Dodaj do ulubionych

życzenia wielkanocne ...

09.04.09, 15:40
wszystkim forumowiczom życzę zdrowych , wesołych świąt .....

www.strangefarmer.com/images/content/130216.jpg
Obserwuj wątek
    • vicky17 Re: życzenia wielkanocne ... 09.04.09, 16:42
      dziekuje kapral i szczerze odwzajemniam zyczenia..no to do
      nastepnego..pyszczkowania juz po nichsmile
    • polski_francuz Re: życzenia wielkanocne ... 09.04.09, 19:42
      Dzieki i wzajemnie

      tinyurl.com/czo7o4
      PF

    • orwella Re: życzenia wielkanocne ... 09.04.09, 20:02
      kimkolwiek byl Jezus, nawet jesli byl tylko tworem ludzkiej
      wyobrazni...jest on dla ludzkosci wzorem czlowieczenstwa.
      Chrzescijanstwo bylo pierwsza w swiecie religia bezinteresownej
      milosci.

      www.youtube.com/watch?v=oFJHw9-AGz4&feature=related
      • orwella i naturalnie dziekuje za zyczenia ... 09.04.09, 20:03

    • marouder.eu Dziekuje, wzajemnie zycze ci Wesolych Swiat:) 09.04.09, 20:19
      https://kartki.net.pl/kartki/3/kartki-wielkanocne-95.jpg
    • marksistowski Rimbalzo to szczyborg 09.04.09, 20:20
      podly, cyniczny i wyrachowany polakożerca. Jego życzenia to akty
      obrzydliwej obłudy. Nie przyjmuję życzen od ciebie- dajan jr,
      stormy weather, cyborg etc. Zdechnij w piekle pomiocie szatana
      Gazety Wyborczej.
      • posn-ania Wzajemnie 09.04.09, 20:26
        www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a78e17b8b91a1b03.html
      • polski_francuz Jest wielkanoc 09.04.09, 20:28
        Odrowaz a ty katolik.

        Policzysz sie z nim przy innej okazji.

        PF
        • marksistowski Re: Jest wielkanoc 09.04.09, 20:30
          Katolik walczy z szatanem 24 godziny dziennie każdego dnia roku.
          • polski_francuz Re: Jest wielkanoc 09.04.09, 20:33
            Z tym szatanem ponizej pasa bys troche powalczylsmile

            PF
          • marouder.eu A milosc blizniego, to pies? 09.04.09, 20:34
            Pokochaj Abpralla na czas Swiat
            Spojrz, ja np. okazuje PF-owi chrzescijanskie cnoty litosci i cierpliwoscismile
            • polski_francuz Jak cie czytam 09.04.09, 20:38
              to mi kastet sam na reke wlazi...

              PF
              • marouder.eu Wybaczam cipo chrzescijansku ten... 09.04.09, 20:51
                ..niezborny, niekoszerny kwiksmile
                • polski_francuz Nie cipo ale cipi 09.04.09, 20:59
                  pacanie. Mocodawcow trzeba znac ignorancie.

                  PF
                  • marouder.eu Pani Livni nie jest chrzescijanka:) 09.04.09, 21:04
                    Czy wiesz, ze pan Jezus 2 tys. lat temu jadl we czwartek kolacja z kolegami,
                    rowniez za twoje grzechy!
                    • polski_francuz A czy wiesz 09.04.09, 21:15
                      czy przy tym stole siedzialy kobiety?

                      PF
                      • marouder.eu Niektorzy mowia, ze siedzialy.. 09.04.09, 21:23
                        ..mowia tak m.in o Marii z Magdali.
                        Nb. ktokolwiek by tam siedzial, byl Zydem PF-esmile
                        • polski_francuz A jakie bylo 09.04.09, 21:28
                          menu, karp po zydowsku?

                          PF
                          • marouder.eu Chleb, wino i gorzkie ziola/nt 09.04.09, 21:30

                            • polski_francuz Gorzkie zale n/t 09.04.09, 21:56
                          • 3nd Re: A jakie bylo 09.04.09, 22:34
                            PF,Były takie dokładnie jak marouder napisał . Te zioła to chrzan, selery.
                            Serdeczne Życzenia Wielkanocne dla każdego kto chce przyjąć smile.
                            • 3nd Re: A jakie bylo-dodatek 09.04.09, 22:38
                              3nd napisał:

                              > PF,Były takie dokładnie jak marouder napisał . Te zioła to chrzan, selery.
                              > Serdeczne Życzenia Wielkanocne dla każdego kto chce przyjąć smile.

                              Chleba nie było , tylko maca .
                              • marouder.eu Re: A jakie bylo-dodatek 09.04.09, 22:43
                                Oj, maca to tez chlebsmile
                                Dzieki za zyczenia, wzajemnie wiele dobrego Tobie i Twoim bliskimsmile
                                • 3nd Re: A jakie bylo-dodatek 09.04.09, 22:51
                                  marouder.eu napisał:

                                  > Oj, maca to tez chlebsmile
                                  > Dzieki za zyczenia, wzajemnie wiele dobrego Tobie i Twoim bliskimsmile

                                  No, można ją nazwać "chleb biednych" , bo bez specjalnego smaku i soli.
                                  Tylko mąka i woda. A można z niej wiele smacznych potraw zrobić.
                                  • marouder.eu Re: A jakie bylo-dodatek 09.04.09, 22:56
                                    Np. rosol z kulkami z macysmile
                                    • 3nd Re: A jakie bylo-dodatek 09.04.09, 23:04
                                      marouder.eu napisał:

                                      > Np. rosol z kulkami z macysmile

                                      Albo wspaniałe ciacho (tort, sernik....)
                                      • marouder.eu Re: A jakie bylo-dodatek 09.04.09, 23:08
                                        Zdaje mi sie, ze Danka kiedys podawala przepis na szybka szarlotke z uzyciem
                                        macy..ale nie mam pewnosci.
                              • rycho7 Re: A jakie bylo-dodatek 09.04.09, 22:45
                                3nd napisał:

                                > Chleba nie było , tylko maca .

                                Zeby Cie cholera wziela za bojazliwosc.
                                • 3nd Re: A jakie bylo-dodatek 09.04.09, 22:55
                                  rycho7 napisał:

                                  > 3nd napisał:
                                  >
                                  > > Chleba nie było , tylko maca .
                                  >
                                  > Zeby Cie cholera wziela za bojazliwosc.

                                  Trzeba być dokładnymwink. A bojżliwiść ?
                                  • rycho7 siem szczepilem na cholere 09.04.09, 23:41
                                    3nd napisał:

                                    > A bojżliwiść

                                    Rozumiesz swoje rytualy?
                            • rycho7 Pesach tez mnie satysfakcjonuje 09.04.09, 22:42
                              3nd napisał:

                              > Serdeczne Życzenia Wielkanocne dla każdego kto chce przyjąć

                              Rytual Paschy jest gleboko racjonalny. Jako ateista przyjme z satysfakcja.
                              Coprawda tance Swietego Wita tez cenie. Dopkladnie ta sama tradycja.
    • belgijska Re: życzenia wielkanocne ... 09.04.09, 21:45

      Ja tez wszystkim skladam cieple zyczenia ....

      56.img.v4.skyrock.net/569/au-bonheur-du-chocolat/pics/1134672092_small.jpg
    • rycho7 Jo tysz 09.04.09, 21:59
      imbalzo napisał:

      > wszystkim forumowiczom życzę

      Z pelna wzajemnoscia.

      Zgodnie ze starym szmoncesem:

      Abys mial tysiac palacow,
      w kazdym palacu tysiac pokojow,
      w kazdym pokoju tysiac lozek,
      i zeby cie cholera rzucala z jednego lozka na drugie.

      Co do rzutu potomnosci siem nie wypowiadam.
    • jaceq Re: życzenia wielkanocne ... 09.04.09, 23:59
      Wzajemnie, Abp., Tobie i Całej Załodze Wesołych i Obfitych,,,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka