Dodaj do ulubionych

Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? Pol...

    • Gość: bogdan panie Janie IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 31.12.03, 20:09
      pan to się zawsze lubił wymądrzać z daleka
      problem w tym kraju jest taki że nie ma dobrego kandydata na prezydenta, który
      by miał jakiekolwiek szanse.
      i nie jest nim Pan Rokita – stały jak flaga na wietrze w czasie burzy, czy Pan
      Kaczyński
      poza tym obaj panowie już byli u koryta i jakoś się nie wykazali – w zasadzie
      gospodarka leży, edukacja, służba zdrowia, bezpieczeństwo publiczne są na
      niższym poziomie niż za PRLu.
      Poza tym Pan Rokita swego czasu skutecznie uwalił jedynego kandydata, który
      miał szansę wygrać z Panem Kwaśniewskim – Pana Jacka Kuronia!
      tak więc lepiej niech pan sobie siedzi w ciepluchnym domku i pisze pamiętniki a
      nie wymądrza się na tematy o których pan nic nie wie.

      bez poważania!
      • Gość: . Naiwny! Wygra ten, kogo wskaze Wybiorcza. Przejrzyj IP: *.nott.cable.ntl.com 01.01.04, 00:32
        sobie stare numery - moze sie czegos w koncu, o pierwszy naiwny,
        nauczysz...
    • chaladia Wolę Jolę Kwaśniewską... 31.12.03, 20:19
      Pan Nowak-Jeziorański chyba zaczyna odczuwać wpływ swego wieku.
      Jego kandydaci mają parę "wad", które są znacznie poważniejsze niż 'wady" Pani
      Jolanty.
      Jan Maria R. jest w tak ostentacyjny sposób prawicowy, że nie będzie
      prezydentem wszystkich polaków z założenia. On może nawet mieć poważne problemy
      z byciem prezydentem więcej niż 50% Polaków. Jak na razie zarówno Aleksander
      Kwaśniewski, jak i jego żona potrafią opanować swoje (niewątpliwe) lewicowe
      sympatie. Wydaje mi się, że PPani Joli udaje się to nawet lepiej, niż jej
      małżonkowi.
      Co więcej, w przypadku J.M.R. powstaje problem "pierwszej damy", gdyż jego
      małżonka jest odrażającą Niemrą, średnio dobrze władającą językiem polskim i
      nie potrafię sobie wyobrazić jej pełniącej funkcję Pierwszej Damy w Polsce,
      kraju jej totalnie obcym. Poczekajmy jeszcze pół wieku, Oświęcim, Pawiak,
      Palimry, Powstanie Warszawskie pójdą bardziej w zapomnienie - ale nie dziś!

      Panowie Kaczyńscy jak na razie pokazali tylko tyle, że są doskonali w
      destrukcji wszystkiego, czego się nie dotkną. Obecnie w Warszawie odczuwamy to
      szczególnie boleśnie.

      Na koniec - skoro Pan Nowak-Jeziorański był i jest płatnym agentem tajnych
      służb Stanów Zjednoczonych, to powinien pamiętać, że jego chlebodawca, Ronald
      Reagan też nie bardzo miał przygotowanie do pełnienia funkcji Prezydenta Stanów
      Zjednoczonych, która to funkcja stawia kandydatowi znacznie wyższe wymagania
      niż funkcja Prezydenta RP. I wywiązał się z niej doskonale.

      Tak więc - proponuję nie dyskredytować Pani Joli tak od razu, bo wobec totalnej
      kompromitacji elit zawodowych polityków w RP3 może właśnie ona najlepiej się do
      tej funkcji nadaje.
      • Gość: Plebs Re: Wolę Jolę Kwaśniewską... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.03, 21:24
        A ty co intelektualisto gazetowyborczy jesteś dzisiaj dyzurnym
        propagandzistą w kancelarii Spaśniewskiego..
        Miłego dyżuru...
      • Gość: JBS - Canada MANEKINKA IP: 199.243.5.* 31.12.03, 23:56
        Manekinka
        Polityczna gwiazda postkomunistów etapami zamienia się w czerwonego karła,
        jedną, z faz nowego życia działaczy ma być prezydentura Kwaśniewskiej.
        Była zetemesowa "groupie" wykreowana dziś jest na symbol nowej Polski. Co by
        nie mówić, prezydentowa do dzisiejszej (nie mówiąc o przyszłej) Polski pasuje
        jak ulał. Skołowany Polak, na widok Kwaśniewskiej rozdziawia szczękę i
        przyczesuje zatłuszczone kędziory, by na koniec głęboko politycznie westchnąć;
        zadbana, modnie ubrana, europejska, opalona, bogata, biznesłumen, wciąż niczego
        sobie, otrzaskana w zagranicznej mowie, nowocześnie religijna, płacząca przed
        Papieżem, zatroskana o sieroty i ludzi ulicy, filantropka, mecenas sztuki... Po
        prostu, gwiazda "soap-opery", której na imię Polska.
        To nic, że czczo gada; że jej program polityczno-gospodarczy dopasowany
        zostanie do kroju sukienki, że kiedyś stwierdziła w telewizorze, iż jej mąż
        to "pomazaniec Boży", ważne, że ma imażżż światowej pani i to się ludziom
        podoba. "Ona panie, jest jak modelka" - mówił pewien "politycznie" pobudzony
        pięćdziesięciolatek. "Tak, dokładnie tak - przytaknąłem - to po czesku będzie
        manekinka..."
        Prezydentowa zadziera dziś głowę ponad polską polityką, unika bieżących
        tematów, chce być poza hałastrą, zgiełkiem i chłamem polskiego bagienka,
        jednocześnie nie prezentuje żadnej wizji państwowej czy politycznej;
        Kwaśniewska zamiast poglądów, woli prezentować na sobie sukienki. Bo bardziej
        się jej to opłaca!
        Taka ma być przyszła Polska - trochę folkloru, szczypta łzawego
        sentymentalizmu w ramach UE, górnolotne puste słowa... i niech zanadto na
        eurorubieżach nie podnoszą głowy. Granice cesarstwa zawsze miały złą sławę, już
        pułkownik Redl narzekał na delegację na austriacko-węgierskie pogranicze, gdzie
        tylko "prostytutki, przemytnicy i Polacy"...
        Prezydentowa uosabia nową elitę; "jednoczy wszystkich Polaków" w jednym, miłym
        dla oka marketingowym wizerunku, politycznej "manekinki" na wybiegu. A nam
        pozostaje się jedynie domyślać, kto jest w tym pokazie projektantem mody...
        • Gość: . Re: MANEKINKA - JEST PAN GENIALNY!!! Niestety, IP: *.nott.cable.ntl.com 01.01.04, 00:38
          poza krajem tego CHORU WIESNIAKOW!!!
        • Gość: polonus Re: MANEKINKA IP: *.proxy.aol.com 01.01.04, 02:19
          Nic odkrywczego nie napisales. Stolzmanowa jak kazda baba mysli dupa i tylko
          o nowych sukienkach i makijazu. Jak patrze na to wszystko z oddali co Wy
          wyprawiacie w Polsce to przestaje sie dziwic komuchom, ze nie dopuszczali
          do wolnych wyborow w Polsce!
          • Gość: . Akurat tu masz Kanadyjczyka i Brytyjczyka. I CO my w IP: *.nott.cable.ntl.com 01.01.04, 02:48
            tej Polsce niby wyprawiamy? A tak w ogole: DOSIEGO ROKU!!!
      • Gość: . Co bardziej polskie: Zydowka jako "prezydentka", czy IP: *.nott.cable.ntl.com 01.01.04, 00:34
        Niemka jako Pierwsza Dama?
    • Gość: mee... Re: BEZ POWAZANIA.... IP: *.proxy.aol.com 31.12.03, 20:23
      ...bolszewicka kultura z genow po armi czerwonej...,ktora wybila
      tych co mowili...prosze ,dziekuje ,przepraszam,jak sie masz
      przyjacielu...to jeszcze tylko znajdziecie w usa...
    • Gość: WOLF [...] IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 01.01.04, 01:04
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: . [...] IP: *.nott.cable.ntl.com 01.01.04, 02:54
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: paweł Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: 212.106.152.* 01.01.04, 10:59
      HIHI SZkoda że nie Jeziorański, albo Wojtyła
    • Gość: abc Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.04, 11:13
      Uwazam ze Pan Nowak-Jezioranski, bedac w sile wieku, bylby
      idealnym kandydatem na Prezydenta RP. Zgadzam sie z jego opinia,
      ze wysuniecie kandydatury Pani J. Kwasniewskiej na to stanowisko
      byloby aktem operetkowym (rodem z operetki nie najwyzszego lotu).
      Ale z jego wywiadu wynika ze nie wszystkie sprawy widzi on
      obecnie dosc jasno. Stwierdzenie ze tow. Kwasniewski okazal sie
      dobrym politykiem jest mocno chybione. To tow. Kwasniewski
      ponosi osobista odpowiedzialnosc za wyslanie polskich wojsk do
      Iraku, co zdaniem Pana Nowaka-Jezioranskiego bylo bledem. Nie
      bede opisywal tu innych bledow tego Pana, bo zajeloby to zbyt
      duzo czasu - zajmie sie tym historia.
      Nie zgadzam sie tez ze stwierdzeniem ze Kaczynski to
      dobry kandydat na Prezydenta RP (wg mnie to takze operetkowa
      propozycja, no moze z innego aktu operetki niz Pani J.
      Kwasniewska). Moim skromnym zdaniem dobrym kandydatem jest
      Pan D. Tusk. Co do Pana Rokity, to prosze przeczytac dzisiejszy
      wywiad z Pania Prof. Staniszkis w "Rzeczypospolitej" - przy
      calym krytycyzmie Pani Profesor, chyba w sumie wystawia ona
      pozytywna opinie Panu Rokicie.

      A Panu J. Nowak-Jezioranskiemu - z calej mojej sympatii
      do niego - zyczy Szczesliwego Nowego Roku i 100 lat!
    • Gość: Mateusz Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.04, 09:52
      Dlaczego tylko sobie Pan uzurpuje prawo do wyrażania opinii o
      politykach? Poczekajmy do wyborów, ludzie bez Pana podpowiedzi
      sami wybiorą. Przecież to Pan krzyczał, będąc na Zachodzie o
      demokracji.
    • Gość: Malina Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.acn.pl 03.01.04, 12:13
      Całkowicie zgadzam się z opinią p. Jeziorańskiego.Dynastia
      Kwaśniewskich? Trudno rozstać się z tym lukratywnym
      stanowiskiem. Potem może córka na prezydenta?! Nie mogę
      zapomnieć Kwaśniewskimu wielu wpadek takich jak wulgarne
      błaznowanie z całowaniem ziemi, wchodzeniem do bagażnika,
      ucieczka z sejmu po drabinie itp. Natomiast p. Kwaśniewska swoje
      akcje charytatywne przeprowadza nie za swoje pieniądze a
      pokazywana jest jako "matka opatrzności" i jak to ona jest
      dobra, szlachetna. Za cudze to prawie każdy byłby dobry.
      Jaka z niej purytanka, że przy takiej biedzie kupuje byle jakie
      futerko za 20000 zł.













      • Gość: katarzyna Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.cable.mindspring.com 03.01.04, 15:40
        Mieszkam od lat w Stanach. Jezioranski jako przedstawiciel
        Polonii w US powinieni zajmowac sie poprawa politycznego statusu
        Polakow tam gdzie mieszka. Jego dorobek na tym polu jest
        zenujacy. Znajomosc polityki polskiej na podstawie zdan
        przyjaciol w Polce nie uprawnia do zabierania glosu i
        proponowania kandydatury swoich prywatnych ulubiencow.
    • Gość: Patton NOWAK MA ZWYCZAJNIE RACJE! IP: *.proxy.aol.com 03.01.04, 22:15
      Roznie myslalem o Nowaku-Jezioranskim. Jego wypowiedzi byly w
      mojej opinii raz trafne, raz mocno przesadzone, ale tym razem
      trafil w dziesiatke. Chcialbym w wieku Nowaka miec tak wspaniala
      jasnosc umyslu i trafnosc ocen politycznych. Mialem okazje go
      poznac w Annadale kolo Waszyngtonu, gdzie do tej pory mieszkal.
      Wydal mi sie mocno apodyktyczny, ale rozmowa z nim to
      intelektualna rozkosz. Polska z Kwasniewska jako glowa panstwa,
      to najdelikatniej mowiac twor operetkowy. Ja bym powiedzial
      kabaretowo-soap-operowy.
      • Gość: Roman Re: NOWAK MA ZWYCZAJNIE RACJE! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.01.04, 23:32
        Niech Kwasniewscy ujawnią ile nakradli majątku państwowego przez firmę pani
        Joli,która zajmuje się sprzedażą nieruchomości państwowych i którą obecnie
        prowadzi pełnomocnik pani Joli.
        Ona tak samo kłamie jak jej mąż.
        Rodacy nie dajcie sie nabrać.
        Jeziorański ma rację.
        Sto lat dla Szanownego Pana Jeziorańskiego i wytrwałości w walce o zmianę
        ordynacji wyborczej na większościową w Jednomandatowych Okręgach Wyborczych.
        W ordynacji większościowej taka pani Jola nie ma szans bo jest miernotą a
        Polacy miernoty nie wybiorą.
      • Gość: pizmo Re: NOWAK MA ZWYCZAJNIE RACJE! IP: *.dc.dc.cox.net 04.01.04, 04:59
        Calkowicie sie z tym zgadzam, ze Nowak ma racje i nie moge pojac jak mozna
        wybierac na prezydenta osobe, ktora nie ujawnia swoich pogladow politycznych,
        bo ich nie ma. To jest kabaret, a nawet cyrk!
    • Gość: Eminencja Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.30.174.230.Dial1.Honolulu1.Level3.net 04.01.04, 04:15
      "Jednym jest Lech Kaczyński do którego ja się przekonałem, bo z
      początku byłem do niego nieufnie nastawiony. A drugim jest Jan
      Rokita. Obaj są moim zdaniem bardzo wybitnymi politykami. Jeden
      jako prezydent, drugi, jako premier" - uważa Jan Nowak-
      Jeziorański. (PAP)

      Znam Leszka Kaczynskiego i brata z przed czasow
      "O dwoch takich co ukradli Ksiezyc" i razem jezdzilismy na
      kolonie w lecie z Polibudy Warszawskiej.


      Chociaz nie utrzymuje z nim kontaktu calkowicie popieram
      jego kandydature!

      Lech Kaczynski jest czlowiekiem z charakterem i honorowym!
      Najwazniejsze ze tak jak dawniej jak sie przekona ze cos
      nalezy zmienic, jest bardzo uparty i bedzie dazyl do
      celu nie bojac sie zadnej kompromitacji.


      Takich ludzi trzeba cenic!... poniewaz tacy moga doprowadzic
      do potrzebnych zmian!
      Zamiast latac dookola i ludziom "raczki calowac" on bedzie
      w stanie "wyczyscic" ten kociol z lapowkarzy, oszustow,
      cwaniakow i politycznych plywakow szukajacych tylko korzysci
      dla siebie.


      Odnosnie Rokity to nic o nim nie wiem, tak ze nie mam prawa
      aby sie wypowiadac.

      Odnosnie Kwaśniewska na prezydenta .... jest poczciwa
      kobieta, to jej jednak nie kwalifikuje aby startowala na
      prezydenta, a maz nie powinien sie za nia ukrywac i
      kontynuowac swojej kadencji za jej plecami.

      • Gość: Jolka Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.04, 12:17
        Joleczko daj sobie spokój z tą prezydenturą.
        Na polityka nie nadajesz się
        W rywalizacji ze Stanisławem Tyminskim nie masz szans.
        • Gość: Jolka Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.04, 20:41
    • teofilo Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P 04.01.04, 20:53
      J. Nowak-Jeziorański jak zwykle celnie.
      Rokita i Kaczyński to jedyni ZNANI POLITYCY nie eselde.
    • Gość: Harcerz Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.bielsko.dialog.net.pl 05.01.04, 08:55
      A Lis to gips. To chłop z jajami i do tego moralny i uczciwy a
      nie waryjot. Rokita i Kaczory też OK. Na Joli widać już ząb
      czasu.Lepper i Lechu całkowicie odpadają.
    • Gość: Ala Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.kuzniki.net 05.01.04, 14:25
      Gdyby miała troje dzieci, to bym była całym sercem przy niej,uważam, że się
      niewiele napracowała w swoim życiu .Nie zrozumie rodziny wielodzietnej. To
      będą tylko słowa, słowa, słowa.
    • Gość: Anna Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.skierniewice.mediaclub.pl 05.01.04, 16:44
      A ja nie chcę Kwasniewskiej w roli prezydenta.Dosyć mam tego
      teatrzyku!
    • Gość: OLEK Re: Nowak-Jeziorański: Kwaśniewska prezydentem? P IP: *.acn.pl 05.01.04, 17:11
      Powiem wam, sprawa jest banalnie prosta.Jola po długich przetragach powie tak: Kochani, ktochce na mnie głosować niech odda swój głos na marszałka MArka Borowskiego, proste? Jola jest tylko zającem i nagonką. Tak to zostało pomyslane szkoda, ze głowka paracuje tylko u starych komuchow i w sluzbach specjalnych.
    • Gość: Melania Stary OBŁUDNY żydzie Jezioranski my Polacy wiemy IP: *.tnt23.det3.da.uu.net 05.01.04, 19:39
      ze Jolanta K. to ZWYKŁE GOSPODYNI DOMOWA co NIE MA ZIELONEGO POJĘCIA o polityce
      to my DOKŁADNIE WIEMY bez twojego PIERDZENIA,a że propaganda zydowsko-masońska
      poszukuje jakies naiwnej istoty na Prezydenta Polski to my też DOKŁADNIE WIEMY.

      Stary OBŁUDNY pierdziuchu dlaczego Poalcy i żydzi w USA ciebie OLEWALI z tym
      twim "politykowaniem" ?

      Może byś tak OBŁUDNY pierdziuchu coś w koncu rzekł jak ŁASIŁEŚ sie hitlerowskim
      faszystom w latach 1939 -1941 i z NIMI WSPÓLPRACOWAŁEŚ przy parcelacji majątków
      ZAMORDOWANYCH OBYWATELI POLSKICH przez hitlerowców w tych latach ?





Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka