Dodaj do ulubionych

Skarbowa mafia

09.12.05, 12:32
biznes.interia.pl/news?inf=694413
Najsmakowitsze jest to:

"Niektórzy pracownicy BH sprzedający akcje byli jednak nieufni [...] Zwrócili
się z pytaniami do swoich urzędów skarbowych [...] Wicenaczelnik Renata
Miękina w 2000 roku odpowiedziała - podobnie jak wielu naczelników skarbówki
w kraju - że podatku od sprzedanych akcji BH płacić nie trzeba."

Czy Pani Renia (i "wielu naczelników) jest w jakikolwiek sposób odpowiedzialna
za dzisiejszy terroryzm skarbówki? Założę się, że nie.

Trudno o lepszy dowód na to, że państwo jest wrogiem ludzi.
Obserwuj wątek
    • hasz0 mafia jest ale nie w US 09.12.05, 12:59
      Państwo samo sobie takie państwo wybrali...

      np. w osobie łaskawcy dla grupy trzymającej władzę
      i niezmiennie cieszacego się 62% poparciem
      - nie mam na myśli Ciebie.

      • xiazeluka No, nie wiem 09.12.05, 13:46
        Ministrowie przychodzą i odchodzą, a dokumenda cały czas tam siedzi i okrada
        podatników.
      • v.ci mafia jest ale nie w US, bo w US jest "raj" 09.12.05, 16:20
        A mafia sycylijska to gdzie się przeniosła po zmiazdzeniu jej we Wloszech za
        Mussoliniego ? O Alu Capone nie słyszał , a ?

        A mafia rosyjska i kilka innych ? A kasyna Las Vegas czyściutkie ?

        A mafia buszystowska - aktualna Grupa Trzymająca Władzę ?

        hasz0 napisał:

        > Państwo samo sobie takie państwo wybrali...
        >
        > np. w osobie łaskawcy dla grupy trzymającej władzę
        > i niezmiennie cieszacego się 62% poparciem
        > - nie mam na myśli Ciebie.
        >
    • rycho7 panstewko Przywisla niewatpliwie 09.12.05, 13:49
      xiazeluka napisała:

      > Trudno o lepszy dowód na to, że państwo jest wrogiem ludzi.

      Ja tam sobie dzielnicowego nie wybieram, to on nie wladza?
    • v.ci xiaze pochylił się nad losem "roboli' zza okienek 09.12.05, 14:44
      Martwisz o zwykłych pracownikow ? Skadże . Przecież masz ich głęboko w
      odbytnicy . Założyłeś ten post tylko i wylacznie po to , by dowalić
      ohydnym "urzędasom" i mitycznej hydrze pt. fiskus .
      • xiazeluka Ta hydra nie jest mityczna, towarzyszu xerografie 09.12.05, 15:19
        ...a poza tym skąd towarzysz wie, gdzie ja mam owych pracowników? Ludzie ci
        zostali oszukani przez funkcjonariuszy reżimu, a obecnie są ścigani przez
        skarbowe bojówki. Wymowa mojego donosu była jednoznaczna dla normalnych ludzi,
        do których towarzysz naturalnie się nie zalicza.
        • v.ci Wybitny, niezwykle oryginalny forumowy pisarzu 09.12.05, 16:09
          Dziwaczen wydaje mi się traktowanie zespołu tysięcy normalnych ludzi pracującch
          w skarbówce jak jakiegoś odrealnionego potwora "Fiskusa" . Oni nie dostają
          prowizji od ściągniętych podatków . To nie biuro maklerskie .

          Ja zaliczam się do normalnych . Mnie jednak nawet nie oferowano żadnych akcji .
          To ty - nie ja - pisałeś o sobie jako o geniuszu .

          Był taki jeden , którego nazywano Geniuszem Karpat . Marnie skonczył .
          • xiazeluka Wy wiecie tylko to, co skopiujecie... 09.12.05, 16:28
            ...z www.lewicowe-gnojki.kpp.

            1. Pani Renata (to przykład) z pewnością normalna nie jest. O ile tchórzostwo,
            niekompetencja i oszukiwanie bliźnich mozna uznać za normalne.

            2. Typowe u lewaka lekceważenie związków przyczynowych - co za różnica, czy
            pijawki mają prowizję czy nie? Od czego rzekoma wina akcjonariuszy się wzięła?

            3. Towarzysz nie jest normalny. Komuchy to nie ludzie.

            4. W dodatku pazerny komuch - cudzych akcji mu się zachciewa.
          • rycho7 brak styku z realem 09.12.05, 20:19
            v.ci napisał:

            > Dziwaczen wydaje mi się traktowanie zespołu tysięcy normalnych ludzi

            Fakt pracy przy zalegalizowanym rabunku juz swiadczy o braku normalnosci.
            Ponadto zatrudnione tam indywidua mialyby klopoty z intelektem i wiedza przy
            kopaniu rowow. A zajmuja sie czyms znaczni ebardziej skomplikowanym.

            > Oni nie dostają prowizji od ściągniętych podatków .

            Za to klamstwo moge jedynie zaproponowac po stalinowsku "pod stienku".
            • jaceq Re: brak styku z realem 09.12.05, 20:42

              > v.ci napisał:
              > > Oni nie dostają prowizji od ściągniętych podatków .

              rycho7 napisał:
              > Za to klamstwo moge jedynie zaproponowac po stalinowsku "pod stienku".

              Gorąco popieram propozycję Kolegi Forumowego. Sam to przećwiczyłem. Urzędnik
              UKS za wykrycie "nieprawidłowości" w odliczaniu VAT dostał premię. "Musiał"
              coś "wykryć", ponieważ oni muszą się czymś od czasu do czasu "wykazać" (jak sam
              powiedział - żeby go nie wypier...li z roboty za bezproduktywność). Sprawa
              ciągnęła się kilka lat, w końcu wyrokiem sądowym odzyskałem wszystko z
              odsetkami. Kosztowałem to nibypaństwo towarzysza vci nie tylko te odsetki, ale
              i premię urzędnika, ponieważ urzędnik nie musi zwracać premii, którą ukradł. Z
              pewną satysfakcją stwierdzam, że ma to i tę dobrą stronę, że żyjący na koszt
              państwa tow. vci musi sobie od ust odejmować, abym ja mógł pławić się w
              wyrafinowanych burżujskich rozkoszach.

              _____________________________
              Ojciec Dyrektor: "Radio Maryja to zbiorowa psychoterapia"
          • oleg3 Do niedoinformowanego lewaka z Cz-wy 09.12.05, 20:43
            v.ci napisał:

            > Oni nie dostają prowizji od ściągniętych podatków . To nie biuro maklerskie .

            Polecam lekturę materiałów NIK, strona 13 i 14. Otóż pracownicy skarbowości
            dostają premi z funduszu specjalnego, prawie tak samo jak w biurze maklerskim.
            Też im zależy na dużym obrocie.

            66.249.93.104/search?
            q=cache:1ozqXbiPeKsJ:bip.nik.gov.pl/pl/bip/wyniki_kontroli/95_2003/px_sprawozdan
            ie.pdf+aparat+skarbowy+fundusz+specjalny&hl=pl&lr=lang_pl
            • oleg3 Re: Do niedoinformowanego lewaka z Cz-wy (link) 09.12.05, 20:51
              raport NIK
    • dokowski Tylko wtedy, gdy rządzą lewicowcy 09.12.05, 16:06
      xiazeluka napisała:

      > państwo jest wrogiem ludzi

      Państwo rządzone przez prawicę troszczy się o ludzi i ich chroni
      • xiazeluka Dziękuję towarzyszu dokumendo, za.. 09.12.05, 16:23
        ...to credo prawdziwego komunisty:

        "Państwo rządzone przez prawicę troszczy się o ludzi i ich chroni"

        Tylko - na cholerę przez lata udawałeś liberała, towarzyszu?
        • dokowski Jak znów śmiesznie udajesz prawicowca! 11.12.05, 17:49
          Funkcją policji jest chronić ludzi uczciwych przed złodziejami, dlatego ludzie
          uczciwi kochają policję. To, że tego nie rozumiesz, pokazuje, że nie tylko
          jesteś lewicowcem, ale w dodatku nawet nie potrafisz sobie wyobrazić, jak myślą
          i co czują ludzie prawi. Ludzie prawi kochają swoje państwo, głupku, jeśli nie
          rządzi nim lewica, bo wtedy państwo im służy.
          • abprall Re: Jak znów śmiesznie udajesz prawicowca! 11.12.05, 18:12
            Dokowski napisał :
            funkcją policji jest chronić ludzi uczciwych przed złodziejami, dlatego ludzie
            uczciwi kochają policję...Ludzie prawi kochają swoje państwo....

            ------------------------------------
            • rycho7 czy wykryto zrodlo przecieku? 11.12.05, 18:28
              abprall napisał:

              > jego obowiązkiem jest chronić
              > tyłki policjantów...

              Policjanci przy zdrowych zmyslach wola aby wykrywano zrodla przeciwkow a nie
              karano kozly ofiarne. Sledztwo prowadzila prokuratura, ktora sama mogla byc
              zrodlem przecieku. Widocznie ktos cos chcial ukryc. Policjanci to wiedza.
    • gabryjelek Skoro wiesz juz tak duzo... 11.12.05, 19:53

      serwisy.gazeta.pl/nauka/1,34148,3058405.html
      • amigosan Re: Skoro wiesz juz tak duzo... 12.12.05, 00:07
        gabryjelek napisał:

        >
        > serwisy.gazeta.pl/nauka/1,34148,3058405.html
        znowu o ociepleniu klimatu to juz naprawde jakis antyxiazecy spisek. Klimat
        wcale sie nie ociepla to tylko bzdury gloszone przez kretynoprofesorow aby
        wziac granty na badania. wyjdx gabryjelku na ulice i zobacz jak jest zimno
        biedny xiaze jak ja ci wspolczuje
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka