21.03.08, 06:56
prosi Yahveh o pomoc w zdobyciu prezydentury.Klikajac na zdjecie zobaczesz ze
jest w gronie asystentow aby czasem nie zbladzil.Jozek
wie jak to sie robi po zydowsku.
www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3521418,00.html



Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka