Dodaj do ulubionych

Zboczeńcom mówimy STOP !

04.04.07, 18:47
Za czas jakiś minie moda na pedalstwo.I co wtedy?-ano bałagan
legislacyjny,tysiące zdemoralizowanych dzieci z rozchwianą psychiką.Tysiące
okłamanych niby par.Choroby,tragedie,rozpacz.Czy Wy nie widzicie,że pejsiata
propaganda wynaturzeń jest obrzydliwa? Garbatonisi śmieją się z Was do
rozpuku.Oni mordują nie tylko ciało.Mordują duszę.Taki jest ich sposób na
świat-ubezwłasnowolnić,podeptać,skalać i...rządzić,rządzić rządzić.
wiadomosci.onet.pl/1514476,11,item.html
Obserwuj wątek
    • rycho7 za wiecznosc 04.04.07, 18:55
      sas.15 napisał:

      > Za czas jakiś minie moda na pedalstwo.

      Wiecznosc to tez jakis czas. Klania sie Safona z wyspy Lesbos i cala kultura
      grecko-rzymska.

      Ales wysterowany przez zydowskie banialuki z Tory = Starego Testamentu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka