Gość: bogdan panie Janie IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 31.12.03, 20:09 pan to się zawsze lubił wymądrzać z daleka problem w tym kraju jest taki że nie ma dobrego kandydata na prezydenta, który by miał jakiekolwiek szanse. i nie jest nim Pan Rokita – stały jak flaga na wietrze w czasie burzy, czy Pan Kaczyński poza tym obaj panowie już byli u koryta i jakoś się nie wykazali – w zasadzie gospodarka leży, edukacja, służba zdrowia, bezpieczeństwo publiczne są na niższym poziomie niż za PRLu. Poza tym Pan Rokita swego czasu skutecznie uwalił jedynego kandydata, który miał szansę wygrać z Panem Kwaśniewskim – Pana Jacka Kuronia! tak więc lepiej niech pan sobie siedzi w ciepluchnym domku i pisze pamiętniki a nie wymądrza się na tematy o których pan nic nie wie. bez poważania! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Naiwny! Wygra ten, kogo wskaze Wybiorcza. Przejrzyj IP: *.nott.cable.ntl.com 01.01.04, 00:32 sobie stare numery - moze sie czegos w koncu, o pierwszy naiwny, nauczysz... Odpowiedz Link Zgłoś
chaladia Wolę Jolę Kwaśniewską... 31.12.03, 20:19 Pan Nowak-Jeziorański chyba zaczyna odczuwać wpływ swego wieku. Jego kandydaci mają parę "wad", które są znacznie poważniejsze niż 'wady" Pani Jolanty. Jan Maria R. jest w tak ostentacyjny sposób prawicowy, że nie będzie prezydentem wszystkich polaków z założenia. On może nawet mieć poważne problemy z byciem prezydentem więcej niż 50% Polaków. Jak na razie zarówno Aleksander Kwaśniewski, jak i jego żona potrafią opanować swoje (niewątpliwe) lewicowe sympatie. Wydaje mi się, że PPani Joli udaje się to nawet lepiej, niż jej małżonkowi. Co więcej, w przypadku J.M.R. powstaje problem "pierwszej damy", gdyż jego małżonka jest odrażającą Niemrą, średnio dobrze władającą językiem polskim i nie potrafię sobie wyobrazić jej pełniącej funkcję Pierwszej Damy w Polsce, kraju jej totalnie obcym. Poczekajmy jeszcze pół wieku, Oświęcim, Pawiak, Palimry, Powstanie Warszawskie pójdą bardziej w zapomnienie - ale nie dziś! Panowie Kaczyńscy jak na razie pokazali tylko tyle, że są doskonali w destrukcji wszystkiego, czego się nie dotkną. Obecnie w Warszawie odczuwamy to szczególnie boleśnie. Na koniec - skoro Pan Nowak-Jeziorański był i jest płatnym agentem tajnych służb Stanów Zjednoczonych, to powinien pamiętać, że jego chlebodawca, Ronald Reagan też nie bardzo miał przygotowanie do pełnienia funkcji Prezydenta Stanów Zjednoczonych, która to funkcja stawia kandydatowi znacznie wyższe wymagania niż funkcja Prezydenta RP. I wywiązał się z niej doskonale. Tak więc - proponuję nie dyskredytować Pani Joli tak od razu, bo wobec totalnej kompromitacji elit zawodowych polityków w RP3 może właśnie ona najlepiej się do tej funkcji nadaje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Plebs Re: Wolę Jolę Kwaśniewską... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.03, 21:24 A ty co intelektualisto gazetowyborczy jesteś dzisiaj dyzurnym propagandzistą w kancelarii Spaśniewskiego.. Miłego dyżuru... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JBS - Canada MANEKINKA IP: 199.243.5.* 31.12.03, 23:56 Manekinka Polityczna gwiazda postkomunistów etapami zamienia się w czerwonego karła, jedną, z faz nowego życia działaczy ma być prezydentura Kwaśniewskiej. Była zetemesowa "groupie" wykreowana dziś jest na symbol nowej Polski. Co by nie mówić, prezydentowa do dzisiejszej (nie mówiąc o przyszłej) Polski pasuje jak ulał. Skołowany Polak, na widok Kwaśniewskiej rozdziawia szczękę i przyczesuje zatłuszczone kędziory, by na koniec głęboko politycznie westchnąć; zadbana, modnie ubrana, europejska, opalona, bogata, biznesłumen, wciąż niczego sobie, otrzaskana w zagranicznej mowie, nowocześnie religijna, płacząca przed Papieżem, zatroskana o sieroty i ludzi ulicy, filantropka, mecenas sztuki... Po prostu, gwiazda "soap-opery", której na imię Polska. To nic, że czczo gada; że jej program polityczno-gospodarczy dopasowany zostanie do kroju sukienki, że kiedyś stwierdziła w telewizorze, iż jej mąż to "pomazaniec Boży", ważne, że ma imażżż światowej pani i to się ludziom podoba. "Ona panie, jest jak modelka" - mówił pewien "politycznie" pobudzony pięćdziesięciolatek. "Tak, dokładnie tak - przytaknąłem - to po czesku będzie manekinka..." Prezydentowa zadziera dziś głowę ponad polską polityką, unika bieżących tematów, chce być poza hałastrą, zgiełkiem i chłamem polskiego bagienka, jednocześnie nie prezentuje żadnej wizji państwowej czy politycznej; Kwaśniewska zamiast poglądów, woli prezentować na sobie sukienki. Bo bardziej się jej to opłaca! Taka ma być przyszła Polska - trochę folkloru, szczypta łzawego sentymentalizmu w ramach UE, górnolotne puste słowa... i niech zanadto na eurorubieżach nie podnoszą głowy. Granice cesarstwa zawsze miały złą sławę, już pułkownik Redl narzekał na delegację na austriacko-węgierskie pogranicze, gdzie tylko "prostytutki, przemytnicy i Polacy"... Prezydentowa uosabia nową elitę; "jednoczy wszystkich Polaków" w jednym, miłym dla oka marketingowym wizerunku, politycznej "manekinki" na wybiegu. A nam pozostaje się jedynie domyślać, kto jest w tym pokazie projektantem mody... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: MANEKINKA - JEST PAN GENIALNY!!! Niestety, IP: *.nott.cable.ntl.com 01.01.04, 00:38 poza krajem tego CHORU WIESNIAKOW!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonus Re: MANEKINKA IP: *.proxy.aol.com 01.01.04, 02:19 Nic odkrywczego nie napisales. Stolzmanowa jak kazda baba mysli dupa i tylko o nowych sukienkach i makijazu. Jak patrze na to wszystko z oddali co Wy wyprawiacie w Polsce to przestaje sie dziwic komuchom, ze nie dopuszczali do wolnych wyborow w Polsce! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Akurat tu masz Kanadyjczyka i Brytyjczyka. I CO my w IP: *.nott.cable.ntl.com 01.01.04, 02:48 tej Polsce niby wyprawiamy? A tak w ogole: DOSIEGO ROKU!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Co bardziej polskie: Zydowka jako "prezydentka", czy IP: *.nott.cable.ntl.com 01.01.04, 00:34 Niemka jako Pierwsza Dama? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: BEZ POWAZANIA.... IP: *.proxy.aol.com 31.12.03, 20:23 ...bolszewicka kultura z genow po armi czerwonej...,ktora wybila tych co mowili...prosze ,dziekuje ,przepraszam,jak sie masz przyjacielu...to jeszcze tylko znajdziecie w usa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WOLF [...] IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 01.01.04, 01:04 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . [...] IP: *.nott.cable.ntl.com 01.01.04, 02:54 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paweł Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: 212.106.152.* 01.01.04, 10:59 HIHI SZkoda że nie Jeziorański, albo Wojtyła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.04, 11:13 Uwazam ze Pan Nowak-Jezioranski, bedac w sile wieku, bylby idealnym kandydatem na Prezydenta RP. Zgadzam sie z jego opinia, ze wysuniecie kandydatury Pani J. Kwasniewskiej na to stanowisko byloby aktem operetkowym (rodem z operetki nie najwyzszego lotu). Ale z jego wywiadu wynika ze nie wszystkie sprawy widzi on obecnie dosc jasno. Stwierdzenie ze tow. Kwasniewski okazal sie dobrym politykiem jest mocno chybione. To tow. Kwasniewski ponosi osobista odpowiedzialnosc za wyslanie polskich wojsk do Iraku, co zdaniem Pana Nowaka-Jezioranskiego bylo bledem. Nie bede opisywal tu innych bledow tego Pana, bo zajeloby to zbyt duzo czasu - zajmie sie tym historia. Nie zgadzam sie tez ze stwierdzeniem ze Kaczynski to dobry kandydat na Prezydenta RP (wg mnie to takze operetkowa propozycja, no moze z innego aktu operetki niz Pani J. Kwasniewska). Moim skromnym zdaniem dobrym kandydatem jest Pan D. Tusk. Co do Pana Rokity, to prosze przeczytac dzisiejszy wywiad z Pania Prof. Staniszkis w "Rzeczypospolitej" - przy calym krytycyzmie Pani Profesor, chyba w sumie wystawia ona pozytywna opinie Panu Rokicie. A Panu J. Nowak-Jezioranskiemu - z calej mojej sympatii do niego - zyczy Szczesliwego Nowego Roku i 100 lat! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mateusz Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.04, 09:52 Dlaczego tylko sobie Pan uzurpuje prawo do wyrażania opinii o politykach? Poczekajmy do wyborów, ludzie bez Pana podpowiedzi sami wybiorą. Przecież to Pan krzyczał, będąc na Zachodzie o demokracji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malina Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.acn.pl 03.01.04, 12:13 Całkowicie zgadzam się z opinią p. Jeziorańskiego.Dynastia Kwaśniewskich? Trudno rozstać się z tym lukratywnym stanowiskiem. Potem może córka na prezydenta?! Nie mogę zapomnieć Kwaśniewskimu wielu wpadek takich jak wulgarne błaznowanie z całowaniem ziemi, wchodzeniem do bagażnika, ucieczka z sejmu po drabinie itp. Natomiast p. Kwaśniewska swoje akcje charytatywne przeprowadza nie za swoje pieniądze a pokazywana jest jako "matka opatrzności" i jak to ona jest dobra, szlachetna. Za cudze to prawie każdy byłby dobry. Jaka z niej purytanka, że przy takiej biedzie kupuje byle jakie futerko za 20000 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katarzyna Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.cable.mindspring.com 03.01.04, 15:40 Mieszkam od lat w Stanach. Jezioranski jako przedstawiciel Polonii w US powinieni zajmowac sie poprawa politycznego statusu Polakow tam gdzie mieszka. Jego dorobek na tym polu jest zenujacy. Znajomosc polityki polskiej na podstawie zdan przyjaciol w Polce nie uprawnia do zabierania glosu i proponowania kandydatury swoich prywatnych ulubiencow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patton NOWAK MA ZWYCZAJNIE RACJE! IP: *.proxy.aol.com 03.01.04, 22:15 Roznie myslalem o Nowaku-Jezioranskim. Jego wypowiedzi byly w mojej opinii raz trafne, raz mocno przesadzone, ale tym razem trafil w dziesiatke. Chcialbym w wieku Nowaka miec tak wspaniala jasnosc umyslu i trafnosc ocen politycznych. Mialem okazje go poznac w Annadale kolo Waszyngtonu, gdzie do tej pory mieszkal. Wydal mi sie mocno apodyktyczny, ale rozmowa z nim to intelektualna rozkosz. Polska z Kwasniewska jako glowa panstwa, to najdelikatniej mowiac twor operetkowy. Ja bym powiedzial kabaretowo-soap-operowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roman Re: NOWAK MA ZWYCZAJNIE RACJE! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.04, 23:32 Niech Kwasniewscy ujawnią ile nakradli majątku państwowego przez firmę pani Joli,która zajmuje się sprzedażą nieruchomości państwowych i którą obecnie prowadzi pełnomocnik pani Joli. Ona tak samo kłamie jak jej mąż. Rodacy nie dajcie sie nabrać. Jeziorański ma rację. Sto lat dla Szanownego Pana Jeziorańskiego i wytrwałości w walce o zmianę ordynacji wyborczej na większościową w Jednomandatowych Okręgach Wyborczych. W ordynacji większościowej taka pani Jola nie ma szans bo jest miernotą a Polacy miernoty nie wybiorą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pizmo Re: NOWAK MA ZWYCZAJNIE RACJE! IP: *.dc.dc.cox.net 04.01.04, 04:59 Calkowicie sie z tym zgadzam, ze Nowak ma racje i nie moge pojac jak mozna wybierac na prezydenta osobe, ktora nie ujawnia swoich pogladow politycznych, bo ich nie ma. To jest kabaret, a nawet cyrk! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eminencja Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.30.174.230.Dial1.Honolulu1.Level3.net 04.01.04, 04:15 "Jednym jest Lech Kaczyński do którego ja się przekonałem, bo z początku byłem do niego nieufnie nastawiony. A drugim jest Jan Rokita. Obaj są moim zdaniem bardzo wybitnymi politykami. Jeden jako prezydent, drugi, jako premier" - uważa Jan Nowak- Jeziorański. (PAP) Znam Leszka Kaczynskiego i brata z przed czasow "O dwoch takich co ukradli Ksiezyc" i razem jezdzilismy na kolonie w lecie z Polibudy Warszawskiej. Chociaz nie utrzymuje z nim kontaktu calkowicie popieram jego kandydature! Lech Kaczynski jest czlowiekiem z charakterem i honorowym! Najwazniejsze ze tak jak dawniej jak sie przekona ze cos nalezy zmienic, jest bardzo uparty i bedzie dazyl do celu nie bojac sie zadnej kompromitacji. Takich ludzi trzeba cenic!... poniewaz tacy moga doprowadzic do potrzebnych zmian! Zamiast latac dookola i ludziom "raczki calowac" on bedzie w stanie "wyczyscic" ten kociol z lapowkarzy, oszustow, cwaniakow i politycznych plywakow szukajacych tylko korzysci dla siebie. Odnosnie Rokity to nic o nim nie wiem, tak ze nie mam prawa aby sie wypowiadac. Odnosnie Kwaśniewska na prezydenta .... jest poczciwa kobieta, to jej jednak nie kwalifikuje aby startowala na prezydenta, a maz nie powinien sie za nia ukrywac i kontynuowac swojej kadencji za jej plecami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jolka Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.04, 12:17 Joleczko daj sobie spokój z tą prezydenturą. Na polityka nie nadajesz się W rywalizacji ze Stanisławem Tyminskim nie masz szans. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jolka Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.04, 20:41 Odpowiedz Link Zgłoś
teofilo Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P 04.01.04, 20:53 J. Nowak-Jeziorański jak zwykle celnie. Rokita i Kaczyński to jedyni ZNANI POLITYCY nie eselde. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Harcerz Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.bielsko.dialog.net.pl 05.01.04, 08:55 A Lis to gips. To chłop z jajami i do tego moralny i uczciwy a nie waryjot. Rokita i Kaczory też OK. Na Joli widać już ząb czasu.Lepper i Lechu całkowicie odpadają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ala Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.kuzniki.net 05.01.04, 14:25 Gdyby miała troje dzieci, to bym była całym sercem przy niej,uważam, że się niewiele napracowała w swoim życiu .Nie zrozumie rodziny wielodzietnej. To będą tylko słowa, słowa, słowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.skierniewice.mediaclub.pl 05.01.04, 16:44 A ja nie chcę Kwasniewskiej w roli prezydenta.Dosyć mam tego teatrzyku! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OLEK Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.acn.pl 05.01.04, 17:11 Powiem wam, sprawa jest banalnie prosta.Jola po długich przetragach powie tak: Kochani, ktochce na mnie głosować niech odda swój głos na marszałka MArka Borowskiego, proste? Jola jest tylko zającem i nagonką. Tak to zostało pomyslane szkoda, ze głowka paracuje tylko u starych komuchow i w sluzbach specjalnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melania Stary OBŁUDNY żydzie Jezioranski my Polacy wiemy IP: *.tnt23.det3.da.uu.net 05.01.04, 19:39 ze Jolanta K. to ZWYKŁE GOSPODYNI DOMOWA co NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA o polityce to my DOKŁADNIE WIEMY bez twojego PIERDZENIA,a że propaganda zydowsko-masońska poszukuje jakies naiwnej istoty na Prezydenta Polski to my też DOKŁADNIE WIEMY. Stary OBŁUDNY pierdziuchu dlaczego Poalcy i żydzi w USA ciebie OLEWALI z tym twim "politykowaniem" ? Może byś tak OBŁUDNY pierdziuchu coś w koncu rzekł jak ŁASIŁEŚ sie hitlerowskim faszystom w latach 1939 -1941 i z NIMI WSPÓLPRACOWAŁEŚ przy parcelacji majątków ZAMORDOWANYCH OBYWATELI POLSKICH przez hitlerowców w tych latach ? Odpowiedz Link Zgłoś