sabina29 12.09.04, 21:54 pewnie go kojarzycie z kilku ról telewizyjnych... (') (') Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ania Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.chello.pl 12.09.04, 22:13 nie kojarzę, kto to? Odpowiedz Link Zgłoś
lunatica szerokiemu gronu znany głównie z "Plebanii" 12.09.04, 22:19 www.filmweb.pl/Pawe%b3,G%ead%b3ek,filmografia,Person,id=61472[*] Odpowiedz Link Zgłoś
ele7 Re: Zmarł Pawel Gędłek 12.09.04, 22:45 Matko kochana, ja tez go nie kojarzę!Gdzie grał jeśli można wiedzieć? Odpowiedz Link Zgłoś
reniatoja Re: Zmarł Pawel Gędłek 12.09.04, 22:47 www.filmweb.pl/Person?id=61472 - tu jest Jego zdjecie i filmografia. Co mu było? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wowo Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.drw.zabki.net.pl / 62.233.204.* 12.09.04, 22:56 Bardzo młody facet. Wielka szkoda. Cóż też takiego mu się przytrafiło, że zmarł tak młodo? Odpowiedz Link Zgłoś
ranne_pantofle Pan Paweł od dawna chorował na serce... 12.09.04, 23:00 ...czekał na przeszczep. dawca się znalazł. było ta jakiś tydzień temu... ...nie udało się. [*] Odpowiedz Link Zgłoś
reniatoja Re: Pan Paweł od dawna chorował na serce... 12.09.04, 23:02 Skąd o tym wiecie? Odpowiedz Link Zgłoś
reniatoja Re: po prostu wiemy. 12.09.04, 23:12 Przepraszam, ze o to pytam, ale nigdzie nie znalazlam zadnej informacji na ten temat w najnowszych wiadomosciach. Kiedys to forum zdominował wątek o tym, ze zmarl inny mlody czlowiek, wszyscy sie laczyli w smutku, a rzeczony do dzis ma się świetnie. Tak, że nieufna jestem. Niemniej, jeśli faktycznie zmarł, to przykre bardzo, kondolncje dla rodziny. (')(') Odpowiedz Link Zgłoś
ranne_pantofle masz rację... nie wiem czy informacja podana 12.09.04, 23:20 w tytule jest prawdą... wiem natomiast, że Pan Paweł był ciężko chory, jakiś czas temu przeszedł przeszczep serca... to dobry człowiek był. Odpowiedz Link Zgłoś
reniatoja Re: masz rację... nie wiem czy informacja podana 12.09.04, 23:22 Tak czy inaczej w tym roku zmarlo wiele znanych osob. chyba szczegolnie wiele, a pare miesiecy jeszcze pozostalo. Oby nie bylo ich wiecej... Odpowiedz Link Zgłoś
sabina29 Chciałabym sie mylić 12.09.04, 23:55 ale to prawda. Rozumiem, że podajecie w watpliwośc informacje, ale uwierzcie, nie mam powodu kłamać. Umarł. :o( Nie odpowiem na pytania typu - co, jak, na co. Umarł w szpitalu. Był bardzo chory. Tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tatanka_iotanka Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 00:46 Jak narodziny są bolesną tajemnicą między matką a dzieckiem, tak śmierć jest bolesną tajemnicą między Bogiem a człowiekiem. Paweł był moim nauczycielem. Wiele mu zawdzięczam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nioma Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 08:30 to bardzo przykre, znalam Go jedynie z roli w Plebanii ale był w niej swietny. Kondolencje dla Rodziny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monika Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: 81.21.195.* 13.09.04, 08:55 Nie znałam go osobiście,ale moi przyjaciele się z nim przyjaźnili-są w szoku od wczoraj. Przykra sprawa-zwłaszcza że był młody (co to za wiek na umieranie-30 parę lat??) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nioma Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 09:14 to taka niesprawiedliwosc, cale zycie przed czlowiekiem, a tu smierc... mam tyle samo lat i najbardziej w swiecie boje sie choroby i smierci. i powtarzam sobie ze musze pozyc minimum 10 lat, zeby moj syn byl na tyle duzy, zeby sobie poradzil. taka mala refleksja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nioma Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 09:15 i teraz juz rozumiem, dlaczego kto inny gral role Romusia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P-77 Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 17:50 > i teraz juz rozumiem, dlaczego > kto inny gral role Romusia. No, niezupełnie tak. Z tego co pamiętam pojawiła się inna postać, Roman. Zdaje się, że pierwotnie w scenach z nim miał wystąpić Romuś, no ale pewnie właśnie wtedy Paweł Gędłek się rozchorował. Potem wrócił, niestety nie na długo. Smutna wiadomość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nioma Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.chello.pl 13.09.04, 19:36 to przepraszam, ze pokrecilam. nigdy nie byla na bierzaco z tym serialem. jednak jakie to ma teraz znaczenie.\smutno po prostu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P-77 Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 23:01 > to przepraszam, ze pokrecilam. > nigdy nie byla na bierzaco z tym > serialem. > jednak jakie to ma teraz znaczenie.\smutno po prostu. MAsz oczywiście rację. A przy okazji - trzy lata temu zmarł też aktor, który grał główną rolę w "Kronice wypadków miłosnych" Wajdy (jego partnerką była młodsza córka Wojciecha Młynarskiego). Wajda w jakimś wywiadzie powiedział, że to był jego największy błąd obsadowy - moim zdaniem nie było to eleganckie ze strony Mistrza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nioma Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.04, 08:16 nie pamietam zupelnie tego aktora, jakies nazwisko? zawsze przy okazji takich smutnych wydarzen pojawia sie cholerna mysl, kiedy na nas padnie... Odpowiedz Link Zgłoś
agata_to_ja Re: Zmarł Pawel Gędłek 14.09.04, 14:35 Aktor grający z Młynarską w Kronice to Piotr Wawrzyńczak. Nie znalazłam w sieci ani słowa o jego śmierci, nawet na stronach filmowych nadal figuruje jego sylwetka. Fakt, że nie ma nowych filmów, chyba najdalej w 1998 roku. Czy ktoś może potwierdzić ten fakt? A wypowiedź Wajdy pamiętam, zgadzam się z nią nawet, ale o ile pamiętam, to nie było w żadnym wywiadzie po śmierci aktora (tego jak mówiłam nie pamiętam), ale w jakimś po prostu wywiadzie z reżyserem. Pozdrawiam agata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mad Piotr Wawrzyńczak IP: *.chello.pl 14.09.04, 15:29 faktycznie nie żyje od 3 lat, pamiętam go z roli w "Pokoju 107" i epizodu w pierwszej "Ekstradycji", szkoda;( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: didi Re: Piotr Wawrzyńczak IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.09.04, 15:55 i z roli Iksa (tego co załatwiał 2000 pesos kolumbijskich) w I Kilerze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mad Re: Piotr Wawrzyńczak IP: *.chello.pl 14.09.04, 17:15 ciekawe na co umarł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: super ciekawe IP: *.aster.pl 14.09.04, 22:48 na co umarł. Pozostaje tylko pogratulować zainteresowań. Co niniejszym czynię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P-77 Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.04, 15:35 > A wypowiedź Wajdy pamiętam, zgadzam się z nią nawet, ale o ile pamiętam, to nie > > było w żadnym wywiadzie po śmierci aktora (tego jak mówiłam nie pamiętam), ale > w jakimś po prostu wywiadzie z reżyserem. Dokładnie w 2000 roku w wywiadzie z okazji przyznania Wajdzie Oskara, mówił też, że o rolę ubiegał się 18-letni wówczas Artur Żmijewski i to on powinien zagrać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: renia Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: 62.38.239.* 14.09.04, 08:33 Znalazłam strone z Jego zdjeciamiz Plebanii. Jest tez tam informacja o Jego chorobie, śmierci i pogrzebie. Trudno uwierzyc, że już nie ma go wśród nas. [*] www.plebania.pl/zdjecia/romus.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pop Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.star.net.pl / *.star.net.pl 14.09.04, 14:57 Przykre... ;-( (*) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mała Re: Zmarł Pawel Gędłek IP: *.pl / 213.155.191.* 15.09.04, 00:16 a jednak to prawda www.plebania.pl/osoby/pawelgedlek.html users.nethit.pl/forum/read/gustaf/2637784/ Odpowiedz Link Zgłoś