doradzacz
08.08.08, 02:17
Zastanawiam sie czy nie postapiłem pochopnie. Mieszkam w kawalerce i
nie jestem w stanie pomieścic większej grupy osób, w zwiazku z tym
wszyscy zadeklarowali zabranie namiotów i przyczep
kempingowych.Weekend tuż, tuż. Myślałem o biwaku w Potuliku nad
rzeczką lub stawem ale nie wiem czy potrzebna jest jakas zgoda na
rozbicie tam obozowiska i czy mozna w parku rozpalić ognisko.
Pomóżcie proszę, może znacie jakies inne, ciekawe miejsca na
biwakowanie w naszym mieście.
A pozdrawiam Wszystkich jak zwykle serdecznie.