adas49 21.11.03, 17:56 Czy mozna domowym sposobem wyprodukowac cos, co w smaku przypominaloby "Grzanca Galicyjskiego"? Jakie wino najlepiej uzyc i jakie przyprawy sa konieczne? Wie ktos?...w koncu Jaslo to prawie Galicja... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
georghe Re: jak zrobic w domu grzanca? 21.11.03, 20:38 Nie wiem jak to zrobic w domu, ale z czystm sumieniem mogę polecić grzańca, którego można kupić w niemal każdym sklepie z alkoholem. Sprzedawany jest w opakowaniach kartonowych, jak soczek... :))) W smaku całkiem niezły. Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: Kartonik ? 23.11.03, 11:10 Myślałam, że napoje wyskokowe sprzedawane w kartonikach to coś dla tych co "oszczędzają" ...a napić się muszą. Odpowiedz Link Zgłoś
artur1961 Re: Kartonik ? 23.11.03, 12:11 0kowita napisała: > Myślałam, że napoje wyskokowe sprzedawane w kartonikach to coś dla tych > co "oszczędzają" ...a napić się muszą. kup sobie "FINLAND WODKA" a zobaczysz jak oszczędzisz..... Odpowiedz Link Zgłoś
aleksanndra Adaś 27.11.03, 18:16 No i chyba nici z grzańca...Dalej nic nie wiadomo. Mam nadzieje,ze do "ogrzania" uda sie wykorzystać jakieś inne,alternatywne zródło ciepła... Odpowiedz Link Zgłoś