Dodaj do ulubionych

Mamunia Zołzuni

IP: *.lodz.dialog.net.pl 31.03.02, 23:04
Mamunia Zołzuni uczestniczyła w dzisiejszym ringu, ale nie dano jej głosu.
Pewnie aby znów poraz trzeci nie szantażowała TVN, że jak jej Zołzunia opuści
BBB to wszyscy zaczną oglądać Bar we Wrocławiu.
A jeszcze ciekawe dlaczego Wojtek nie był dziś gościem ringu. Miał wejść do
domu ponownie na śniadanie wielkanocne, tak opowiadał na czacie. Albo to się
jeszcze wydarzy jutro, albo TVN przestraszył się nieobliczalności Wojtka.
Obserwuj wątek
    • Gość: A Re: Mamunia Zołzuni IP: *.acn.waw.pl 31.03.02, 23:13
      nooo... mamunia jest nieobliczalna:) najwyrazniej doszli do wniosku ze
      zasada "do trzech razy sztuka..." moze sie udac mamuni:) i soltysik zapomni
      jezyka w gebie:))

      fakt... wojtka nie bylo... na onecie tez jakos nic na ten temat nie napisali...
      a podsluchiwanie ich dzisiaj... jakos uznalam za nieodpowiednie:))
      mysle ze wojtek dal sobie zrobic "szopke" rodzinna.... za cene spokoju! i nie
      uczestniczenia w ringach:)

      naturalnie pani pseudopsycholog nie omieszkala, wtracic swoich trzech groszy do
      dawno juz wylanej zupy... i cos bredzila o szczesciu rodzinnym i smutnych
      oczach zony sambo... ale chyba nikt normalny nie wzial tego na serio:) facet
      wygladal na lekko niedouczonego, chetnego do picia i sportow... ale nie
      wygladal ani na "lowce" ani na "zwierzyne" w materii mu sugerowanej przez
      TVN:))) mysle ze bawil sie niezle do czasu... a jak sie znudzil i zatesknil za
      rodzina to poszedl sobie:)

      pozdrawiam:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka