Dodaj do ulubionych

STAWIAM NA DZIAŁANIE

10.11.06, 16:22
Kto powinien zostać Prezydentem Pruszkowa?

Kiedy spojrzymy na ten problem od strony potrzeb miasta, to najlepszym
kandydatem spośród startujących jest Zdzisław Spiera.

Zdzisław jest człowiekiem czynu. Sprawdził się już jako Dyrektor szkoły nr 8,
Jako przewodniczący Rady Miasta Pruszkowa, członek Zarządu Miasta, pierwszy
Starosta Powiatu Pruszkowskiego, wiceburmistrz Pragi Północ i wreszcie
niezwykle skuteczny Burmistrz Woli.

Sipiera to doświadczony samorządowiec, wciąż podwyższający swe kompetencje,
doskonały menadżer. Dba o swych ludzi i współpracowników.

Zdzisław to bardzo wytrawny polityk i patriota, człowiek umiaru. Jest
uczciwy, spoza rządzącego do tej pory układu.

Jest człowiekiem, który ma wizję i potrafi ją zrealizować.

Współpracowałem z wieloma politykami, ale to właśnie współpracę ze Zdzisławem
Sipierą uważam za najbardziej owocną i udaną. Sporo od niego się
nauczyłem. Jest świetnym szefem, ma ogromną wiedzę samorządową,
doświadczenie życiowe. Potrafi mówić, potrafi słuchać.

Jest niezwykle pracowity. Co w przypadku polityków lokalnych jest rzadkością.
Dotrzymuje słowa, jest szczery. Potrafi podejmować świetne decyzje.

Takiego prezydenta potrzebuje to miasto.
Zdzisław Sipiera nie tylko mówi! On po prostu Działa!

Oddam swój głos na tego kandydata! Na Zdzisława Sipierę!
Obserwuj wątek
    • madee1 Re: STAWIAM NA DZIAŁANIE 10.11.06, 17:02
      Bardzo dobrze wspominam Sipierę jako dyrektora SP 8, facet faktycznie nastawiony
      na działanie, prawdziwy menadżer, bardzo go w tej szkole teraz brakuje. Z
      kandydatów na prezydenta jego kandydatura w zasadzie odpowiada mi najbardziej.
      Niestety, może to głupie, bo w wyborach samorządowych liczą się ludzie, ale nie
      jestem w stanie oddać głosu na PiS.
      • maja209 Re: STAWIAM NA DZIAŁANIE 10.11.06, 19:59
        hmm mam podobny problem ... ale mysle ze do niedzieli przekonam sie ze mimo
        wszystko ten czlowiek Sipiera- jest najlepszym kandydatem na prezydenta miasta
        • mieszkaniec_prusz Re: STAWIAM NA DZIAŁANIE 11.11.06, 12:41
          Wedlug mnie Sipiera to najlepszy kandydat. Mial najlepszą kampanię. Wczoraj
          widzialem go nawet na ulicy jak spacerowal i rozdawal ulotki.
          • valczak Re: STAWIAM NA DZIAŁANIE 11.11.06, 13:15
            Kiedy ta paranoja sie skonczy? Ehh...
            • gobllin Re: STAWIAM NA DZIAŁANIE 11.11.06, 13:22

              Sipiera jest w porządku ale nie mogę głosować na kaczorów.
              • czarek_29 Re: STAWIAM NA DZIAŁANIE 11.11.06, 16:03
                A ja uważam,że w wyborach samorządowych najpierw powinno wybierać się osobę a
                dopiero później partię.
                • niecala4 Re: STAWIAM NA DZIAŁANIE 11.11.06, 16:33
                  Moze i jest OK, ale nie zaglosuje na niego bo jest z PIS-u!
                  Koniec rzadow PISu !!!! Koniec farsy !!!
    • pro.popis Re: STAWIAM NA DZIAŁANIE 12.11.06, 20:57
      No, Tomaszu, trafiłem. I to już dawno temu.
      Niech będę megalomanem, ale zacytuję siebie z tego forum (choć co do oceny
      Twojego działania zdanie nieco zmieniłem - wyrządziłeś swojemu Zdziśkowi wiecej
      szkody niż pożytku):

      Re: I have a dream. Miałem taki sen.
      Autor: pro.popis
      Data: 19.09.06, 17:32

      + dodaj do ulubionych wątków

      + odpowiedz cytując + odpowiedz
      Kolegom z Platformy Obywatelskiej polecam sposób prezentacji przedstawiony powyżej.
      Najpierw napiszcie o sobie, potem przedstawcie jakiś ułomny, ale własny program,
      a dopiero potem krzyczcie, przy pomocy jakiej grupy lub partii chcecie to
      zrealizować.
      Tomasz Markowski nie omieszka w najbliższej przyszłości oznajmić kogo popiera i
      z jakiej listy wystartuje. Ale zanim to zrobi, to zdobedzie juz sympatię.
      Którą spożytkuje na chwałę PiS i jego kandydata Zdzisława Sipiery.
      Niezależnie od tego, jakie anse mam do tej grupy, to uznaję taki sposób
      prezentacji za profesjonalny (choć być może przydługi).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka