Gość: zuchy_z_makabi
IP: *.dip.t-dialin.net
20.07.03, 20:15
My, Zuchy, meldujemy sie! Jestesmy w
Niemczech na obozie wedrownym!
Idziemy przez Niemcy na piechote i
szukamy Pana Ogorka! Mamy dla
niego formularze do wypisania bo
chcemy Pana Ogorka nominowac
na pozycje Najwazniejszego Experta
od Nie-Dobrych Zydkow
Antychrystow (NENDZA) i Pan
Ogorek musi te formularze nam
wypelnic! Czy ktos wie, gdzie
jest Pan Ogorek?
Czuwaj! Zuchy