Dodaj do ulubionych

Polowa Izraelaczykow potepia masakre

04.01.09, 12:19
Palestynczykow, wiekszosc Zydow na FA popiera ten holokaust. Co to
znaczy? Pozostawie bez komentarza.

poland.indymedia.org/pl/2008/12/40909.shtml
Obserwuj wątek
    • falafel11 Re: Polowa Izraelaczykow potepia masakre 04.01.09, 12:25
      Kto ?nawet lewaki z Meretz...poparli atak w Gazie...
      • dana33 Re: Polowa Izraelaczykow potepia masakre 04.01.09, 12:47
        prawda falafel? padlam wczoraj, jak slyszalam ich poparcie... smile
    • rycho7 Re: Polowa Izraelaczykow potepia masakre 04.01.09, 12:29
      orwella napisała:

      > Palestynczykow, wiekszosc Zydow na FA popiera ten holokaust. Co to
      > znaczy?

      To znaczy, ze islamisci sie rozmnazaja szybciej. Juz jest ich wiekszosc.

      Jakiego panstwa obywatelami sa Palestynczycy?
    • jola.iza Re: Zapytam Orwellko wprost 04.01.09, 12:35
      Kogo popiera Hamas i o kim myśli??
      Szerokiej drogi, idź giń, tylko w imię czego ??
    • ewa8a Re: Polowa Izraelaczykow potepia masakre 04.01.09, 12:35
      Może odpowiesz na ogłoszenie Falafela ? Będziesz bardziej przydatna
      niż tutaj ze swoją chorą propagandą.

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=89279833


      A tak w ogóle, czy nie mogłabyś publikować swoich rewelacji w jednym
      wątku ?
      • sz0k zabawne 04.01.09, 12:41
        ewa8a napisała:

        > A tak w ogóle, czy nie mogłabyś publikować swoich rewelacji w jednym
        > wątku ?

        Powiedziała ewunia piejąc w zachwycie nad "tfurczością" abpkretyna.
        • ewa8a Re: zabawne 04.01.09, 12:43
          Poproszę o link do tego piania.
          • sz0k Re: zabawne 04.01.09, 12:44
            ewa8a napisała:

            > Poproszę o link do tego piania.

            Czy ja wyglądam na google?
            • ewa8a Re: zabawne 04.01.09, 12:45
              Skoro nie wyglądasz na google, to przynajmniej nie kłam.
              • sz0k Re: zabawne 04.01.09, 12:49
                ewa8a napisała:

                > Skoro nie wyglądasz na google, to przynajmniej nie kłam.

                Trudno kłamać subiektywnym odczuciem.
                • ewa8a Re: zabawne 04.01.09, 12:50
                  Sz0k napisał kiedyś, że zakochał się w Perle. Gdzie to napisał ? A
                  czy ja wyglądam na google ? Ot, takie tam subiektywne odczucie.
                  • sz0k Re: zabawne 04.01.09, 12:54
                    ewa8a napisała:

                    > Sz0k napisał kiedyś, że zakochał się w Perle. Gdzie to napisał ? A
                    > czy ja wyglądam na google ? Ot, takie tam subiektywne odczucie.

                    Twoim subiektywnym odczuciem może być, że jestem zakochany w perle. Mówiąc, że
                    to napisałem wprost już mówisz nieprawdę.
                    • ewa8a Re: zabawne 04.01.09, 12:59

                      sz0k napisał:
                      >Mówiąc, że to napisałem wprost już mówisz nieprawdę.

                      Czyli dokładnie jak w tym zdaniu :
                      ,,Powiedziała ewunia piejąc w zachwycie nad "tfurczością"
                      abpkretyna.''

                      I czego Sz0czek-Kłamczuszek znów wyskoczył jak Filip z konopi ?

                      https://download1.klimacik.pl/e-gify.com/76.gif

                      • sz0k Re: zabawne 04.01.09, 13:04
                        ewa8a napisała:

                        > sz0k napisał:
                        > >Mówiąc, że to napisałem wprost już mówisz nieprawdę.
                        >
                        > Czyli dokładnie jak w tym zdaniu :
                        > ,,Powiedziała ewunia piejąc w zachwycie nad "tfurczością"
                        > abpkretyna.''

                        Mylisz się.

                        > I czego Sz0czek-Kłamczuszek znów wyskoczył jak Filip z konopi ?

                        Bo śmieszna jesteś teraz z tymi swoimi mądrościami w odniesieniu do orłelci w
                        momencie kiedy broniłaś swoją własną piersią abpkretyna kiedy ja mu dokopywałem
                        za 95% bezsensownych wątków na 1 stronie forum.
                        • ewa8a Re: zabawne 04.01.09, 13:16
                          Drogi Sz0czku nie podobało mi się, że przyczepiłeś się do kogoś jak
                          natrętna mucha.
                          Nie podobało mi się to w tym samym stopniu, co zaśmiecanie forum
                          wątkami, które mogłyby być jedynie postami, a i to niekoniecznie.

                          Gdybyś się bardzo postarał, to coś na ten temat mógłbyś znaleźć w
                          archiwum, tylko nie wymagaj tego ode mnie.
                          Zauważ, że sama w zakładaniu wątków jestem nader oszczędna.
                          Zresztą to nie ty mu dokopywałeś, o on tobie.

                          Skoro nie potrafisz podać ani jednego mojego mojego postu,
                          świadczącego o tym, że popieram tego typu spamerstwo, to zamilcz i
                          nie pleć. Teraz już ostatecznie :

                          https://download1.klimacik.pl/e-gify.com/76.gif

                          https://download1.klimacik.pl/e-gify.com/76.gif

                          https://download1.klimacik.pl/e-gify.com/76.gif

                          I lecę na obiad.
                          • sz0k Re: zabawne 04.01.09, 13:18
                            ewa8a napisała:

                            > Zresztą to nie ty mu dokopywałeś, o on tobie.

                            smile))))
    • goldbaum Mam inne dane 04.01.09, 12:46
      Ponoc tylko 9% domaga sie natychmiastowego przerwania ognia.
      42% jest za wejsciem do Strefy Gazy. 40% uwaza, ze Izrael powinien ograniczyc
      sie tylko do atakow z powietrza.

      Widac po tym, jak zdegenerowana jest ta spolecznosc.
      • dana33 Re: Mam inne dane 04.01.09, 12:49
        smile smile smile
        • goldbaum Re: Mam inne dane 04.01.09, 12:58
          smile smile smile

          https://www.fredweblog.ic.cz/holocaust/01.jpg
          • off_nick Re: Mam inne dane 04.01.09, 13:01
            goldbaum napisał:

            Liczysz na jakąś extra premię od pracodawcy islamskiego za takie fotki,naziolu porąbany?
          • dana33 Re: Mam inne dane 04.01.09, 13:01
            nu, to nie nowosc, goldbaum, ze takie zdjecia cie ciesza....
            ale farsztejst.... to sie juz nigdy nie powtorzy...
            taka obecna akcja przeciwko nastepcom hitlera, ktorzy od rana do
            wieczora od lat obiecuja likwidacje israela i zydow, dowodzi tego,
            ze to sie nigdy nie powtorzy.
            ale ciesz sie.... nawet idiota ma prawo do uciechy...

            aaaaaaa, wlasnie wykonczylismy 3 wazniaczkow hamasowskich.... a
            miasto gaza wczoraj w nocy ladnie oswietlone bylo... prawie tak
            ladnie, jak hamburg.....
            • goldbaum Siadlo? 04.01.09, 13:05
              smile smile smile
              • dana33 Re: Siadlo? 04.01.09, 13:14
                siadlo? a co niby?
                • goldbaum Re: Siadlo? 04.01.09, 16:21
                  dana33 napisała:

                  > siadlo? a co niby?

                  Tak przeciez lubic rzucac smileysami przy okazji doniesien o ludzkiej smierci
                  podczas wojny.

                  Opuscilo cie poczucie humoru?
                  • ben.qrwa Re: Siadlo? 04.01.09, 16:30
                    https://www.worldsecuritynetwork.com/ArticleImages/hamas_child_web.jpg


                    https://mensa-barbie.com/bloggerimages/300Leader_ismail_haniyeh_HAMAS_at_rally_cartoon.JPG


                    https://www.think-israel.org/sep05pix/hamas.terror_b.jpg


                    https://farm2.static.flickr.com/1395/558802483_6a0d9d985a_o.jpg
                    • goldbaum Re: Siadlo? 04.01.09, 16:33
                      Ale przeciwnicy! Ja cie przepraszam!
                      Rzeczwiscie jest sie czego bac.
                      • ben.qrwa Re: Siadlo? 04.01.09, 16:39
                        cus w podobie do mlodziezy hitlera.. smile kolegi goldbauma nie uczyli historii iii
                        rzeszy sad(

                        goldbaum napisał:
                        > Ale przeciwnicy! Ja cie przepraszam!
                        > Rzeczwiscie jest sie czego bac.
                        • goldbaum Re: Siadlo? 04.01.09, 16:46
                          ben.qrwa napisał:

                          > cus w podobie do mlodziezy hitlera.. smile


                          https://a819.ac-images.myspacecdn.com/images01/36/l_2e1d585d608decb551a257e4f68d367a.jpg
                          https://a909.ac-images.myspacecdn.com/images01/59/l_c5a00086c71c391e8881d3657948b13c.jpg
                          https://a482.ac-images.myspacecdn.com/images01/100/l_3fcb3cedff37af863867d1e1c4131d09.jpg
                          https://www.kawther.info/hebron_settler_children.jpg
                          • ben.qrwa Re: Siadlo? 04.01.09, 16:53
                            i te israelskie dzieci pozniej wysadzajo sie w autobusach, barach dyskotekach?
                            a tobie vater goldbaum nie dawal potrzymac? sad((
                            • goldbaum Re: Siadlo? 04.01.09, 16:56
                              ben.qrwa napisał:

                              > i te israelskie dzieci pozniej wysadzajo sie w autobusach, barach dyskotekach?

                              Nie. Zabijaja latwo i masowo nacisnieciem guzika z bezpiecznej odleglosci.
                  • dana33 ty siadles, a raczej padles juz zupelnie.... 04.01.09, 16:41
                    moje usmieszki skierowane sa zupelnie gdzie indziej, goldbaum...
                    w tym wypadku usmiech byl litosciwy nad twoim idiotycznym
                    poscikiem...
                    ale wiadomo, ze ty nic nie rozumiesz... ty tylko rozumiesz hitlera
                    i wiesz co, kiedy i gdzie porownywac...
                    no i masz fantastyczny zbior zdjec.... felczer tez ma.... ale u
                    niego nagie ciala to raczej w innych pozycjach i raczej nie
                    wyglodzone, ale jak to sie mowi: zbior to jest zbior to jest zbior...
                    • goldbaum Snij snij... 04.01.09, 16:48
                      dana33 napisała:

                      > moje usmieszki skierowane sa zupelnie gdzie indziej, goldbaum...

                      Ciagle lapie sie na tym, ze zapominam o tym, ze przeciez nie wiecie, co to
                      takiego uczciwosc..

                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=89264302&a=89282614
              • ben.qrwa Re: Siadlo? 04.01.09, 16:13
                Kumar Abu Hammed, 12, Daliat al-Carmel
                Mariam Atar Mustaffa, 27, Acco
                Smadar Firstetter, 17, Haifa
                Meital Katav, 20, Haifa
                Tal Kerman, 17, Haifa
                Asaf Tsur-Tsollinger, 17, Haifa
                Yuval Mendelevitch, 13, Haifa
                Staff Sergeant Be'eri Oved, 21, Rosh Pina
                Daniel Haroush, 16, Safed
                Mark Katch, 54, Haifa
                Liz Katzman, Haifa
                Staff Sergeant Eliyahu Laham, 22, Haifa
                Abigail Leitel, 14, Haifa
                Mordechai Hershko, 40, and his son Tom Hershko, 16, Haifa


                https://www.israelnewsagency.com/hafiaterrora3.5.jpg
          • ariadna-enta Re: Mam inne dane 04.01.09, 16:03
            golgblum ty jesteś idiota czy cynik?
            mówię o tyn zdjęciu
            • goldbaum Re: Mam inne dane 04.01.09, 16:22
              A ty jestes idiotka czy kretynka, ze nie rozumiesz o co chodzi?
              • jola.iza Re: Posłuchaj Człowieku 04.01.09, 17:16
                Zanim rzucisz inwektywami powiedz, ale tak, żeby Inni chcieli słuchać.
                Ja się staram, ale o co chodzi?????
                • goldbaum joluniu izuniu, blond slicznoto... 04.01.09, 17:19
                  jola.iza napisała:

                  > Zanim rzucisz inwektywami

                  Zanim napiszesz przeczytaj, chcoazby post ariadny poprzedzajacy moj post.

                  > powiedz, ale tak, żeby Inni chcieli słuchać.

                  Nikt ci jeszcze nie powiedzial joluniu izuniu, ze na tym forum nie mozna niczego
                  slyszec?

                  > Ja się staram, ale o co chodzi?????

                  To dobrze, ze sie starasz joluniu. Probuj dalej!
                  • jola.iza Re: Bład 04.01.09, 17:33
                    Ale to Twój problem, dalej rzucasz.
                    Skoro ja się staram, to może łaskawie napisz??
                    Napisz tak, żebym chciała wysłuchać??
                    Czyli?? Zanim zaczniesz obrażać wyłóż swoje racje??
                    PS
                    Ariadnę czytam tu i ówdziesmile
                    • goldbaum Twoj izuniu 04.01.09, 17:36
                      jola.iza napisała:

                      > Napisz tak, żebym chciała wysłuchać

                      Zacznij czytac tak, zebys zaczela rozumiec.
                      • jola.iza Re: Skoro tak mówisz?? 04.01.09, 17:48
                        Nic tu po mnie. Ja czytam, przekonaj mnie do swojej literatury.
                        No chyba, że.. Nowa teoria?? Czytelniku przekonaj się sam smile)
              • ariadna-enta Re: Mam inne dane 04.01.09, 18:23
                a o co chodzi z tym zdjęciem
                Palestyńczycy tak wyglądają,przugłupie,sa głodzeni, bici,siedzą w
                kacetach?
                powinineś po gębie dostać za wykorzystywanie zdjęć ofiar do takich
                celów
                • goldbaum Re: Mam inne dane 04.01.09, 18:33
                  A ty "przyglupie" powinienes "dostac po gebie" za IQ pudla, jesli ciagle nie
                  kapujesz o co chodzi.

                  Czy wy naprawde myslicie, ze macie monopol na robienie dowcipow z cierpiacych,
                  okaleczonych i umierajacych ludzi?

                  Dotarlo juz czy ciagle jeszcze szukasz po ciemku kontaktu?
                  • ariadna-enta Re: Mam inne dane 04.01.09, 19:01
                    nie jestem żadna Wy i twierdzę,że epatowanie podobnymi zdjęciami,
                    to prymitywna propopaganda,nie mówiąc o cynizmnie
                    innych zapytaj o zdanie czy im sie to podoba,mnie nie
                    prohitlerowski przygłupie
                    • goldbaum Re: Mam inne dane 04.01.09, 19:21
                      Te zdjecia prohitlerowski przyglupie, pokazuja wlasnie smierc i cierpienie
                      niewinych ludzi, z ktorych takie zera jak ty robia sobie tutaj podsmiechooojki.
                      Bo zycie pewnych ludzi nic dla nich nie znaczy.

                      Musisz niestety liczyc sie z tym prohitlerowski smieciu, ze ile razy bedziecie
                      to robic, bede podkladal wam pod wasze nochale takie zdjecia, bo to jedyny
                      sposob, zeby takim smieciom pokazac, z czego robia sobie jaja.
                      • ariadna-enta Re: Mam inne dane 04.01.09, 21:24
                        jednak jesteś idiota golblum
                        nigdy nie naśmiewam się debilu z czyjeś śmierci,nie znajdziesz
                        czegos takiego w moich wypowiedziach,ty natomiast robisz sobie szopki
                        zrozumoano naziolku z niskim IQ?
                      • jola.iza Re: Goldcośtam 04.01.09, 21:52
                        Gó...Ś Skarbie nie złotowy.
                        Sam jesteś śmieć, a tak myślałam sad

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka