jolajola1
05.07.02, 07:23
witam
w warszawskiej Mevepotanii zimno, mżawka jakaś z góry leci, wilgotno
wszędzie .... brrrr.... czy gdzie indziej też?
widziałam dopiero co 2 sokoły z pałacu kultury, leciały i wydawały ten dziki
skwir, pięknota i dzikość w sercu miasta