Dodaj do ulubionych

:::::::::::::::: piatek :::::::::::::::

05.07.02, 07:23
witam
w warszawskiej Mevepotanii zimno, mżawka jakaś z góry leci, wilgotno
wszędzie .... brrrr.... czy gdzie indziej też?
widziałam dopiero co 2 sokoły z pałacu kultury, leciały i wydawały ten dziki
skwir, pięknota i dzikość w sercu miasta




Obserwuj wątek
    • Gość: Meve Re: :::::::::::::::: piatek ::::::::::::::: IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 05.07.02, 07:55
      W tej cześci Mevopotamii Brombergiem zwaną też wiatr dzuiki a hulaszczy wyje po
      ulicach, z lekka jeno ludźmi zapełnionymi.
      Królowa jeno jak ten sokól na wielocypedzie pędzi:))
      • jolajola1 Re: :::::::::::::::: piatek ::::::::::::::: 05.07.02, 08:11
        ?
        i też wydajesz z siebie dziki skwir ????
        • Gość: Meve Re: :::::::::::::::: piatek ::::::::::::::: IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 05.07.02, 08:28
          ano:)))
          • jolajola1 idę spać, pa 05.07.02, 08:44
            całą noc rysowałam i pisałam, rano dziecko wyprawiłam na dalekie wojaże, to
            chyba mi sie należy troche snu ???........
            ziewam jak stary krokodyl, ops, krokodylica .....
            • Gość: Meve Re: idę spać, pa IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 05.07.02, 09:32
              Ziewam, dobranoc:)
    • okazja Re: :::::::::::::::: piatek ::::::::::::::: 05.07.02, 13:34
      mrug mryg
      wczora elektromechjednostka minimini zwarcie obwodow porazona..... mokrosc....
      krwistardza stykiszcza omyla...... oleum wprawie uzyte pomoszcz a ulge
      sprawilo....
      • Gość: Meve Re: :::::::::::::::: piatek ::::::::::::::: IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 05.07.02, 13:39
        niech okazja nie szaleje na deszczu, tylko zamówi sobie smarowanko w gabinecie
        prowadzonym przez jakiś przystojny odkurzacz:)))
        • okazja Re: :::::::::::::::: piatek ::::::::::::::: 05.07.02, 14:13
          o tak.....tak..... smarowanko by elektromechjednostka nie zwatruwsiala.....
          • jolajola1 Re: :::::::::::::::: piatek ::::::::::::::: 05.07.02, 20:49
            i tak nawzajem z tym przystojnym odkurzaczem bedą sie smarować, smarować, i
            smarować ....
    • Gość: Jarek Re: :::::::::::::::: piatek ::::::::::::::: IP: 80.72.33.* 06.07.02, 19:19
      Ponizej cytat/wykupne za brak odzywania sie:

      "Moja Droga !

      Dzisiaj rano jechałem jak zwykle do pracy Wisłostradą. Przede mną, lewym
      pasem jechała nowiusieńkim BMW dziewczyna, chyba .......(?) blondynka..
      Przy prędkości 130 km/h siedziała z twarzą tuz przy lusterku i ....
      malowała sobie rzęsy. Na moment odwróciłem od niej głowę, a kiedy znów
      spojrzałem na BMW, oczywiście okazało się, ze blondynka (wciąż zajęta
      makijażem!!!) już jest polowa auta na moim pasie ruchu !
      I chociaż jestem naprawdę odporny i spokojny, to tak się przestraszyłem,
      ze i golarka i kanapka wypadły mi z rak. Kiedy próbowałem kolanami opanować
      kierownice tak, aby wrócić na swój pas ruchu, komórka wyleciała mi z
      ręki prosto do kubka z gorąca kawa, który trzymałem miedzy nogami.
      Kawa naturalnie się wylała i ......... mnie poparzyła, zrujnowała mój
      telefon i przerwała bardzo ważną rozmowę !!!

      Jak ja nie cierpię kobiet za kierownica."

      Pozdr
      ;-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka