andrzejg 23.10.05, 20:37 A ja ustawię się w jakże wygodnej pozycji krytykującego A. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dachs Re: Haszu!Masz IV RP. 23.10.05, 20:37 Tylko mi potem nie narzekaj. Sam tego chciałeś Odpowiedz Link Zgłoś
rycho7 czyzbys nie znal Hasza? 23.10.05, 20:39 dachs napisał: > Tylko mi potem nie narzekaj. Sam tego chciałeś Napewno UNE beda robily nie tak jak Hasz chce. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejg Re: czyzbys nie znal Hasza? 23.10.05, 20:40 rycho7 napisał: > dachs napisał: > > > Tylko mi potem nie narzekaj. Sam tego chciałeś > > Napewno UNE beda robily nie tak jak Hasz chce. Może znajdę wspólny język z Haszem? A. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: czyzbys nie znal Hasza? 24.10.05, 00:29 rycho7 napisał: > Napewno UNE beda robily nie tak jak Hasz chce. W końcu Kaczyńscy to uczestnicy Okrągłego Stołu i rozmów w Magdalence. Za jakiś czas przeczytamy, że to TAM wszystko już dawno ustalono. Także wygraną Kaczyńskiego i PiSu. S. Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: czyzbys nie znal Hasza? 24.10.05, 00:35 rycho7 napisał: > dachs napisał: > > > Tylko mi potem nie narzekaj. Sam tego chciałeś > > Napewno UNE beda robily nie tak jak Hasz chce. Już robią nie tak. Rzucają się na szyję PO z falszywym podziwem. Rzygać się chce. Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Haszu!Masz IV RP. 23.10.05, 23:29 andrzejg napisał: > Haszu!Masz IV RP. Oj, żeby tak tylko On (miał)... _____________________________ Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia" Odpowiedz Link Zgłoś
niezlomny.prawicowiec Re: Haszu!Masz IV RP. 24.10.05, 09:03 Duszpasterstwo osób żyjących w związkach niesakramentalnych nie ma na celu akceptacji rozwodów czy też tworzenia swojego rodzaju "lobby" w Kościele; jego zamiarem jest niesienie pomocy duchowej tym wszystkim, którym skomplikowało się życie małżeńskie, a którzy nadal pozostają osobami ochrzczonymi. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Haszu!Masz IV RP. 24.10.05, 09:35 niezlomny.prawicowiec napisał: > ... a którzy nadal pozostają osobami ochrzczonymi. A to można z osoby ochrzczonej stać się nieochrzczoną ??? S. Odpowiedz Link Zgłoś
haszszachmat Mieliście 60 l swoje Rzeczypospolite ja tylko 5 mc 24.10.05, 09:53 I te Wasze tak dały d'py że na Waszym miejscu po prostu z poczucia wstydu siedziałbym cicho chociaz ze 100 dni! Rury z Was takie jak ta co będzie pod Bałtykiem! Juz analitycy rosyjscy spaecjalizujacy sie w polityce polskiej PiSzą że Kaczyński lepiej rozumie Rosjan niz Tusk! JUz Chirac zaniepokojony nowym wydaniem "Ribbentrop-Mołotow" sle gratulacje w dniu wyborów! Nie dopiero po oficjalnym ogłoszeniu jak PROTOKÓŁ dyplomatyczny tego WYMAGA! Mogę być dumny JUZ Z TEGO SUKCESU pomimo Waszego ujadania KARWANA IV RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RUSZYŁA PRZEZ PUSTYNIĘ PODDAŃSTWA Czułem to wczoraj gdy w OMEN NOMEN w POLSKIM Teatrze przy PEŁNEJ FRAEKWENCJI WYGRAŁEM NA GODIZNĘ PRZED DOBRĄ NOWINĄ DLA POLSKI KARAWAN PRZE NAPRZÓD na bok nie zagradzać i nie sypać piachem w szprychy bo bat Leppera co go Tuzkowie porzucili na miałkim piachu pustosłowia za drugi koniec złąpię i uzyję WŁAŚCIWIE! Odpowiedz Link Zgłoś
dachs Re: Mieliście 60 l swoje Rzeczypospolite ja tylko 24.10.05, 10:11 haszszachmat napisał: > Juz analitycy rosyjscy spaecjalizujacy sie w polityce polskiej PiSzą że > Kaczyński lepiej rozumie Rosjan niz Tusk! Nooooo. I nie będzie Putina drażnił tym, że patrzy na niego z góry. > JUz Chirac zaniepokojony nowym wydaniem "Ribbentrop-Mołotow" > sle gratulacje w dniu wyborów! Zbliżenie Niemiec i Rosji jest ostatnia rzeczą jakiej sie Chirac boi. > Nie dopiero po oficjalnym ogłoszeniu jak PROTOKÓŁ dyplomatyczny tego WYMAGA! I ta radośc powinna Ci dac do myślenia. To przeciez nie Kaczor wołał "Nicea, albo smierć" > > Mogę być dumny JUZ Z TEGO SUKCESU pomimo Waszego ujadania Ja jestem dumny z tego, że został wybrany głosem abpralla. > KARWANA IV RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RUSZYŁA PRZEZ PUSTYNIĘ PODDAŃSTWA Poddani jego Kaczorowatości na czele. > Czułem to wczoraj gdy w OMEN NOMEN w POLSKIM Teatrze założonym przez komune... (zaznaczam to tylko dlatego by Ci uzmysłowic, że każdy oszust jest w stanie założyc polski teatr( > bo bat Leppera co go Tuzkowie porzucili na miałkim piachu pustosłowia > za drugi koniec złąpię i uzyję WŁAŚCIWIE! Tu masz rację. Bat Leppera Tuska nie interesował. Przyda się za to Kaczorowi, kiedy osły wprzęzone w jego rydwan, zaczna za bardzo ryczeć z głodu. Odpowiedz Link Zgłoś
haszszachmat _______Oj czegoś nie posprawdzałeś 24.10.05, 10:20 dachs napisał: > Nooooo. I nie będzie Putina drażnił tym, że patrzy na niego z góry. Ale też nie będzie czekał przeszło godzine w przedpokoju! > I ta radośc powinna Ci dac do myślenia. To przeciez nie Kaczor wołał "Nicea, > albo smierć" #: Ile razy wołał a potem odwołał! Liczyłeś? > Ja jestem dumny z tego, że został wybrany głosem abpralla. #: Podobał mu się czy może jednak nie? > założonym przez komune... > (zaznaczam to tylko dlatego by Ci uzmysłowic, że każdy oszust jest w stanie > założyc polski teatr( #: Wiem i polska partię i polską gazetę i polska telewizję.... > Tu masz rację. > Bat Leppera Tuska nie interesował. > Przyda się za to Kaczorowi, kiedy osły wprzęzone w jego rydwan, zaczna za bardzo> ryczeć z głodu. #: Głodne Osły zaryczły włąśnie na pseudo-liberałowa wykastrowane muły właśnie właśnie przeraźliwie wyją. Musiałem zamknąć wszystkie okna! Odpowiedz Link Zgłoś
haszszachmat Re: _______Oj czegoś nie posprawdzałeś (2) 24.10.05, 10:23 > Nooooo. I nie będzie Putina drażnił tym, że patrzy na niego z góry. #: Ale też nie będzie czekał przeszło godzine w przedpokoju! Omc mgr leń poucza profesora co to znaczy; - "godnie się zgadzać" Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Mieliście 60 l swoje Rzeczypospolite ja tylko 24.10.05, 10:27 haszszachmat napisał: > KARWANA IV RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ RUSZYŁA PRZEZ PUSTYNIĘ PODDAŃSTWA Chyba karawan ? S. Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 ______Snajper co strzela po godzinie moim nabojem? 24.10.05, 10:37 SPi_sz? Obudx się! Sam Rokita nie namówi Tuska do zrealizowania ________obietnicy wyborczej PO__________ ______: -WEJSCIA DO KOALICJI Z PiSem niezależnie od wyniku wyborów! TAK czy NIE? Odpowiedz z AndrzejaG! TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? TAK czy NIE? Odpowiedz Link Zgłoś
dachs Re: ______Snajper co strzela po godzinie moim nab 24.10.05, 10:55 Ja też uważam, że PO powinna wejść w koalicje, choć niektóre kretynki będą chichotać, że to ze względu na stołki. Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 Giertych okazał się małym człowiekiem i wielkim 24.10.05, 11:18 egositą! Co do Leppera to tylko AG nie wie jakie miałem zdanie o Samoobronie. Z obu tych partii wyrzucono lub sami odeszli politycy, których ceniłem za pryncypialność. Takim był B. Pęk w PSL i LPR. Takim był Mozelewicz w Samoobronie. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejg ja nie pytałem się Ciebie o zdanie o partiach 24.10.05, 11:21 dokładnie o LPR i Samoobronie, tylko o Twoje zdanie w kwestji mozliwosci zawarcia przez PiS koalicji z tymi partiami. Bądź rzetelny zwolenniku patriotyzmu - aktualnie PiS. A. Odpowiedz Link Zgłoś
rycho7 to da sie polaczyc? 24.10.05, 11:24 andrzejg napisał: > Bądź rzetelny zwolenniku patriotyzmu rzetelnosc i patriotyzm ? Odpowiedz Link Zgłoś
hymen Re: ja nie pytałem się Ciebie o zdanie o partiach 24.10.05, 11:24 andrzejg napisał: > dokładnie o LPR i Samoobronie, > tylko o Twoje zdanie w kwestji mozliwosci zawarcia przez PiS > koalicji z tymi partiami. Takiej możliwości nie ma. Raczej rozpisane zostaną przedwczesne wybory. Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 Świadomość wyborców wzrasta toi wybory niestraszne 24.10.05, 11:32 brak spacji swiadomy w celu upchania Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 ___________________________________NIE ŁUDŹCIE SIĘ 24.10.05, 11:51 Struktura każdego społeczeństwa podlega kanonom norm etycznych a nie jakichs liberalnych wolności z których nie muszą korzystać przedsiebiorczy, pracowici, madrzy, praworządni, uczciwi i przyzwoici. Liberalizm absurdalny jaki wdrożyli komuniści namnożył w niezwykle krótkim czasie tyle patologii, jakich nie miała Rezcypospolita przez cały ubiegły wiek! Pomyslcie chwilę czyż potrzebuja Helsinskiej Fundacji Praw Człowieka skazańcy w panstwie prawa w srodku Europy? Czy może raczej na Guantanamo albo w Chinach? Gdzi albo nie wyroku albo nie ma prawa. Czy Pitera oprócz robienia sobie publicity przyczyniła się do zwolnienia choćby jednego skorumpowanego sędziego lub prokuratora? Czy Tusk z PO wywiesił na liscie nieuczciwych jakiegoś biznesmena? Reszte dopiszcoe sobie sami. Bo państwo które realizuje NORMY MORALNE i ETYCZNE swoimi strukturami i prawem jest satbilne! Nie trzeba zmieniać nazw partii, przeskakiwać z jednej do drugiej, tworzyć partie córki... Gdy masa krytyczna zostanie przekroczona i prawda o mechanizmach władzy ujawniona - kazdy nastęny wybór będzie lepszy! Nie łudźcie się zwolennicy praw i PRZYWILEJÓW dla PATOLOGII i wolności od NORM SPOŁECZNYCH! Każda kratka metalowa, szyna, drut sygnalizacyjny, każda zapora kolejowa, szyna ze stropu zabezpieczającego dach przed katastrofą - wróci ze złomowisk na swoje miejsca! I każdy młodzik ustapi staruszce miejsca! Bo w takim społeczeństwie wychowa się lepsze społeczeństwo odpowiadające wymaganiom przyszłych b. wymagajacych czasów. Dziś jest odwrotnie. Czas na odnowę! Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 AGOROWCY______________________NIE ŁUDŹCIE SIĘ 24.10.05, 11:58 taka kroplą która przelałą szklankę zółci III RP było pół roku była publiczna wpadka ze zniecierliienia polrocznego czekania jednego przyjaciela na drugiego przyjaciela przedtem towarzysze szeptem informowali się z którym towarzyszem nie gadać a teraz przyjaciele ponadpańswtową tubą medialną informuja się o swoich wielkich - ale nie sprawach a sprawkach! Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: Giertych okazał się małym człowiekiem i wielk 24.10.05, 17:34 hasz0 napisał: > lub sami odeszli politycy, > których ceniłem za pryncypialność. Skoro tak sobie cenisz pryncypialność, haszu, to zajrzyj sobie do historii ostatniego półwiecza. Tam się roi od takich pryncypialnych polityków. Niektórzy wprawdzie oderwani świeżo od chomąta, ale za to pryncypialni jak sam Albin Siwak. Pryncypialność tych kilku, których wymieniłeś, nie ulega wątpliwości i jest pryncypialną wartością samą w sobie. Ja bym do tego towarzystwa dorzucił jeszcze kilka pryncypialnych poślic-towarzyszek: np. Szumską, Szyszkowską, Nowinę-Konopczynę, to już będzie tak pryncypialnie, że już bardziej się nie da. Aha, i o pryncypialnym redaktorze Jakuckim nie zapomnij, z polskojęzycznej Pryncypialnej "Naszej Polski". _____________________________ Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia" Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 ______jacqu! czemużeś nie podał przykładu zRych07? 24.10.05, 18:15 Twoje rozumienie pryncypialności powinno Ci go podsunąć przed Siwakiem. Jest bardziej zasadniczy w swoim postępowaniu na F. - ciągłego nieudolnego obrażania mojej osoby - bez względu na to czego bym tylko nie napisał z jednego powodu: NIEWYZNAWANIA ŻADNYCH ZASAD - taki to był ICH WSPÓLNY system, w którym nawet skuteczność nie była zasadą! Rakowski, Jaruzelski, Kiszczak, Kwach, Oleksy, Miller, Borowksi, Cimoszewicz, Olejnik itd. Albin Siwak - a w czymże on był zasadniczy? W "choragiewkowaniu" z Wiatrem? O kobietach nie będę pisał z powodów zasadniczych czyli pryncypialnych! Zaś żebyś Jakuckiego zasadniczość w tropieniu dwewiacji i wynaturzeń systemu scigania i egzekucji prawa zrozumiał - musiałbyś mieć podpalone profesjonalnie drzwi do mieszkania i dalej nie napiszę też z powdów pryncypialnych czyli zasadniczych. Poskojęzyczność mediów to określenie pasujące do Faktu a nie do "Naszej Polski" - w której się pisze po prostu po polsku. Tez nie kupuję i nie czytam! paręnascie lat temu były włamania do redakcji, kradzieże dysków...zmiany redaktora naczelnego. Nie mam sposobu na sprawdzenie wiarygodności a opinię w moim wieku potrafię wyrobić sobie sam! Poza tym świętuję! Zapraszam do mego domu i stołu na kazdy temat - mam okrągły jak lubisz! Kiedy tylko będziesz we Wrocławiu daj znać! Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq "Moje rozumienie pryncypialności" 24.10.05, 18:51 Pryncypialność to rzecz bardzo względna w oderwaniu od samych "pryncypiów", a te - mogą być takie albo siakie. Towarzysz Feliks Edmundowicz też był bardzo pryncypialny w trzymaniu się swoich pryncypiów. Mnie pryncypia Mojzesowicza, czy Pęka nie odpowiadają, co nie oznacza, że odrzucam je wszystkie jak leci. Fundamentalizm i ortodoksja nie jest jednak czymś, co dobry Bóg stworzył dla mnie. Innym forumowiczom tyłka staram się nie obrabiać (podkreślam: STARAM się, co nie oznacza, że zawsze mi to wychodzi, jak np. w przypadku pewnego pełnomocnika pewnego rechtora) inaczej, niż zwracając się bezpośrednio do nich. Dlatego nie napiszę, że uważam, że jaki Rycho jest taki jest, ale pryncypialnym bym Go nie nazwał (pozdrowienia w tym miejscu dla Rycha). Pryncypialność w "NIEWYZNAWANIU ŻADNYCH ZASAD" też może być pryncypialnością. Nie jest nią natomiast WYZNAWANIE PODWÓJNYCH ZASAD - raczej powszechna przypadłość wśród rasy polityków. U kobiet "publicznych" (jak to paskudnie zabrzmiało) jakoś tak płci nie zauważam, zgodnie z panującym "tryndem", bardziej, niż u "publicznych" mężczyzn. Masz rację, to brzydki nawyk. Albin Siwak był zasadniczy, jeśli nie pamiętasz, we wdrażaniu ideałów socjalizmu zwanego "realnym". Proweniencja tego socjalizmu była wybitnie moskiewska w najgorszym z najgorszych tego słowa znaczeniu. O Jakuckim już nie piszmy. Uważam, że jest bardzo pryncypialny w swoim oszołomstwie. O podpaleniu drzwi nic nie wiem. Wiem tyle, że niektórzy, których w języku kalifornijskim określa się słowem "freak", albo "weirdo" budzą czasem takie reakcje wśród motłochu, co niekoniecznie musi zaraz nosić znamiona spisku. Zaproszenie przyjmuję z przyjemnością i zapowiadam wstępnie, że grozić Ci może wizyta najwcześniej latem. Dam znać z pewnością! Z drugiej strony, gdybyś kiedyś znowu testował podlaskie szosy... Serdecznie pozdrawiam. _____________________________ Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia" Odpowiedz Link Zgłoś