Dodaj do ulubionych

Prosba do administracji

08.05.06, 14:30
i gospodarzy forum. Zainteresujcie administrację chęcią podpięcia forum -
foto, gdzie będziecie (my) mogli zamieszczać fotografie z Roztocza. Temu forum
na pewno nie odmówią. Jest jeden warunek - musicie pokazać, że Wam zależy. Na
forum Katowice nam się udało.
Obserwuj wątek
      • czuk1 Re: Prosba do administracji 08.05.06, 15:54
        Póki co na kilku mniejszych stroniczkach, mających w nazwie Roztocze, można już
        zdjęcia obejrzeć. Także nasz Kolega forumowy Users na na GW bloga z bardzo
        duzym zasobem zdjęć z Zamościa i Roztocza.
        W międzuczasie będę podejmował starania u moderatora (chyba) o zwiększenie
        możliwości technicznych dla naszego forum.
        mariusz
        • czuk1 Re: Prosba do administracji 08.05.06, 15:55
          > Póki co na kilku mniejszych stroniczkach, mających w nazwie Roztocze, można już
          > zdjęcia obejrzeć. Także nasz Kolega forumowy Users ma na GW swojego bloga z
          bardzo dużym zasobem zdjęć z Zamościa i Roztocza.
          > W międzyczasie będę podejmował starania u moderatora (chyba) o zwiększenie
          > możliwości technicznych dla naszego forum.
          > mariusz
          • leszeks Re: Prosba do administracji 08.05.06, 21:41
            Właśnie wykorzystałem jeden z linków na dole strony i zgłosiłem problem
            techniczny smile nastepującej treści:

"Dzien dobry,

Na forum Roztocze nie mamy problemów, ale mamy wniosek racjonalizatorski. smile
            Ponieważ jesteśmy forum turystyczno-przyrodniczo-krajobrazowo-historycznym
            chcielibyśmy mieć możliwość umieszczania zdjęć, które potwierdzały by piękno
            Roztocza. Dlatego też chcieliśmy prosić o udostępnienie nam takiej opcji
            technicznej. Taka opcja na pewno upiększyła nasz forum, ale równocześnie
            zwiększyła by zainteresowanie tym jednym z najbardziej aktywnych forów GW.
            Przesyłam link do wątku na ten temat:
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13550&w=41462315&a=41467156
            Z góry dziękuję i pozdrawiam, Leszek."

Myślę, że możemy spróbować tą drogą i jeśli inni również zgłoszą podobny
            problem teczniczny może nam udostępnią taką opcję. smile

Pozdrawiam, Leszek.
            • leszeks Jest już i odpowiedź ... 08.05.06, 21:58
              Pewnie generowana z automatu ale zawsze miło, że już jest. smile

Pozdrawiam, Leszek.

"Dzi?kujemy za list.
              Na list odpiszemy najszybciej jak to b?dzie mo?liwe.
              Je?li Twoja informacja nie dotyczy portalu, przeka?emy j? w?a?ciwym
              pracownikom AGORY SA.

Pozdrawiamy,
              Portal Gazeta.pl
              "
              • leszeks Możemy założyć bloga 09.05.06, 23:54
                Przyszła odpowiedź na zgłoszenie problemu technicznego. Jeśli nic nie wyjdzie z
                foto forum to możemy założyć bloga. Mariusz, Ty jako administrator powinieneś
                mieć możliwość zmiany opisu forum. W tym opisie można dodać link do bloga gdzie
                każdy mógłby wieszać swoje fotki. Z tego co widziałem to już jest
                blog "Roztocze", ale moglibysmy nasz blog nazwać "Forum Roztocze".

Tutaj jest opdowiedź:
                "Witam,
                Niestety nie ma technicznej możliwości umieszczenia zdjęć na forum
                prywatnym. Proponuję założyć bloga na blox.pl i dolinkować w opisie
                forum - użytkownicy będą mogli prowadzić na nim galerię.

--
                portal Gazeta.pl"

Pozdrawiam, Leszek.
                  • leszeks Próba bloga 12.05.06, 00:15
                    Nie wytrzymałem i zrobiłem test bloga!
                    forumroztocze.blox.pl/html
                    No i niestety nie jest to takie ładne jak miało być. Pierwsze ograniczenie jest
                    takie że jest limit miejsca na zdjęcia do 8 MB, czyli w okolicach 100 do 150
                    zdjęć. Drugie ograniczenie jest, że nie każdy może publikować. Ale można
                    dowolnie udzielić takie prawo, tzn. moderator wpisuje na listę osoby, które
                    mogą być autorami. Czyli nie jest to do końca ograniczenie. Ale z tym miejscem
                    to chyba ciężko będzie sie zmieścić.
                    Dajcie znać co o tym myślicie. Ja poszukam jeszcze innej możliwości. Mariusz,
                    jak panowie administratorzy wrócą do Ciebie to możesz dać im ten link. Albo jak
                    zrobią nowego bloga to mogą go dołaczyć do opisu forum, a wtedy ten blog umrze
                    śmiercią naturalną po 3 miesiącach.

Pozdrawiam, Leszek.
                        • czuk1 Re: Próba bloga 12.05.06, 06:14
                          A tu już jest specjalny blox o nazwie forum Roztocze
                          własności leszkas , na którym być może (za jego
                          pozwoleniem można prezentować zdjęcia z Roztocza,oto adres
                        • czuk1 Próba bloga 12.05.06, 06:18
                          xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

A tu już jest specjalny blox o nazwie forum Roztocze
                          własności leszkas , na którym być może (za jego
                          pozwoleniem można prezentować zdjęcia z Roztocza,oto adres
                          • users1 Re: Próba bloga 12.05.06, 07:22
                            Mariuszu, przykro mi, ale wydaje mi sie że wprowadzasz ludzi w błąd. Blog jest
                            tylko Leszka, który po zalogowaniu może go zmieniać, modernizować, zamieszczać
                            zdjęcia itp. Jeśli miałby to robić ktoś inny, wówczas Leszek musi
                            go "upoważnić". Blog może założyć każdy, pamiętasz zapewne mój blog Roztocze, a
                            i do dziś istniejące blogi o Katedrze Zamojskiej i Zamościu (linki niżej).
                            Przecież w tym wątku nie oto chodziło i chodzi!!!!
                            Leszku potwierdź lub powiedz że nie mam racji.
                            • czuk1 Problem prezentacji zdjęć ... nie rozwiązany.. 12.05.06, 07:59
                              Usersie - cały czs piszę " pozwoleniem " leszkas, to znaczy za jego
                              upoważnieniem.
                              Czy nie może on upoważniając Ciebie naprzykład upoważnic w ten sposób na
                              postawiwenie zdjęcia?
                              Oczywiście jest to tylko atrapa, jakaś prowizorka . Bo najlepiej byłoby abym
                              ja - załozyciel forum ustawił takiego bloga albo jeszcze lepiej aby poprzez
                              stałe upoważnienie przez Admina GW , co (chyba- tak ja rozumiem) funkcjonowało
                              by powszechnie i forumowicz ktory zdjecia chce zaprezentować, ktory do tego
                              forum wchodzi - no za moim upoważnieniem - te zdjecia by prezentował .
                              Napewno conajmiej 10 osób takie imienne upoważnienia by otrzymało.

To jest jednak gdybanie.
                              Bo najpierw muszę sam uporzadkować pocztę mariusza, znaleźć do niej haslo, bo
                              jest zablokowana i nie moge sterować tym forum.
                              pzdr mariusz
                                • kelo Re: Problem prezentacji zdjęć ... nie rozwiązany. 12.05.06, 08:37
                                  Czuję się, w dużej części, winien temu zamieszaniu foto forumowym i stąd
                                  propozycja. Dajmy mariuszowi - czukowi1 czas na uprządkowanie forum, a kogo
                                  poprosi prywatnie o pomoc niech ten mu z całych sił pomaga. Ważne, by pomagierów
                                  za wielu nie było. Cel jest ważny, lecz nie nade wszystko.
                                  • leszeks Wyjaśnienie kwesti bloga. 12.05.06, 19:22
                                    Nie ma problemu z dostępem. Właśnie dołaczyłem jako użytkowników: czuk1, users1
                                    i kelo. Spróbujcie czy możecie wejść i coś dodać. Trzeba się zalogować na
                                    blox.pl i wtedy Roztocze - galeria powinno się pokazac na liście w lewym górnym
                                    rogu okienka.
                                    Problem natomiast jest z tym że raczej to nie jest dobre rozwiązanie na dłużej:
                                    ze względu na ograniczenie pojemności i częściowo dostępu (Ci których dodam).
                                    Nie znalazłem jeszcze lepszego rozwiązania, ale widzę dwie opcje. 1. Założymy
                                    nowe forum w cześci Fotografie, które umożliwia dołączanie do 3 fotografi do
                                    każdej wiadomości. Wtedy tracimy związek z tym forum i jego historię. Raczej
                                    nie do zaakceptowania. 2. Szukamy darmowej galeri na zewnątrz GW i dołączamy do
                                    niej link na tym forum. I to jest to czego chcę szukać ale dzisiaj mi się
                                    jeszcze nie udało. Dam znać jak coś znajdę. Was też zapraszam do szukania.
                                    Mariusz, głowa do górny tak czy siak jakoś nam się uda. smile A Ty szukaj tego
                                    hasła a najlepiej poproś administratora o reset. Na pewno ma tą możliwość

Pozdrawiam, Leszek.
                                    • leszeks Nowy pomysł. :) 13.05.06, 12:10
                                      Oglądajac galerię Roztoczanskiego przyszło mi do głowy, że każdy kto chce
                                      publikować zdjęcia może założyć sobie bloga. Linki do tych blogów Mariusz
                                      będzie umieszczał w opisie tego forum. W ten sposób pójdziemy na ekspansję
                                      nowych terenów nie tracąc kontaktu z tym forum.
                                      Co myślicie?

Pozdrawiam, Leszek.
                                      • roztoczanski Re: Nowy pomysł. :) 13.05.06, 13:45
                                        Pomysl, jest dobry, ale calkowicie nie zastapi ilustrowania wypowiedzi na forum
                                        zdjeciami. Na pewno zakladanie takich blogow uswiadomi, ze sa chetni do
                                        zamieszczania zdjec na forum. Lecz umieszczanie zdjec moze na poczatku sprawic
                                        troche trudnosci technicznych. Ja uzywam najprostszej edycji, ale jak pierwszy
                                        raz otworzylem strone, to gapilem sie jak sroka w gnat i myslalem jak, to ugrysc smile
                                        Moze jesli, ktos czuje sie na silach, to opracowalby krotki instruktaz, krok po
                                        kroku jak zamiescic na blogu najprosciej zdjecie. To moze zacheciloby, tych nie
                                        zdecydowanych.
                                        Pozdrowienia dla forumowiczow.
    • tp4949 Re: Prosba do administracji 08.05.06, 18:04
      Zgadzam się - wiele osób nigdy nie było na Roztoczu, a nazwa zaczyna im się obijać o uszy. Bez fotek
      wspaniałej przyrody ciężko sobie wyobrazić coś tak wspaniałego.
      Prosimy więc Administrację Forum. gazeta.pl o umożliwienie zamieszczania ilustracji na naszym forum.
      Z góry dziękujemy i zapewniamy, że warto!
      Takich widoków nie ma nigdzie na świecie - wiem co mówię - piszę z San Francisco.
      Pozdrawiam,
      Tomek
    • czuk1 Re: Prosba do administracji 17.05.06, 13:45

kelo napisał:

> i gospodarzy forum. Zainteresujcie administrację chęcią podpięcia forum -
      > foto, gdzie będziecie (my) mogli zamieszczać fotografie z Roztocza. Temu forum
      > na pewno nie odmówią. Jest jeden warunek - musicie pokazać, że Wam zależy. Na
      > forum Katowice nam się udało.

--------------------------------------------------------------------
      Po staraniach w adm. forów GW:

Na tym forum ułomnie przezemnie załozonym (brak znajomości hasła) nie ma -
      mimo starań ADM Forum z GW - nie ma mozliwości wprowadzenia opcji prezentowania
      zdjęć.

Nie mam co mieć takiej nadziei. Musimy "ratować się" linkami , blogami, innymi
      forami.

Chyba żeby jeszcze coś by nowego pojawiło się, chodzi o nowe mozliwości. Będę
      starania KONTYNUOWAŁ.

Przepraszam wszystkich za zawiedzione nadziej.

mariusz
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka