        • snajper55 Re: Haszu!Masz IV RP. 24.10.05, 09:35
          niezlomny.prawicowiec napisał:

          > ... a którzy nadal pozostają osobami ochrzczonymi.

          A to można z osoby ochrzczonej stać się nieochrzczoną ???

          S.
          • haszszachmat Mieliście 60 l swoje Rzeczypospolite ja tylko 5 mc 24.10.05, 09:53
            I te Wasze tak dały d'py
            że na Waszym miejscu po prostu z poczucia wstydu siedziałbym cicho
            chociaz ze 100 dni!

            Rury z Was takie jak ta co będzie pod Bałtykiem!

            Juz analitycy rosyjscy spaecjalizujacy sie w polityce polskiej PiSzą że
            Kaczyński lepiej rozumie Rosjan niz Tusk!

            JUz Chirac zaniepokojony nowym wydaniem "Ribbentrop-Mołotow"
            sle gratulacje w dniu wyborów!

            Nie dopiero po oficjalnym ogłoszeniu jak PROTOKÓŁ dyplomatyczny tego WYMAGA!

            Mogę być dumny JUZ Z TEGO SUKCESU pomimo Waszego ujadania

            KARWANA IV RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RUSZYŁA PRZEZ PUSTYNIĘ PODDAŃSTWA

            Czułem to wczoraj gdy w OMEN NOMEN w POLSKIM Teatrze
            przy PEŁNEJ FRAEKWENCJI WYGRAŁEM NA GODIZNĘ PRZED DOBRĄ NOWINĄ DLA POLSKI
            KARAWAN PRZE NAPRZÓD na bok nie zagradzać i nie sypać piachem w szprychy
            bo bat Leppera co go Tuzkowie porzucili na miałkim piachu pustosłowia
            za drugi koniec złąpię i uzyję WŁAŚCIWIE!


            • haszszachmat KUrde z tym Omenem napisałem karawan bez A 24.10.05, 09:55
              • haszszachmat KARAWANA tfu tfu Tfu KARAWANA KARAWANA/n 24.10.05, 09:56
            • dachs Re: Mieliście 60 l swoje Rzeczypospolite ja tylko 24.10.05, 10:11
              haszszachmat napisał:

              > Juz analitycy rosyjscy spaecjalizujacy sie w polityce polskiej PiSzą że
              > Kaczyński lepiej rozumie Rosjan niz Tusk!

              Nooooo. I nie będzie Putina drażnił tym, że patrzy na niego z góry.

              > JUz Chirac zaniepokojony nowym wydaniem "Ribbentrop-Mołotow"
              > sle gratulacje w dniu wyborów!

              Zbliżenie Niemiec i Rosji jest ostatnia rzeczą jakiej sie Chirac boi.

              > Nie dopiero po oficjalnym ogłoszeniu jak PROTOKÓŁ dyplomatyczny tego WYMAGA!

              I ta radośc powinna Ci dac do myślenia. To przeciez nie Kaczor wołał "Nicea,
              albo smierć"
              >
              > Mogę być dumny JUZ Z TEGO SUKCESU pomimo Waszego ujadania

              Ja jestem dumny z tego, że został wybrany głosem abpralla.

              > KARWANA IV RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RUSZYŁA PRZEZ PUSTYNIĘ PODDAŃSTWA

              Poddani jego Kaczorowatości na czele. smile

              > Czułem to wczoraj gdy w OMEN NOMEN w POLSKIM Teatrze

              założonym przez komune... smile
              (zaznaczam to tylko dlatego by Ci uzmysłowic, że każdy oszust jest w stanie
              założyc polski teatr(

              > bo bat Leppera co go Tuzkowie porzucili na miałkim piachu pustosłowia
              > za drugi koniec złąpię i uzyję WŁAŚCIWIE!

              Tu masz rację.
              Bat Leppera Tuska nie interesował.
              Przyda się za to Kaczorowi, kiedy osły wprzęzone w jego rydwan, zaczna za bardzo
              ryczeć z głodu.

              • haszszachmat _______Oj czegoś nie posprawdzałeś 24.10.05, 10:20
                dachs napisał:

                > Nooooo. I nie będzie Putina drażnił tym, że patrzy na niego z góry.
                Ale też nie będzie czekał przeszło godzine w przedpokoju!

                > I ta radośc powinna Ci dac do myślenia. To przeciez nie Kaczor wołał "Nicea,
                > albo smierć"

                #:
                Ile razy wołał a potem odwołał! Liczyłeś?


                > Ja jestem dumny z tego, że został wybrany głosem abpralla.
                #:
                Podobał mu się czy może jednak nie?

                > założonym przez komune... smile
                > (zaznaczam to tylko dlatego by Ci uzmysłowic, że każdy oszust jest w stanie
                > założyc polski teatr(

                #:
                Wiem i polska partię i polską gazetę i polska telewizję....

                > Tu masz rację.
                > Bat Leppera Tuska nie interesował. > Przyda się za to Kaczorowi, kiedy osły
                wprzęzone w jego rydwan, zaczna za bardzo> ryczeć z głodu.

                #:

                Głodne Osły zaryczły włąśnie na pseudo-liberałowa wykastrowane muły właśnie
                właśnie przeraźliwie wyją. Musiałem zamknąć wszystkie okna!
                • haszszachmat Re: _______Oj czegoś nie posprawdzałeś (2) 24.10.05, 10:23
                  > Nooooo. I nie będzie Putina drażnił tym, że patrzy na niego z góry.

                  #:
                  Ale też nie będzie czekał przeszło godzine w przedpokoju!

                  Omc mgr leń
                  poucza profesora
                  co to znaczy; - "godnie się zgadzać"
                  • haszszachmat To omc mgr czekał godzine u Putina/n 24.10.05, 10:23
            • snajper55 Re: Mieliście 60 l swoje Rzeczypospolite ja tylko 24.10.05, 10:27
              haszszachmat napisał:

              > KARWANA IV RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RUSZYŁA PRZEZ PUSTYNIĘ PODDAŃSTWA

              Chyba karawan ?

              S.
              • hasz0 ______Snajper co strzela po godzinie moim nabojem? 24.10.05, 10:37
                SPi_sz?
                Obudx się!

                Sam Rokita nie namówi Tuska do zrealizowania
                ________obietnicy wyborczej PO__________
                ______: -WEJSCIA DO KOALICJI Z PiSem niezależnie od wyniku wyborów!

                TAK czy NIE?
                Odpowiedz z AndrzejaG!
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                TAK czy NIE?
                • dachs Re: ______Snajper co strzela po godzinie moim nab 24.10.05, 10:55
                  Ja też uważam, że PO powinna wejść w koalicje, choć niektóre kretynki będą
                  chichotać, że to ze względu na stołki.
                  • hasz0 Giertych okazał się małym człowiekiem i wielkim 24.10.05, 11:18
                    egositą!
                    Co do Leppera to tylko AG
                    nie wie jakie miałem zdanie
                    o Samoobronie.
                    Z obu tych partii wyrzucono
                    lub sami odeszli politycy,
                    których ceniłem za pryncypialność.

                    Takim był B. Pęk w PSL i LPR.
                    Takim był Mozelewicz w Samoobronie.

                    • andrzejg ja nie pytałem się Ciebie o zdanie o partiach 24.10.05, 11:21
                      dokładnie o LPR i Samoobronie,
                      tylko o Twoje zdanie w kwestji mozliwosci zawarcia przez PiS
                      koalicji z tymi partiami.

                      Bądź rzetelny zwolenniku patriotyzmu - aktualnie PiS.

                      A.
                      • rycho7 to da sie polaczyc? 24.10.05, 11:24
                        andrzejg napisał:

                        > Bądź rzetelny zwolenniku patriotyzmu

                        rzetelnosc i patriotyzm ?
                      • hymen Re: ja nie pytałem się Ciebie o zdanie o partiach 24.10.05, 11:24
                        andrzejg napisał:

                        > dokładnie o LPR i Samoobronie,
                        > tylko o Twoje zdanie w kwestji mozliwosci zawarcia przez PiS
                        > koalicji z tymi partiami.

                        Takiej możliwości nie ma. Raczej rozpisane zostaną przedwczesne wybory.
                        • hasz0 Świadomość wyborców wzrasta toi wybory niestraszne 24.10.05, 11:32
                          brak spacji swiadomy w celu upchania
                          • hasz0 ___________________________________NIE ŁUDŹCIE SIĘ 24.10.05, 11:51
                            Struktura każdego społeczeństwa podlega kanonom norm etycznych
                            a nie jakichs liberalnych wolności z których nie muszą korzystać
                            przedsiebiorczy, pracowici, madrzy, praworządni, uczciwi i przyzwoici.

                            Liberalizm absurdalny jaki wdrożyli komuniści namnożył
                            w niezwykle krótkim czasie tyle patologii, jakich nie miała Rezcypospolita
                            przez cały ubiegły wiek!

                            Pomyslcie chwilę czyż potrzebuja
                            Helsinskiej Fundacji Praw Człowieka skazańcy w panstwie prawa
                            w srodku Europy?
                            Czy może raczej na Guantanamo albo w Chinach? Gdzi albo nie wyroku
                            albo nie ma prawa.

                            Czy Pitera oprócz robienia sobie publicity przyczyniła się do zwolnienia choćby
                            jednego skorumpowanego sędziego lub prokuratora?

                            Czy Tusk z PO wywiesił na liscie nieuczciwych jakiegoś biznesmena?
                            Reszte dopiszcoe sobie sami.

                            Bo państwo które realizuje NORMY MORALNE i ETYCZNE
                            swoimi strukturami i prawem jest satbilne!
                            Nie trzeba zmieniać nazw partii, przeskakiwać z jednej do drugiej, tworzyć
                            partie córki...
                            Gdy masa krytyczna zostanie przekroczona
                            i prawda o mechanizmach władzy ujawniona - kazdy nastęny wybór
                            będzie lepszy!

                            Nie łudźcie się zwolennicy praw i PRZYWILEJÓW dla PATOLOGII
                            i wolności od NORM SPOŁECZNYCH!

                            Każda kratka metalowa, szyna, drut sygnalizacyjny, każda zapora kolejowa,
                            szyna ze stropu zabezpieczającego dach przed katastrofą
                            - wróci ze złomowisk na swoje miejsca!

                            I każdy młodzik ustapi staruszce miejsca!
                            Bo w takim społeczeństwie wychowa się lepsze społeczeństwo
                            odpowiadające wymaganiom przyszłych b. wymagajacych czasów.
                            Dziś jest odwrotnie. Czas na odnowę!

                            • hasz0 AGOROWCY______________________NIE ŁUDŹCIE SIĘ 24.10.05, 11:58
                              taka kroplą która przelałą szklankę
                              zółci III RP było pół roku
                              była publiczna wpadka ze zniecierliienia
                              polrocznego czekania jednego przyjaciela na drugiego przyjaciela

                              przedtem towarzysze szeptem informowali się z którym towarzyszem nie
                              gadać
                              a teraz przyjaciele ponadpańswtową tubą medialną informuja się o swoich wielkich
                              - ale nie sprawach a sprawkach!
                    • jaceq Re: Giertych okazał się małym człowiekiem i wielk 24.10.05, 17:34

                      hasz0 napisał:
                      > lub sami odeszli politycy,
                      > których ceniłem za pryncypialność.

                      Skoro tak sobie cenisz pryncypialność, haszu, to zajrzyj sobie do historii
                      ostatniego półwiecza. Tam się roi od takich pryncypialnych polityków. Niektórzy
                      wprawdzie oderwani świeżo od chomąta, ale za to pryncypialni jak sam Albin
                      Siwak. Pryncypialność tych kilku, których wymieniłeś, nie ulega wątpliwości i
                      jest pryncypialną wartością samą w sobie. Ja bym do tego towarzystwa dorzucił
                      jeszcze kilka pryncypialnych poślic-towarzyszek: np. Szumską, Szyszkowską,
                      Nowinę-Konopczynę, to już będzie tak pryncypialnie, że już bardziej się nie da.

                      Aha, i o pryncypialnym redaktorze Jakuckim nie zapomnij, z polskojęzycznej
                      Pryncypialnej "Naszej Polski".
                      _____________________________
                      Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia"
                      • hasz0 ______jacqu! czemużeś nie podał przykładu zRych07? 24.10.05, 18:15
                        Twoje rozumienie pryncypialności powinno Ci go podsunąć przed Siwakiem.

                        Jest bardziej zasadniczy w swoim postępowaniu na F. - ciągłego nieudolnego
                        obrażania mojej osoby - bez względu na to czego bym tylko nie napisał z
                        jednego powodu:
                        NIEWYZNAWANIA ŻADNYCH ZASAD - taki to był ICH WSPÓLNY system, w którym nawet
                        skuteczność nie była zasadą! Rakowski, Jaruzelski, Kiszczak, Kwach, Oleksy,
                        Miller, Borowksi, Cimoszewicz, Olejnik itd.

                        Albin Siwak - a w czymże on był zasadniczy?
                        W "choragiewkowaniu" z Wiatrem?
                        O kobietach nie będę pisał z powodów zasadniczych czyli pryncypialnych!
                        Zaś żebyś Jakuckiego zasadniczość w tropieniu dwewiacji i wynaturzeń systemu
                        scigania i egzekucji prawa zrozumiał - musiałbyś mieć podpalone profesjonalnie
                        drzwi do mieszkania i dalej nie napiszę też z powdów pryncypialnych
                        czyli zasadniczych. Poskojęzyczność mediów to określenie
                        pasujące do Faktu a nie do "Naszej Polski" - w której się pisze po prostu po
                        polsku.

                        Tez nie kupuję i nie czytam! paręnascie lat temu były włamania
                        do redakcji, kradzieże dysków...zmiany redaktora naczelnego.

                        Nie mam sposobu na sprawdzenie wiarygodności a opinię w moim wieku potrafię
                        wyrobić sobie sam! Poza tym świętuję!
                        Zapraszam do mego domu i stołu na kazdy temat - mam okrągły jak lubisz!
                        Kiedy tylko będziesz we Wrocławiu daj znać!
                        • jaceq "Moje rozumienie pryncypialności" 24.10.05, 18:51

                          Pryncypialność to rzecz bardzo względna w oderwaniu od samych "pryncypiów", a
                          te - mogą być takie albo siakie. Towarzysz Feliks Edmundowicz też był bardzo
                          pryncypialny w trzymaniu się swoich pryncypiów. Mnie pryncypia Mojzesowicza,
                          czy Pęka nie odpowiadają, co nie oznacza, że odrzucam je wszystkie jak leci.
                          Fundamentalizm i ortodoksja nie jest jednak czymś, co dobry Bóg stworzył dla
                          mnie.

                          Innym forumowiczom tyłka staram się nie obrabiać (podkreślam: STARAM się, co
                          nie oznacza, że zawsze mi to wychodzi, jak np. w przypadku pewnego pełnomocnika
                          pewnego rechtora) inaczej, niż zwracając się bezpośrednio do nich. Dlatego nie
                          napiszę, że uważam, że jaki Rycho jest taki jest, ale pryncypialnym bym Go nie
                          nazwał (pozdrowienia w tym miejscu dla Rycha).

                          Pryncypialność w "NIEWYZNAWANIU ŻADNYCH ZASAD" też może być pryncypialnością.
                          Nie jest nią natomiast WYZNAWANIE PODWÓJNYCH ZASAD - raczej powszechna
                          przypadłość wśród rasy polityków.

                          U kobiet "publicznych" (jak to paskudnie zabrzmiało) jakoś tak płci nie
                          zauważam, zgodnie z panującym "tryndem", bardziej, niż u "publicznych"
                          mężczyzn. Masz rację, to brzydki nawyk.

                          Albin Siwak był zasadniczy, jeśli nie pamiętasz, we wdrażaniu ideałów
                          socjalizmu zwanego "realnym". Proweniencja tego socjalizmu była wybitnie
                          moskiewska w najgorszym z najgorszych tego słowa znaczeniu.

                          O Jakuckim już nie piszmy. Uważam, że jest bardzo pryncypialny w swoim
                          oszołomstwie. O podpaleniu drzwi nic nie wiem. Wiem tyle, że niektórzy, których
                          w języku kalifornijskim określa się słowem "freak", albo "weirdo" budzą czasem
                          takie reakcje wśród motłochu, co niekoniecznie musi zaraz nosić znamiona spisku.

                          Zaproszenie przyjmuję z przyjemnością i zapowiadam wstępnie, że grozić Ci może
                          wizyta najwcześniej latem. Dam znać z pewnością! Z drugiej strony, gdybyś
                          kiedyś znowu testował podlaskie szosy...

                          Serdecznie pozdrawiam.
                          _____________________________
                          Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia"
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka