Gość: georgino IP: *.resetnet.pl 28.05.04, 01:16 WRÓĆ!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lilek Re: Trzecia planeto od Słońca!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.04, 08:19 UWIELBIAM ten serial! Odcinek, w którym profesor wślizguje się w super wąskie skórzane spodnie by zaimponować studentce - przyprawił mnie prawie o niewydolność z serca :) tak dobrze się bawiłam... Pozwolę sobie dorzucić kolejnego faworyta - Różowe lata 70-te, ech... Niech wracają na ekran! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aabradab Re: Trzecia planeto od Słońca!!! IP: *.inetia.pl 28.05.04, 08:27 tak tylko ccałe serie, a Polshit daje je w wakacje żeby zapchać jakąś dziurę programową (np. o 22.30!!!!) i po wakacjach koniec. WRRR Odpowiedz Link Zgłoś
lahliq Re: Trzecia planeto od Słońca!!! 28.05.04, 08:39 Mam nagrane jakieś 16h tego serialu, to jest mój NUMERO UNO!!! :) Często sobie włączam kasetę w dowolnym momencie i zawsze jednakowo się bawię. Moją faworytką jest oczywiście Sally. :) "Sikasz mi na buty i mówisz, że to pralka przecieka???" - odcinek o odkryciu publicznej pralni. ;) No i rewelacyjna wiecznie napalona pani Dubcek, razem z córką. ;) Mam kumpla, który podobny jest do Dona, również jeździ na motocyklu i też jest przedstawiecielem prawa (ale trochę inaczej niż Don). ;) O Dicku, Harrym, Tonym czy Albright już nie wspominam bo na samą myśl padam ze śmiechu. ;D Odpowiedz Link Zgłoś
lahliq Pytania 28.05.04, 08:48 Czy dobrze pamiętam, że w ostatnim odcinku odlecieli? Czy pierwszy odcinek, gdy zlądowali w czerwonym samochodzie był puszczany w Polsce? Odpowiedz Link Zgłoś