Dodaj do ulubionych

Trwają wakacje i zaprosiłem znajomych do Pruszkowa

08.08.08, 02:17
Zastanawiam sie czy nie postapiłem pochopnie. Mieszkam w kawalerce i
nie jestem w stanie pomieścic większej grupy osób, w zwiazku z tym
wszyscy zadeklarowali zabranie namiotów i przyczep
kempingowych.Weekend tuż, tuż. Myślałem o biwaku w Potuliku nad
rzeczką lub stawem ale nie wiem czy potrzebna jest jakas zgoda na
rozbicie tam obozowiska i czy mozna w parku rozpalić ognisko.
Pomóżcie proszę, może znacie jakies inne, ciekawe miejsca na
biwakowanie w naszym mieście.
A pozdrawiam Wszystkich jak zwykle serdecznie.
Obserwuj wątek
    • fock-e-wulf Czym przyjadą? : 08.08.08, 08:36
      a/ śmierdzącą, starą i głośną WKD
      b/ połową starego (kibla) składu SKM kursującego w szczycie co 30
      minut
      c/ czy korkiem?
      • habier Re: Czym przyjadą? : 08.08.08, 09:49
        fock-e-wulf napisał:

        > a/ śmierdzącą, starą i głośną WKD
        > b/ połową starego (kibla) składu SKM kursującego w szczycie co 30
        > minut
        > c/ czy korkiem?


        Jaka to różnica? Wazne, że zabiorą ze sobą dobre humory i będą się
        dobrze bawic.

        A jesli chodzi o biwak/pole namiotowe - to kurcze, rzeczywiśćie
        trudne pytanie ( Może zadzwoń do UM (może Ochrona Środowiska
        pomoże) - ewentualnie zadzwoń do Straży Miejskiej - może mają
        podobne doświadczenia.
        • fock-e-wulf żadna 08.08.08, 10:09
          > Jaka to różnica?
          • alabama8 Zumi 08.08.08, 10:30
            Wewliź na ZUMI i poszukaj najbliższego pola namiotwego w okolicy.
            Zalazłam jedno w Podkowie Leśnej - Monika. Monika Sieradzka
            Podkowa Leśna, Kwiatowa 16, tel. (022) 758-91-49. Ale nie wiem czy
            naprawdę działa.
    • skucha Zadzwon do MOK 08.08.08, 17:31
      na ul. Miry Ziminskiej-Sygietynskiej.
      Maja tam maly teren, domki kampingowe, moze zgodza sie na namioty
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka