tomasz_markowski
10.11.06, 16:22
Kto powinien zostać Prezydentem Pruszkowa?
Kiedy spojrzymy na ten problem od strony potrzeb miasta, to najlepszym
kandydatem spośród startujących jest Zdzisław Spiera.
Zdzisław jest człowiekiem czynu. Sprawdził się już jako Dyrektor szkoły nr 8,
Jako przewodniczący Rady Miasta Pruszkowa, członek Zarządu Miasta, pierwszy
Starosta Powiatu Pruszkowskiego, wiceburmistrz Pragi Północ i wreszcie
niezwykle skuteczny Burmistrz Woli.
Sipiera to doświadczony samorządowiec, wciąż podwyższający swe kompetencje,
doskonały menadżer. Dba o swych ludzi i współpracowników.
Zdzisław to bardzo wytrawny polityk i patriota, człowiek umiaru. Jest
uczciwy, spoza rządzącego do tej pory układu.
Jest człowiekiem, który ma wizję i potrafi ją zrealizować.
Współpracowałem z wieloma politykami, ale to właśnie współpracę ze Zdzisławem
Sipierą uważam za najbardziej owocną i udaną. Sporo od niego się
nauczyłem. Jest świetnym szefem, ma ogromną wiedzę samorządową,
doświadczenie życiowe. Potrafi mówić, potrafi słuchać.
Jest niezwykle pracowity. Co w przypadku polityków lokalnych jest rzadkością.
Dotrzymuje słowa, jest szczery. Potrafi podejmować świetne decyzje.
Takiego prezydenta potrzebuje to miasto.
Zdzisław Sipiera nie tylko mówi! On po prostu Działa!
Oddam swój głos na tego kandydata! Na Zdzisława Sipierę!