orwella 04.01.09, 12:19 Palestynczykow, wiekszosc Zydow na FA popiera ten holokaust. Co to znaczy? Pozostawie bez komentarza. poland.indymedia.org/pl/2008/12/40909.shtml Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
falafel11 Re: Polowa Izraelaczykow potepia masakre 04.01.09, 12:25 Kto ?nawet lewaki z Meretz...poparli atak w Gazie... Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: Polowa Izraelaczykow potepia masakre 04.01.09, 12:47 prawda falafel? padlam wczoraj, jak slyszalam ich poparcie... Odpowiedz Link Zgłoś
rycho7 Re: Polowa Izraelaczykow potepia masakre 04.01.09, 12:29 orwella napisała: > Palestynczykow, wiekszosc Zydow na FA popiera ten holokaust. Co to > znaczy? To znaczy, ze islamisci sie rozmnazaja szybciej. Juz jest ich wiekszosc. Jakiego panstwa obywatelami sa Palestynczycy? Odpowiedz Link Zgłoś
jola.iza Re: Zapytam Orwellko wprost 04.01.09, 12:35 Kogo popiera Hamas i o kim myśli?? Szerokiej drogi, idź giń, tylko w imię czego ?? Odpowiedz Link Zgłoś
ewa8a Re: Polowa Izraelaczykow potepia masakre 04.01.09, 12:35 Może odpowiesz na ogłoszenie Falafela ? Będziesz bardziej przydatna niż tutaj ze swoją chorą propagandą. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=89279833 A tak w ogóle, czy nie mogłabyś publikować swoich rewelacji w jednym wątku ? Odpowiedz Link Zgłoś
sz0k zabawne 04.01.09, 12:41 ewa8a napisała: > A tak w ogóle, czy nie mogłabyś publikować swoich rewelacji w jednym > wątku ? Powiedziała ewunia piejąc w zachwycie nad "tfurczością" abpkretyna. Odpowiedz Link Zgłoś
sz0k Re: zabawne 04.01.09, 12:44 ewa8a napisała: > Poproszę o link do tego piania. Czy ja wyglądam na google? Odpowiedz Link Zgłoś
ewa8a Re: zabawne 04.01.09, 12:45 Skoro nie wyglądasz na google, to przynajmniej nie kłam. Odpowiedz Link Zgłoś
sz0k Re: zabawne 04.01.09, 12:49 ewa8a napisała: > Skoro nie wyglądasz na google, to przynajmniej nie kłam. Trudno kłamać subiektywnym odczuciem. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa8a Re: zabawne 04.01.09, 12:50 Sz0k napisał kiedyś, że zakochał się w Perle. Gdzie to napisał ? A czy ja wyglądam na google ? Ot, takie tam subiektywne odczucie. Odpowiedz Link Zgłoś
sz0k Re: zabawne 04.01.09, 12:54 ewa8a napisała: > Sz0k napisał kiedyś, że zakochał się w Perle. Gdzie to napisał ? A > czy ja wyglądam na google ? Ot, takie tam subiektywne odczucie. Twoim subiektywnym odczuciem może być, że jestem zakochany w perle. Mówiąc, że to napisałem wprost już mówisz nieprawdę. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa8a Re: zabawne 04.01.09, 12:59 sz0k napisał: >Mówiąc, że to napisałem wprost już mówisz nieprawdę. Czyli dokładnie jak w tym zdaniu : ,,Powiedziała ewunia piejąc w zachwycie nad "tfurczością" abpkretyna.'' I czego Sz0czek-Kłamczuszek znów wyskoczył jak Filip z konopi ? Odpowiedz Link Zgłoś
sz0k Re: zabawne 04.01.09, 13:04 ewa8a napisała: > sz0k napisał: > >Mówiąc, że to napisałem wprost już mówisz nieprawdę. > > Czyli dokładnie jak w tym zdaniu : > ,,Powiedziała ewunia piejąc w zachwycie nad "tfurczością" > abpkretyna.'' Mylisz się. > I czego Sz0czek-Kłamczuszek znów wyskoczył jak Filip z konopi ? Bo śmieszna jesteś teraz z tymi swoimi mądrościami w odniesieniu do orłelci w momencie kiedy broniłaś swoją własną piersią abpkretyna kiedy ja mu dokopywałem za 95% bezsensownych wątków na 1 stronie forum. Odpowiedz Link Zgłoś
ewa8a Re: zabawne 04.01.09, 13:16 Drogi Sz0czku nie podobało mi się, że przyczepiłeś się do kogoś jak natrętna mucha. Nie podobało mi się to w tym samym stopniu, co zaśmiecanie forum wątkami, które mogłyby być jedynie postami, a i to niekoniecznie. Gdybyś się bardzo postarał, to coś na ten temat mógłbyś znaleźć w archiwum, tylko nie wymagaj tego ode mnie. Zauważ, że sama w zakładaniu wątków jestem nader oszczędna. Zresztą to nie ty mu dokopywałeś, o on tobie. Skoro nie potrafisz podać ani jednego mojego mojego postu, świadczącego o tym, że popieram tego typu spamerstwo, to zamilcz i nie pleć. Teraz już ostatecznie : I lecę na obiad. Odpowiedz Link Zgłoś
sz0k Re: zabawne 04.01.09, 13:18 ewa8a napisała: > Zresztą to nie ty mu dokopywałeś, o on tobie. )))) Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Mam inne dane 04.01.09, 12:46 Ponoc tylko 9% domaga sie natychmiastowego przerwania ognia. 42% jest za wejsciem do Strefy Gazy. 40% uwaza, ze Izrael powinien ograniczyc sie tylko do atakow z powietrza. Widac po tym, jak zdegenerowana jest ta spolecznosc. Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: Mam inne dane 04.01.09, 13:01 goldbaum napisał: Liczysz na jakąś extra premię od pracodawcy islamskiego za takie fotki,naziolu porąbany? Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: Mam inne dane 04.01.09, 13:01 nu, to nie nowosc, goldbaum, ze takie zdjecia cie ciesza.... ale farsztejst.... to sie juz nigdy nie powtorzy... taka obecna akcja przeciwko nastepcom hitlera, ktorzy od rana do wieczora od lat obiecuja likwidacje israela i zydow, dowodzi tego, ze to sie nigdy nie powtorzy. ale ciesz sie.... nawet idiota ma prawo do uciechy... aaaaaaa, wlasnie wykonczylismy 3 wazniaczkow hamasowskich.... a miasto gaza wczoraj w nocy ladnie oswietlone bylo... prawie tak ladnie, jak hamburg..... Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Re: Siadlo? 04.01.09, 16:21 dana33 napisała: > siadlo? a co niby? Tak przeciez lubic rzucac smileysami przy okazji doniesien o ludzkiej smierci podczas wojny. Opuscilo cie poczucie humoru? Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Re: Siadlo? 04.01.09, 16:33 Ale przeciwnicy! Ja cie przepraszam! Rzeczwiscie jest sie czego bac. Odpowiedz Link Zgłoś
ben.qrwa Re: Siadlo? 04.01.09, 16:39 cus w podobie do mlodziezy hitlera.. kolegi goldbauma nie uczyli historii iii rzeszy ( goldbaum napisał: > Ale przeciwnicy! Ja cie przepraszam! > Rzeczwiscie jest sie czego bac. Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Re: Siadlo? 04.01.09, 16:46 ben.qrwa napisał: > cus w podobie do mlodziezy hitlera.. Odpowiedz Link Zgłoś
ben.qrwa Re: Siadlo? 04.01.09, 16:53 i te israelskie dzieci pozniej wysadzajo sie w autobusach, barach dyskotekach? a tobie vater goldbaum nie dawal potrzymac? (( Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Re: Siadlo? 04.01.09, 16:56 ben.qrwa napisał: > i te israelskie dzieci pozniej wysadzajo sie w autobusach, barach dyskotekach? Nie. Zabijaja latwo i masowo nacisnieciem guzika z bezpiecznej odleglosci. Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 ty siadles, a raczej padles juz zupelnie.... 04.01.09, 16:41 moje usmieszki skierowane sa zupelnie gdzie indziej, goldbaum... w tym wypadku usmiech byl litosciwy nad twoim idiotycznym poscikiem... ale wiadomo, ze ty nic nie rozumiesz... ty tylko rozumiesz hitlera i wiesz co, kiedy i gdzie porownywac... no i masz fantastyczny zbior zdjec.... felczer tez ma.... ale u niego nagie ciala to raczej w innych pozycjach i raczej nie wyglodzone, ale jak to sie mowi: zbior to jest zbior to jest zbior... Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Snij snij... 04.01.09, 16:48 dana33 napisała: > moje usmieszki skierowane sa zupelnie gdzie indziej, goldbaum... Ciagle lapie sie na tym, ze zapominam o tym, ze przeciez nie wiecie, co to takiego uczciwosc.. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=89264302&a=89282614 Odpowiedz Link Zgłoś
ben.qrwa Re: Siadlo? 04.01.09, 16:13 Kumar Abu Hammed, 12, Daliat al-Carmel Mariam Atar Mustaffa, 27, Acco Smadar Firstetter, 17, Haifa Meital Katav, 20, Haifa Tal Kerman, 17, Haifa Asaf Tsur-Tsollinger, 17, Haifa Yuval Mendelevitch, 13, Haifa Staff Sergeant Be'eri Oved, 21, Rosh Pina Daniel Haroush, 16, Safed Mark Katch, 54, Haifa Liz Katzman, Haifa Staff Sergeant Eliyahu Laham, 22, Haifa Abigail Leitel, 14, Haifa Mordechai Hershko, 40, and his son Tom Hershko, 16, Haifa Odpowiedz Link Zgłoś
ariadna-enta Re: Mam inne dane 04.01.09, 16:03 golgblum ty jesteś idiota czy cynik? mówię o tyn zdjęciu Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Re: Mam inne dane 04.01.09, 16:22 A ty jestes idiotka czy kretynka, ze nie rozumiesz o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
jola.iza Re: Posłuchaj Człowieku 04.01.09, 17:16 Zanim rzucisz inwektywami powiedz, ale tak, żeby Inni chcieli słuchać. Ja się staram, ale o co chodzi????? Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum joluniu izuniu, blond slicznoto... 04.01.09, 17:19 jola.iza napisała: > Zanim rzucisz inwektywami Zanim napiszesz przeczytaj, chcoazby post ariadny poprzedzajacy moj post. > powiedz, ale tak, żeby Inni chcieli słuchać. Nikt ci jeszcze nie powiedzial joluniu izuniu, ze na tym forum nie mozna niczego slyszec? > Ja się staram, ale o co chodzi????? To dobrze, ze sie starasz joluniu. Probuj dalej! Odpowiedz Link Zgłoś
jola.iza Re: Bład 04.01.09, 17:33 Ale to Twój problem, dalej rzucasz. Skoro ja się staram, to może łaskawie napisz?? Napisz tak, żebym chciała wysłuchać?? Czyli?? Zanim zaczniesz obrażać wyłóż swoje racje?? PS Ariadnę czytam tu i ówdzie Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Twoj izuniu 04.01.09, 17:36 jola.iza napisała: > Napisz tak, żebym chciała wysłuchać Zacznij czytac tak, zebys zaczela rozumiec. Odpowiedz Link Zgłoś
jola.iza Re: Skoro tak mówisz?? 04.01.09, 17:48 Nic tu po mnie. Ja czytam, przekonaj mnie do swojej literatury. No chyba, że.. Nowa teoria?? Czytelniku przekonaj się sam ) Odpowiedz Link Zgłoś
ariadna-enta Re: Mam inne dane 04.01.09, 18:23 a o co chodzi z tym zdjęciem Palestyńczycy tak wyglądają,przugłupie,sa głodzeni, bici,siedzą w kacetach? powinineś po gębie dostać za wykorzystywanie zdjęć ofiar do takich celów Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Re: Mam inne dane 04.01.09, 18:33 A ty "przyglupie" powinienes "dostac po gebie" za IQ pudla, jesli ciagle nie kapujesz o co chodzi. Czy wy naprawde myslicie, ze macie monopol na robienie dowcipow z cierpiacych, okaleczonych i umierajacych ludzi? Dotarlo juz czy ciagle jeszcze szukasz po ciemku kontaktu? Odpowiedz Link Zgłoś
ariadna-enta Re: Mam inne dane 04.01.09, 19:01 nie jestem żadna Wy i twierdzę,że epatowanie podobnymi zdjęciami, to prymitywna propopaganda,nie mówiąc o cynizmnie innych zapytaj o zdanie czy im sie to podoba,mnie nie prohitlerowski przygłupie Odpowiedz Link Zgłoś
goldbaum Re: Mam inne dane 04.01.09, 19:21 Te zdjecia prohitlerowski przyglupie, pokazuja wlasnie smierc i cierpienie niewinych ludzi, z ktorych takie zera jak ty robia sobie tutaj podsmiechooojki. Bo zycie pewnych ludzi nic dla nich nie znaczy. Musisz niestety liczyc sie z tym prohitlerowski smieciu, ze ile razy bedziecie to robic, bede podkladal wam pod wasze nochale takie zdjecia, bo to jedyny sposob, zeby takim smieciom pokazac, z czego robia sobie jaja. Odpowiedz Link Zgłoś
ariadna-enta Re: Mam inne dane 04.01.09, 21:24 jednak jesteś idiota golblum nigdy nie naśmiewam się debilu z czyjeś śmierci,nie znajdziesz czegos takiego w moich wypowiedziach,ty natomiast robisz sobie szopki zrozumoano naziolku z niskim IQ? Odpowiedz Link Zgłoś
jola.iza Re: Goldcośtam 04.01.09, 21:52 Gó...Ś Skarbie nie złotowy. Sam jesteś śmieć, a tak myślałam Odpowiedz Link Zgłoś