sas.15
04.04.07, 18:47
Za czas jakiś minie moda na pedalstwo.I co wtedy?-ano bałagan
legislacyjny,tysiące zdemoralizowanych dzieci z rozchwianą psychiką.Tysiące
okłamanych niby par.Choroby,tragedie,rozpacz.Czy Wy nie widzicie,że pejsiata
propaganda wynaturzeń jest obrzydliwa? Garbatonisi śmieją się z Was do
rozpuku.Oni mordują nie tylko ciało.Mordują duszę.Taki jest ich sposób na
świat-ubezwłasnowolnić,podeptać,skalać i...rządzić,rządzić rządzić.
wiadomosci.onet.pl/1514476,11,item.html