Dodaj do ulubionych

jak zrobic w domu grzanca?

21.11.03, 17:56
Czy mozna domowym sposobem wyprodukowac cos, co w smaku
przypominaloby "Grzanca Galicyjskiego"?
Jakie wino najlepiej uzyc i jakie przyprawy sa konieczne?
Wie ktos?...w koncu Jaslo to prawie Galicja...
Obserwuj wątek
    • georghe Re: jak zrobic w domu grzanca? 21.11.03, 20:38
      Nie wiem jak to zrobic w domu, ale z czystm sumieniem mogę polecić grzańca,
      którego można kupić w niemal każdym sklepie z alkoholem. Sprzedawany jest w
      opakowaniach kartonowych, jak soczek... :)))
      W smaku całkiem niezły.
      • 0kowita Re: Kartonik ? 23.11.03, 11:10
        Myślałam, że napoje wyskokowe sprzedawane w kartonikach to coś dla tych
        co "oszczędzają" ...a napić się muszą.
        • artur1961 Re: Kartonik ? 23.11.03, 12:11
          0kowita napisała:

          > Myślałam, że napoje wyskokowe sprzedawane w kartonikach to coś dla tych
          > co "oszczędzają" ...a napić się muszą.
          kup sobie "FINLAND WODKA" a zobaczysz jak oszczędzisz.....
    • aleksanndra Adaś 27.11.03, 18:16
      No i chyba nici z grzańca...Dalej nic nie wiadomo.
      Mam nadzieje,ze do "ogrzania" uda sie wykorzystać jakieś inne,alternatywne
      zródło ciepła...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka