Gość: Kamil111
IP: *.lodz.dialog.net.pl
31.03.02, 23:04
Mamunia Zołzuni uczestniczyła w dzisiejszym ringu, ale nie dano jej głosu.
Pewnie aby znów poraz trzeci nie szantażowała TVN, że jak jej Zołzunia opuści
BBB to wszyscy zaczną oglądać Bar we Wrocławiu.
A jeszcze ciekawe dlaczego Wojtek nie był dziś gościem ringu. Miał wejść do
domu ponownie na śniadanie wielkanocne, tak opowiadał na czacie. Albo to się
jeszcze wydarzy jutro, albo TVN przestraszył się nieobliczalności Wojtka.