Dodaj do ulubionych

Co nam pieprznie w XXI wieku?

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.12.02, 19:26
Słuchałem sobie dzisiaj w radiu jakiejś dyskusji o wyznacznikach
cywilizacyjnych XXI wieku i w kontekście różnych hurra-optymistycznych bredni
wyszło mi, że warto sie zastanowić co w pierwszej kolejności przysoli naszemu
potomstwu.

Wyszły mi dwie rzeczy.

Po pierwsze i to bankowo, grozi nam globalny konflikt cywilizacji i kultur.
Konfrontacja nastąpi pomiędzy swiatem islamu i chrzescijaństwa -
przypuszczam, ze rypnie gdzies tak w pierwszym dwudziestoleciu.

Po drugie - szlag trafi globalizację (też trochę z powodu tego pierwszego) i
cała nasza polityka, żeby wcisnac się w szeregi dużych graczy ("chłopaki,
weźcie mnie ze sobą...) weżmie w łeb. Trzeba się bedzie od poczatku nauczyć
funkcjonować wedle podstawowych, zdroworozsadkowych zasad i nie bedzie to
łatwe. Może to i nie jest zły pomysł, ale dam głowe że zobaczymy wtedy parę
nowych totalitaryzmów.
I zgadnijcie, gdzie pojawi sie jeden z pierwszych...

Ma ktoś jeszcze jakieś inne wesołe pomysły?

l.
Obserwuj wątek
    • Gość: AndrzejG Jak masz szansę dożyć do 2020 rok IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.12.02, 19:47
      to lepiej nie ryzykuj i skończ ze sobą.

      A.
    • maretina nerwy;).... 20.12.02, 19:51
      - przez wszelkich oszolomow typu lepper, janowski.
      - zdrowie: przez lapinskiego
      - calkiem mozliwe,ze zanim wejdziemy do ue kolodko da nam popalic i pieprzniemy
      buzkami o bruk ( z braku pracy badz dachu nad glowa)
      - padna wszystkie media za wyjatkiem tych rydzykowychwink))
      - w warszawie zapanuje burdel (czyt. balagan). wszak kaczki to nie najczystrze
      zwierzatka. sraja gdzie sie da.
    • Gość: Imagine Re: Co nam pieprznie w XXI wieku? IP: *.unl.edu 20.12.02, 20:13
      Gość portalu: liman napisał(a):

      > Słuchałem sobie dzisiaj w radiu jakiejś dyskusji o wyznacznikach
      > cywilizacyjnych XXI wieku i w kontekście różnych hurra-optymistycznych bredni
      > wyszło mi, że warto sie zastanowić co w pierwszej kolejności przysoli naszemu
      > potomstwu.
      >
      > Wyszły mi dwie rzeczy.
      >
      > Po pierwsze i to bankowo, grozi nam globalny konflikt cywilizacji i kultur.
      > Konfrontacja nastąpi pomiędzy swiatem islamu i chrzescijaństwa -
      > przypuszczam, ze rypnie gdzies tak w pierwszym dwudziestoleciu.
      >
      > Po drugie - szlag trafi globalizację (też trochę z powodu tego pierwszego) i
      > cała nasza polityka, żeby wcisnac się w szeregi dużych graczy ("chłopaki,
      > weźcie mnie ze sobą...) weżmie w łeb. Trzeba się bedzie od poczatku nauczyć
      > funkcjonować wedle podstawowych, zdroworozsadkowych zasad i nie bedzie to
      > łatwe. Może to i nie jest zły pomysł, ale dam głowe że zobaczymy wtedy parę
      > nowych totalitaryzmów.
      > I zgadnijcie, gdzie pojawi sie jeden z pierwszych...
      >
      > Ma ktoś jeszcze jakieś inne wesołe pomysły?
      >
      > l.
      Oczywiscie. 12 grudnia 2012. To bedzie juz koniec.
      • sceptyk Re: Co nam pieprznie w XXI wieku? 20.12.02, 21:22
        Gość portalu: Imagine napisał(a):

        > Oczywiscie. 12 grudnia 2012. To bedzie juz koniec.
        --------------------------------

        I to bedzie w dodatku po raz drugi. Ciekawe czy wytrzymamy. Pierwszy raz koniec
        zdarzyl sie 11 listopada 1011.
    • wesoly3 Re: Co nam pieprznie w XXI wieku? 20.12.02, 21:25
      piprznie izrael
      i to z wielkim hukiem
      i wtedy pauline kaczanow napisze w jidisze wort,
      ze izrael ma sie dobrze
      i potem piprznie jidisze wort i kaczapipa razem z macem
      i kotem
    • Gość: rintin Nowy Wspaniały Pieprzony Świat? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.12.02, 22:15
    • Gość: atom Re: Co nam pieprznie w XXI wieku? IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 21.12.02, 00:10
      grzybek
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka