19.02.06, 13:02
Mam serdeczną prośbę - ponoć w Siemianowicach na terenach KWK Siemianowice
jest ciekawa kawiarnia - czy ktoś wie, gdzie konkretnie? dźwięczna będę za
pomoc, L.
Obserwuj wątek
    • ali32 Re: kawiarnia 08.03.06, 12:20
      ja nie wiem ale chetnie sie dowiem. a skad wiesz o tej kawiarence?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka