vglodz 02.09.05, 09:21 W serwisie Informacyjnej Agencji Radiowej znalazłem taką informację: www.radio.com.pl/iar/news.aspx?iID=1915425&p=pt Co o tym sądzicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pracownicabanku Re: ZMOWA?!!! 02.09.05, 14:42 vglodz napisał: > W serwisie Informacyjnej Agencji Radiowej znalazłem taką informację: > www.radio.com.pl/iar/news.aspx?iID=1915425&p=pt > Co o tym sądzicie? Newsy typu: „na stadionie x-lecia sprzedaje się nielegalne kasety porno”, lub „na warszawskim wolomenie handluje się kradzionym sprzętem....”, lub „policja bierze łapówki” są typowym odgrzewańcem dziennikarzy, którzy nie mają o czym pisać. Te dyżurne tematy pojawiają się jako odkrycie jakiegoś szwindla, a tak naprawdę to wiedzą o nich 10 letnie dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
vglodz Re: ZMOWA?!!! 02.09.05, 21:43 Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że takim postem dajesz świadectwo temu, że w Pruszkowie (lub w "Pruszkowie") można więcej (a być może ludziska są przyzwyczajeni do tolerowania więcej) niz w pozostałej części Polski (może z wyjątkiem "Wołomina"). Gangrena w strukturach mających zapewnić (lub wymusić) przestrzeganie prawa nie powinna być skwitowana w ten sposób. Czyżby (biorąc pod uwagę, Twój głos na FP) "Pruszków" dotarł także do sfer bankowych? Odpowiedz Link Zgłoś
cat_s Re: ZMOWA?!!! 02.09.05, 23:31 Witam, Vglodzu, a czemuż to wg Ciebie Pracownica.Banku takim postem daje świadectwo temu, co sugerujesz? Jeśli dobrze odczytałem Twojego posta-matkę, to zawiera on informację o tym, że część warszawskiej policji jest skorumpowana. Przytoczony jest również ogólnikowo brzydki przykład policjanta z Nadarzyna. Po pierwsze, w 'rewelacjach' tam zawartych słowa nie ma o Pruszkowie. Ani o "Pruszkowie". Po drugie - a cóż to za rewelacje? To niby my, ludzie dorośli (niezależnie od tego, czy mieszkający w Pruszkowie, czy w innym miejscu) - nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że istnieją takie zjawiska jak korupcja, nepotyzm, przekupstwo i inne jeszcze, równie nieprzyjemne? A to niby jak Pracownica powinna wg Ciebie zareagować? Rzucić się na podłogę i wić się w boleściach przez najbliższą dekadę? A może powinna porzucić swoją pracę i zakupiwszy na bazarze dyktafon i bazookę (na wszelki wypadek) - rzucić się w wir 'vglodzowego' śledztwa poszlakowego? Nie zauważyłem w poście Pracownicy ani jednego słowa, które miało by rzekomo dawać sugerowane przez Ciebie 'świadectwo'. Ba, powiem więcej... Z nicka Twojego zorientowac się nie sposób, w jakim sektorze gospodarki pracujesz, ale zakładając przez chwilę, że jesteś związany na przykład ze sferami samorządowymi (biznesem prywatnym, edukacją... niepotrzebne skreślić) - czy Twój post, a szczególnie sformułowanie "Co o tym sądzicie?" ma świadczyć, że 'sfery samorządowe' (biznes prywatny, edukacja... niepotrzebne skreślić) są zainteresowane wzbudzanie tanich sensacji na FPruszków? ;-) No, dosyć krotochwili... Zadałeś pytanie "co sądzicie" - otrzymałeś odpowiedź. Sugerowanie docierania jakichs tajemniczych wpływów do jakichś sfer jest co najmniej nieładne. Kto pyta, otrzymuje czasami odpowiedzi. Odpowiedź była 'nie po linii'? Trudno, i tak się zdarza. Ale nie jest to powód, by odpowiadającemy jakimiś dziwacznymi sugestiami sie rewanżować, nieprawdaż? Pozdrawiam cat_s Odpowiedz Link Zgłoś
vglodz Re: ZMOWA?!!! 03.09.05, 15:53 No cóż, wypada mi tylko zachęcić pracowników banku i potencjalnych (p)rezydentów do przeczytania artykułu w oryginale, a nie jego streszczenia. Przymusu oczywiście nie ma... Odpowiedz Link Zgłoś
cat_s Re: ZMOWA?!!! 03.09.05, 16:14 Witam, Cóż, przeczytałem to, co wspaniałomyślnie zalinkowałeś, i tylko na temat 'tego' się wypowiadałem. Gazety Polskiej nie czytuję, więc oryginał jest dla mnie niedostępny. Chyba, że równie wspaniałomyślnie zalinkujesz źródło elektroniczne bardziej rozrzutnie szastające konkretnymi informacjami...? Pomimo, iz 'przymusu oczywiście nie ma' - to ja oczywiście chętnie, jakby co... Btw: do określenia 'rezydent' się poczuwam jak najbardziej. Rezydent nie potencjalny - a rzeczywisty. Do określenia '(p)rezydent' - już mniej nieco, ale kto wie... wszak pono każdy szeregowiec nosi w swoim tornistrze buławę marszałkowską? ;-) ;-) Pozdrawiam cat_s Odpowiedz Link Zgłoś
vglodz Gang komendantów 04.09.05, 23:58 Pełna wersja artykułu, o którym pisałem powyżej: www.gazetapolska.pl/?module=content&article_id=260 Tradycyjnie pozdrawiam pracownicę.banku i (p)rezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś