Dodaj do ulubionych

nelcia , zamknij swój sklepik ....

15.02.09, 17:24
Nelli Rokita wstydzi się, że jest Niemką
Wprost

"Po raz pierwszy poczułam wstyd, że jestem Niemką. W samolocie
Lufthansy odczułam dotkliwie, co oznacza niemiecka buta. Mój i
mojego męża powrót z Wenecji przerodził się w pełen absurdu spektakl
rodem z Mrożka”. Czyje to słowa? Nelli Rokity, polskiej posłanki o
niemiecko-rosyjskich korzeniach - poinformował "Wprost".

„Tłumaczyłam im, że mąż jest intelektualistą. Chamskie zachowanie
policjantów uległo natychmiastowej zmianie, gdy dowiedzieli się od
konsula, kim jesteśmy. Nagle stali się mili, wyciągnięto z łóżka
szefa policji, znalazła się woda i kawa" – napisała Rokita w
felietonie dla tygodnika.
------------
Obserwuj wątek
    • polski_francuz Nelly 15.02.09, 17:30
      jest OK. Mowi co mysli.

      Ta zmiana traktowania Rokity tez swiadczy o Niemcach. Podobnie jak chamskie
      zachowanie swiadczy o Rokicie.

      PF
      • cyborg.jr Re: Nelly 15.02.09, 17:53
        ma urojenia .... dostali po dupie i nie mogą tego
        przeżyć...wspomnisz moje słowa jak się skonczy proces...
        w ryj , kasa , polizeiwagen - richtung knast ...

        nelcie kojarzę sobie z obwisłą Grochowską z placu Szembeka w latach
        sześciesiątych...
        była tam taka rozgadana przekupa , ja ją lubiłem bom se jaja z niej
        robił ... ona mnie tyż lubała bo rżała z moich dowcipów ...
        • polski_francuz Re: Nelly 15.02.09, 17:56
          Niemki takie sa. Gadatliwe, zarozumiale i ciezkomyslace. Ale ozenek z Rokita
          jakos ja uszlachetnia. Uwazam, ze ma swoj charakter.

          I za swym Hanysem stoi. Tez dobrze.

          PF
      • cyborg.jr Re: Nelly 15.02.09, 17:57
        a w ogóle oregon wqrwiasz mnie ostatnio , zadajesz się z forumowym
        elementem , wygłaszasz zupełnie nie w twoim stylu komentarze ...
        dostałeś negativ pier'dolca na tle davidów , dałeś się
        zindoktrynować przez antysemitów ..
        nie poznaję ciebie ..
        pamiętam twoje zdjęcia , czy to środowisko cię opuściło ? po
        rozkodowaniu ciebie ?
        tam byli sami szlachetne damy i dżentelmeni ...
        • polski_francuz Analiza 15.02.09, 18:12
          Nie jestem z Oregonu. Bylem raz w tydzien Seattle i to bylo miejsce najblizsze
          Oregonu w jakim bylem i bede. I mam tez osobiste wspomnienia, bardzo negatywne,
          z tym gosciem za ktorego mnie bierzesz.

          No to teraz zanalizujmy polsko-francusko-zydowskie stosunki, skoro chcesz.

          Bardzo negatywnie ocenilem agresje Gazy. Czolgi przeciwko niemowletom byly mi
          niedostrawienia. Dalem temu wyraz raz czy dwa. I raz dosadnie jednej pani z FEI.

          No i ich szlag trafil i zaczeli mnie, jak to sie ladnie po francusku mowi
          "szukac". Tacy czy inni forumowicze zaczeli mi to wypominac. Ba, nawet
          wyciagnieto z pieleszy domowych, starszego czlowieka, ktory lubi BUKWAMI pisac,
          zeby mnie obrazac. Z czystej solidarnosci etnicznej.

          A mnie taka reakcja raczej do walki zagrzewa niz do czegokolwiek innego. Jak
          spuszcza z tonu to i ja spuszcze.

          A jak nie to nie.

          PF



          • cyborg.jr Re: Analiza 15.02.09, 18:20
            może cię mylę z kimś drugim...ale wiem , że domostwo masz na skarpie
            wzgórz worgonu (to taki suchy klif)...
            widziałem foto ...
            kochasz broń i znasz się na niej ... szczególnie amerykańskiej ..
            zawsze miałeś na forum zapamiętałych wrogów , czego nigdy nie
            pojąłem ...
            ty brał studia nukleo w paris ?
            bo zaczynam się zastanawiać ,czy moja aktywność rozpoznawcza no
            nazwijmy to tak , zaczyna szwankować..
            • polski_francuz Re: Analiza 15.02.09, 18:22
              Mylisz mnie z kims innym.

              Zupelnie.

              Moj dom jest z 80 km od morza.

              PF
              • cyborg.jr Re: Analiza 15.02.09, 18:23
                a reszta się zgadza ?
              • cyborg.jr Re: Analiza 15.02.09, 18:26
                czy to z tobą się umawialiśmy , że podczas twojego w polsce pobytu
                nie pamietam 2007-8 mieliśmy się spotkać na klifie ...?

                ale jak to z tym paris , brałeś tam uni ?
                • polski_francuz Re: Analiza 15.02.09, 20:43
                  bylem i jestem zwiazany z uni ale nie w Paryzewie.

                  Znam cie z forum od kilku miesiecy.

                  PF
                  • cyborg.jr Re: Analiza 15.02.09, 21:04
                  • cyborg.jr Re: Analiza 15.02.09, 21:06
                    to może się zgadzać , debiutowałem w pażdzierniku by zaakcentować
                    rocznicę rewolucji pażdziernikowej ...
                    • polski_francuz Re: Analiza 15.02.09, 21:08
                      Dosc lubie twoje poczucie humoru.

                      Musze juz niestety isc spac. Mam duzo roboty jutro.

                      Pozdro

                      PF
                      • cyborg.jr Re: Analiza 15.02.09, 21:13
                        to cię zdradziło żeś Oregon ...

                        ciao !
    • nordpol Re: nelcia , zamknij swój sklepik .... 15.02.09, 18:33
      Erika Steinbach nigdy by nie złożyła tak plugawego oświadczenia...
      trzeba mieć styl .. styl jest manifestacją charakteru ...


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka