Dodaj do ulubionych

Pitch Cars Pruszkowska Liga

27.12.07, 20:32
Witajcie.
Drogie Forumowiczki, drodzy Forumowicze, pragnę zaprezentować Wam grę typu Party Games, która gronu wybrańców, pozwoli na powrót do beztroskich czasów dzieciństwa..
Rywalizacja w gronie znajomych dostarcza powalających emocji. Proszę mi wierzyć, udało mi się grać w Pitch Cars dwa razy, za każdym razem zabawa z pozoru prosta, chciałoby się powiedzieć dziecinna, integrowała w zmaganiach całe grona 30-40 latków!
Ową zjawiskową grą jest „Pitch Car”, dopracowana, zachodnia wersją popularnych „kapsli”. Dopracowanie polega na starannym przygotowaniu toru, na którym odbywają się rozgrywki. Składa się on z elementów, które możemy ze sobą łączyć, przebudowywać, tworząc zróżnicowane pod kątem trudności i atrakcyjności tory. Po trasach tych ścigają się „samochody”, schematycznie reprezentowane przez bakelitowe żetony wielkości kapsla do soczków dziecięcych.
Za napęd służą .. nasze palce, ruch bowiem odbywa się z wykorzystaniem metody pstrykania..
Rozgrywka przebiega, jak w klasycznych wyścigach formuły 1, na początku eliminacje wyłaniające kolejność na starcie, potem właściwy wyścig.
Recenzję gry znajdziecie tu:
www.planszowki.gildia.pl/gry/pitchcarmini/pitchcarmini_recenzja
Czytałem i pisałem o problemach z organizacją spotkań forumowych, sam nawet rzucałem w jakimś poście, by podjąć je pod szyldem gier, czy zabaw towarzyskich.
Myślałem o czymś w rodzaju bilardu, czy wręcz zwyczajnych kalamburów..
Pitch Car jest doskonałą atrakcją na ciągnące się spotkania.
Świetnie też może służyć jako ich inicjator!
Między innymi, w celu rozkręcenia częstszych spotkań forumowych, zgłosiłem do ogólnopolskiego rankingu ligę pruszkowską Pitch Car..
;)
Cóż, szczerze powiem, że w pozostałych kwestiach kierowała mną egoistyczna chęć dobrej zabawy w ciekawym towarzystwie!
:)
Oficjalna strona pasjonatów :
pitchcar.gry-planszowe.pl/x.php/5,137/Start.html
* * *
Strona dystrybutora :
www.rebel.pl/product.php/1,1203/9249/PitchCar-Mini.html
* * *
Gra wraz z zestawem dodatków jest.
Jako miejsce rozgrywek proponuję jakiś położony w centrum Pruszkowa pub/pizzerię..
Termin styczniowy (zmuszają nas do tego terminarze rozgrywek ogólnopolskich), do uzgodnienia.
Liczba grających pozostaje kwestią otwartą. W pojedynczej rozgrywce uczestniczy 2 - 8 osób na raz, przy założeniu, że im bliżej ośmiu, tym lepiej.. Można urządzić parę rozgrywek następujących po sobie, tak, by mogła w nich wziąć udział większa liczba zawodników.
W międzyczasie widzowie, dopingujący i sami gracze mogą toczyć towarzyskie pogawędki lub oszczędnie (ma to wpływ na styl jazdy!) raczyć się płynami dopingującymi..

--
We wszystkim jest reguła
i odrobina szaleństwa..
jak dobrze pójdzie..
Obserwuj wątek
      • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 27.12.07, 22:32
        Może być i Kaowiec (coś w sobie takiego mam..), choć wolę Ojca Założyciela..
        Ważne, by działało i by się dobrze bawić..
        ;)
        Jest w tym też tajny plan, ale o tym sza..
        --
        We wszystkim jest reguła
        i odrobina szaleństwa..
        jak dobrze pójdzie..
    • sqz Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 27.12.07, 23:12
      Takie male pytanko . Czy zeby grac trzeba od razu dokonac zakupu
      zestawu czy na poczatek mozna korzystac z cudzego ?? Drugie pytanko
      czy terminy sa jakies scisle cczy tez przesuniecie rozgrywki o dzien
      robi jakas roznice ?? Chetnie bym pogral tyle ze w natloku zajec
      jakies stale terminy jak dla mnie sa ciezko akceptowalne
      • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 28.12.07, 19:40
        ee..
        Nic nie trzeba kupować, ani partycypować w kosztach, zestaw wraz z dodatkami, który kupiłem jest wszystkim, co trzeba..
        Nie jestem tu od napędzanai sprzedaży..
        Zabawka jest dość droga, nawet po wynegocjowanym rabacie, nie namawiam do kupowania, chyba, że kogoś "wciągnie" i będzie chciał pomęczyć grę na osobności. .
        Terminy? Na razie mam 3 osoby.
        O turniejowych terminach porozmawiamy, jak się zbierze cztery razy tyle, choć, paradoksalnie, zaczniemy chyba za tygodzień..
        --
        We wszystkim jest reguła
        i odrobina szaleństwa..
        jak dobrze pójdzie..
    • zerozeroseven Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 28.12.07, 20:07
      "Pitch cars" czyli kapsle. Świetny pomysł!
      Czy na ewentualne spotkanie można przyjść z własnymi zawodnikami?
      Chciałem powiedzieć kapslami amatorami, czy też tylko zachodni
      zawodowcy są dozwoleni? ;)

--
      www.waypointgame.pl
    • burza_gradowa Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 28.12.07, 21:38
      Na wstępie chcialabym sprostować, spotkania forumowe odbywają się i to całkiem
      regularnie choć nie za często, zatem mówienie o "problemach" z ich organizacją
      jest chyba trochę na wyrost. Odbywały się dotychczas pod rożnymi "pretekstami"
      od zwykłego "piwka" forumowego poprzez fotospacery, wycieczki rowerowe po
      pływanie pontonem po stawach pruszkowskich. Zatem z samym zorganizowaniem ich
      nie było nigdy większych problemów, niestety pojawia się na nich dość mało osob
      (choć tendencja jest zwyżkowa) i z reguły są to te same osoby, nad czym bolejemy.
      Co do wszelkich gier, ktore proponujesz Ramirezie uważam to za swietny pomysł i
      mam nadzieję, że znajdą się chętni i szybko wcielimy go w życie :)
      • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 29.12.07, 18:55
        No, cieszę się bardzo..
        Grupa Trymająca Piłkę Do Siatkówki, miała jakieś przebłyski chęci na spotkanie w przyszły weekend (4,5 stycznia) w Komorowie, sądzę, że wtedy byłby najlepszy czas na spotkanie forumowo-pitchcarowe (w końcu w Grupie wszyscy sa również z forum)..
        Własny sprzęt nie jest dozwolony, pewno coś w tym z równych szans i takich tam..
        --
        We wszystkim jest reguła
        i odrobina szaleństwa..
        jak dobrze pójdzie..
          • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 29.12.07, 22:21
            Myszko, to będzie raczej spotkanie w knajpie..
            Tam nie wpuszczą z własnym piwem..
            Co innego prywatka.
            Ma ktoś mieszkanie na spotkanie forumowe w okolicy 10-16 osób?
            --
            We wszystkim jest reguła
            i odrobina szaleństwa..
            jak dobrze pójdzie..
              • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 30.12.07, 09:48
                Pomysł nie jest zły, nawet bardzo dobry!
                Można by się z P. Arturem dogadać, że kawę i ciastka bierzemy jego, ale wino (na które i tak nie ma koncesji) przynosimy własne..
                Nie powinno być problemu.
                --
                We wszystkim jest reguła
                i odrobina szaleństwa..
                jak dobrze pójdzie..
                  • mysza63 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 30.12.07, 11:31
                    Ja przepraszam ale za moich czasów w kapsle grało się na ulicy albo innym chodniku i nie przewidziałam, że to będzie jakiś lokal.

Ilekobietamalat... gorąca czekolada to dobry pomysł

--
                    kobiety są mistrzyniami adaptacji
                    • sqz Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 30.12.07, 11:57
                      widzisz mysza XXI wiek mamy teraz nawet normalnie w kapsle sie nie
                      gra:( . Piekne czasy gdy pstrykalo sie po gorkach z piasku kapsle
                      zaklejone wycietymi z jakiegos atlasu flagami panstw a czesto gesto
                      wklejalo sie nazwiska kolarzy z WP ( Wyscig Pokoju ) Nie mylic z
                      Wirtualną Polską ;P
                      • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 30.12.07, 12:15
                        niop..
                        teraz postęp to podstęp komercyjny, trochę gadżetów i można przepakować stary pomysł w nową formę za całkiem wymierne korzyści majatkowe..
                        --
                        We wszystkim jest reguła
                        i odrobina szaleństwa..
                        jak dobrze pójdzie..
                      • jaculka08 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 30.12.07, 23:38
                        Cała prawda..:)Ile to się atlasów geograficznych "zniszczyło"żeby mieć flagi.A
                        do tego dobry kapsel też wymagał precyzji,żeby był dobrze obciążony (wypełniony
                        np.plasteliną),a gumka robiła za poduszkę...Ech to były czasy...A na trasie
                        oczywiście dodatkowe przeszkody..żeby nie było za łatwo..Termin sobotni na
                        spotkanie jest ok.Będę śledził forum w kwestii godziny i dokładnego
                        miejsca...Pozdro.
                • kajetana_kinga Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 30.12.07, 23:12
                  To ja się zgłaszam, tylko błagam, podajcie z jakimś parodniowym
                  wyprzedzeniem termin - bo się znowu umówię na weekend i będzie
                  klops, a bardzo chciałabym przyjść i poznać parę osób z Pruszkowa.
                  Może wstępnie ustalimy dzień? Piątek, sobota?
                  Jak jeszcze drogi Ojciec Założyciel poda mi lokalizację Art Cafe to
                  mogę nawet przynieść ciasto na tę okazję :)(jak nas właściciel precz
                  nie przepędzi).

Pozdrawiam

Kaja
                  • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 31.12.07, 08:20
                    Dobra, niestety nigdy się wszystkim nie dogodzi, muszę więc podjąć ojcowską dezyzję, co do terminu, bo te, wiadomo w karnawale, są wyjatkowo cenne.
                    SOBOTA godzina 18.00
                    Miejsce spotkania, wstępnie, Art Cafe.
                    img201.imageshack.us/my.php?image=artcaffesm4.jpg
                    Dojazd sammochodem na mapce powyżej, jednak najłatwiej podjechać jeden przystanek kolejką WKD do stacji Komorów bowiem kawiarnia mieści się na peronie, po drugiej stronie budynku stacji.
                    Ponieważ Art Cafe nie zna jeszcze naszych zamiarów, to potwierdzenie lokalizacji nastapi w środę 2 stycznia.
                    UWAGA, TERMIN, NI GODZINA, NIE ZMIENIĄ SIĘ, MODYFIKACJI MOŻE ULEC MIEJSCE SPOTKANIA!
                    Fajnie, nie?!
                    Pozdrawiam.
                    --
                    We wszystkim jest reguła
                    i odrobina szaleństwa..
                    jak dobrze pójdzie..
                    • kajetana_kinga Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 31.12.07, 18:21
                      ramirez71 napisał:

> Dobra, niestety nigdy się wszystkim nie dogodzi, muszę więc podjąć
                      ojcowską dez
                      > yzję, co do terminu, bo te, wiadomo w karnawale, są wyjatkowo
                      cenne.
                      > SOBOTA godzina 18.00
                      > Miejsce spotkania, wstępnie, Art Cafe.
                      łał
                      tak trzymać Ojcze dyrektorze, potwierdzam przybycie (z tym wkd to
                      nie jest zły pomysł, można by wreszcie lampkę wina jak człowiek
                      wypić. Albo dwie).
                      Czy coś trzeba przynieść ze sobą do tej gry?

K
                      pitchcarsowy lajkonik
                      > img201.imageshack.us/my.php?image=artcaffesm4.jpg
                      > Dojazd sammochodem na mapce powyżej, jednak najłatwiej podjechać
                      jeden przystan
                      > ek kolejką WKD do stacji Komorów bowiem kawiarnia mieści się na
                      peronie, po dru
                      > giej stronie budynku stacji.
                      > Ponieważ Art Cafe nie zna jeszcze naszych zamiarów, to
                      potwierdzenie lokalizacj
                      > i nastapi w środę 2 stycznia.
                      > UWAGA, TERMIN, NI GODZINA, NIE ZMIENIĄ SIĘ, MODYFIKACJI MOŻE ULEC
                      MIEJSCE SPOTK
                      > ANIA!
                      > :)
                      > Fajnie, nie?!
                      > Pozdrawiam.
    • madee1 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 31.12.07, 17:40
      Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku i, choć odzywam się tu rzadko, bardzo
      chętnie pojawię się w sobotę (razem z mężem mym) w Art Cafe. Juz dawno chodziło
      mi po głowie pojawienie się na forumowym spotkaniu, a teraz pomysł autora wątku
      (Kaowca) przekonał mnie ostatecznie. Czy mogę? :)

--
      the mind gets dirty
      as you get closer to thirty
      • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 31.12.07, 17:47
        Ależ, będziemy zaszczyceni..
        Serdecznie zapraszam i sądzę, że wszyscy wypowiadający się w temacie tak sądzą.
        W kupie siła, a przynajmniej cieplej..
        Nawzajem wszystkiego najlepszego Tobie wraz z Rodziną..
        --
        We wszystkim jest reguła
        i odrobina szaleństwa..
        jak dobrze pójdzie..
            • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 02.01.08, 10:13
              Witajcie,
              Rozpocząłem akcję kotwiczenia Naszego spotkania i , wybaczcie, musiałem już podjąć jakieś wiążące decyzje.
              W związku z tym proponowałbym, by przynajmniej pierwsze spotkanie urządzić, w proponowanym już wcześniej, ARTCAFE w Komorowie..
              Zdzwoniłem się z P. Arturem, lokal ma już (od czerwca) pozwolenie na alkohol, z jednej strony dobrze, z drugiej.. Nic to, jakby co mamy przyobiecana jakąś promocję na ceny..
              Termin zaklepałem na sobotę od 18.00 !!
              Góra Nam przynależna jest strefa dla niepalących, papieroski dozwolone jednak tuż za pomieszczeniami, na schodach z pięterka..
              ;)
              Stroje dowolne(no, chyba, że..), obowiazkowy dobry humor(w drodze wyjatku dostarczamy własny..) i chęć integracji(forma do wyboru..)..
              Macie jeszcze jakieś pomysły, opinie?
              Piszcie!
              --
              We wszystkim jest reguła
              i odrobina szaleństwa..
              jak dobrze pójdzie..
    • orchidka77 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 02.01.08, 12:03
      Jak będzie nas dużo to i scrabble ktoś może przynieść:)

W Pitch cars z Ramirezem wygrywam... to już mi sie znudziło:P
      --
      "Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą." - Robert A. Heinlein
          • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 05.01.08, 14:22
            :) Jasne, że impreza będzie.. :)
            Limmmmuzynę na imprezę, dla niepoznaki, przebrałem za pociąg i podstawiam na peron WKD o 17.46..
            Zapraszam..
            ---
            We wszystkim jest reguła
            i odrobina szaleństwa..
            jak dobrze pójdzie..
          • mysza63 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 05.01.08, 15:46
            To ja się tym razem muszę wyłamać bo mnie połamało. Mam problemy z kręceniem głową, za to dla zwiększenia przyjemności dreszcze.
            Bawcie się dobrze i koniecznie opiszcie jak było.
            --
            kobiety są mistrzyniami adaptacji
            • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 05.01.08, 17:16
              Jak za każdego, kogo lubimy, a nie przyszedł wypijemy toast, to na czworaka wyjdziemy..
              :(
              AA.. Oddaję Wam całą torową limuzynę. Zmuszono mnie do jazdy samochodem..
              --
              We wszystkim jest reguła
              i odrobina szaleństwa..
              jak dobrze pójdzie..
              • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 05.01.08, 23:41
                No, to się wydarzyło..
                Wprawdzie siedemnaście osób(i Kuba lat 6), na imprezie, to może nie powalający wynik,
                (tu Ojciec Założyciel skromnie zatrzepotał rzęsami..)
                ale poczatek jest OK..
                Było fajnie, mam nadzieję, że wszyscy się dobrze bawili.
                Skończyliśmy o 23.00 i mamy zamiar powtrózyć!
                Liga Pitch Car to dla nas za mało, były też zacięte walki o totem (tłuczek vel wałek) w Prawie Dżungli.
                Wszystko to soczyście podlane sosem towarzyskim, dysputami i.. i takimi tam..
                Spożycie też zanotowano..
                ;)
                Wobec różnorodności gier i zajęć, zakładam nowy temat, w którym będą się pojawiały newsy dotyczące rozkłau, lokalizacji i planów na spotkania..
                Hm..
                "MAGIEL TOWARZYSKI" mu bedzie..
                Tam też zapraszam po stosowne informacje..
                --
                We wszystkim jest reguła
                i odrobina szaleństwa..
                jak dobrze pójdzie..
                • madee1 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 06.01.08, 11:34
                  Bardzo fajnie było spotkać pruszkowskich ziomali. Niestety, musiałam uciekać
                  zanim doszło do walki o 'totem', żałuję bardzo, bo mam mocną podjarkę na tę grę
                  i chętnie podjęłabym wyzwanie :) Next time. A mój szanowny małżowinek gada wciąż
                  o Pitch Carach :)

Pozdrawiam wszystkich!
                  --
                  the mind gets dirty
                • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 06.01.08, 11:40
                  Parę fotek, dla tych, co chcą się dowiedzeić, "czym się to je"..
                  Tak wyglądała sobotnia trasa. Trasy można zmieniać i dowolnie ustawiać ( w tym tkwi też część zabawy)..
                  img141.imageshack.us/my.php?image=img0158dn1.jpg
                  * * *
                  Elementy sportowej rywalizacji. Przebojem była podwójna skocznia. Dla wtajemniczonych, "nie udało się nikomu poza Aśką pokonać jej za jednym razem"..
                  ;)
                  img141.imageshack.us/my.php?image=img0171rf8.jpg
                  img141.imageshack.us/my.php?image=img0198pw2.jpg
                  * * *
                  Dużą rolę ma wytykanie palcami aut przeciwników. Przypomina to nieco rzucanie klątw, pomaga też w własciwym ustawieniu aut przeciwnika na drodze (nie swojej)..
                  img141.imageshack.us/my.php?image=img0195wr4.jpg
                  img141.imageshack.us/my.php?image=img0191du4.jpg
                  * * *
                  Następne propozycje spotkań, które zostały rzucone przez uczestników to
                  za tydzień w niedzielę lub
                  za dwa tygodnie w sobotę..
                  Proszę o wpisy, na temat spotkań, w temacie "Magiel Towarzyski", temat "Pitch Cars Pruszkowska Liga" pozostawiając tylko na sprawy organizacyjne, wrażenia i dysputy związane z tym szlachetnym sportem..
                  --
                  We wszystkim jest reguła
                  i odrobina szaleństwa..
                  jak dobrze pójdzie..
                    • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 06.01.08, 19:13
                      Zamieszczam obowiązujące wyniki sobotnich rozgrywek.
                      W kolejności opisane są: imię zawodnika(czasem z imieniem osobistego trenera), wynik eliminacji (ilość pstryknięć i czas przejazdu), wynik na mecie, wartość punktowa zdobytego miejsca.

Elimin.// *Meta * Pkt.
                      Krzysiek KK 9/36,58/ *1 * 10
                      Przemek 17/1,01,90/ *2 * 8
                      Maciek 11/36,65/ *3 * 6
                      Jacek 9/22,76/ * 4* 5
                      Aśka 14/36,85/ *5 * 4
                      Sławek 9/23,01/ * 6* 3
                      Krzysiek Kol13/36,16/ *7 * 2
                      Kaja 10/25,88/ *8 * 1

Drugi rzut/liga:
                      Meta Pkt.
                      Tomek *1* 10
                      Kuba * 2* 8
                      Wojtek *3* 6
                      Agnieszka(Maciek) *4 * 5
                      Agnieszka(Piter) * 5 * 4
                      Piter * 6 * 3
                      Kaja (drugi raz) * 7 *2
                      Hala *8 *1

Wszystkim serdecznie gratuluję tej pierwszej, rozpoznawczo-zapoznawczej rywalizacji. Sami wiecie, że byliscie wielcy, nawet, jesli miejsce nie cieszy tak bardzo-każdy miał jakieś "złote" strzały, które przejdą do legend pruszkowskiego pitchcarstwa..
                      Zgodnie z regulaminem punkty za miejsce przyznawane są wg. następującego schematu:
                      1 miejsce 10 pkt., 2 miejsce 8 pkt., 3 miejsce 8 pkt., 4 miejsce 6 pkt.,
                      5 miejsce 5 pkt., 6 miejsce 4 pkt., 7 miejsce 3 pkt., 8 miejsce 1 pkt.

--
                      We wszystkim jest reguła
                      i odrobina szaleństwa..
                      jak dobrze pójdzie..
                      • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 06.01.08, 19:17
                        Wkradł się błąd w opisaniu wyników, teraz korekta:
                        1 miejsce 10 pkt.,
                        2 miejsce 8 pkt.,
                        3 miejsce 6 pkt.,
                        4 miejsce 5 pkt.,
                        5 miejsce 4 pkt.,
                        6 miejsce 3 pkt.,
                        7 miejsce 2 pkt.,
                        8 miejsce 1 pkt.
                        --
                        We wszystkim jest reguła
                        i odrobina szaleństwa..
                        jak dobrze pójdzie..
                        • madee1 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 06.01.08, 21:41
                          ramirez71 napisał:
                          >>Przebojem była podwójna skocznia. Dla wtajemniczonych, "nie udało się nikomu
                          poza Aśką pokonać jej za jednym razem"..<<

Bo akurat jej się palec poluzował... :))

Czy mamy więcej zdjęć? Uprasza się forumowicza z wielką lufą (tj. obiektywem)
                          żeby udostępnił!

--
                          the mind gets dirty
                              • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 10.01.08, 19:04
                                Witajcie..
                                Proponowany termin rozgrywek - sobota 19 stycznia, start - godzina między 17, a 18. Miejsce do dogrania. Termin nie ulega zmianom..
                                Wiecej informacji, co do ogólnego kształtu imprezy w temacie "Magiel Towarzyski" na naszym forum..
                                Pozdrawiam..
                                --
                                We wszystkim jest reguła
                                i odrobina szaleństwa..
                                jak dobrze pójdzie..
                                  • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 20.01.08, 14:27
                                    Witajcie,
                                    Prezentuję aktualne wyniki rywalizacji w nasze kochane kapsle..
                                    Punktacja w rywalizacji Pitch Car
                                    (numer tylko porządkowe, ze względu na powtarzające się wyniki,
                                    nie odzwierciedlają rzeczywistego miejsca w rankingu)

1.Przemek 18
                                    2.Kubuś (klan Piotra) 13
                                    3.Maciek ramirez/KaOwiec12
                                    4.Krzysiek Kol 10
                                    5.Arek 10
                                    6.Krzysiek KK 10
                                    7.Tomek 10
                                    8.Aśka burza 9
                                    9.Piter piotr-jasiński 9
                                    10.Marcin 8
                                    11.Agnieszka(Maciek) 7
                                    12.Wojtek wojf 6
                                    13.Jacek jaculka 5
                                    14.Agnieszka(Piter) 4
                                    15.Myszka 4
                                    16.Magda made1 3
                                    17.Kasia ilekobietamalat 3
                                    18.Sławek 3
                                    19.Kaja 2
                                    20.Monika 2
                                    21.Ania anuk 1
                                    22.Kuba 1
                                    23.Hala 1
                                    W przypadku Kaji, która w pierwszych zawodach startowała dwa razy,
                                    zapisuję jeden wynik - wyższy.
                                    Przypomnę raz jeszcze punktację:
                                    1 miejsce 10 pkt.,
                                    2 miejsce 8 pkt.,
                                    3 miejsce 6 pkt.,
                                    4 miejsce 5 pkt.,
                                    5 miejsce 4 pkt.,
                                    6 miejsce 3 pkt.,
                                    7 miejsce 2 pkt.,
                                    8 miejsce 1 pkt.
                                    Jak widać, by znaleźć się w czołówce wystarczy tylko (aż ;) ) zająć miejsce na podium!!
                                    I uczestniczyć regularnie w imprezach..
                                    --
                                    We wszystkim jest reguła
                                    i odrobina szaleństwa..
                                    jak dobrze pójdzie..
                                    • mag_ Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 20.01.08, 15:01
                                      Nie widzę tu wyniku mojego brata.... Nie zaginął Ci tam gdzieś Zbyszek (kamos)?
                                      Skoro do klasyfikacji wrzuciłeś najmłodszych graczy, to myślę, że mój brat tez
                                      na to zasłużył?:)
                                      A swoją drogą, jak mu powiedziałam, że za 2 tygodnie prawdopodobnie jest
                                      następne spotkanie, to się bardzo ucieszył:)
                                      • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 20.01.08, 15:16
                                        Jejku, jejku!!
                                        Zbyszku - przepraszam..
                                        Już podaję ważną listę..
                                        1.Przemek 18
                                        2.Kubuś (klan Piotra) 13
                                        3.Maciek ramirez/KaOwiec12
                                        4.Krzysiek Kol 10
                                        5.Arek 10
                                        6.Krzysiek KK 10
                                        7.Tomek 10
                                        8.Aśka burza 9
                                        9.Piter piotr-jasiński 9
                                        10.Marcin 8
                                        11.Agnieszka(Maciek) 7
                                        12.Wojtek wojf 6
                                        13.Jacek jaculka 5
                                        14.Agnieszka(Piter) 4
                                        15.Myszka 4
                                        16.Zbyszek kamos 4
                                        17.Magda made1 3
                                        18.Kasia ilekobietamalat 3
                                        19.Sławek 3
                                        20.Kaja 2
                                        21.Monika 2
                                        22.Ania anuk 1
                                        23.Kuba 1
                                        24.Hala 1
                                        Swoją drogą, patrzę, 24 osoby..
                                        Nie jesteście za poważni na takie zabawy?
                                        --
                                        We wszystkim jest reguła
                                        i odrobina szaleństwa..
                                        jak dobrze pójdzie..
                                            • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 20.01.08, 18:19
                                              Zastanawiam się nad treningiem u nas w domu.
                                              Z tego, co wiem Przemek jest zainteresowany (ale po co mu to?!).
                                              Wraz ze mna to dwie osoby (sprytnie to sobie policzyłem), potrzeba jeszcze paru chętnych, najlepiej tak do ośmiu..
                                              Wynik nie będzie miał znaczenia w punktacji rankingu, ale przewiduję przećwiczenie trasy z ubiegłorocznych Mistrzostw Polski (trasa mało złożona, dużo prostych odcinków..), może się to przydać na występach gościnnych..
                                              --
                                              We wszystkim jest reguła
                                              i odrobina szaleństwa..
                                              jak dobrze pójdzie..
                                              • ramirez71 Aktualizacja rankingu Pitch Car 24.02.08, 11:09
                                                Aktualizacja rankingu Pitch Car:
                                                * * *
                                                Przypomnę punktację:
                                                1 miejsce 10 pkt.,
                                                2 miejsce 8 pkt.,
                                                3 miejsce 6 pkt.,
                                                4 miejsce 5 pkt.,
                                                5 miejsce 4 pkt.,
                                                6 miejsce 3 pkt.,
                                                7 miejsce 2 pkt.,
                                                8 miejsce 1 pkt.
                                                * * *
                                                W przypadku uczestniczenia w dwóch rozgrywkach biorę pod uwagę lepszy wynik.
                                                * * *
                                                1.Przemek 28
                                                2.Ramirez 20
                                                3.Aśka burza 15
                                                4.Wojtek wojf 14
                                                5.Krzysiek Kol 14
                                                6.Kubuś (klan Piotra) 13
                                                7.Arek 12
                                                8.Szaweł 10
                                                9.Krzysiek KK 10
                                                10.Tomek 10
                                                11.Piter piotr-jasiński 9
                                                12.Marcin 8
                                                13.Agnieszka(Maciek) 7
                                                14.Jacek jaculka 5
                                                15.Ela 5
                                                16.Agnieszka(Piter) 4
                                                17.Myszka 4
                                                18.Zbyszek kamos 4
                                                19.Magda made1 3
                                                20.Kasia ilekobietamalat 3
                                                21.Sławek 3
                                                22.Ania anuk 3
                                                23.Krucjatorka 3
                                                24.Marta 3
                                                25.Kaja 2
                                                26.Monika 2
                                                27.Kuba 1
                                                28.Hala 1
                                                --
                                                We wszystkim jest reguła
                                                i odrobina szaleństwa..
                                                jak dobrze pójdzie..
                                              • overfloater Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 24.02.08, 22:42
                                                Przede wszystkim witam wszystkich, Przemek z tej strony, chyba (a nawet na
                                                pewno) jeszcze się nie wypowiadałem tu na forum.

Ramirez, jakby co to ja chętnie sobie jeszcze Pitch Car poćwiczę. Wczoraj z tego
                                                co pamiętam przez cały wyścig mi uciekałeś i dopiero na ostatnich zakrętach
                                                udało mi się wyjść na prowadzenie, więc myślę, że na mój wynik duży wpływ ma
                                                cały czas szczęście.

Nie wiem czy teraz w weekend planujecie grać, ale mnie na pewno nie będzie (mam
                                                wyjazd firmowy) więc macie szansę podgonić mnie w punktach. Zrobi się ciekawiej ;)
                                                • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 25.02.08, 08:34
                                                  e..
                                                  nic na siłę, pojedynek bez najlepszego strzelca traci coś z prawdziwego wyzwania..
                                                  szkoda, że nie zrobiliśmy treningu z okazji odwiedzin..
                                                  --
                                                  We wszystkim jest reguła
                                                  i odrobina szaleństwa..
                                                  jak dobrze pójdzie..
                                                  • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 27.04.08, 19:46
                                                    To jeszcze nie aktualizacja, a tylko wizualizacja atrakcji trzeciomajowych..
                                                    ;)
                                                    img252.imageshack.us/img252/5387/mm53eo3.jpgZapraszamy..
                                                    --
                                                    We wszystkim jest reguła
                                                    i odrobina szaleństwa..
                                                    jak dobrze pójdzie..
                                                  • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 02.05.08, 19:09
                                                    Obiecana aktualizacja rankingu.
                                                    Wybaczcie, że tak długo.
                                                    Zdecydowałem, że nie będę liczył rozgrywek tego jednego dnia,
                                                    jako dwóch oddzielnych.
                                                    Trzymamy się zasady:
                                                    jeden dzień spotkaniowy = jeden wpis w rankingu.
                                                    Oto wyniki!!
                                                    Aktualizacja rankingu Pitch Car:
                                                    * * *
                                                    Przypomnę punktację:
                                                    1 miejsce 10 pkt.,
                                                    2 miejsce 8 pkt.,
                                                    3 miejsce 6 pkt.,
                                                    4 miejsce 5 pkt.,
                                                    5 miejsce 4 pkt.,
                                                    6 miejsce 3 pkt.,
                                                    7 miejsce 2 pkt.,
                                                    8 miejsce 1 pkt.
                                                    * * *
                                                    1.Przemek 38
                                                    2.Maciek Ramirez 30
                                                    3.Aśka burza 23
                                                    4.Wojtek wojf 20
                                                    5.Krzysiek Kol 19
                                                    6.Paweł Paweł77 18
                                                    7.Kubuś (klan Piotra) 17
                                                    8.Arek 12
                                                    9.Krzysiek KK 10
                                                    10.Tomek 10
                                                    11.Piotr piotr-jasiński 9
                                                    12.Zbyszek kamos 9
                                                    13.Marcin 8
                                                    14.Agnieszka Jasińska 7
                                                    15.Agnieszka orchidka 7
                                                    16.Sylwia Mysza 6
                                                    17.Jacek jaculka 5
                                                    18.Ela 5
                                                    19.Ania anuk 4
                                                    20.Aga mag 3
                                                    21.Magda made1 3
                                                    22.Kasia ilekobietamalat 3
                                                    23.Sławek 3
                                                    24.Ania Krucjatorka 3
                                                    25.Marta 3
                                                    26.Kaja 2
                                                    27.Monika 2
                                                    28.Kuba 1
                                                    29.Hala 1
                                                    .
                                                    Niewielkie zmiany na szczycie, trochę przetasowań w doe tabeli.
                                                    Jutro zawody na Powislu, będzie szansa podnieśc ranking..
                                                    ;)
                                                    --
                                                    We wszystkim jest reguła
                                                    i odrobina szaleństwa..
                                                    jak dobrze pójdzie..
                                                  • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 03.05.08, 19:53
                                                    Witajcie,
                                                    Oto za nami dzień pełen wrazeń.
                                                    Sportowa rywalizacja zagościła tym razem w Warszawie, w Kafce na Powiślu.
                                                    Pojawiło się parę nowych osób. Mieliśmy okazję poznać "na żywca" Monikę i Sqz-a.
                                                    Do walki włączyły się dziewczyny w wieku przedszkolnym (stąd, by wyróżnić, kategoria Junior przy imionach wszystkich wyjątkowo małoletnich pociech). Paulina, jedna z juniorek, pobiła rekord eliminacji, z 4 ruchami i czasem 6,2 sek. (podczas, gdy najlepszy wynik "dorosłego" z grona 14 osób wynosił, odpowiednio - ruchów 5, w czasie 10,2!).
                                                    Pitchcarsami dała się zarazić Marzena, z rewelacyjnym drugim miejscem w drugim przelocie.
                                                    Świetnie debiutowł Sqz, z 5 miejscem w 1 przelocie i 1 miejscem w 2! Do tego dokonał wyczynu, kładąc w trzyosobowym sparingu, w przelocie zakontraktowanym na dwa okrążenia, przeciwko Ramirezowi i Arkowi, obu na łopatki! Rośnie nam, niestety, kolejny wybitny talent..
                                                    Słowa uznania, za determinację, należą się też przesympatycznej Monice, która mimo, że zakończyła wyścig na ostatnim miejscu, nieskończoną ilością prób, niemal wygładziła jedną skocznię..
                                                    ;)
                                                    Wielkim nieobecnym - obecnym był Przemek, którego obowiązki targał tak, że nie mógł wziąść udziału w walce, a jedynie podglądać i komentować zawody..
                                                    *
                                                    Oto aktualny ranking!
                                                    *
                                                    1.Maciek Ramirez 40
                                                    2.Przemek 38
                                                    3.Aśka burza 29
                                                    4.Krzysiek Kol 24
                                                    5.Arek 20
                                                    6.Wojtek wojf 20
                                                    7.Paweł Paweł77 18
                                                    8.Kubuś Junior 17
                                                    9.Sqz 10
                                                    10.Krzysiek KK 10
                                                    11.Tomek 10
                                                    12.Piotr piotr-jasiński 9
                                                    13.Zbyszek kamos 9
                                                    14.Marzena 8
                                                    15.Marcin 8
                                                    16.Agnieszka Jasińska 7
                                                    17.Agnieszka orchidka 7
                                                    18.Hubert Kafka 6
                                                    19.Sylwia Mysza 6
                                                    20.Paweł Kafka 5
                                                    21.Jacek jaculka 5
                                                    22.Ela 5
                                                    23.Marta 4
                                                    24.Eva Junior 4
                                                    25.Ania anuk 4
                                                    26.Paulina Junior 3
                                                    27.Aga mag 3
                                                    28.Magda made1 3
                                                    29.Kasia ilekobietamalat 3
                                                    30.Sławek 3
                                                    31.Ania Krucjatorka 3
                                                    32.Ania Kafka 2
                                                    33.Kaja 2
                                                    *
                                                    UWAGA!
                                                    Zapraszam jutro, w tym samym miejscu po 14.00 na powtórkę, zakładam, że jeśli znajdzie się przynajmniej 6 osób z grona notowanego w rankingu, uznamy zawody za rankingowe i wpiszemy do rejestru wyników!
                                                    *
                                                    Pozdrawiam!
                                                    --
                                                    We wszystkim jest reguła
                                                    i odrobina szaleństwa..
                                                    jak dobrze pójdzie..
                                                  • sqz Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 03.05.08, 20:18
                                                    Bardzo dziękujemy za wspaniały dzionek pełen wrażeń. Bawiliśmy się
                                                    świetnie.. a naleśniki - mistrzostwo świata! Niech żałują ci, co nie
                                                    byli. Zapisujemy się na powtórkę z rozrywki, jak tylko czas nam
                                                    pozwoli :-)))
                                                    Monia i sqz
                                                  • leo48 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 03.05.08, 20:54
                                                    Ramirezie, ja też Cię tam kiedyś napadnę. Nie łudź się, że Cię to
                                                    ominie. Na razie jestem na etapie studiowania menu na stronie
                                                    internetowej. I za czorta nie mogę dojść, co oznacza symbol przy
                                                    niektórych pozycjach. Menu niestety nie zawiera legendy.
                                                  • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 03.05.08, 21:38
                                                    czekam, Leo, czekam..
                                                    hm, menu ze strony jest jeszcze nieaktualizowane..
                                                    w realu potraw jest znacznie więcej..
                                                    symbole?
                                                    jesli klikniesz na nazwę, przy której jest symbol pokaże się zdjęcie..
                                                    ;)
                                                    --
                                                    We wszystkim jest reguła
                                                    i odrobina szaleństwa..
                                                    jak dobrze pójdzie..
                                                  • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 03.05.08, 21:49
                                                    Rany boskie!
                                                    Błąd w rankingu!
                                                    Nie dopisałem (nie skopiowałem widać do końca pliku) Moniki, która ma wprawdzie 1 punkt, ale to tylko początek!
                                                    Wybacz Moniko. Poprawię jutro jeśli się nie odbęda rankingowe rozgrywki lub wraz z nowymi wynikam. Też jutro..
                                                    *
                                                    Dla Nowej Krwi w Pitch Carsach.
                                                    Do rankingu zapisuje się najlepszy wynik z wyścigów danego dnia.
                                                    Dlatego np. Sqh ma 10 pkt (za 1 miejsce), a nie 5 pkt. (za 5 miejsce w pierwszym przelocie), a również nie 15 jak wynika z sumy dwóch przejazdów (za 1 i 5 miejsce).
                                                    Wartość punktową kolejnych miejsc na podium znajdziecie przy wynikach, gdzieś wyżej.
                                                    Przepraszam za zamieszanie i zapraszam jutro!
                                                    --
                                                    We wszystkim jest reguła
                                                    i odrobina szaleństwa..
                                                    jak dobrze pójdzie..
                                                  • sqz Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 04.05.08, 09:35
                                                    Widzę, że popełniłeś jeszcze jeden błąd. Albo nie wpisałeś Sqh-a na
                                                    listę rankingową lub pomyliłeś jego ze mną. Nie wiem czemu dosyć
                                                    często mylą nas obydwu, przeca mamy tak różne nicki :)
                                                    Pozdrawiam i do zobaczenia w Kafce :)
                                                  • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 04.05.08, 09:53
                                                    ee.. nie rozumię..
                                                    Sqh, o ile faktycznie się nie mylę, jeszcze nie brał udziału w zawodach.
                                                    Sqz na liście rankingowej jest. I to całkiem wysoko..
                                                    --
                                                    We wszystkim jest reguła
                                                    i odrobina szaleństwa..
                                                    jak dobrze pójdzie..
                                                  • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 04.05.08, 16:47
                                                    Pitchcarsy na Powiślu i dziś się odbyły, niestety do rankingowania zabrakło 2
                                                    osób, stawiła się czwórka. Monika, Sqz, Arek i Ja..
                                                    Poćwiczyliśmy tylko trochę na pełnym przeszkód i zakrętów torze.
                                                    Mocniejsi o zdobyta wiedzę czekamy na zawody w większym gronie.
                                                    Oto aktualna lista rankingowa.
                                                    (dopisana Monika z 1 pkt.)
                                                    1.Maciek Ramirez 40
                                                    2.Przemek 38
                                                    3.Aśka burza 29
                                                    4.Krzysiek Kol 24
                                                    5.Arek 20
                                                    6.Wojtek wojf 20
                                                    7.Paweł Paweł77 18
                                                    8.Kubuś Junior 17
                                                    9.Sqz 10
                                                    10.Krzysiek KK 10
                                                    11.Tomek 10
                                                    13.Zbyszek kamos 9
                                                    14.Marzena 8
                                                    15.Marcin 8
                                                    16.Agnieszka Jasińska 7
                                                    17.Agnieszka orchidka 7
                                                    18.Hubert Kafka 6
                                                    19.Sylwia Mysza 6
                                                    20.Paweł Kafka 5
                                                    21.Jacek jaculka 5
                                                    22.Ela 5
                                                    23.Marta 4
                                                    24.Eva Junior 4
                                                    25.Ania anuk 4
                                                    26.Paulina Junior 3
                                                    27.Aga mag 3
                                                    28.Magda made1 3
                                                    29.Kasia ilekobietamalat 3
                                                    30.Sławek 3
                                                    31.Ania Krucjatorka 3
                                                    32.Ania Kafka 2
                                                    33.Kaja 2
                                                    34.Monika 1
                                                    --
                                                    We wszystkim jest reguła
                                                    i odrobina szaleństwa..
                                                    jak dobrze pójdzie..
    • kol Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 04.05.08, 16:54
      Ramirez proponuje by gry i zabawy powrocily do lokalu komorowskiego, co nie
      oznacza,ze czasem moglyby odbywac sie w kafce. powody?
      1. Komorów jest do zdobycia na piechote i wieczorem, kiedy wiekszosc moze cos
      zaplanowac
      2. Mamy tam sale tylko dla siebie i przy tlumie ludzi nie ma problemu z
      miejscem, a w kafce moze byc
      3. PIWO jest:)
      • ramirez71 Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 27.05.08, 11:09
        Nie da się ukryć sensowności Twoich argumentów!
        Podajcie termin i spotkamy się w Komorowie!
        Jak na razie zabieram Pitch Carsy
        (po najświeższych zakupach składające się już z 4 zestawów!)
        na niedzielę
        (1 czerwca)
        do Kafki..
        serdecznie zapraszam,
        jesli udałoby się zebrać ekipę i ustalić przybliżoną godzinę byłoby super!
        Jeśli ktoś chciałby namiary, telefon, albo trasę dojazdu zapraszam na maila!
        To z Pruszkowa tylko 25 minut kolejką i niecałe 10 minut spacerkiem!!
        --
        We wszystkim jest reguła
        i odrobina szaleństwa..
        jak dobrze pójdzie..
        • burza_gradowa Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 27.05.08, 17:38
          Dzieki za zaproszenie Ramirezie:)
          Ja jednakowoż poczekam na Forumowe Pitchcarsy na terenie Pruszkowa lub okolic.
          Do Kafki z przyjemnością wpadnę w tygodniu, kiedy bywam w Warszawie, na to
          pyszne ciastko z orzechami:)
          Pozdrawiam
        • sqz Re: Pitch Cars Pruszkowska Liga 27.05.08, 23:25
          A ja z Moniką postaramy sie zajrzec:) Na naleśnika i sprawdzic czy
          pamietam jak sie w kapselki grywa:) Ale dopiero gdzies kolo 15 może
          pozniej.
          --
          "Z wiekiem spada zapotrzebowanie na ryzyko, a rośnie popyt na święty
          spokój." Duńczyk
            • kol 14 czerwca Art Cafe 02.06.08, 22:10
              Mam propozycje. Carsy 14 czerwca o 18-nastej w Art Cafe - co wy na
              to by powrocil do zrodel i piwnych spotkan przy grach roznorakich?
              Ramirez - zgodnie z umow zapodaje termin. Czekam na odzew
              • ramirez71 Re: 14 czerwca Art Cafe 02.06.08, 22:18
                Ja popieram, nawet, jesli nie dam rady, macie mój sprzęt..
                Mam zdjęcie toru zrobionego na dzień dziecka
                wykorzystałem do niego niemal całe 4 zestawy
                (został tylko 1 elament!)
                niestety, byłem tak zaharowany, że rozegraliśmy 1 króciutką partyjkę w 4 osoby..
                Mam rezewować Komorów?
                Czekam na deklaracje!

--
                We wszystkim jest reguła
                i odrobina szaleństwa..
                jak dobrze pójdzie..
                    • szawel77 Re: 14 czerwca Art Cafe 04.06.08, 13:21
                      No to ja zaliczyłem falstart. Mam tego dnia ślub kolegi w
                      Niepokalanowie - myślałem że wcześniej, ale jednak o 18.00. A więc
                      spóźnimy się z małżonka jakieś dobre 2 godzinki a może i trochę
                      dłużej.

Oczywiście liczę też tradycyjnie na Carcassonne. Fajnie byłoby
                      kiedyś spróbować zagrać w Mafię - chętnie poprowadzę.
                      --
                      Wszystko wydaje się takie samo
                      a jednak inne jest wszystko
                      • ramirez71 Re: 14 czerwca Art Cafe 06.06.08, 13:42
                        Lokal zaklepany od 18!
                        Noce są ciepłe i krótkie, to pewno posiedzimy dłużej..
                        Mafia - super pomysł, jestem zdecydowanie za!!
                        --
                        We wszystkim jest reguła
                        i odrobina szaleństwa..
                        jak dobrze pójdzie..
                        • szawel77 Re: 14 czerwca Art Cafe 06.06.08, 17:02
                          Z mafią jest tak, że aby się udała, musi być co najmniej 11, a
                          najlepiej z 15 i więcej osób.
                          Gra wzbudza emocje, ale wymaga zaangażowania (nie da się grać
                          jednocześnie w pitchcarsa).

Jeśli więc zbierze się grono chętnych jestem gotowy poprowadzić
                          kilka pierwszych sesji albo i wszystkie. Jak nie, to trudno, może
                          innym razem.

--
                          Wszystko wydaje się takie samo
                          a jednak inne jest wszystko
                                • leo48 Re: 14 czerwca Art Cafe 15.06.08, 15:59
                                  Szkoda, że do gry w pici-polo cisnęła się taka ciżba chętnych, iż
                                  nie zdołałem się dopchać. Jedynie kibicowałem. Na następną okazję
                                  przygotuję sobie super liczby ale nie wiem, czy nie będzie jeszcze
                                  większego tłumu.
                                  • ramirez71 Re: 14 czerwca Art Cafe 18.06.08, 08:02
                                    Dobrrrra..
                                    Ranking po ostatnich zawodach.
                                    Parę nowych twarzy.
                                    Świetny debiut Ianusa!
                                    Powrót króla Przemka na czoło stawki!
                                    Sqz w zaciętej walce o dołączenie do elity punktowej (technicznie już w niej jest).
                                    Wielcy nieobecni Arek, Paweł77, Wojf, Marzena (przemocą oderwana od gry przez debiutujacą latorośl), Kubuś i cały team Piotra Jasińskiego..
                                    Monika, która zakończyła jeden z wyścigów na 4! miejscu!
                                    Emocje, emocje, emocje..
                                    Tor, który osiągnał oszałamiające rozmiary i wyścigi tylko po dwa okrążenia!
                                    *
                                    Raaann kinggg:
                                    *
                                    1.Przemek 48
                                    2.Maciek Ramirez 46
                                    3.Aśka burza 34
                                    4.Krzysiek Kol 28
                                    5.Sqz 20
                                    6.Arek 20
                                    7.Wojtek wojf 20
                                    8.Paweł Paweł77 18
                                    9.Kubuś Junior 17
                                    10.Krzysiek KK 10
                                    11.Tomek 10
                                    13.Zbyszek kamos 9
                                    14.Ianus 8
                                    15.Marzena 8
                                    16.Marcin 8
                                    17.Agnieszka Jasińska 7
                                    18.Agnieszka orchidka 7
                                    19.Monika 6
                                    20.Ania anuk 6
                                    21.Hubert Kafka 6
                                    22.Sylwia Mysza 6
                                    23.Paweł Kafka 5
                                    24.Jacek jaculka 5
                                    25.Ela 5
                                    26.Marta 4
                                    27.Eva Junior 4
                                    28.Paulina Junior 3
                                    29.Aga mag 3
                                    30.Magda made1 3
                                    31.Kasia ilekobietamalat 3
                                    32.Sławek 3
                                    33.Ania Krucjatorka 3
                                    34.Ania Kafka 2
                                    35.Kaja 2
                                    36.Radek (Marzena) 1

--
                                    We wszystkim jest reguła
                                    i odrobina szaleństwa..
                                    jak dobrze pójdzie..
                                    • ramirez71 Wrześniowe spotkanie Art Cafe 05.10.08, 12:31
                                      Otóż uaktualniony ranking!
                                      Miejsca i rajdowcy (oba rajdy):
                                      1.Wojf/Kol
                                      2.Ramirez/Marzena
                                      3.TT (doskonały debiut, nie wiem tylko, czy dobrze zapisałem nicka, prosze o korektę..)/Jacek?Janek??!
                                      Tu też mam wątpliwości, nie wiem, czy źle napisałem Jacka Jaculkę, jako Janka, czy faktycznie Janek startował.. Pomóżcie to wyjaśnić, na razie punkty dopisałem Jackowi Jaculce..
                                      4.Szaweł vel Paweł vel Paweł77/Ela (świeży uczestnik na rajdowym torze
                                      5.Burza
                                      6.Przemek (chyba najniższe miejsce, jakie zajął w historii rozgrywek..czyżby kryzys?!)
                                      7.Marzena, ale wynik poprawiony w drugim wyścigu..
                                      8.Mysza.
                                      *
                                      Przetasowania na szczytach!!
                                      Nowi gracze!!
                                      Kiedy następne spotkanie?!
                                      *
                                      1.Maciek Ramirez 54
                                      2.Przemek 51
                                      3.Aśka burza 38
                                      4.Krzysiek Kol 38
                                      5.Wojtek wojf 30
                                      6.Paweł Paweł77 23