Dodaj do ulubionych

Zmarł Pawel Gędłek

12.09.04, 21:54
pewnie go kojarzycie z kilku ról telewizyjnych...
(') (')
Obserwuj wątek
    • Gość: ania Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.chello.pl 12.09.04, 22:13
      nie kojarzę, kto to?
      • lunatica szerokiemu gronu znany głównie z "Plebanii" 12.09.04, 22:19
        www.filmweb.pl/Pawe%b3,G%ead%b3ek,filmografia,Person,id=61472[*]
        • pawel-strzalka jak? czemu? na co? 12.09.04, 22:23

          • Gość: 3x Romuś? IP: *.local.pl / 62.233.183.* 12.09.04, 22:28
            Szkoda.
    • ele7 Re: Zmarł Pawel Gędłek 12.09.04, 22:45
      Matko kochana, ja tez go nie kojarzę!Gdzie grał jeśli można wiedzieć?
      • reniatoja Re: Zmarł Pawel Gędłek 12.09.04, 22:47
        www.filmweb.pl/Person?id=61472 - tu jest Jego zdjecie i filmografia. Co
        mu było?
    • Gość: wowo Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.drw.zabki.net.pl / 62.233.204.* 12.09.04, 22:56
      Bardzo młody facet. Wielka szkoda. Cóż też takiego mu się przytrafiło, że zmarł
      tak młodo?
    • ranne_pantofle Pan Paweł od dawna chorował na serce... 12.09.04, 23:00
      ...czekał na przeszczep.
      dawca się znalazł.
      było ta jakiś tydzień temu...
      ...nie udało się.
      [*]
      • reniatoja Re: Pan Paweł od dawna chorował na serce... 12.09.04, 23:02
        Skąd o tym wiecie?
        • ranne_pantofle po prostu wiemy. 12.09.04, 23:07
          słów brak.
          • reniatoja Re: po prostu wiemy. 12.09.04, 23:12
            Przepraszam, ze o to pytam, ale nigdzie nie znalazlam zadnej informacji na ten
            temat w najnowszych wiadomosciach. Kiedys to forum zdominował wątek o tym, ze
            zmarl inny mlody czlowiek, wszyscy sie laczyli w smutku, a rzeczony do dzis ma
            się świetnie. Tak, że nieufna jestem. Niemniej, jeśli faktycznie zmarł, to
            przykre bardzo, kondolncje dla rodziny.

            (')(')
            • ranne_pantofle masz rację... nie wiem czy informacja podana 12.09.04, 23:20
              w tytule jest prawdą...
              wiem natomiast, że Pan Paweł był ciężko chory, jakiś czas temu przeszedł
              przeszczep serca...

              to dobry człowiek był.
              • reniatoja Re: masz rację... nie wiem czy informacja podana 12.09.04, 23:22
                Tak czy inaczej w tym roku zmarlo wiele znanych osob. chyba szczegolnie wiele,
                a pare miesiecy jeszcze pozostalo. Oby nie bylo ich wiecej...
                • sabina29 Chciałabym sie mylić 12.09.04, 23:55
                  ale to prawda. Rozumiem, że podajecie w watpliwośc informacje, ale uwierzcie,
                  nie mam powodu kłamać. Umarł. :o(

                  Nie odpowiem na pytania typu - co, jak, na co. Umarł w szpitalu. Był bardzo
                  chory. Tyle.
    • Gość: tatanka_iotanka Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 00:46

      Jak narodziny są bolesną tajemnicą między matką a dzieckiem, tak śmierć jest
      bolesną tajemnicą między Bogiem a człowiekiem.

      Paweł był moim nauczycielem. Wiele mu zawdzięczam...

      • Gość: nioma Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 08:30
        to bardzo przykre,
        znalam Go jedynie z roli w Plebanii
        ale był w niej swietny.
        Kondolencje dla Rodziny.
    • Gość: monika Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: 81.21.195.* 13.09.04, 08:55
      Nie znałam go osobiście,ale moi przyjaciele się z nim przyjaźnili-są w szoku od
      wczoraj. Przykra sprawa-zwłaszcza że był młody (co to za wiek na umieranie-30
      parę lat??)
      • Gość: nioma Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 09:14
        to taka niesprawiedliwosc,
        cale zycie przed czlowiekiem,
        a tu smierc...
        mam tyle samo lat i najbardziej
        w swiecie boje sie choroby i smierci.
        i powtarzam sobie ze musze pozyc minimum
        10 lat, zeby moj syn byl na tyle duzy,
        zeby sobie poradzil.
        taka mala refleksja.
        • Gość: nioma Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 09:15
          i teraz juz rozumiem, dlaczego
          kto inny gral role Romusia.
          • Gość: P-77 Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 17:50
            > i teraz juz rozumiem, dlaczego
            > kto inny gral role Romusia.
            No, niezupełnie tak.
            Z tego co pamiętam pojawiła się inna postać, Roman. Zdaje się, że pierwotnie w
            scenach z nim miał wystąpić Romuś, no ale pewnie właśnie wtedy Paweł Gędłek
            się rozchorował. Potem wrócił, niestety nie na długo.
            Smutna wiadomość.
            • Gość: nioma Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.chello.pl 13.09.04, 19:36
              to przepraszam, ze pokrecilam.
              nigdy nie byla na bierzaco z tym
              serialem.
              jednak jakie to ma teraz znaczenie.\smutno po prostu.
              • Gość: P-77 Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 23:01
                > to przepraszam, ze pokrecilam.
                > nigdy nie byla na bierzaco z tym
                > serialem.
                > jednak jakie to ma teraz znaczenie.\smutno po prostu.
                MAsz oczywiście rację.
                A przy okazji - trzy lata temu zmarł też aktor, który grał główną rolę
                w "Kronice wypadków miłosnych" Wajdy (jego partnerką była młodsza córka
                Wojciecha Młynarskiego). Wajda w jakimś wywiadzie powiedział, że to był jego
                największy błąd obsadowy - moim zdaniem nie było to eleganckie ze strony
                Mistrza.
                • Gość: nioma Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.04, 08:16
                  nie pamietam zupelnie tego aktora,
                  jakies nazwisko?
                  zawsze przy okazji takich smutnych
                  wydarzen pojawia sie cholerna mysl,
                  kiedy na nas padnie...
                  • agata_to_ja Re: Zmarł Pawel Gędłek 14.09.04, 14:35
                    Aktor grający z Młynarską w Kronice to Piotr Wawrzyńczak. Nie znalazłam w sieci
                    ani słowa o jego śmierci, nawet na stronach filmowych nadal figuruje jego
                    sylwetka. Fakt, że nie ma nowych filmów, chyba najdalej w 1998 roku. Czy ktoś
                    może potwierdzić ten fakt?
                    A wypowiedź Wajdy pamiętam, zgadzam się z nią nawet, ale o ile pamiętam, to nie
                    było w żadnym wywiadzie po śmierci aktora (tego jak mówiłam nie pamiętam), ale
                    w jakimś po prostu wywiadzie z reżyserem.
                    Pozdrawiam
                    agata
                    • Gość: mad Piotr Wawrzyńczak IP: *.chello.pl 14.09.04, 15:29
                      faktycznie nie żyje od 3 lat, pamiętam go z roli w "Pokoju 107" i epizodu w
                      pierwszej "Ekstradycji", szkoda;(
                      • Gość: didi Re: Piotr Wawrzyńczak IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.09.04, 15:55
                        i z roli Iksa (tego co załatwiał 2000 pesos kolumbijskich) w I Kilerze
                        • Gość: mad Re: Piotr Wawrzyńczak IP: *.chello.pl 14.09.04, 17:15
                          ciekawe na co umarł
                          • Gość: super ciekawe IP: *.aster.pl 14.09.04, 22:48
                            na co umarł. Pozostaje tylko pogratulować zainteresowań. Co niniejszym czynię.
                    • Gość: P-77 Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.04, 15:35
                      > A wypowiedź Wajdy pamiętam, zgadzam się z nią nawet, ale o ile pamiętam, to
                      nie
                      >
                      > było w żadnym wywiadzie po śmierci aktora (tego jak mówiłam nie pamiętam),
                      ale
                      > w jakimś po prostu wywiadzie z reżyserem.
                      Dokładnie w 2000 roku w wywiadzie z okazji przyznania Wajdzie Oskara, mówił
                      też, że o rolę ubiegał się 18-letni wówczas Artur Żmijewski i to on powinien
                      zagrać.
    • Gość: renia Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: 62.38.239.* 14.09.04, 08:33
      Znalazłam strone z Jego zdjeciamiz Plebanii. Jest tez tam informacja o Jego
      chorobie, śmierci i pogrzebie. Trudno uwierzyc, że już nie ma go wśród nas.
      [*]

      www.plebania.pl/zdjecia/romus.html
      • Gość: Pop Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.star.net.pl / *.star.net.pl 14.09.04, 14:57
        Przykre... ;-(
        (*)
    • Gość: Mała Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.pl / 213.155.191.* 15.09.04, 00:16
      a jednak to prawda
      www.plebania.pl/osoby/pawelgedlek.html
      users.nethit.pl/forum/read/gustaf/2637784/
      • jagasz Re: Zmarł Pawel Gędłek 15.09.04, 10:11
        info.onet.pl/979820,19,item.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka