Dodaj do ulubionych

gdzie obroncy achmadzikacustam?????

21.06.09, 10:53
cusik was nie widac, rebiatka okraglakowska.....

a tu rzez w iranie odchodzi.... w dziejszych yedioth zdjecia smierci
mlodej iranki, ktora obserwowala tylko z boku demonstracje, a jakis snajper
walnal w nia seria.... proby pomocy..... twarz zalana krwia....

zamykaja ludziom buzie, ale iranczycy sie nie daja... wiadomosci przedostaja
sie na zachod.... nie wyglada to dobrze....

tzw. sily bezpieczenstwa iranskie bija ludzi w straszny sposob... ludzi nie
uzbrojonych....

duzo zabitych, setki rannych.....

zaczyna sie cos dziac w iranskiej policji.... nie wszyscy bija... niektorzy
zamykaja oczy na demonstrantow.... jesli tak pojdzie dalej,
to achmadzikcustam bedzie w jeszcze gorszej sytuacji, niz juz jest...

a wy w tym wszystkim gdzie????? mordy w kubel, jak to mowicie o nas?
jakby takie sceny uliczne byly przekazywane z israela, to by byl wrzask tutaj
o "jedynej demokracji" na bliskim wschodzie.... o israelskich "zoldakach"...
jak to sie dusi w israelu protesty "tych
jedynych uczciwych zydow".....
a tu? ciiiiiiisza......

nu, nie tylko wy..... jeszcze nie slyszalam slowa, po 6 dniach, z zadnego
arabskieg kraju.... tez mordy w kubel, nie? trzesa dupskami
ze strachu, ze moze w iranie narod wygra z regimem tego malego hitlera.... to
niebezpiecznstwo zagraza innym arabskim dyktaturom...

dla israela to wsio rawno... mousawi czy achmadzikcustam.... dla nas i ten i
ten to to samo.... ale dla iranczykow nie....

fajnie widziec wasza hipokryzje... wasza nienawisc do zydw i wasze
milczenie, jak nagle sie okazuje, ze wszystkie wasze "prognozy" w leb biora...

przyjemnej niedzieli, rebiatka okraglakowska.... big_grin big_grin big_grin
Obserwuj wątek
    • pozarski Re: gdzie obroncy achmadzikacustam????? 21.06.09, 11:04
      Przeciez wiesz: ich Iran obchodzi tyle,co zeszloroczny snieg. Chca per proxy
      dopiardolic Zydom i Izraelowi,a jak sie nie da,to morda w kubel i graja w czekane.wink
      • dana33 Re: gdzie obroncy achmadzikacustam????? 21.06.09, 11:25
        jasne, ze wiem.... smile
        cepowaty wrzeszczy ciagle o biednym malym achmadzie, co to dwie nogi stracil,
        ale kurrrrrrka.... nie pojedzie i nie zacznie tam dzialac.... np jako wykladowca
        w szkole.... smile

        ale ile schadenfreude mam, podsunac im pod nos ich hipokryzje...
        nawet dla widu nie napisza slowa...
        big_grin big_grinbig_grin
    • perla a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 11:16
      mogłabyś wskazać którzy to właśnie?
      • hasz0 ____________tarcza dla? 21.06.09, 11:19
        baliśmy się mieć Iranu jako kraju, w kórym naród
        jest gorszy niz amerykański , żydowski...€-pejski itd a tu patrzcie
        państwo...jak za Solidarności...podobni do Polaków...
        https://m.onet.pl/_m/ee1f0d80fa57e3f776c0c941f06cb342,24,1.jpg
        ...
        • obywatelka.pl Re: ____________tarcza dla? 21.06.09, 12:25
          hasz0 napisał:

          > baliśmy się mieć Iranu jako kraju, w kórym naród
          > jest gorszy niz amerykański , żydowski...€-pejski itd a tu
          patrzcie
          > państwo...jak za Solidarności...podobni do Polaków...
          > https://m.onet.pl/_m/ee1f0d80fa57e3f776c0c941f06cb342,24,1.jpg
>
          > ...

          cudo!
          smile))))))))))))))))
      • marouder.eu Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 11:23
        Moze nie wprost, ale byli..vickulec, mirmilek, ktory wskazywal, ze Ahamdacustama
        poparla wies iranska, a tej na demo nie widac, cep, akus..bo im sie zdaje, ze
        niepokoje w Iranie sa na reke Izraelowi a przeciwko procesowi "emancypacyjnemu"
        Iranu w oparciu o program jadrowy i rozwoj technologii rakietowej..
        • hasz0 Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 11:27
          musisz być dwoma na raz?

          https://m.onet.pl/_m/ee1f0d80fa57e3f776c0c941f06cb342,24,1.jpg
          • hasz0 Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 11:33
            www.tvn24.pl/2238514,28378,0,1,1,zdeprymowany-premier,wideo.html
        • aaki Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 11:35
          a kto z ze znawców irańskiej sceny politycznej twierdzi iz wybory
          zostały sfałszowane.?
          wiekszośc ludnosci w iranie mieszka na prowincji a ta poparła obecnego
          prezydenta. z duzych miast mashad tez pewnie był za nim.
          • marouder.eu Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 11:38
            Wiesz Akusiu, ze w wyborach brali udzial takze inni kandydaci, nie tylko
            Ahmadcustam i Mousawi? Otoz jeden z nich, imienia niestety teraz nie wspomne,
            zalozyl byl partie liczaca sobie obecnie ok. 2 mln czlonkow, a glosow dostal
            tylko kilkaset tysiecysmile
            • dana33 Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 11:42
              felczerek sie wtracil???? nu, on tez z tych obroncow....
              bylo kilku kandydatow, ale wiadomo bylo, ze najwiekszym rywalem jest mousawi...
              po protestach widac przeciez, ze falszowano tam straaaaasznie...
              zanim nie wyrzucono dziennikarzy, zdazyli jeszcze przekazac wiadomosci o
              uzywaniu nazwisk tych, ktorzy juz dawno u allaha... o zamienianiu kartek
              wyborczych... caly swiat dzisiaj mowi o falszerstwie wyborow na niewidziana
              nigdzie skale...
              marudzinski.... falszowanie wyborow w polsce za czasow komuny to byla pestka w
              porownaniu z tym, co sie stalo w iranie teraz...
              nu, ulica odpowiedziala....
              • g-48 Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 12:33
                marudzinski.... falszowanie wyborow w polsce za czasow komuny to
                byla pestka w
                > porownaniu z tym, co sie stalo w iranie teraz...
                > nu, ulica odpowiedziala....
                A skad ty wiesz jak za komuny sie glosowalo jak majac 15lat zmiotlas
                z tatusiem do Austrii???
                • dana33 Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 12:38
                  nu, gie-48..... daj w koncu te twoje odyseje o mnie...
                  znow ci sie cusik pokrecilo w wymyslaniu?
                  • g-48 Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 17:58
                    Przeciez sama idiotko na tym forum pisalas zes miala 15 lat jak
                    wywialo cie z Polski ale ty nie mataczysz ty tylko Mowisz"prawde"
                    • dana33 Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 18:14
                      rzeczywiscie tak pisalam, kretynku niemiecki, nie mogacy nawet udowodnic tego,
                      co tu piszczy?
            • aaki Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 11:51
              w iranie bylem tylko 3 tygodnie ale to wystarczy aby stwierdzic ze
              wiele spraw wygląda zupełnie inaczej niz sie wydaje telewizyjnemu
              oglądaczowi newsów z tego kraju.
            • off_nick A Mohsen Rezai 21.06.09, 12:21
              mówi,że frekwencja była 140%.

              Według Mohsena Rezai, który zajął trzecie miejsce w wyborach
              prezydenckich, w niektórych okręgach wyborczych frekwencja osiągnęła
              140 proc.
              - Kiedy przedstawiam listę 170 okręgów wyborczych, w których
              frekwencja wyniosła między 95 proc. a 140 proc., to czy mówię
              frazesy, czy należy to sprawdzić? - pytał Rezai, reprezentujący obóz
              konserwatystów.


              www.rp.pl/artykul/41,322390_Frekwencja_140_procent.html
      • dana33 Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 11:28
        alez oczywiscie, perliczkowaty.... nie, ty nie... smile
        rochellinska, goldbaum, zerowiec..... cala ta okraglakowska ferajna... .... no i
        najwiekszy obronca cepowaty.... nie chcial potepic konferencji teheranskiej,
        ktora negowala holocaust... ironizowal, myslac ze jest bardzo dowcipny, o
        ewentualnym zagrozeniu
        iranu ze strony israela.... "tlumaczyl" achmadzika na lewo i prawo...
        poczytaj sobie moj watek wczorajszy "na tiegieran" gdzie zacytowalam tylko pare
        jego kretynskich wypowiedzi....

        ty czytasz tylko mnie???? nie czytasz wypowiedzi innych?
        • pozarski Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 11:33
          dana33 napisała:
          >
          > ty czytasz tylko mnie???? nie czytasz wypowiedzi innych?

          Milosc jest slepa.wink)
          • dana33 Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 11:35
            jest w niemieckim takie okreslenie, pozarski: hass-liebe....
            razem nie idzie, ale osobno tez nie.... big_grin
            • pozarski Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 11:41
              W kazdym rozterapeutyzowanym jezyku jest to powiedzenie,ale tez jest to
              psychologiczny fakt znany od milleniow. Nic sie na to nie poradzi,a wlasciwie
              powinnas byc szczesliwa,ze wzbudzasz takie krancowe uczucia. wink)
              • dana33 Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 11:44
                nu, moje szczescie nie zna granic, pozarski... smile
        • dana33 Re: a tu byli jacyś obrońcy tego psychola? 21.06.09, 11:34
          dokladnie, marudzinski....
          a tu widzimy.... prasie miedzynarodowej zamknelo sie mordy na amen i jeszcze sa
          wypadki ciezkiego pobicia dziennikarzy... duza czesc po prostu wyrzucono z
          iranu.... a jaki wrzask byl, ze israel po prostu nie wpuszczal dziennikarzy w
          czasie operacji w gazie? nikt nie zostal pobity, nikomu nie zamkneli buzi,
          dziennikarze stali na granicy z gaza i filmowali, co mogli i zdawali reportaze z
          tego, co widzieli z odleglosci...

          protesty na calym swiecie w poparciu narodu iranskiego... na calym swiecie,
          tylko nie w krajach arabskich i nie na forum aquanet... smile
        • hasz0 przyp...ol sie do obrażających Polskę..ok? 21.06.09, 11:35
          mataczko...inwektywna...Niemców nie skrytykujesz za antysemityzm w
          praktyce?
          • hasz0 Ukraiców, Rosjan? a to co na Zachodzie się wyprawi 21.06.09, 11:37
            a jakos ANTYSEMITYZMEM nie nazywasz...IQ=?
            ...gdzie Ty chodziłąś do szkoły? w Polsce?
            chyba dla partyjnych z PZPR-u...
            www.tvn24.pl/2238514,28378,0,1,1,zdeprymowany-premier,wideo.html

            www.tvn24.pl/2238514,28378,0,1,1,zdeprymowany-premier,wideo.html
            • hasz0 taka jesteś mundra że będziesz Irańczykom doradzać 21.06.09, 11:40
              KTO MA U NICH RZADZIĆ? tak jak w Polsce?
              • hasz0 Re: taka jesteś mundra że będziesz Irańczykom dor 21.06.09, 11:41
                moze zajmij się PO-rzadkiem u siebie? OK?

                żebyśmy nie musieli płącić za przyszycie rąk i nóg dzieciom w
                szpitali w Trzebnicy...bo jakoś forsy Izrael an to nam nie daje...
                Tylko Bagsika nasyła...
                • hasz0 Re: taka jesteś mundra że będziesz Irańczykom dor 21.06.09, 11:43
                  Ciebie też TAM zmuszają do pisania na polskim forum
                  .............
                  to jakiś wyrok za coś? może?........
                  nie wiem, nie byłem w Izraelu...napisz mi jak tam wygląda Prawo i
                  Sprawiedliwość...
          • marouder.eu A ten od rana sie drze:/ 21.06.09, 11:43
            Zamkniesz sie w koncu, jak ci sie nie chce sklecic, choc jednego sensownego
            zdania na teamt watku?
            • dana33 Re: A ten od rana sie drze:/ 21.06.09, 11:45
              przynajmniej sie posmiala z jego postow, marudzinski....
              partyjna szkola... big_grin big_grin big_grin
              • hasz0 gdzie chodziłaś do partyjnej szkoły?tam gdzie Adaś 21.06.09, 11:50

                • hasz0 _________śmiałaś sie z rączek i nóżek w Trzebnicy? 21.06.09, 11:53

                  https://m.onet.pl/_m/ee1f0d80fa57e3f776c0c941f06cb342,24,1.jpg
                  • hasz0 Re: _________śmiałaś sie z rączek i nóżek w Trzeb 21.06.09, 11:54
                    co Ci marudny do Iranu?...w Solidarnosci byłeś?
                    z nakazu PZPR?
                    • hasz0 Re: _________śmiałaś sie z rączek i nóżek w Trzeb 21.06.09, 11:55
                      ______________jak wielu z Was?
                  • dana33 Re: _______kiedy byles ostatnio u lekarza, hasz0? 21.06.09, 11:56

                  • dana33 Re: _________nauczyles sie w koncu 21.06.09, 11:57
                    wklejac zdjecia, hasz0?
                    to naucz sie teraz szukac nowych i roznych....
                    • dana33 Re: gdzie obroncy achmadzikacustam????? 21.06.09, 12:26
                      tymczasem jak widac, regime achmadzikacustam, mimo tego, co sie tam dzieje w tej
                      chwili (bo widze sprawozdania na cnn i fox news), zajmuje sie dalej swoja
                      agresywna polityka w stosunku do swiata:

                      Iran speaker urges reconsideration of Western ties
                      Iran's parliament speaker has called for ties with Britain, France and
                      Germany
                      to be reconsidered in view of their "shameful" statements on a
                      disputed presidential election, state radio said on Sunday.
                      www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3734555,00.html
                      ciekawe, czy teraz rozdetek sie rozdeci na iran w koncu... big_grin big_grin big_grin
          • obywatelka.pl Re: przyp...ol sie do obrażających Polskę..ok? 21.06.09, 12:34
            hasz0 napisał:

            > mataczko...inwektywna...

            to fakt.
            33 jest prawie mistrzynia w mataczeniu...
            • marouder.eu Ze tez sobie sobie Nutka nie odpuscisz:/ 21.06.09, 12:38
              Wiesz, ze masz oikumeniczny grzech stosujac tu falszywie mowe nienawisci?
              • dana33 Re: Ze tez sobie sobie Nutka nie odpuscisz:/ 21.06.09, 12:40
                ie zwracaj uwagi na ta kobiete.....
                nie bede kopac lezacej juz na obie lopatki....
        • goldbaum Wot potega (chorej) fantazji :) 21.06.09, 16:47
          dana33 napisała:

          > rochellinska, goldbaum,
      • goldbaum Tylko w chorej glowce tej pani. 21.06.09, 16:46
        perla napisał:

        > mogłabyś wskazać którzy to właśnie?

        Wskazac jeszcze moze wskazac ale udowodnic to juz nie jest w stanie, jak zwykle:
        kup pan ortalion.
    • dana33 Re: gdzie obroncy achmadzikacustam????? 21.06.09, 12:39
      w hebrajskiej wersji yedioth jest pare zdjec tej zabitej, a raczej zamordowanej
      z zimna krwia iranki...

      www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3734351,00.html
      • dana33 Re: gdzie obroncy achmadzikacustam????? 21.06.09, 12:49
        hahahahahahahaha...... syria dala glos.... po 6 dniach....

        Syria: Iran elections internal affair

        Iran's regional ally Syria said the Persian country's disputed elections were an
        internal affair. The state-run Al-Thawra newspaper also said it would very
        difficult if not impossible to "break" the Iranian regime. Sunday's editorial in
        Al-Thawra marked the first Syrian comment to the political upheaval in Iran.

        Key Arab nations have so far kept silent on developments in Iran, seemingly
        reluctant to antagonize the powerful nation that sponsors militant groups like
        Hizbullah and Hamas. (AP)
        www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3734575,00.html

        jasne, ze internal affair....
        trzesa ze strachu dupskiem, jak napisalam wczesniej....
        • dana33 Re: gdzie obroncy achmadzikacustam????? 21.06.09, 13:04
          wlasnie podali, ze podobno achmadzikcustam dal glos.... powiedzial, ze mu sie
          "nie podoba" to, co slyszy o sobie spoza granic iranu...

          nu, nu.... a podoba mu sie to co slyszy i widzi we wlasnym kraju????
      • pan.scan Tagi - neda, tehran, wymaga zalogowania. 21.06.09, 13:26

        www.youtube.com/watch?v=CfrfEtW2aT4
        • dana33 Re: Tagi - neda, tehran, wymaga zalogowania. 21.06.09, 13:34
          hehehehe.....
          tutaj tez nie wejdziesz, scanie: www.irna.ir/En/
          • dana33 chatami dal glos..... 21.06.09, 14:24
            chatami nawoluje do zwolnienia aresztowanych....

            www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3734640,00.html
            nie glupi pomysl.... tylko ze achmadzikcustam nie skorzysta z szansy.... on lubi
            stawiac na swoim...
          • tomek404 Re: Tagi - neda, tehran, wymaga zalogowania. 21.06.09, 14:28
            widetrends.com/neda-iran-video-watch-the-disturbing-neda-iran-video/
            • dana33 Re: Tagi - neda, tehran, wymaga zalogowania. 21.06.09, 14:40
              dzieki tomkowa.....
              wlasnie chcialam napisac, ze jest juz angielski tekst w yedioth i podany tam
              link do tego video tez nie dziala, bo achmadzikcostam stara sie kazdemu buzie
              zamknac....
              a ty to znalazlas dzialajace.... smile smile smile

              www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3734478,00.html
              • dana33 Re: Tagi - neda, tehran, wymaga zalogowania. 21.06.09, 14:42
                straszne to ogladac..... po prostu straszne.....
                i straszne sluchac przerazenie i rozpacz u tych otaczajacych ja...
                • aaki jestem poruszony wzburzeniem danusi 21.06.09, 16:32
                  ona naprawdę kocha irańczykówbig_grin
    • marksistowski NIech żyja wzorowa Iranska Demokracja 21.06.09, 14:45
      Iranska Femokracja to ideał w porownaniu do "przeliczenia" głosow na
      Florydzie , gdzie gubernatorem był Jeb Bush, braciszk Georga Busha.
      • dana33 Re: NIech żyja wzorowa Iranska Demokracja 21.06.09, 14:48
        bredzisz, marksistowski...
        • spitt Up , bo same Zydy ;) n/t ,... 21.06.09, 15:24
        • marksistowski Re: NIech żyja wzorowa Iranska Demokracja 21.06.09, 16:27
          Przecież wszyscy wiemy, ze Georg Bush Jr swych pierwszych wyborow
          nie wygrał. Kandydat Demokratow przegral, bo zarządzono przeliczenie
          tylko 10% głosow, tylko w stanie Floryda, ktory był kontrolowany
          prezez gubernatora, brata Busha.
          Takie są fakty. To , ze jako dobra zydowka nie lubisz iranskiego
          prezydenta, nie zmienia faktu, że nie można stosowac podwojnych
          standartow. To zgubi Demokrację w całym swiecie.
          Halasliwa, mniejszosc opozycyjna w Iranie ,powinna morde w kubel
          włożyc albo pod gąsienicami czolgow zostac zgniecona.
          • dana33 Re: NIech żyja wzorowa Iranska Demokracja 21.06.09, 18:12
            wiesz, marksistowski..... bozia dala chlopu rozum i te twoje 48 cm, ale nie dala
            mozliwosci uzywac obu organow w tym samym czasie...
            ty dzisiaj myslisz tymi 48 centymetrami....
    • vicky17 Re: gdzie obroncy achmadzikacustam????? 21.06.09, 16:17
      grubas33 sie wzial i spocil.....

      > cusik was nie widac, rebiatka okraglakowska.....
      >
      > a tu rzez w iranie odchodzi.... w dziejszych yedioth zdjecia smierci
      > mlodej iranki, ktora obserwowala tylko z boku demonstracje, a jakis snajper
      > walnal w nia seria.... proby pomocy..... twarz zalana krwia....
      >
      > zamykaja ludziom buzie, ale iranczycy sie nie daja... wiadomosci przedostaja
      > sie na zachod.... nie wyglada to dobrze....
      >
      > tzw. sily bezpieczenstwa iranskie bija ludzi w straszny sposob... ludzi nie
      > uzbrojonych....
      >
      > duzo zabitych, setki rannych.....
      >


      hahaha i kto placze nad losem biednych iranczykow..ano szlocha nad nimi
      najbardziej tuba33,wraz z tubiastymi przydupaskami,ktorzy to nie mogli sie
      nacieszyc z kazdej zadymy izraela na sasiadujace panstwa,gdzie ich zolnierze
      strzelali do nieuzbrojonych cywilow,niszczyli szkoly,budynki
      miezkalne,schrony,uniemozliwiali dojscie do rannych,strzelali w starych,mlodych
      ,dzieci ,kobiety ....
      tia taka cluster bomb,czy bombka fosforowa to jest dopiero humanitarne podejscie
      do blizniego a te pare tysiecy zabitych,setki rannych i wielomilionowe straty
      materialne..ooops o tym juz cicho,podobnie jak cicho o tym,co robia /robili wasi
      zoldacy tym ,ktorzy pod plot podchodzili.
      wez ty sie i zamknij wreszcie ,bo ten twoj placz nazistki,calujacej sie z kazdym
      kto popiera twe chore ideologie jest tak samo niesmaczny jak niesmaczne jest to
      co dzieje sie w iranie. a najbardziej niesmaczne jest to kto nad nimi placze.
      fuj
      • spitt Re: gdzie obroncy achmadzikacustam????? 21.06.09, 16:40

        What did you say , zolnierze ??? ,...
        ==================================================================
        gdzie ich zolnierze
      • dana33 Re: gdzie obroncy achmadzikacustam????? 21.06.09, 18:07
        twoj kretynizm, pustemo rochellinska, przechodzi wszelkia fantazje...
        • dana33 Re: gdzie obroncy achmadzikacustam????? 21.06.09, 19:09
          nu, co sie udalo achmadzikowicustam do tej chwili, to praktycznie zamknac
          wszystkie mozliwosci przekazywania informacji.... to co dochodzi, to wszystko
          przez internet i sprawdzic nie moze...

          podobno krazy jakis list chumeiniego, ze sytuacja jest bardzo niebezpieczna i
          trzeba za wszelka cene to skonczyc....
          za wszelka cene? nu, jest jeszcze wojsko.... wg mnie, jest tam juz conajmniej
          200-300 zabitych... jak wojsko wkroczy, to bedzie duzo, duzo wiecej ofiar...

          tak wyglada achmadzikcustam w stosunku do wlasnego narodu...
          nie mam najmniejszych watpliwosci, ze jakby mial juz bombe, to by nie byl inny w
          stosunku do israela....
    • goldbaum Daj znac jak zabija tyle ludzi co bohatyry w Gazie 21.06.09, 16:50
      albo chociaz polowe z tego, albo przynajmniej 1/4, albo chociaz 10%... w 3 tygodnie.
      • marouder.eu Won hieno cmentarna/nt 21.06.09, 19:37
        goldbaum napisał:

        > albo chociaz polowe z tego, albo przynajmniej 1/4, albo chociaz 10%... w 3 tygo
        > dnie.
    • mirmilek Re: gdzie obroncy achmadzikacustam????? 21.06.09, 23:47
      Nie sledze za bardzo forum, ale wydaje mi sie, ze to wlasnie ty
      wyrazalas zadowolenie ze zwyciestwa Ahmadinadzada.
      • dana33 Re: gdzie obroncy achmadzikacustam????? 21.06.09, 23:57
        jesli to do mnie, to zle ci sie wydaje, mirmilek...
        ale tobie tyle rzeczy sie zle wydaje.... big_grin big_grin big_grin
        • mirmilek Re: gdzie obroncy achmadzikacustam????? 21.06.09, 23:59
          ta? a nie pisalas gdzies tam, ze z ahmadinedzadem to przynajmniej
          wiadomo, czego sie spodziewac?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka