Dodaj do ulubionych

c&a-brak wysyłki

22.10.12, 21:43
hej
proszę o pomoc, miał ktoś taką sytuację? 01.10 złożyłam zamówienie w sklepie on-line,od razu dokonałam płatności.Do dziś nie dotarła do mnie paczka.Tydzień temu dostałam maila z nr przesyłki przy wprowadzaniu na stronie śledzenia przesyłki informacja, że brak przesyłki o takim numerze. Wysłałam zapytanie do C&a i otrzymuję tylko potwierdzenie, że w ciągu 1-2 dni otrzymam odpowiedź i cisza.....
Obserwuj wątek
    • s_mag_s Re: c&a-brak wysyłki 22.10.12, 21:53
      Zadzwoń na infolinię, ostatnio mieli spore problemy logistyczne, na fb dziewczyny pisały o koszmarnie długich terminach realizacji zamówień, ale podobno (wg c&a) już ma wszystko grać.
    • aleksandra1977 Re: c&a-brak wysyłki 22.10.12, 22:09
      rzeczywiscie ostatnio mieli niezly poslizg z wysylkami. Podobno, juz opanowali sytuacje.
      Zamowienia c&a wysylane sa z magazynu z Niemiec. Jesli zamawialas dostawe poczta, to sytuacja wyglada tak, ze podany numer przesylki nie jest widoczny od razu na stronie poczty polskiej, gdyz do granicy towar doreczany jest przez DHL (Deutsche Post), na granicy ta sama przesylka otrzymuje inny numer i dopiero po przejeciu jej przez strone polska, dalej dostarcza ja poczta polska. I to ten wlasnie numer otrzymujesz w mailu od c&a.
      Jesli juz masz info o nadaniu paczki to w ciagu 5-7 dni powinnas miec ja w domu.
      • maaszymka Re: c&a-brak wysyłki 22.10.12, 23:05
        Potwierdzam. Ostatnio zamówienie czekało jakies dwa tygodnie (też już myslałam, ze gdzies im przepadło) po info, że wysłali po 3-4 dniach było na miejscu. Wcześniej po 1-2 dniach dostawałam info, ze wysłane.
      • aleksandra1977 Re: c&a-brak wysyłki 23.10.12, 00:38
        Graue_zone, a masz numer tej przesylki? Jesli tak, to sprawdz na stronie poczty www.sledzenie.poczta-polska.pl lub na stronie kuriera - bez wzgledu na to, jak Ci ja wyslali, powinnas juz widziec status tej przesylki.
        • tweety_28 Re: c&a-brak wysyłki 23.10.12, 07:55
          Kilka razy robiłam u nich zakupy i za każdym razem numer, który przesyłali do śledzenia pojawiał się w systemie dopiero jak paczka byla u mniesmile
          Jeżeli 16 dostałas info o wysyłce to myśle, że dziś albo jutro, paczka powinna być już u Ciebie.
        • graue_zone Re: c&a-brak wysyłki 23.10.12, 08:29
          Numer mam, ale w systemie jej nie ma. Ostatnio nawet dhl twierdził, ze na terenie Polski jeszcze mojej przesyłki nie ma i trzeba czekać, a za pół godziny kurier przyniósł paczkę. Cuda jakieś!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka