es_el
23.12.04, 13:52
choc jakos nie bywam tu ostatnio, pragne mojemu ulubionemu forum pozyczyc
zyczenia:
zatem fanom mjm, fanom moniki o., fanom lisa, fanom sportu i rekreacji, fanom
dobrego kina, fanom rs i fanom telenowel, wszustkim innym fanom i fanom
fanow, jak rowniez wrogom tychze, zycze, zeby swiateczny telewizor dostarczyl
i igrzysk, i chleba najlepiej tez, a przynajmniej krwistego miecha - zeby
byla pozywka forumowa i zeby potem , przez caly rok nadchodzacy, bylo po czym
jezdzic
zeby fani poszczegolnych kategorii nie skakali sobie do oczu i nie wyganiali
sie nawzajem z forum pod byle pretekstem, wylewajac przy tym kubly zolci,
pieczolowicie zbierane w pracy i w rodzinie
telewizor to nie oltarzyk tylko sluzba (janie, zapewnij rozrywke) i nie
modlmy sie do niego tylko pijmy krew
wasze zdrowie i niech zyje wolnosc slowa na tym forum!
i jeszcze wam zycze bezkarnego obzarstwa i obchlajstwa, bezkwasowej atmosfery
pod choinka i zebyscie ani sekundy nie mysleli o robocie
i o chorobach tez nie myslcie
bracia i siostry - hedonizujcie sie w te swieta!
pozdrawiam,
s_l