rimbalzo 09.04.09, 15:40 wszystkim forumowiczom życzę zdrowych , wesołych świąt ..... www.strangefarmer.com/images/content/130216.jpg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vicky17 Re: życzenia wielkanocne ... 09.04.09, 16:42 dziekuje kapral i szczerze odwzajemniam zyczenia..no to do nastepnego..pyszczkowania juz po nich Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Re: życzenia wielkanocne ... 09.04.09, 19:42 Dzieki i wzajemnie tinyurl.com/czo7o4 PF Odpowiedz Link Zgłoś
orwella Re: życzenia wielkanocne ... 09.04.09, 20:02 kimkolwiek byl Jezus, nawet jesli byl tylko tworem ludzkiej wyobrazni...jest on dla ludzkosci wzorem czlowieczenstwa. Chrzescijanstwo bylo pierwsza w swiecie religia bezinteresownej milosci. www.youtube.com/watch?v=oFJHw9-AGz4&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Rimbalzo to szczyborg 09.04.09, 20:20 podly, cyniczny i wyrachowany polakożerca. Jego życzenia to akty obrzydliwej obłudy. Nie przyjmuję życzen od ciebie- dajan jr, stormy weather, cyborg etc. Zdechnij w piekle pomiocie szatana Gazety Wyborczej. Odpowiedz Link Zgłoś
posn-ania Wzajemnie 09.04.09, 20:26 www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a78e17b8b91a1b03.html Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Jest wielkanoc 09.04.09, 20:28 Odrowaz a ty katolik. Policzysz sie z nim przy innej okazji. PF Odpowiedz Link Zgłoś
marksistowski Re: Jest wielkanoc 09.04.09, 20:30 Katolik walczy z szatanem 24 godziny dziennie każdego dnia roku. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Re: Jest wielkanoc 09.04.09, 20:33 Z tym szatanem ponizej pasa bys troche powalczyl PF Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu A milosc blizniego, to pies? 09.04.09, 20:34 Pokochaj Abpralla na czas Swiat Spojrz, ja np. okazuje PF-owi chrzescijanskie cnoty litosci i cierpliwosci Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Jak cie czytam 09.04.09, 20:38 to mi kastet sam na reke wlazi... PF Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Wybaczam cipo chrzescijansku ten... 09.04.09, 20:51 ..niezborny, niekoszerny kwik Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz Nie cipo ale cipi 09.04.09, 20:59 pacanie. Mocodawcow trzeba znac ignorancie. PF Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Pani Livni nie jest chrzescijanka:) 09.04.09, 21:04 Czy wiesz, ze pan Jezus 2 tys. lat temu jadl we czwartek kolacja z kolegami, rowniez za twoje grzechy! Odpowiedz Link Zgłoś
polski_francuz A czy wiesz 09.04.09, 21:15 czy przy tym stole siedzialy kobiety? PF Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Niektorzy mowia, ze siedzialy.. 09.04.09, 21:23 ..mowia tak m.in o Marii z Magdali. Nb. ktokolwiek by tam siedzial, byl Zydem PF-e Odpowiedz Link Zgłoś
3nd Re: A jakie bylo 09.04.09, 22:34 PF,Były takie dokładnie jak marouder napisał . Te zioła to chrzan, selery. Serdeczne Życzenia Wielkanocne dla każdego kto chce przyjąć . Odpowiedz Link Zgłoś
3nd Re: A jakie bylo-dodatek 09.04.09, 22:38 3nd napisał: > PF,Były takie dokładnie jak marouder napisał . Te zioła to chrzan, selery. > Serdeczne Życzenia Wielkanocne dla każdego kto chce przyjąć . Chleba nie było , tylko maca . Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Re: A jakie bylo-dodatek 09.04.09, 22:43 Oj, maca to tez chleb Dzieki za zyczenia, wzajemnie wiele dobrego Tobie i Twoim bliskim Odpowiedz Link Zgłoś
3nd Re: A jakie bylo-dodatek 09.04.09, 22:51 marouder.eu napisał: > Oj, maca to tez chleb > Dzieki za zyczenia, wzajemnie wiele dobrego Tobie i Twoim bliskim No, można ją nazwać "chleb biednych" , bo bez specjalnego smaku i soli. Tylko mąka i woda. A można z niej wiele smacznych potraw zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
3nd Re: A jakie bylo-dodatek 09.04.09, 23:04 marouder.eu napisał: > Np. rosol z kulkami z macy Albo wspaniałe ciacho (tort, sernik....) Odpowiedz Link Zgłoś
marouder.eu Re: A jakie bylo-dodatek 09.04.09, 23:08 Zdaje mi sie, ze Danka kiedys podawala przepis na szybka szarlotke z uzyciem macy..ale nie mam pewnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
rycho7 Re: A jakie bylo-dodatek 09.04.09, 22:45 3nd napisał: > Chleba nie było , tylko maca . Zeby Cie cholera wziela za bojazliwosc. Odpowiedz Link Zgłoś
3nd Re: A jakie bylo-dodatek 09.04.09, 22:55 rycho7 napisał: > 3nd napisał: > > > Chleba nie było , tylko maca . > > Zeby Cie cholera wziela za bojazliwosc. Trzeba być dokładnym. A bojżliwiść ? Odpowiedz Link Zgłoś
rycho7 siem szczepilem na cholere 09.04.09, 23:41 3nd napisał: > A bojżliwiść Rozumiesz swoje rytualy? Odpowiedz Link Zgłoś
rycho7 Pesach tez mnie satysfakcjonuje 09.04.09, 22:42 3nd napisał: > Serdeczne Życzenia Wielkanocne dla każdego kto chce przyjąć Rytual Paschy jest gleboko racjonalny. Jako ateista przyjme z satysfakcja. Coprawda tance Swietego Wita tez cenie. Dopkladnie ta sama tradycja. Odpowiedz Link Zgłoś
belgijska Re: życzenia wielkanocne ... 09.04.09, 21:45 Ja tez wszystkim skladam cieple zyczenia .... 56.img.v4.skyrock.net/569/au-bonheur-du-chocolat/pics/1134672092_small.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
rycho7 Jo tysz 09.04.09, 21:59 imbalzo napisał: > wszystkim forumowiczom życzę Z pelna wzajemnoscia. Zgodnie ze starym szmoncesem: Abys mial tysiac palacow, w kazdym palacu tysiac pokojow, w kazdym pokoju tysiac lozek, i zeby cie cholera rzucala z jednego lozka na drugie. Co do rzutu potomnosci siem nie wypowiadam. Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: życzenia wielkanocne ... 09.04.09, 23:59 Wzajemnie, Abp., Tobie i Całej Załodze Wesołych i Obfitych,,, Odpowiedz Link Zgłoś