Dodaj do ulubionych

SYTYCD na Foxie

12.03.11, 10:21
rownolegle z polska edycja YCD Fox ruszyl z 6. edycja amerykanskiego pierwowzoru.
Chetni do rozmowy?
Obserwuj wątek
    • kubissimo Finałowa 20 12.03.11, 10:31
      troche nie rozumiem zachwytu jurorow (poza tym, ze po prostu musza zachecic widzow, a nie zrobia tego mowiac: "mamy przecetnych tancerzy"), ale jakos nie mam poczucia, ze to jakos wyjatkowa ekipa. Jest kilka osob, ktore sie wyrozniaja, ale tak jest w kazdej edycji. No moze sam sklad jest dosyc nietypowy - krumper, trzech tancerzy stepujacych, bardzo duzo tancerzy wspolczesnych, ale to tez chyba nie jest powod, zeby piszczec z zachwytu ;)

Fajnie, ze zrobili odcinek wprowadzajacy, dajac tancerzom pokazania sie w swoich stylach. W sumie wystepy byly ok, ale jazz Sonji i wspolczesny Mandy jakos mnie nie urzekly.
      Za to zaskakujaco dobrze wypadla samba dla trojga (tak sobie pomyslalem, ze przy tak duzej dominacji kobiet na wszelkich kursach tanca, takie uklady dla dwoch dziewczyn i jednego faceta bylby calkiem niezlym rozwiazaniem) ;)

Na razie jeszcze nie wszystkich ogarniam, wiec ciezko mowic o sympatiach (chociaz cos czuje, ze polubie Billy'ego), ale juz teraz moge powiedziec, ze strasznie mnie irytuja Molly i jej przyjaciolka Noelle. Mam nadzieje, ze poleca szybko :)

A teraz pozostaje czekac na pierwszy odcinek konkursowy :) ciekaw jestem jak ich sparuja?
      • alanor Re: Finałowa 20 12.03.11, 12:37
        Nie chcę się za bardzo wypowiadać, bo już widziałam tą edycję i mogłabym niechcący coś zaspoilerować ;) jednak muszę przyznać że tą edycję najmniej lubię ze wszystkich amerykańskich, które oglądałam (ulubiona - 3). Głównie ze względu na postawę jurorów i ich dziwne zagrywki, szczególnie Nigela. Zresztą już od 5 edycji wzbudzał we mnie irytację ciągłym gnębieniem Evana. Z tego też powodu po 6 sezonie przestałam oglądać SYTYCD.
        Moimi faworytami na początku byli Nathan (słabość po solówce w 5edycji po której dali mu bilet), Russell, Billy i Karen co z czasem się zmieniło ;)
        Co mi się bardzo podoba w SYTYCD to prowadząca - świetna, ciepła, naturalna. Powinna być wzorem dla innych prowadzących reality shows :)
        • kubissimo Re: Finałowa 20 12.03.11, 14:28
          och tak, uwielbiam Cat :)
          fantastyczna prowadzaca z fajnym poczuciem humoru i cudownym akcentem :)

trzeca edycja byla bardzo dobra, ale IMO piata ja calkowicie przycmila :)
        • claire_s Re: SYTYCD na Foxie 13.03.11, 15:39
          ja co prawda też już widziałam tę edycję na żywo, ale moją ulubioną i niedoścignioną pozostaje czwarta. w szóstą długo nie mogłam się wczuć ze względu na zmianę sceny- na tej starej był klimat a ta nowa jest przeładowana efektami wizualnymi i tylko rozprasza. nie mówiąc o tym, że jest po prostu za duża. no ale protestów w tym temacie było wiele i nic to nie dało, siódma edycja też była na tej dużej scenie i ósma z tego co wiem też ma być.
      • aguszak Re: SYTYCD na Foxie 13.03.11, 18:30
        kd napisała:

> Na początek odcinka wprowadzajaego genialna choreografia Wade'a Robsona. Cudeńk
        > o:)

Od tego stwierdzenia miałam rozpocząć swoją wypowiedź w tym wątku :-) To było po prostu genialne! Aczkolwiek zgadzam się z Kubu, że tamten układ z 5-tki był równie niesamowity i pełen takich smaczków, rytmów, figur, od których nogi rwą się do tańca, choć samemu umie się tańczyć tylko taniec wygibaniec ;-)
        W ogóle chciałabym się doczekać takiego poziomu, takich choreografii u nas, w naszej polskiej wersji, ale czy to kiedyś nastąpi, no i pytanie: dlaczego nie następuje? Czy poziom tancerzy zbyt niski, czy może lęk choreografów przed ryzykiem...?
        Co do amerykańskiej 6-tej edycji, to kilku tancerzy uznałabym już teraz za wyjątkowych, jak na 2 edycje, które oglądałam (od czwórki ;-) a niektórych zamieniłabym chętnie na paru takich, którzy odpadli w końcowych eliminacjach... ale cóż, wpływ mam na to żaden, mogę się tylko cieszyć, że z niektórymi będzie się łatwiej pożegnać.
        Czekam na odcinki konkursowe i układy w parach losowanych :-)
        A we środę - nasza rodzima edycja zaczyna nabierać rumieńców :-)
    • kubissimo Top 20 19.03.11, 00:57
      fox wspanialomyslnie scial koncowke programu, wiec musialem wyguglac sobie kto odpadl. swietnie :/

poziom tak pomiedzy DOBRY a BARDZO DOBRY, ale caly czas nie mam wrazenia, ze ogladamy najlepsza dwudziestkę ze wszystkich dwudziestek :/

Milym zaskoczeniem byly uklady hip hopowe, bo rzadko kiedy udaje im sie mnie porwac, a tym razem obydwa bardzo mi sie podobaly i troche nie rozumiem zarzutow jurorow do Petera i Ariany :/

Gdybym mial ulozyc wystepy w rankingu to wygladaloby to tak:
      1. Kathryn & Legacy
      2. Asleigh & Jakob (znakomity uklad, a Jakob do zjedzenia. Z braku Billy'ego zamierzam kibicowac jemu)
      3. Bianca & Victor (on mi jakos umknal na etapie castingu i warsztatow. Zaistnial w poprzednim odcinku, a dzis byl znakomity. Bianca rownie dobrze, a piosenka Me'shell wspaniala)
      4. Ariana & Peter (jak juz pisalem, troche nie rozumiem krytyki jurorow. IMO uklad byl dobry i dobrze zatanczony)
      5. Karen & Kevin (ale glownie chodzi tu o Karen, ktora jest zjawiskowa. W sumie nie wiem po co jej ten program, ja tam ją widzę w nowym filmie o Bondzie)
      6. Ellenore & Ryan (mnie podobalo sie mniej niz jurorom, ale zaznacze, ze Ellenore wygladala cudnie)
      7. Russell & Melanie (w trzeciej edycji Melanie zastepowala tancerke Pashy i Mary Murphy bardzo podkreslala, jaki to zaszczyt tanczyc z tak utytulowana tancerka. moze i kiedys byla utytulowana, ale teraz jej wystepy sa karykaturalne. Ani Pasha, ani teraz Russell nie mieli latwego zadania)
      8. Mollee & Nathan (w sumie zatanczone poprawnie, zaskakujaco akrobatycznie, ale kolmpletnie po mnei splynelo. Tak samo jak Shankman nie jestem fanem disco)
      9. Channing & Phillip
      10. Pauline & Brandon (ale oni powinni miec jakis okres ochronny, skoro tego kolesia sciagneli tam dzien wczesniej. IMO nie bylo to sprawiedliwe)

i gdyby to ode mnie zalezalo, to para nr 10 objeta bylaby immunitetem, a do dogrywki wytypowalbym nr 8 i 9, a pozegnalbym Mollee i Phillipa.

Jurorzy zrobili jakis dziwny manewr z typowaniem indywidualnych osob, zamiast par, a potem wywalili Brandona i Ariane. Bez sensu :/

• aguszak Re: Top 20 21.03.11, 10:42
        Trzy rzeczy, które mnie jakoś wytrąciły z równowagi w oglądaniu tej, jak na razie, przereklamowanej edycji:
        1. Brak Billy'ego - Jak to wytłumaczyli, Kubu? No i mam takie samo odczucie, że muszę sobie zastąpić nieodżałowanego tancerza Jakob'em...
        2. Dokoptowanie w ostatniej chwili uczestnika, bodajże Brandona, który dał radę w jeden dzień niezgorsza opanować obcą mu technikę tańca, po czym wywalenie go od razu na starcie...
        3. Obcięcie końcówki programu, z wynikami :-(
        Muszą koniecznie odbudować ten magiczny nastrój, który mi towarzyszł podczas oglądania poprzedniej edycji...
        • kubissimo Re: Top 20 21.03.11, 12:27
          Billy ponoc powaznie sie rozchorowal :/
          ale w takim razie skoro odpadl jeden chlopak, a Noelle byla kontuzjowana, to mogli sobie po prostu odpuscic te jedna eliminacje, co najwyzej w kolejnym odcinku Noelle bylaby automatycznie nominowana do solowki i tyle. To bylo bardzo nie fair w stousnku do Brandona, ktorego sciagneli tylko w roli zapchajdziury :/
    • kubissimo Top 18 27.03.11, 13:01
      moze to moja wina, moze mialem zly humor, ale w sumie nikt mi sie dzis nie podobal.
      No na sile szukajac pozytywow moge lekko pochwalic trzy pary, ale kazda z nich w porownaniu z wystepami z poprzedniej edycji jednak wypadla cieniutko.

1. Eleonore i Ryan - od razu tesknimy za Janette & Brandonem
      2. Mollee i Nathan - wspominamy Catilin i Jasona
      3. Kathryn i Legacy - oj, daleko im do Kyli i Kupono

Reszta byla albo nudna (Asleigh & Jacob, Bianca & Victor, Karen & Kevin, Pauline & Peter), albo nudna i nieporadna (Noelle & Russell, Channing & Phillip). Przy czym moim zdaniem problemem byly uklady same w sobie - choreografowie sie nie popisali :/
      a do tego to, co stylisci zrobili Karen wola o pomste do nieba :/ wygladala koszmarnie.

jedynym pozytywem tego odcinka byly komentarze i zachowanie Adama Shenkama - ciesze sie, ze wyladowal na stale w jury - i jak zwykle boska Cat. Jej wzruszenie na koniec odcinka bylo takie normalne i ludzkie. Cudowna osoba :)
        • aguszak Re: SYTYCD na Foxie 16.05.11, 15:57
          ja z kolei dzisiaj nadrabiam X Factora, ale z tego, co już zdążyłam przeczytać, raczej nie ma czego żałować ;-) to w taki razie do sklikania się ;)
          • dzidzia_bojowa Re: SYTYCD na Foxie 16.05.11, 21:04
            No proszę, a myślałam, że tylko ja to oglądam:) A oglądam po kolei wszystkie edycje od drugiej i nie opuściłam żadnego odcinka. Najlepiej wspominam właśnie drugą, w której występował Ivan, Allison, Benji, Travis i Dmitry dlatego, ze to była pierwsza edycja i zaczarowała mnie. W każdej serii mam swoje ulubione układy, do których wracam na You Tube. Na przykład zbiorowy Robsona do Ramalamy, tango argentyńskie Allison i Ivana, z trzeciej edycji uklad Wade'a- ptak i kwiat z Chokiem, ławeczka Travisa i Heidi, z czwartej serii uwielbiam układ Mii Michaels w wykonaniu Twitch'a i Katee i jeszcze kilka innych. Chociaż wiem kto wygra tę edycję to i tak oglądam z przejęciem.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka