Dodaj do ulubionych

witamy dado na forum!!!!!!!!

11.10.05, 00:16
witamy,witamy nowa osobe,nowego nicka,moze wniesie cos ciekawego do naszej
forumowej grupy,bo ostatno cos kisimy sie we wlasnym sosie hehe!
tak wiec dado witaj i rozgosc sie miedzy nami,cieszymy sie ze znalazles nasze
forum w tej wielkiej cyberprzestrzeni!
Obserwuj wątek
    • aleks44 Re: witamy dado na forum!!!!!!!! 11.10.05, 00:30
      fajnie,tylko gdzie Jestes ???
      • ellenai Re: witamy dado na forum!!!!!!!! 11.10.05, 01:52
        trzeba glosno wolac,moze wroci!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka