Dodaj do ulubionych

CO NAS CZEKA W PRZYSZŁOŚCI ?????????????????????

IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 11.11.02, 21:29
Gdyby ktoś w 1910 roku opowiedział mieszkańcowi Krakowa, że za 10 lat będzie
po wojnie światowej, w Rosji będą rządzić krwawi bolszewicy, Austro-Węgry
znikną, a Polska będzie składać się z 3 zaborów, byłby uznany za wariata !
Gdyby ktoś w 1935 roku powiedział mieszkańcowi Warszawy, że miasto wkrótce
przestanie istnieć, a 20 lat później po odbudowie będzie w środku bolszewicki
wieżowiec, a do tego będzie jeździł bez paszportu do Wrocławia lub Szczecina,
byłby uznany za wariata.
Gdyby ktoś w 1985 roku przepowiedział pokojowy upadek komunizmu, likwidację
Jugosławii i Czechosłowacji, zjednoczenie Niemiec, byłby uznany za wariata.

Z powyższych przykładów jasno wynika, że przepowiadanie przyszłośći to
ryzykowna sprawa.
Wszelkie realistyczne przepowiednie okazały się bzdurą.
Rzeczywistość okazała się najbardziej nieprawdopodobna.
Co nas czeka ?
Obserwuj wątek
    • loud_howard Re: CO NAS CZEKA W PRZYSZŁOŚCI ?????????????????? 11.11.02, 21:55

      > Co nas czeka ?

      Rozpad zydogodu i powstanie Wielkiej Palestyny.
    • Gość: J.K. Nieprawda, Michal... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.11.02, 22:17
      w 1910 i Pilsudki i Sikorski wierzyli i przypuszczali , ze bedzie wielka wojna
      i powstanie Polska.

      W latach 1932-35, Studnicki, i kilku innych, mowili, ze bedzie wielka wojna
      i Warszawa jest skazana na zaglade...

      A w roku 1981 wielu ludzi, mowilo i wiedzialo (i ja tez), ze komunizm upadnie.
      Nikt tylko nie wiedzial, kiedy...

      Wiec "nieskromnie" mowie Ci teraz, ze jak nie zrobimy malej wojenki z Islamem
      i tej chydrze nie utniemy glowy, to za iles-tam lat bedziemy mieli
      WIELKA WOJNE...
      • Gość: Michał Prawda IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 11.11.02, 22:21
        Tylko nieliczni przepowiadali trafnie.
        90% przepowiedni to były czyste bzdury.
        Sam czytałem taką przepowiednię z 1930 roku, która mówiła, że dojdzie do wojny
        dwóch bloków Niemcy-Anglia-Rosja przeciwko Francja-Włochy-Polska-Czechosłowacja.
        Przepowiednia ta głosiła zburzenie czeskiej Pragi.
        • Gość: Piast Re: Prawda IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 11.11.02, 22:32
          Gość portalu: Michał napisał(a):

          > Tylko nieliczni przepowiadali trafnie.
          > 90% przepowiedni to były czyste bzdury.
          > Sam czytałem taką przepowiednię z 1930 roku, która mówiła, że dojdzie do
          wojny
          > dwóch bloków Niemcy-Anglia-Rosja przeciwko Francja-Włochy-Polska-
          Czechosłowacja
          > .
          > Przepowiednia ta głosiła zburzenie czeskiej Pragi.

          > No i co z tego! Przepowiadać każdy moze. Czy ktoś sprawdzał ile góralskich
          > prognoz pogody potwierdziło się? Nie, bo i po co.
          • Gość: Michał No właśnie IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 11.11.02, 22:37
            Taka cholernie mądra cywilizacja, a dwadzieścia lat temu nikt nie
            przepowiedział obecnego Windows, czy gigabajtowych twardych dysków w
            powszechnym użyciu.
            Za to przepowiadano spotkanie z UFO.
            • Gość: J.K. Czyzbym mial to szczescie´do jasnowidztwa...? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.11.02, 22:43
              ponad 20 lat temu moja starsza siostra (pracujaca przy komputerach na
              Politechnice Warszawskiej) przynosila do domu kilometry tasmy magnetofonowej
              (pamieci) i mowila mi nie raz, co bedzie, ja kto sie rozwinie...
          • Gość: +++Ignorant Re: Prawda IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.11.02, 22:40
            Sława!


            Obóz Narodowy z Romanem Dmowskim już od końca XIX wieku szykował się na wielką
            wojnę...

            I na zwycięstwo Aliantów mnad Niemcami, stąd pochodziłą zasdanicza wrogość do
            Piłsudskiego...

            Przed IIWojną Światową mówiono wyraźnie, że wojna z Niemcami zakończy się
            likwidacją Prus, wyzwoleniem Śląska i Wrocławia...

            Pozdrawiam!

            Ignorant
            +++
            • Gość: J.K. Oczywiscie Ignorant, tez to znam... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.11.02, 22:46
              Dmowski mial pamietny wiec w Lodzi, w czerwcu 1939...
              Powiedzial wyraznie, ze jezeli Niemcy napadna na Polske,
              to bedzie WIELKA WOJNA, Niemcy przegraja
              a Prusy Wschodnie zostana przylaczone do Polski
              (tu niestety sprawdzilo sie tylko 50 %, cholera...)
              • Gość: +++Ignorant Z Krółewcem prawie wyszło... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.11.02, 23:05
                Gość portalu: J.K. napisał(a):

                > Dmowski mial pamietny wiec w Lodzi, w czerwcu 1939...
                > Powiedzial wyraznie, ze jezeli Niemcy napadna na Polske,
                > to bedzie WIELKA WOJNA, Niemcy przegraja
                > a Prusy Wschodnie zostana przylaczone do Polski
                > (tu niestety sprawdzilo sie tylko 50 %, cholera...)

                Sława!

                Jakoś tak miało być...

                Nawet pierwsze dokumenty ZPP o tym mówiły i też chyba sama W. Wasilewska..?

                Cięzko teraz dotrzeć, bo komuchy wyczyściły...

                Czy wiesz cokolwiek na ten temat, że Szczecin dostaliśmy za właśnie Królewiec..?

                Podrawiam!

                Ignorant
                +++
                • Gość: J.K. Wiem , do 1943 Krolewiec mial byc polski IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.11.02, 23:13
                  i Stalin to nam obiecywal... (Mialem nawet mapy z 1943...)

                  Potem zachecony powodzeniem wojennym, sam go postanowil zgarnac,
                  a nam dac Szczecin...

                  I co wyszlo...?
                  Ogolne dziadostwo...

                  A w Krolewcu bywalem w latach 1992-96..
                  Rowniez na konferencjach...
                  Trudna sprawa... jest i bedzie...
                  • Gość: Hiacynt Stalin obiecywał J.K na konferencji w Królewcu IP: *.klodzko.sdi.tpnet.pl 11.11.02, 23:21
                    Gość portalu: J.K. napisał(a):

                    > i Stalin to nam obiecywal... (Mialem nawet mapy z 1943...)

                    > Potem zachecony powodzeniem wojennym, sam go postanowil zgarnac,
                    > a nam dac Szczecin...
                    >
                    > I co wyszlo...?
                    > Ogolne dziadostwo...


                    radio Erewań czy Prawda ?

                    Hiacynt

                    • Gość: J.K. Hiacynt, nie nudz... tak bylo... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.11.02, 23:27
                      materialy do tego, o czym pisze, znajdziesz
                      w Bibliotece Uniwersyteckiej

                      Uniwersytetu Jagiellonskiego.

                      P.S. Ja tylko z Islamem walcze "virtualnie" i wale po lbach...
                      do kazdej innej informacji zawsze chetnie podam odnosniki...

                      Dr. J.K.
                      • Gość: Hiacynt Stalin obiecywał IP: *.klodzko.sdi.tpnet.pl 11.11.02, 23:40
                        Gość portalu: J.K. napisał(a):

                        > materialy do tego, o czym pisze, znajdziesz
                        > w Bibliotece Uniwersyteckiej
                        >
                        > Uniwersytetu Jagiellonskiego.
                        >
                        > P.S. Ja tylko z Islamem walcze "virtualnie" i wale po lbach...
                        > do kazdej innej informacji zawsze chetnie podam odnosniki...
                        >
                        > Dr. J.K.

                        jakie odnośniki podasz do obietnic Stalina? miliony jego ofiar?

                        jakie dasz odnośniki do "ofiarowania Polsce Królewca"?

                        napisałeś: "i Stalin to nam obiecywal... "

                        jeżeli ktokolwiek powołuje się na obietnice Stalina wobec Polski
                        to zdradza swoje ignoranctwo (lub złą wolę)

                        Hiacynt



                  • Gość: +++Ignorant A może będzie... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.11.02, 23:22
                    Gość portalu: J.K. napisał(a):

                    > i Stalin to nam obiecywal... (Mialem nawet mapy z 1943...)
                    >
                    > Potem zachecony powodzeniem wojennym, sam go postanowil zgarnac,
                    > a nam dac Szczecin...
                    >
                    > I co wyszlo...?
                    > Ogolne dziadostwo...
                    >
                    > A w Krolewcu bywalem w latach 1992-96..
                    > Rowniez na konferencjach...
                    > Trudna sprawa... jest i bedzie...


                    Sława!

                    Gdzieś na innych forach znalazłem posty, że podobno Rosjanie gotowi byliby za
                    50mld $...

                    Słyszałeś coś o tym...

                    Pozdrawiam!

                    Ignorant
                    +++
            • Gość: +++Ignorant Re: Prawda IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.11.02, 22:58
              Sława!

              W 1980 wszyscy oczywiście pragnęli rozpadu ZSRR ale scenariusze były zupełnie
              odmienne...

              Np wojan a Chinami, bo w zachód nikt nie wierzył...

              Wide: Andriej Amalrik: "Czy ZSRR przetrwa do roku 1984"

              Wtedy wydawało mi się, czułem to i mówiłem, że Sowiety są u szczytu potęgi i że
              właśnie wtedy toczyła się gra o ich ostateczne zwyciestwo...
              Ale nie zdecydowali się zaatakować Zachodu...

              Wierzyłem też w rozpad Sowietów ale uważałem, że proces będzie dłufalowy, tj że
              przez wiele lat jeszcze system będzie gnił i butwiał...

              Ok 1990 roku po rozpadzie Jugosławii wydawało się, że dekompozycja Swoietów
              będzie dłutrwała i bardzo krwawa...

              Pozdrawiam!

              Ignorant
              +++
          • Gość: Ania Re:Do Michala IP: *.upc.chello.be 11.11.02, 22:58
            tak, i nie, Pani Aniu.
            Autor: Gość: J.K. IP: *.scheins / 192.120.171.*
            Data: 26-07-2002 15:08 + odpowiedz na list



            Nie jestem nacjonalista, ale mam na tyle historycznej wiedzy, zeby wiedziec,
            ze II. wojna swiatowa byla starciem nacjonalizmow, przede wszystkim
            nacjonalizmu niemieckiego (kraju w ktorym zreszta od dawna mieszkam)
            z innymi nacjonalizmami, takze z nacjonalizmem polskim.
            Badzmy szczerzy: Niemcy chcieli "korytarza" , a my Polacy chcielismy ich
            wyrzucic z Gornego Slaska i z Prus Wschodnich...

            Zobacz jak pan J.K ladnie nas zalatwia.Wlasciwie to wina Polakow,ze wybuchla II
            wojna.To,ze Niemcy zaatakowali caly swiat praktycznie to sie juz w wiedzy
            historycznej pana J.K nie miesci.
            Dla niego to byla wojna nacjonalizmow.No i wlasciwie ten polski nacjonalizm to
            byl gorszy.







            Szczesliwie dla nas, to oni przegrali...
            Jak wygladalaby dzisiejsza Polska z przesunietymi granicami, gdyby Nemcy nie
            zostali wtedy wysiedleni ?

            A kiedy zostali wysiedleni i kiedy przesunieto granice?Ile Polacy mieli do
            powiedzenia?





            Usprawiedliwiam (czasami) nacjonalizm polski i dlatego rozumiem i Zydow...
            Zydzi nie wysiedlili w 1967 r. Arabow (za odszkodowaniem) i teraz ta wojna
            bedzie sie ciagnela bez konca...
            A my Polacy mamy z Niemcami spokoj...

            Tyle tylko prosze pana,ze porownujac sytuacje nasza i Izraela to rafia pan kula
            w plot.Bo teg sie porownac nie da.

            Druga spawa to zapomina pan,ze islam to nie tylko Paestynczycy ale takze
            Turcja ,ktora jest w NATO ,takze Pakistan,ktory ma bron atomowa.


            Zauwaz przy tym Michal,ze pan JK powoluje sie na pana Studnickiego.To ten sam
            facet germanofil ,ktory cala II wojne lazil za Niemcami i proponowal im
            utworzenie legionu polskiego.

            W watku ,w ktorym nawyzywales mnie od agentow arabskich (o Polakach w
            wermachcie) ktos winami pana Studnickiego chcial obciazyc wszystkich Polakow.To
            mi sie nie spodobalo i tyle.

            I jeszcze jedno.Nie naleze do zwolenniczek islamujuz chcby z racji tego,ze
            jesem kobieta.Jest na kraju pare moich watkow na temat islamu.
            Ale chciec wojny i zniszczyc dlatego innych bo sa innego wyznania?

            • Gość: J.K. Przekret Ani.. A ja chcialem Prus Wschodnich. TAK! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.11.02, 23:05
              OCZYWISCIE Wojne zaczeli Niemcy...
              Ale Polacy ja chcieli...
              (bo mogli sie poddac i zgodzic na warunki Hitlera...)
              Ale nie zgodzili sie ! I Dobrze !

              Wiec odpowiadam Ci dziewczyno:
              Popieram przedwojenny rzad polski, ze nie poddal sie Niemcom.
              Oczywiscie, ze Polacy chcieli Prus Wschodnich...
              ja tez.

              I CIESZE SIE, ZE ZOSTALY WRESZCIE NIEMCOM ODEBRANE.
              • Gość: Ania Re: Przekret Ani.. A ja chcialem Prus Wschodnich. IP: *.upc.chello.be 11.11.02, 23:15
                Gość portalu: J.K. napisał(a):

                > OCZYWISCIE Wojne zaczeli Niemcy...
                > Ale Polacy ja chcieli...
                > (bo mogli sie poddac i zgodzic na warunki Hitlera...)
                > Ale nie zgodzili sie ! I Dobrze !
                >
                > Wiec odpowiadam Ci dziewczyno:
                > Popieram przedwojenny rzad polski, ze nie poddal sie Niemcom.
                > Oczywiscie, ze Polacy chcieli Prus Wschodnich...
                > ja tez.
                >
                > I CIESZE SIE, ZE ZOSTALY WRESZCIE NIEMCOM ODEBRANE.


                No z poprzedniogo postu to ja sie tego nie doczytalam.
                Wojna nacjonalizmow...
                Nacjonalizmpolski...
                Jak pan to moze w ogole porownywac do tego co wyczyniali Niemcy w Europie nie
                tylko.
                co chcieliFrancuzi od Niemcow?Co Belgowie co Anglicy?
                • Gość: J.K. Ciesze sie, ze mnie zrozumialas... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.11.02, 23:20
                  Nacjonalizm niemiecki byl zbrodniczy...

                  Ale My Polacy, tez nie jestesmy Owieczki...

                  Prus Wschodnich chcielismy (i slusznie !)

                  I nie ukrywajmy tego, dobrze...?

                  Ciesze sie, ze mamy Olsztyn, zaluje, ze nie mamy Krolewca...
                  • Gość: Ania Re: Ciesze sie, ze mnie zrozumialas... IP: *.upc.chello.be 11.11.02, 23:27
                    Gość portalu: J.K. napisał(a):

                    Nacjonalizm niemiecki byl zbrodniczy...

                    Ale My Polacy, tez nie jestesmy Owieczki...





                    Prus Wschodnich chcielismy (i slusznie !)



                    No to w koncu prosze sie zdecydowac.Albo nasze te Prusy albo niemieckie.





                    I nie ukrywajmy tego, dobrze...?


                    a co mamy ukrywac?Napadlismy na Niemcow i na Rosje po kryjomu? pakt Ribentrop
                    Molotow to byl przeciw komu skierowany?

                    Ciesze sie, ze mamy Olsztyn, zaluje, ze nie mamy Krolewca...


                    Jak pan wie Olsztyn zalatwiono nam w Jalcie,bez naszego udzialu.
                    • Gość: J.K. Aniu, czy Ty kawy za duzo wypilas...? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.11.02, 23:48
                      Polacy powiedzieli (i slusznie)
                      w 1945, ze chca Wroclaw i Olsztyn...

                      Gdybysmy powiedzieli, ze tego nie chcemy, to Stalin Wroclaw
                      zostawilby Niemcom, a Olsztyn wzial sobie...

                      Co tu rozumiec Aniu...

                      Trzeba chciec, aby miec...

                      Chwalisz sie dziecmi...

                      Masz. Ale po pierwsze chcialas, prawda...?

                      P.S. Dobranoc. jutro rano do pracy...

                      • Gość: Ania Re:Panie JK a co pan pije? IP: *.upc.chello.be 12.11.02, 07:58
                        Gość portalu: J.K. napisał(a):

                        Polacy powiedzieli (i slusznie)
                        w 1945, ze chca Wroclaw i Olsztyn...

                        Acha i dlatego,ze chcieli to dostali.
                        Idac tokiem panskiego rozumowania to wszystkie ziemie wschodnie oddalismy z
                        wlasnej i nie przymuszonej woli.



                        Gdybysmy powiedzieli, ze tego nie chcemy, to Stalin Wroclaw
                        zostawilby Niemcom, a Olsztyn wzial sobie...

                        Wg pana o podziale powojennej Europyto decydowal Stalin i Polacy ;
                        Moje gratulacje.


                        Co tu rozumiec Aniu...

                        Trzeba chciec, aby miec...

                        Pytam raz jeszcze czy to co oddalismy to oddalismy tylko dlatego,ze nie
                        chcielismy tego?



                        Chwalisz sie dziecmi...

                        Masz. Ale po pierwsze chcialas, prawda...?

                        Ale znam duzo takich co nie chcieli i tez maja.
                        Porownanie akurat nie na miejscu delikatnie mowiac.


                        P.S. Dobranoc. jutro rano do pracy...

                        • Gość: J.K. Po co te zarty, Aniu...? IP: *.de / 192.120.171.* 12.11.02, 09:02
                          Kazde dziecko wie, ze na Wschodzie Ruscy nam zabrali
                          i nikt nas tam o zdanie nie pytal...

                          natomiast, gdybysmy nie chcieli przyjac Ziem Zachodnich,
                          to nikt by nam ich nie wciskal...!

                          Po co te zarty, Aniu...?
              • Gość: Antyla Śmierć Polski IP: *.stmnca.adelphia.net 11.11.02, 23:23
                Gość portalu: J.K. napisał(a):

                > OCZYWISCIE Wojne zaczeli Niemcy...
                > Ale Polacy ja chcieli...
                > (bo mogli sie poddac i zgodzic na warunki Hitlera...)
                > Ale nie zgodzili sie ! I Dobrze !
                >
                > Wiec odpowiadam Ci dziewczyno:
                > Popieram przedwojenny rzad polski, ze nie poddal sie Niemcom.
                > Oczywiscie, ze Polacy chcieli Prus Wschodnich...
                > ja tez.
                >
                > I CIESZE SIE, ZE ZOSTALY WRESZCIE NIEMCOM ODEBRANE.


                Powyżej jest przykład gardłującego, ogłupionego dziennika telewizyjnymi
                ignoranta historycznego, co wszystkie rozumy pozjadał, ale tego nie wiedział,
                ze ma d... przedział.
                __________________________________________________________________

                Śmierć Polski

                9 listopada to rocznica nie udanej próby wyzwolenia Niemiec w 1923 roku od
                macek tej samej hydry, która kontroluje władzę w USA, Polsce i większości
                krajów dzisiaj.

                Dziesięc lat później usiłowania niemieckich patriotów dały rezultaty. Adolf
                Hitler objął władzę i zrzucił jarzmo pasożytów.

                Zdarzenie to upamiętnia klasyczny epos filmowy Leni Riefenstahl: “Triumf woli”,
                dokumentujący imponującą norymberską manifestację partii w 1934 roku, kiedy
                narodowo-socjalistyczna partia Niemiec okrzepła i zebrała naród do walki.

                Przejmująca jest estetyka i klarowność tego dzieła, czystość ekspresji i
                mistrzowskie opanowanie tworzywa filmowego.

                9 listopada patrioci amerykańscy spotkali się z okazji projekcji tego pięknego
                filmu przedstawiającego zdrowe walory białej rasy tak ważne dla przypomnienia,
                aby odprawić światoburcze zakusy niszczycieli kultur, samostanowienia ras i
                narodów, religii, którzy przekręcają historię i wpajają młodym pogardę do
                przodków i obojętność do ziemi, na której się urodzili i gdzie są groby ich
                ojców.

                Kilka tygodni temu 100-letnia reżyserka, Leni Riefenstahl, została pozwana
                przez Żyda o pieniądze.

                Polacy zaczynają dostrzegać, że w 1939 polski minister spraw zagranicznych, Żyd
                Beck, zdradził polską sprawę, odmawiając propozycji Hermanna Goeringa i zawarł
                ad hoc pakt z “Anglikami”, ponieważ Polska gościła 3 miliony Żydów obywateli
                polskich i 300 tysięcy przebywających nielegalnie.

                Następstwa były oczywiste z dniem wyjazdu Goeringa:

                1. Niemcy musieli bronić się przed żydobolszewikami, którzy po porażce w Cudzie
                nad Wisłą w 1920 roku, przygotowywali nową agresję od 1933 roku, gotową w 1939.
                Więc musieli zająć polskie terytorium tak jak Henry Morgenthau zajął
                postanowieniami Konferencji Jałtańskiej i poczdamskiej, żeby mieć dostęp do
                wroga lądem.

                2. Gdyby Polacy zawarli pakt z Niemcami według propozycji Goeringa, Hitler
                uzbroiłby i wyszkolił 100 polskich dywizji i oczyścił Europę z żydobolszewików
                po Ural na zawsze.

                3. W drugiej połowie XX wieku Polacy mieliby niepodległość, autonomię, rozwój
                i dobrobyt, jaki świat nie widział, a Europa by kwitła. Hitler byłby na
                emeryturze i umiarkowani przejęliby rządy, bo nieskończenie wielkie zdobyte
                tereny należałoby zagospodarować.

                Obecnie, opanowane przez politructwo żydowskie media i wszelkie środki
                informacji i propagandy, także nauka historii są fałszowane w krajach
                kontrolowanych przez syjonistów, tj, wszystkich prócz Iraku, Iranu, Libii i
                Sudanu.

                Przez pół wieku Polacy uczeni byli ślepej nienawiści do Niemców.


                Kresowianka Maria Antonowicz napisała:

                Nikt nie pamięta o „polskim holocauście na Syberii”.
                ”Za polski holocaust nikt nas nawet nie przeprosił poza Niemcami. My,
                Kresowiacy, stracilismy nie tylko swoich bliźnich, ale także domy, ziemie,
                rodzinne pamiątki, cały dobytek i groby, które pokrywa niepamięć, żeby wszelki
                ślad po nas zaginął. Polacy znają holocaust Żydów i „akcję Wisła”, a nie
                znają „akcji Syberia”. Polacy znają mord kielecki, a nie znają liczby ofiar
                naszych dzieci, które zginęły na Syberii z głodu i zimna oraz hekatomby ofiar
                zsyłek, więzień i łagrów sowieckich. A przecież do tych ofiar przyczynili się w
                dużej mierze Żydzi, współpracujący z NKWD, a potem z UB.”

                Co trzeci Polak żyje na obczyźnie.

                Rząd jest syjonistyczny.

                Środki produkcji posiadają obcy lichwiarze.

                Skarb państwa jest zadłużony.

                Bezrobocie i ubóstwo są katastrofalne itd.

                Przyszłość:
                Do roku 2008 Polacy “wejdą” do UE. Wówczas potop imigrantów - Murzynów,
                Wietnamczyków, Filipińczyków, Chińczyków i nędzarzy z Orientu - zaleje rodzimą
                ludność (Polaków), która zmniejszy się do 15 milionów.

                Pat Buchanan kalkuluje w swojej książce: “Śmierć Zachodu”, że ujemny przyrost
                naturalny wytrzebi Europejczyków, tak że około roku 2025 w Europie będą żyli
                inni ludzie. On powiedział podczas spotkania autorskiego z młodzieżą:
                Waszą sprawą jest czy chcecie siebie wyrugować. Ja wtedy już nie będę żył.



                • Gość: +++Ignorant Śmierć Polski Dlatego precz z unią eropejską.... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.11.02, 23:28
                  Gość portalu: Antyla napisał(a):

                  > Gość portalu: J.K. napisał(a):
                  >
                  > > OCZYWISCIE Wojne zaczeli Niemcy...
                  > > Ale Polacy ja chcieli...
                  > > (bo mogli sie poddac i zgodzic na warunki Hitlera...)
                  > > Ale nie zgodzili sie ! I Dobrze !
                  > >
                  > > Wiec odpowiadam Ci dziewczyno:
                  > > Popieram przedwojenny rzad polski, ze nie poddal sie Niemcom.
                  > > Oczywiscie, ze Polacy chcieli Prus Wschodnich...
                  > > ja tez.
                  > >
                  > > I CIESZE SIE, ZE ZOSTALY WRESZCIE NIEMCOM ODEBRANE.
                  >
                  >
                  > Powyżej jest przykład gardłującego, ogłupionego dziennika telewizyjnymi
                  > ignoranta historycznego, co wszystkie rozumy pozjadał, ale tego nie wiedział,
                  > ze ma d... przedział.
                  > __________________________________________________________________
                  >
                  > Śmierć Polski
                  >
                  > 9 listopada to rocznica nie udanej próby wyzwolenia Niemiec w 1923 roku od
                  > macek tej samej hydry, która kontroluje władzę w USA, Polsce i większości
                  > krajów dzisiaj.
                  >
                  > Dziesięc lat później usiłowania niemieckich patriotów dały rezultaty. Adolf
                  > Hitler objął władzę i zrzucił jarzmo pasożytów.
                  >
                  > Zdarzenie to upamiętnia klasyczny epos filmowy Leni Riefenstahl: “Triumf
                  > woli”,
                  > dokumentujący imponującą norymberską manifestację partii w 1934 roku, kiedy
                  > narodowo-socjalistyczna partia Niemiec okrzepła i zebrała naród do walki.
                  >
                  > Przejmująca jest estetyka i klarowność tego dzieła, czystość ekspresji i
                  > mistrzowskie opanowanie tworzywa filmowego.
                  >
                  > 9 listopada patrioci amerykańscy spotkali się z okazji projekcji tego
                  pięknego
                  > filmu przedstawiającego zdrowe walory białej rasy tak ważne dla
                  przypomnienia,
                  > aby odprawić światoburcze zakusy niszczycieli kultur, samostanowienia ras i
                  > narodów, religii, którzy przekręcają historię i wpajają młodym pogardę do
                  > przodków i obojętność do ziemi, na której się urodzili i gdzie są groby ich
                  > ojców.
                  >
                  > Kilka tygodni temu 100-letnia reżyserka, Leni Riefenstahl, została pozwana
                  > przez Żyda o pieniądze.
                  >
                  > Polacy zaczynają dostrzegać, że w 1939 polski minister spraw zagranicznych,
                  Żyd
                  >
                  > Beck, zdradził polską sprawę, odmawiając propozycji Hermanna Goeringa i
                  zawarł
                  > ad hoc pakt z “Anglikami”, ponieważ Polska gościła 3 miliony Żydów
                  > obywateli
                  > polskich i 300 tysięcy przebywających nielegalnie.
                  >
                  > Następstwa były oczywiste z dniem wyjazdu Goeringa:
                  >
                  > 1. Niemcy musieli bronić się przed żydobolszewikami, którzy po porażce w
                  Cudzie
                  >
                  > nad Wisłą w 1920 roku, przygotowywali nową agresję od 1933 roku, gotową w
                  1939.
                  >
                  > Więc musieli zająć polskie terytorium tak jak Henry Morgenthau zajął
                  > postanowieniami Konferencji Jałtańskiej i poczdamskiej, żeby mieć dostęp do
                  > wroga lądem.
                  >
                  > 2. Gdyby Polacy zawarli pakt z Niemcami według propozycji Goeringa, Hitler
                  > uzbroiłby i wyszkolił 100 polskich dywizji i oczyścił Europę z
                  żydobolszewików
                  > po Ural na zawsze.
                  >
                  > 3. W drugiej połowie XX wieku Polacy mieliby niepodległość, autonomię, rozwój
                  > i dobrobyt, jaki świat nie widział, a Europa by kwitła. Hitler byłby na
                  > emeryturze i umiarkowani przejęliby rządy, bo nieskończenie wielkie zdobyte
                  > tereny należałoby zagospodarować.
                  >
                  > Obecnie, opanowane przez politructwo żydowskie media i wszelkie środki
                  > informacji i propagandy, także nauka historii są fałszowane w krajach
                  > kontrolowanych przez syjonistów, tj, wszystkich prócz Iraku, Iranu, Libii i
                  > Sudanu.
                  >
                  > Przez pół wieku Polacy uczeni byli ślepej nienawiści do Niemców.
                  >
                  >
                  > Kresowianka Maria Antonowicz napisała:
                  >
                  > Nikt nie pamięta o „polskim holocauście na Syberii”.
                  > ”Za polski holocaust nikt nas nawet nie przeprosił poza Niemcami. My,
                  > Kresowiacy, stracilismy nie tylko swoich bliźnich, ale także domy, ziemie,
                  > rodzinne pamiątki, cały dobytek i groby, które pokrywa niepamięć, żeby
                  wszelki
                  > ślad po nas zaginął. Polacy znają holocaust Żydów i „akcję Wisła”,
                  > a nie
                  > znają „akcji Syberia”. Polacy znają mord kielecki, a nie znają licz
                  > by ofiar
                  > naszych dzieci, które zginęły na Syberii z głodu i zimna oraz hekatomby ofiar
                  > zsyłek, więzień i łagrów sowieckich. A przecież do tych ofiar przyczynili się
                  w
                  >
                  > dużej mierze Żydzi, współpracujący z NKWD, a potem z UB.”
                  >
                  > Co trzeci Polak żyje na obczyźnie.
                  >
                  > Rząd jest syjonistyczny.
                  >
                  > Środki produkcji posiadają obcy lichwiarze.
                  >
                  > Skarb państwa jest zadłużony.
                  >
                  > Bezrobocie i ubóstwo są katastrofalne itd.
                  >
                  > Przyszłość:
                  > Do roku 2008 Polacy “wejdą” do UE. Wówczas potop imigrantów - Murzy
                  > nów,
                  > Wietnamczyków, Filipińczyków, Chińczyków i nędzarzy z Orientu - zaleje
                  rodzimą
                  > ludność (Polaków), która zmniejszy się do 15 milionów.
                  >
                  > Pat Buchanan kalkuluje w swojej książce: “Śmierć Zachodu”, że ujemn
                  > y przyrost
                  > naturalny wytrzebi Europejczyków, tak że około roku 2025 w Europie będą żyli
                  > inni ludzie. On powiedział podczas spotkania autorskiego z młodzieżą:
                  > Waszą sprawą jest czy chcecie siebie wyrugować. Ja wtedy już nie będę żył.
                  >
                  >
                  >
                  • Gość: Antyla Thatcher i Papiez p-ko UE IP: *.stmnca.adelphia.net 11.11.02, 23:53
                    Thatcher: BRYTANIA MUSI ZACZĄĆ WYCHODZIĆ Z UE

                    Brytyjska prasa przytoczyła fragmenty książki Thatcher pt. "Statecraft"
                    ("Dyplomacja"), drukowanej odcinkami w “The Times”:

                    Powołanie do życia UE było "najprawdopodobniej największą głupotą dzisiejszych
                    czasów". Unia jest "zasadniczo niereformowalna".

                    Nadszedł czas, by W. Brytania rozpoczęła wycofywanie się z Unii Europejskiej,



                    Lady Thatcher wzywa do renegocjacji warunków uczestnictwa w UE, by umożliwić
                    zrezygnowanie ze wspólnej polityki rolnej i dotyczącej rybołówstwa,
                    bezpieczeństwa i zagranicznej oraz by przywrócić kontrolę narodową nad polityką
                    handlową. Mimo, że nie używa ona do tego wielu słów, taki krok oznaczałby
                    koniec efektywnego udziału Brytanii w UE.

                    "Nagą prawdą jest to, że reszta Unii Europejskiej bardziej nas potrzebuje, niż
                    my potrzebujemy jej".

                    Thatcher zasugerowała włączenie się w Północnoamerykański Układ Wolnego Handlu
                    (NAFTA), czyli podjecie decyzji, która może być widziana jako kompletnie
                    nieprzystająca do członkostwa w UE.



                    PAPIEŻ PRZECIWNY UE.

                    Papież powiedział:

                    "…swobodny przepływ osób i towarów, ale także dialog różnych kultur
                    i wymiana bogactw duchowych między narodami są jedynym środkiem,
                    by przezwyciężyć obawy, egoizm i nacjonalistyczne ograniczenia, które
                    jeszcze w bardzo niedawnej przeszłości były źródłem tak wielu przejawów
                    wrogości na kontynencie europejskim".

                    Ale:
                    "Europa przyszłości niech nie będzie tylko wielkim rynkiem towarów".

                    (Podczas przyjęcia nowego ambasadora Węgier przy Watykanie.)



                    Francuski filozof, Jean Baudrillard,
                    powiedział w wywiadzie dla “Der Spiegel”:

                    ● BAUDRILLARD: [Żydoglobalizm] zmierza do ustalenia się jako stan idealny, w
                    którym wszystko, co unikalne, pojedyńcze, również każda inna kultura
                    [materialny i duchowy dorobek narodu – przyp. tłum.], a wreszcie i każda
                    niemonetarna wartość byłyby zniesione.

                    - SPIEGEL: Pan uważa globalizację za formę kolonializacji, zakamuflowaną na
                    szerzenie cywilizacji zachodniej?
                    ● B: Globalizację zachwala się jako punkt końcowy rozwiązania wszystkich
                    przeciwieństw. W rzeczywistości ona rozmienia wszystko na wartość wymienialną,
                    za którą można zapłacić. [Na “handełe” – p.tł.]
                    Proces ten charakteryzuje ekstremalna przemoc [żydowładztwa nad narodami –
                    p.tł.].

                    - S: Czy nie towarzyszą globalizacji także inne uniwersalne wartości jak
                    wolność, demokracja i prawa człowieka?
                    ● B: Należy radykalnie rozróżniać globalne od uniwersalnego. Wartości
                    uniwersalne, według tego jak je oświata definiuje, mają transcedentny ideał.
                    One konfrontują “ja” z jego wolnością, która jest nieustającym zadaniem i
                    odpowiedzialnością, a nie po prostu prawem. W globalizacji tego zupełnie
                    brakuje, jest to operacyjny system totalnego handlu i wymiany [“handełe” –
                    przyp.tłum.].

                    - S: Globalizacja nie oswabadza ludzkości, ona czyni ją rzeczą?
                    ● B: Ona udaje, że chce ludzi oswobodzić, a naprawdę ona tylko dereguluje.
                    Zniesienie wszystkich reguł, dokładniej: zredukowanie wszystkich reguł do prawa
                    rynku jest przeciwieństwem wolności – mianowicie jej złudą. Takie staromodne i
                    arystokratyczne wartości jak godność, poszanowanie, wyzwanie, poświęcenie już
                    się nie liczą.

                    - S: Czy niegraniczone uznanie praw człowieka nie jest godnym zaufania
                    bastionem przeciwko procesowi wyobcowania?
                    ● B: Ja wierzę, że prawa człowieka zostały już wintegrowane w process
                    globalizacji i funkcjonują jako alibi. One należą do prawniczej i moralnej
                    nadbudowy – krótko: one są werbunkiem.

                    - S: A więc zwodzeniem?
                    ● B: Czy to nie paradoks, że zachodnia polityka wykorzystuje jako broń
                    przeciwko innym, według motta: Albo podzielacie nasze wartości, albo…?
                    Demokrację wprowadza się szantażem i groźbami. Ona tym sabotuje sama siebie.
                    Ona już nie dostarcza autonomicznego wyboru wolności, ale staje się globalnym
                    nakazem. (Jest to w pewnym względzie perwersja kategorycznego imperatywu Kanta,
                    który z zasady implikuje SWOBODNE wyrażenie zgody na jego ofertę.)

                    - S: Na tym więc kończyłaby się historia, absolutne panowanie demokracji, nowej
                    formy dyktatury światowej?
                    ● B: Tak i jest całkiem niemożliwym, aby przeciwko niej nie zaistniała
                    gwałtowna reakcja. Terroryzm powstaje wtedy, kiedy niemożliwa jest
                    żadna inna obrona.



                • Gość: J.K. Sluchaj, wyjasnij w jezyku polskim... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.11.02, 23:36
                  ten Twoj belkot historyczny, dobrze...?

                  Hitler prosil Polske i Polakow kilka miesiecy, aby "zechcieli"
                  pojsc z nim razem na Rosje, lub przynajmniej przepuscic wojska niemieckie...

                  Na slawnej naradzie 19. stycznia 1939, kierownictwo Panstwa Polskiego
                  odmowilo na to zgody (Moscicki, Slawoj-Sladkowski, Beck, Rydz Smigly)
                  Decyzje te utajniono.
                  Beck oglosil to publicznie dopiero wobec nasilajacych sie zadan niemieckich...
                  5 maja 1939
                  • Gość: Antyla Jak gadać z osłem? IP: *.stmnca.adelphia.net 11.11.02, 23:59
                    Gość portalu: J.K. napisał(a):

                    > ten Twoj belkot historyczny, dobrze...?
                    >
                    > Hitler prosil Polske i Polakow kilka miesiecy, aby "zechcieli"
                    > pojsc z nim razem na Rosje, lub przynajmniej przepuscic wojska niemieckie...
                    >
                    > Na slawnej naradzie 19. stycznia 1939, kierownictwo Panstwa Polskiego
                    > odmowilo na to zgody (Moscicki, Slawoj-Sladkowski, Beck, Rydz Smigly)
                    > Decyzje te utajniono.
                    > Beck oglosil to publicznie dopiero wobec nasilajacych sie zadan niemieckich...
                    > 5 maja 1939




                    Taki mądry, ale o tym nie wiedział, że ma na d… przedział.



                    • Gość: IrMa Re: Jak gadać z osłem? IP: *.elartnet.pl / *.elartnet.pl 12.11.02, 00:27
                      Co z tym przedzialem, jestes pewien, ze chodzi o ten na d...e, nie pomylilo ci sie z glowka. Nienawisci do niemcow nie
                      trzeba bylo uczyc tych co ocaleli po II wojnie, bo holocaust na wschodzie tez byl efektem wojny. hitler czy stalin
                      jedna swolocz, a ty Attyla na Antyle, tam twoja filozofia znajdzie wdziecznych sluchaczy.
                    • Gość: J.K. Atyla, zglos sie do Znawcy... IP: *.dip0.t-ipconnect.de 12.11.02, 07:12
                      Nie bedziecie musieli sie przekonywac, ze sojusz z Niemcami dalby nam
                      samo dobro...

                      Przypominam, ze rozbiory Polski w 18. wieku przygotowali nam Prusacy.
                      musieli namawiac Rosjan 70 LAT, zanim tamci sie na to zgodzli.

                      Disiaj Niemcy po 2 przegranych wojnach zadnej awantury nie rozpoczna,
                      bo maja zlamany kregoslup duchowo-militarny.

                      I oto chodzilo, mamy z nimi spokoj....

                      Ta cala moja ilustracja problemu niemieckiego sluzy tylko temu, ze jak nie
                      bedziemy chcieli "malej wojny" z ISLAMEM, to za jakis czas bedziemy mieli
                      duza...

                      P.S. Do Niemcow dzisiejszych nic nie mam, osiagnalem tu wiele i jako jeden
                      z nielicznych tu Polakow (i tylko z polskim paszportem)
                      pracuje na kierowniczym stanowisku...

                      Dr. J.K.
                      • Gość: Ania Re: Atyla, zglos sie do Znawcy... IP: *.upc.chello.be 12.11.02, 08:04
                        Gość portalu: J.K. napisał(a):

                        > Nie bedziecie musieli sie przekonywac, ze sojusz z Niemcami dalby nam
                        > samo dobro...
                        >
                        > Przypominam, ze rozbiory Polski w 18. wieku przygotowali nam Prusacy.
                        > musieli namawiac Rosjan 70 LAT, zanim tamci sie na to zgodzli.
                        >
                        > Disiaj Niemcy po 2 przegranych wojnach zadnej awantury nie rozpoczna,
                        > bo maja zlamany kregoslup duchowo-militarny.
                        >
                        > I oto chodzilo, mamy z nimi spokoj....
                        >

                        No nie wiem czy mamy taki spokoj.Wystarczy przypomniec glosy w czasie kampanii
                        wyborczej w Niemczech na temat ziem zachodnich ...






                        Ta cala moja ilustracja problemu niemieckiego sluzy tylko temu, ze jak nie
                        bedziemy chcieli "malej wojny" z ISLAMEM, to za jakis czas bedziemy mieli
                        duza...

                        Tyle tylko,ze ta mala wojna moze szybko przerodzic sie w duza wojne.Islamski
                        Pakistan posiada bron atomowa panie doktorze.


                        P.S. Do Niemcow dzisiejszych nic nie mam, osiagnalem tu wiele i jako jeden
                        z nielicznych tu Polakow (i tylko z polskim paszportem)
                        pracuje na kierowniczym stanowisku...

                        Dr. J.K.

                        A to sie panu chwali.
                        Ja tez do Niemcow dzisiejszych nic nie mam.
                        Tyle,ze dyskutowalam w kilku watkach z Polka z Niemiec,ktora w imieniu Niemcow
                        zadala od nas Polakow zwrotu ziem zachodnich.Byla pewna ,ze Schroeder przegra...
                        Coz pomylila sie.
                        • Gość: J.K. Nie nie jest wieczne, Aniu... IP: *.de / 192.120.171.* 12.11.02, 08:22
                          Na tym Swiecie, ale oni na razie nawet wszystkich dziur na drogach
                          po przylaczeniu NRD nie zalatali...

                          A co do tej Polski...
                          To znane...
                          najbardziej nacjonalistyczni sa neofici...
                          Stalin (Gruzin) i Hitler (Austriak) tez chcieli byc bardziej narodowi
                          od swoich NOWYCH narodow
    • Gość: Imagine rok 2012 n/t IP: *.unl.edu 11.11.02, 22:46
    • Gość: n0str0m0 widze przyszlosc jasno... za 10 lat... IP: 202.108.191.* 12.11.02, 03:53
      zima tradycyjnie zaskoczy drogowcow
      a doku bedzie sekretarzem generalnym narodow zjednoczonych

      te dwie kleski spowoduja niskie zbiory zboz ozimych

      nostromo
      • Gość: # W 2202 roku umrze ostatni Polak! Jesli IP: *.wroclaw.tpsa.pl 12.11.02, 08:40
        bedziecie p...c wiecej na F niz we wlasnym lozku.

        Policzcie zreszta ilu "Polakow", wstydzi sie wlasnej historii,
        nie zna osiagniec swoich rodakow.
        Bierze za dobra monete opinie Michnikow, Cichych,......
        Szczypiorskich,Jezioranskich......,
        Pieronkow i Zycinskich.

        Ilez moze przetrwac narod bez wlasnego prezydenta, marszalka, rzadu
        Sejmu... bez bankow polskich, bez przemyslu polskiego,
        z wyprzedana obcokrajowcom ziemia z Polkami wyszkolonymi
        do spiewu, konkursow mody, pieknosci, mokrych majtek...
        podziwem dla zagranicy i pogarda do polskiego
        i wreszcie bez wlasnej panstwowosci...????????
    • Gość: J.K. BARBARZYNSTWA ATTYLI... IP: *.de / 192.120.171.* 12.11.02, 08:32
      Pojawil sie tu Client imienem Attyla...
      Przedstaw sie kolego, kim byles...

      Zniszczenie Imperium Rzymskiego, gwalty, itd...
      I to tylko po to, aby kulture Rzymu zastapic rzadami germanskiej dziczy...

      Ale potem, kolego szlo wam juz cienko...

      Po Karolu Wielkim, to juz prawie wylacznie dostawaliscie w d...
      A to od Francuzow, a to od Anglkikow, a to od Szwedow...


      ATTYLA jest dla mnie wlasnie symbolem prostactwa...
      Tak, jak i wspolczesni "Flaviusowie-Ahmedusowie"
      Oczywiscie, to zadna sztuka zastapic nasza Zachodnio-Chrzescijanska Cywilizacje
      (najlepsza, od czasow Rzymu) czyms gorszym, czyli Islamem, Szariatem itd...

      Duma Was rozpiera Flaviusie i Atyllo ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka