limakty
12.11.01, 08:25
Co Wy forumowicze na to ?
Nie piszcie , że komuna też tak robiła , bo wiem że to też jest wstrętne, ale
wcale to nie usprawiedliwia tego łotra Buzka.
Grześkowiak - baba , że koła nią łamać , willa etc. , zawód i wykształcenie ,
oraz bezpieczeństwo pracy zapewnione , dzieci ustawione na stanowiskach
wyższych niż ich umiejętności ...Jaki był tego cel ? Beztroskie pławienie sdięw
luksusie , wgdy naród cierpi biedę ?!
Pałubicki - rentier zawodowych benificji , z zapewnioną rentą ( nie prawda
to , że 346 zł . - to było jego wredne kłamstwo , bo ta renta po 4 latach
wyżerania pieniędzy z pastwowej posadki byłaby dużo , dużo większa ...)Po co
to , mało się nachapał nie dając nic w zamian Panstwu ...same śweiadome
zamieszania i błędy , np. sprawa GROMU itd...
Podsumowanie .
Tym ludziom to się nie należy. To oni w Polsce wyrzucili na bruk z pracy
miliony ludzi , to oni doprowadzili kraj do ruiny gospodarczej ...jakie renty
skoro tysiące ludzi jest na bezrobociu , tysiące popełnia samobójstwa z
bezsilności utrzymania dzieci przy życiu .
Spraweiedliwość dziejowa spełniłaby swoją rolę gdyby ci ludzie , nie mieli
żadnej , ale to żadnej renty , i żadnej ,ale to żadnej pracy ...wtedy by
wiedzieli co to jest bezrobocie , niemożność nakarmienia dzieci ...Wtedy może
pwładcy by się opamiętali , i takiej biedy nie zgotowaliby własnemu
społeczeństwu....
To jest moja opinia .! A co Wy na to ?!!!!