Patience ma wiele racji pisząc,że nie za bardzo jest tu po
co "wpadać" na dyskusje.nie bylo mnie tu pol roku i nie odnioslam
wrazenia zeby mi cos waznego ubylo na tym forum.
ale zeby nie byc posadzona,ze tylko weszlam tu po to,aby
swoim "zwyczajem" narzekac i krytykowac jakies wazne i godne osoby
(nicki),wiec zmieniam swoj kierunek ewentualnego uczestnictwa na
forum.wiele dzieje sie innego wokol kazdego z nas poza tutejszym
wirtualem.nie czas zalowac roz,nawet tych najpiekniejszych z naszego
grona,ktorzy przewineli sie przez forum.
mam propozycje.mysle,ze konstruktywna.za okolo dwa lata maja sie
odbyc wybory prezydenckie w Polsce.zakladaj,ze bywaljacy tu "kwiat
inteligencji polskiej" zywotnie interesuje sie aktualnosciami i
posiada (ten "kwiat inteligencji polskiej") odpowiednie zasoby
wiedzy,umiejetnosci analizy oraz przewidywania przyszlosciowych
skutkow dzialan dzis poczynionych.Proponuje wiec aby "ten kwiat"
wyprzedzajac mogace sie pojawic fakty zechcieli uzyc swojej
mysli,wiedzy i klawiatury do konstruktywnego dziela
przygotowania "motlochu" do dokonania wlasciwego wyboru w
odpowiednim czasie.doswiadczenie mnie nauczylo,ze nawet
najbardziej "neutralnym" pismakom nie mozna tak do konca dac wiary.
fakty i konkluzje...opinie wlasne tez moga byc