Dodaj do ulubionych

Do Pana Alfalfa: meldujemy sie

IP: *.dip.t-dialin.net 20.07.03, 20:15
My, Zuchy, meldujemy sie! Jestesmy w
Niemczech na obozie wedrownym!
Idziemy przez Niemcy na piechote i
szukamy Pana Ogorka! Mamy dla
niego formularze do wypisania bo
chcemy Pana Ogorka nominowac
na pozycje Najwazniejszego Experta
od Nie-Dobrych Zydkow
Antychrystow (NENDZA) i Pan
Ogorek musi te formularze nam
wypelnic! Czy ktos wie, gdzie
jest Pan Ogorek?

Czuwaj! Zuchy
Obserwuj wątek
    • d_nutka Re: Do Pana Alfalfa: meldujemy sie 20.07.03, 20:40
      no właśnie!
      gdzie jest Ogorek?
      czy te "psychodramy" mu nie zaszkodziły przypadkiem?
      d_nutka
    • alfalfa Re: Do Pana Alfalfa: meldujemy sie 20.07.03, 22:42
      Wynajdując pana Ogórka pieszo w Niemczech zdobędziecie Zuchy z pewnością wiele
      nowych sprawności. Nic tak zuchowej sprawości nie sprzyja jak biwak w dzikich
      ostępach. Czuwaj Zuchy!
      A.
    • zuchy_z_makabi Pan Ogorek sie odezwal! 24.07.03, 19:22
      Szanowny Panie Ogorku!
      Gdzie Szanowny Pan jest? My zlazilismy cale Niemcy na piechote i szukali my
      Szanownego Pana.

      Czuwaj! Zuchy
      • alfalfa Re: Makabi (Tel-Aviv) w Poznaniu 24.07.03, 19:58
        Zuchy! Czy Wy jakiegoś podzastępu jedenastoosobowego do Poznania nie wysyłacie?
        Na zlot zuchowy ma się rozumieć. Będą też zuchy z Niemiec i Hiszpanii.
        Sprawność sportowca kopacza będzie zdobywana. Polski zastęp gotowy. A wy na
        piechotę? To już w ten weekend. Kto wie czy niemieckie zuchy wszystkim nie
        nakopią. Może to wśród nich pan Ogórek się ukrywa?
        • Gość: Stefek Burczymucha Zuch zuchów IP: *.gen.twtelecom.net 24.07.03, 20:08
          O większego trudno zucha
          Niż był Stefek Burczymucha
          Ja nikogo się nie boję
          Choćby MOSAD to ostoję
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka