Dodaj do ulubionych

Gratulacje

19.09.06, 19:40
moje gratulacje erleusortok, dopiero dziś zobaczyłem.
Obserwuj wątek
    • wfe416n Re: Gratulacje 19.09.06, 19:41
      wfe416n napisał:

      > moje gratulacje erleusortok, dopiero dziś zobaczyłem.

      jakaś zaćma mnie ogarneła, również gratulacje dla cat_s.
      • cat_s Re: Gratulacje 19.09.06, 19:56
        Dzięki Wfe za miłe słowa...:-)
        Ale przecież wiesz, że o jakości forum stanowią przede wszystkim forumowicze.
        Życzę wszystkim (i sobie też oczywiście) dalszego owocnego współredagowania naszego forum.

        Pozdrawiam
        cat_s
        • wfe416n Re: Gratulacje 19.09.06, 20:01
          cat_s napisał:


          > Ale przecież wiesz, że o jakości forum stanowią przede wszystkim forumowicze.
          > cat_s

          niby tak, ale ostatnio jakoś politycznie się zrobiło. Trochę to odpycha.
          • zwierz.alpuhary Re: Gratulacje 19.09.06, 20:14
            widać po tym, że forum jest ważnym medium w Pruszkowie
            oczywiście bezpośrednia agitacja polityczna będzie bezwzględnie wycinana, co
            zresztą właśnie przed chwilą miało miejsce
            • kol Re: Gratulacje 19.09.06, 20:57
              A jesli mowa o agitacji to moze ktos kojarzy, co to za pan komentowakl mecz
              pomiedzy samorzadami pruszkowa i piastowa w ub. tygodniu? Poszedlem z dzieckiem
              bo sie napalil isc na stadion. W zyciu jednak nie slyszalem takiej zenady jak
              ta wyliczanka, ze dzieki Prezydentowi Starzynskiemu i potokslowbezsensu.
              Totalna wazelina bleee
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka