Dodaj do ulubionych

UrBaN et ORbi

IP: *.cm-upc.chello.se 10.11.01, 15:10
YES
Obserwuj wątek
    • Gość: Vist¸ adres: *.cm-upc.chello.se ___________ ... ma dość. IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.11.01, 16:23
      Gość portalu: NiE napisał(a):
      > YES

      adres: *.cm-upc.chello.se

      Zwróćcie uwagę na ten adres.

      Osobnik który pisze spod niego chyba ma już dość.

      Używa już tylu nicków....

      że o nicku to nawet trudno mówić.

      Najstarszy to chyba " datsh "
      adres: *.cm-upc.chello.se

      W części Świat robi rzeczy dziwne...



      pzdr

      Visr¸________________________/
      • Gość: Dr.FröJD VIsT DonoSiSZ? IP: *.cm-upc.chello.se 10.11.01, 21:00
        Gość portalu: Vist¸ napisał(a):

        > Gość portalu: NiE napisał(a):
        > > YES
        >
        > adres: *.cm-upc.chello.se
        >
        > Zwróćcie uwagę na ten adres.
        >
        > Osobnik który pisze spod niego chyba ma już dość.
        >
        > Używa już tylu nicków....
        >
        > że o nicku to nawet trudno mówić.
        >
        > Najstarszy to chyba " datsh "
        > adres: *.cm-upc.chello.se
        >
        > W części Świat robi rzeczy dziwne...
        >
        >
        >
        > pzdr
        >
        > Visr¸________________________/

        ALLaHa siE BOJ !A modliTFy Nie ODmAwIASZ ? DavAJ SaMeGo
        MIcHnika...NOW....................................................................
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: ALkaJDa ALkaJDa DO ViStA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.cm-upc.chello.se 11.11.01, 00:28
        Gość portalu: Vist¸ napisał(a):

        > Gość portalu: NiE napisał(a):
        > > YES
        >
        > @dres: titta@chello.se
        >
        > Zwróćcie uwagę na ten adres.
        >
        > Osobnik który pisze spod niego chyba ma już dość.
        >
        > Używa już tylu nicków....
        >
        > że o nicku to nawet trudno mówić.

        > W części Świat robi rzeczy dziwne...
        >
        >
        >
        > pzdr
        >
        > Visr¸________________________/
        _______________________________________________

        ViSt BRON ALkaJDa pszeT ALLAheM I TroCkim Bo CHcom OsAMI SyKOANAlize SroBic
        PoMOszEsz ???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka