03.09.06, 17:45
...przygotowana jestes na jutrzejszy pochod?
"Slonce wyszlo z rannej mgly
gdy na pochod dzieci szly"
Wiem, nie jestes dzieckiem,a ja tez na zaden pochod nie ide,jak juz bede
pochadzal,to do barku po drinka,to na zdrowie.
Obserwuj wątek
    • ellenai Re: Ellen... 03.09.06, 21:10
      o jezu dunajec! ja ledwo zyje po wczorajsze imprezie!!gralismy w knajpie!

      www.myspace.com/avonarret
      jutro tez impreza! ufffffffffff
      • dunajec1 Re: Ellen... 04.09.06, 15:46
        No masz,ale jak Ci sie chce ,lubisz i masz mozliwosc ze tak powiem dorobic to
        dlaczego nie,a perkusista to.....?
        • ellenai Re: Ellen... 05.09.06, 16:44
          ja to nic nie zarabiam:( heheh ale fajnie jest

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka