Dodaj do ulubionych

Nic dodac....

22.02.05, 09:21
...nic ujac

miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,2564669.html
Obserwuj wątek
    • vonbytkow Re: Nic dodac.... 22.02.05, 22:11
      To jest juz tak żałosne co oni wyprawiają z Siemianowicami, że nawet nie ma co
      pisac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka