Dodaj do ulubionych

Pijak...?? ;-)))

IP: SMS* / *.red.bezeqint.net 29.12.02, 17:30
Facet wraca z intymnej randki i sie orientuje,
ze ubranie ma przesiakniete zapachem perfum tej pani.
Wiec wpada na pomysl, w najblizszej knajpie zamawia dwie sety
i oblewa sobie ubranie i glowe.
Wchodzi do domu, zona groznie patrzac znaczaco pociaga nosem i mowi:
- Jestes naprawde ohydny.
- Ale co sie stalo, kochanie?
- Ty myslisz, ze jak sie zlejesz perfumami, to ja juz nie poczuje zes
chlal?
Obserwuj wątek
    • d_nutka Re: Pijak...?? ;-))) 29.12.02, 17:50
      smile))

      i tak to trwa zabawa od stworzenia wina i innych trunków.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka