owca_czarna
18.03.08, 01:14
Powinniśmy jechać na tę olimpiadę czy nie?
wiadomosci.onet.pl/1712415,448,item.html
Szczególną uwagę zwróciłam na informację, że
"Jarosław Wałęsa przyznał się, że posiada nieruchomość w Pekinie, kupił ją
jako inwestycję oraz ponieważ miał nadzieję jechać jako widz na olimpiadę."
Szkoda, że stadionu nie kupił, albo lepiej - całej prowincji.
owca_czarna