wfe416n 19.09.06, 19:40 moje gratulacje erleusortok, dopiero dziś zobaczyłem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wfe416n Re: Gratulacje 19.09.06, 19:41 wfe416n napisał: > moje gratulacje erleusortok, dopiero dziś zobaczyłem. jakaś zaćma mnie ogarneła, również gratulacje dla cat_s. Odpowiedz Link Zgłoś
cat_s Re: Gratulacje 19.09.06, 19:56 Dzięki Wfe za miłe słowa...:-) Ale przecież wiesz, że o jakości forum stanowią przede wszystkim forumowicze. Życzę wszystkim (i sobie też oczywiście) dalszego owocnego współredagowania naszego forum. Pozdrawiam cat_s Odpowiedz Link Zgłoś
wfe416n Re: Gratulacje 19.09.06, 20:01 cat_s napisał: > Ale przecież wiesz, że o jakości forum stanowią przede wszystkim forumowicze. > cat_s niby tak, ale ostatnio jakoś politycznie się zrobiło. Trochę to odpycha. Odpowiedz Link Zgłoś
zwierz.alpuhary Re: Gratulacje 19.09.06, 20:14 widać po tym, że forum jest ważnym medium w Pruszkowie oczywiście bezpośrednia agitacja polityczna będzie bezwzględnie wycinana, co zresztą właśnie przed chwilą miało miejsce Odpowiedz Link Zgłoś
kol Re: Gratulacje 19.09.06, 20:57 A jesli mowa o agitacji to moze ktos kojarzy, co to za pan komentowakl mecz pomiedzy samorzadami pruszkowa i piastowa w ub. tygodniu? Poszedlem z dzieckiem bo sie napalil isc na stadion. W zyciu jednak nie slyszalem takiej zenady jak ta wyliczanka, ze dzieki Prezydentowi Starzynskiemu i potokslowbezsensu. Totalna wazelina bleee Odpowiedz Link Zgłoś