Dodaj do ulubionych

Testament Vista______________________

IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 09.12.02, 16:49
Niech sprawa się jeszcze trochę potoczy:

www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=13&w=1022538&a=3113878
Obserwuj wątek
    • Gość: Ania Re: Testament Vista______________________ IP: *.chello.be / 213.46.162.* 09.12.02, 17:17
      Gość portalu: AdamM napisał(a):

      > Niech sprawa się jeszcze trochę potoczy:
      >
      > <a href="www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?
      f=13&w=1022538&a=
      > 3113878"target="_blank">www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?
      f=13&w=10
      > 22538&a=3113878</a>


      Dzieki Adasiu,ze podciagnales ten watek.Przejrzalam raz jeszcze pod katem
      oskarzen o pobicie i o wlamanie i nic nie znalazlam.A Ty?
      Bo moze ja zglupialam ostatnio?
      • Gość: AdamM zgadzam się z Tobą IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 09.12.02, 17:20
        Jestem przekonany, ze Vist mial rację w tym, co pisal. Zydowska bojowka.
        Niekoniecznie syjonistyczna.

        Oczywiscie, ze to zwykle manipulacje te gadki o pobiciu. Oni sa tacy zalosni ci
        Żydzi - jak jakies przekupki lub panienki z liceum. Umyslowosci uposledzone
        ciąglym ukrywaniem się.
    • nurni Re: Testament Vista____________ 09.12.02, 19:02
      poswiecilem dwie noce
      poczytalem stare forumowe dzieje

      testament widze tak:

      zabraklo forumowej solidarnosci
      Vist byl praktycznie sam
      atakowany przez zydowskich szowinistow
      ktorzy niespecjalnie przebierali w srodkach

      zsypek pytany o pozaforumowe kontakty z Vistem
      tajemniczo zamilkl

      Hasz pisal dawno temu o Viscie:
      'spotkalem czlowieka tak znekanego ze bal mi sie przedstawic'

      Vist przestal pisac ze strata dla forum

      zsypek chcialby napisac nowa historie forum
      niedoczekanie

      poczytajcie stare watki
      SAMODZIELNIE
      bez zsypka w roli komentatora
      i beze mnie

      stary dobry Hasz napisal kiedys:

      ----------------

      Wiele razy pisalem o pozornie slabej prawdzie
      zeszmaconej, sponieweranej i pysznym zuchwalym klamstwie.

      Pisalem, ze dobro slabsze od zla dawno powinno przegrac.
      Tylko ze zlo nie pozywi sie zlem i ze klamstwo potrzebuje
      tworzywa jakim jest prawda.

      -----------------------

      no to niech tak sie stanie smile

      zyczylbym milej lektury
      ale wiem ze taka nie bedzie

      nurni



    • _helga Robisz jakas akcje osmieszajaca vista? A po co? 09.12.02, 19:12
      Myslalam ze ty go bronisz ale teraz zaczynam kombinowac ze to jakas prowokacja.
      Zaden milosnik vista by tego kabotynskiego tekstu nie przypominal,
      osmieszajacej samego vista akcji pisania peanow na wlasna czesc wieczzorowa
      porasmile. Tylko po co ta prowokacja? Nieboszczyk juz dawno nikomu nie zaszkodzil.
      Nawet jesli podejrzewasz ze buja teraz po forum pod jakims nikiem, to co? Poki
      nikogo nie straszy i wirusow nie sieje, to ma prawo. Zblza sie wigilia i czas
      przebaczania. Nie wiem po co ta kolejna prowokacje robisz, ale daj pozyc
      nieboszczykowi.
      • nurni spokojnie zsypku nie przebieraj nozkami :) 09.12.02, 19:15
      • Gość: AdamM widzę, ze znasz się na manipulacji IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 09.12.02, 19:22
        No to po kolei dziewczynko z pejsamismile

        > Myslalam ze ty go bronisz ale teraz zaczynam kombinowac ze to jakas
        prowokacja.
        1. Wmawiasz mi zle intencje. Tak nie jest i wiesz o tym dobfze. Poczulas sie
        zagrozona. Caly czas o viscie bylo źle a teraz moze być dobrze. Czas zacząc
        dzialac. Czy tak?

        > Zaden milosnik vista by tego kabotynskiego tekstu nie przypominal,

        Widzę, ze jak reszta semitow tego forum bardzo polubilas slowo "kabotynski". To
        tak na zajeciach w gminie uczą?

        > osmieszajacej samego vista akcji pisania peanow na wlasna czesc wieczzorowa
        > porasmile.
        Czy ośmiesza? To do indywidualnej oceny. Czy to pean? Tez do oceny. Nie
        manipuluj, bo Ciebie zmanipulują.

        Tylko po co ta prowokacja?

        To ty uważasz za prowokację. I jeszcze paru ludzi z "gminy", ktorzy zaraz
        przyjda Ci pewnie pomóc. To nie jest prowokacja, dziecko.

        Nieboszczyk juz dawno nikomu nie zaszkodzil.

        Co rozumiesz pod pojeciem niebosczyk? Wirtualny? I co z tego. Temat odświeżam.

        > Nawet jesli podejrzewasz ze buja teraz po forum pod jakims nikiem, to co?
        Poki nikogo nie straszy i wirusow nie sieje, to ma prawo.

        Ale kręcisz. Oj jak kręcisz malutka. Ja go szukam bo mi się podoba co pisał.
        Straszy Cię? Przeciez ze strachem na karku zyjecie od 3 tysięcy lat. To nic
        nowego dla Ciebie. Wirusy? Chcesz żebym go kojarzył z rozsiewaniem wirusów? Ale
        ja nie tak będe go kojarzył. Więc nie manipuluj.

        Zblza sie wigilia i czas przebaczania.
        A możesz cos więcej na ten temat? Co ty mi tu dziewczynko imputujesz? Jesli
        ktoś komus moglby przebaczyć to tylko on wam. I to do niego tego slowa,
        ewentualnie.

        Nie wiem po co ta kolejna prowokacje robisz, ale daj pozyc nieboszczykowi.

        Nie imputuj, rzeklem. Czego się tak boisz? Nie prowokuję. Temat analizuję. Czy
        on chce żyć czy nie i jak to on sam zadecyduje - myślę, ze nie chcialby, abyś
        go wyręczała.


        I już się tak nie niepokój. Tu związkow z realem nie będzie. Więc od razu jeden
        argument masz wytrącony z rączki.

        • _helga Re: widzę, ze znasz się na manipulacji 09.12.02, 19:39
          Adamie,
          No dobrze. Myslalam ze jestes cwany prowokator ktory chce nieboszczykowi
          szkodzic, a ty tylko swir. Chyba ze jednak prowokator? Te twoje wstawki o
          pejsach swiadcza bardzo wymownie i o tobie, i o samym visciesmile To o to ci
          chodzi? Jesli wiec tu jakas prowokacje wykombinowales, to daj spokoj. W wigilie
          nawet zwierzeta ludzkim glosem mowia, a ludzie powinni sobie wybaczac.

          Rob co chcesz, jesli o mnie chodzi, to uplynelo wystarczajaco dozo wody, zebym
          mu zaczela wybaczac. Nie wadzi mi, jesli teraz pod innym nikiem buja. Jesli tak
          jest, to sie nie musi bac, ja slowa danego raz nie lamie. Poki wlamow nie ma,
          wirusow i straszenia, to niech sobie robi co chce, jak i cala reszta
          forumowiczow.

          Na wypadek gdybys jednak byl swirem, to tobie wybaczam te bluzgi. Wigilijnie i
          po chrzescijansku, mimo ze agnostykiem jestemsmile




          • Gość: AdamM znasz się na manipulacji lepiej niż IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 09.12.02, 19:49
            myślałem.
            Kłamstwo powtarzane wystarczająco wiele razy staje się prawdą. Czy tak. Czy z
            tego powodu tak często powtarzasz niektore kwestie? Czego się tak bardzo boisz,
            ze wymuszasz widzenie sprawy inaczej niż widzi ją kazdy normalny czlowiek? I tu
            kilka spraw:
            1. Dlaczego widzisz coś nie tak w pejsach. Urazić chcesz tych, ktorzy je noszą?
            "Te twoje wstawki o pejsach swiadcza bardzo wymownie i o tobie, i o samym
            visciesmile"
            Jak wymownie? Co swiadczą? Piszę do osoby z okreslonego kregu etnicznego, wiec
            tak sobie zadowcipkowalem. Nie przezywaj.

            2. Nie ma prowokacji. Jest analiza sprawy. Jak nie wytrzymujesz nerwowo idź
            pooglądaj TVP. Albo poczytaj GW. Albo Haaretz. Sam też niekiedy czytamsmile
            "Jesli wiec tu jakas prowokacje wykombinowales, to daj spokoj."

            3. "Na wypadek gdybys jednak byl swirem, to tobie wybaczam te bluzgi."
            Z gory i dziekuję i proszę o przytoczenie moich bluzg do Ciebie. Bo w innych
            postach sa, ale rozumiem, ze nie o nich piszesz.

            To jak, TVP czy kontynuujemy?

            A.

            • _helga Re: znasz się na manipulacji lepiej niż 09.12.02, 19:58
              Gość portalu: AdamM napisał(a):

              > myślałem.
              > Kłamstwo powtarzane wystarczająco wiele razy staje się prawdą. Czy tak. Czy z
              > tego powodu tak często powtarzasz niektore kwestie? Czego się tak bardzo
              boisz,
              >
              > ze wymuszasz widzenie sprawy inaczej niż widzi ją kazdy normalny czlowiek? I
              tu
              >
              > kilka spraw:
              > 1. Dlaczego widzisz coś nie tak w pejsach. Urazić chcesz tych, ktorzy je
              noszą?
              >
              > "Te twoje wstawki o pejsach swiadcza bardzo wymownie i o tobie, i o samym
              > visciesmile"
              > Jak wymownie? Co swiadczą? Piszę do osoby z okreslonego kregu etnicznego,
              wiec
              > tak sobie zadowcipkowalem. Nie przezywaj.
              >
              > 2. Nie ma prowokacji. Jest analiza sprawy. Jak nie wytrzymujesz nerwowo idź
              > pooglądaj TVP. Albo poczytaj GW. Albo Haaretz. Sam też niekiedy czytamsmile
              > "Jesli wiec tu jakas prowokacje wykombinowales, to daj spokoj."
              >
              > 3. "Na wypadek gdybys jednak byl swirem, to tobie wybaczam te bluzgi."
              > Z gory i dziekuję i proszę o przytoczenie moich bluzg do Ciebie. Bo w innych
              > postach sa, ale rozumiem, ze nie o nich piszesz.
              >
              > To jak, TVP czy kontynuujemy?
              >
              > A.
              >


              A po co? Rozumiesz, ja nie mam pojecia po co to robisz. Jesli jest jak
              twierdzisz, ze tak ni stad ni zowad postanowiles honoru vista bronic i jego
              godnosci, to bron go tak dalej. Moje wybaczanie az tak daleko nie idzie, bym go
              przed jego obroncami bronilasmile

              Nawiasem mowiac, pytales mnie z jakiej to mianowicie "okreslonej grupy
              etnicznej" jestem? Bo moja okresllona grupa etniczna to Polacy. Zrobiles
              dokladnie taki sam numer jak vist kiedys robil, ze jak ktos mial inne zdanie,
              to musial byc od razu Zydem lub Zydowka. Myslisz ze taka 'obrona' vista
              udowodnisz komukolwiek ze vist (i ty) nic wspolnego nie macie z antysemityzmem?
              Hehee!!!

              A na wypadek gdyby to jednak jakas prowokacja byla to pozdrawiam uprzejmie i
              prosze o litosc dla nieboszczyka. Tak czy inaczej, wiecej nie przeszkadzam.
              Obiektywnie mowiac, dzialania sanownego kolegi sa na moja korzysc, obojetnie z
              jakich powodow to szanowny kolega czyni. Kolega mi dowodow rzeczowych
              dostarcza, aczkolwiek, jak powiadam, ja mam nieboszczyka aktualnie w nosie i
              tych dowodow nie potrzebujesmile

              No to milej zabawy!
              • Gość: AdamM znowu manipulujesz IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 09.12.02, 20:17
                i kręcisz. Pytam Cię grzecznie, gdzie moje bluzgi, o ktorych pisalas?
                Tu poniżej mozesz zacytować. Oto wolne miejsce. Jesli nie zacytujesz to znaczy,
                ze klamiesz. Czyli jesteś osobą niewiarygodną i manipulatorką.
                Czekam!!!!


                Pytam Cię również na jakiej podstawie przypisujesz mi antysemityzm? Bo uważam,
                ze jestes Zydowką? I co w tym zlego, ze jesteś (zakladam na 99%, ze jesteś i co
                z tego). Ty w Polsce szukasz antysemitów? A pojedź moze do Niemiec, albo do
                Francji tam zobaczysz ciekawe rzeczy.


    • sceptyk Re: Testament Vista______________________ 09.12.02, 19:17
      Trzymajac sie chronologii, to ten oryginalny watek 'z klepsydra' pochodzi z
      wczesniejszego okresu.

      www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?f=13&w=1125609&a=1125609
    • sceptyk Wycofuje moj wpis 09.12.02, 20:23
      z tego watku. Ja nie moge ciagle o Zydach. Mam zaswiadczenie lekarskie, ze mi
      to szkodzi.
      • Gość: AdamM Hihihihihihi:)) Dobre! IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 09.12.02, 20:26
        To ja chyba też odpuszczę. Przeciez i tak wszystko jest jasne.smile)
      • _helga Re: Wycofuje moj wpis 09.12.02, 20:30
        sceptyk napisał:

        > z tego watku. Ja nie moge ciagle o Zydach. Mam zaswiadczenie lekarskie, ze mi
        > to szkodzi.

        Heheeeee!!!!!
        Ja nie mam takiego zaswiadczenia, ale sie postaram. Ze mi szkodzi dyskusja i o
        Zydach i o viscie. Wszystko, byleby uniknac wymiany zdan z Adamem M po czym on
        wlasciwie tak bez pudla Zydow na forum rozpoznaje. Bo ja ten zestaw pytan juz
        przerobilam, wlasnie z vistem. To do zobaczenia w watkach na inne tematy. Ja
        tez swoje wpisy z tego watku wycofuje.

        smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka