Gość: NiE IP: *.cm-upc.chello.se 10.11.01, 15:10 YES Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Vist¸ adres: *.cm-upc.chello.se ___________ ... ma dość. IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 10.11.01, 16:23 Gość portalu: NiE napisał(a): > YES adres: *.cm-upc.chello.se Zwróćcie uwagę na ten adres. Osobnik który pisze spod niego chyba ma już dość. Używa już tylu nicków.... że o nicku to nawet trudno mówić. Najstarszy to chyba " datsh " adres: *.cm-upc.chello.se W części Świat robi rzeczy dziwne... pzdr Visr¸________________________/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dr.FröJD VIsT DonoSiSZ? IP: *.cm-upc.chello.se 10.11.01, 21:00 Gość portalu: Vist¸ napisał(a): > Gość portalu: NiE napisał(a): > > YES > > adres: *.cm-upc.chello.se > > Zwróćcie uwagę na ten adres. > > Osobnik który pisze spod niego chyba ma już dość. > > Używa już tylu nicków.... > > że o nicku to nawet trudno mówić. > > Najstarszy to chyba " datsh " > adres: *.cm-upc.chello.se > > W części Świat robi rzeczy dziwne... > > > > pzdr > > Visr¸________________________/ ALLaHa siE BOJ !A modliTFy Nie ODmAwIASZ ? DavAJ SaMeGo MIcHnika...NOW.................................................................... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ALkaJDa ALkaJDa DO ViStA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.cm-upc.chello.se 11.11.01, 00:28 Gość portalu: Vist¸ napisał(a): > Gość portalu: NiE napisał(a): > > YES > > @dres: titta@chello.se > > Zwróćcie uwagę na ten adres. > > Osobnik który pisze spod niego chyba ma już dość. > > Używa już tylu nicków.... > > że o nicku to nawet trudno mówić. > W części Świat robi rzeczy dziwne... > > > > pzdr > > Visr¸________________________/ _______________________________________________ ViSt BRON ALkaJDa pszeT ALLAheM I TroCkim Bo CHcom OsAMI SyKOANAlize SroBic PoMOszEsz ??? Odpowiedz Link Zgłoś