23.12.04, 13:52
choc jakos nie bywam tu ostatnio, pragne mojemu ulubionemu forum pozyczyc
zyczenia:
zatem fanom mjm, fanom moniki o., fanom lisa, fanom sportu i rekreacji, fanom
dobrego kina, fanom rs i fanom telenowel, wszustkim innym fanom i fanom
fanow, jak rowniez wrogom tychze, zycze, zeby swiateczny telewizor dostarczyl
i igrzysk, i chleba najlepiej tez, a przynajmniej krwistego miecha - zeby
byla pozywka forumowa i zeby potem , przez caly rok nadchodzacy, bylo po czym
jezdzic
zeby fani poszczegolnych kategorii nie skakali sobie do oczu i nie wyganiali
sie nawzajem z forum pod byle pretekstem, wylewajac przy tym kubly zolci,
pieczolowicie zbierane w pracy i w rodzinie
telewizor to nie oltarzyk tylko sluzba (janie, zapewnij rozrywke) i nie
modlmy sie do niego tylko pijmy krew
wasze zdrowie i niech zyje wolnosc slowa na tym forum!

i jeszcze wam zycze bezkarnego obzarstwa i obchlajstwa, bezkwasowej atmosfery
pod choinka i zebyscie ani sekundy nie mysleli o robocie
i o chorobach tez nie myslcie
bracia i siostry - hedonizujcie sie w te swieta!
pozdrawiam,
s_l
Obserwuj wątek
    • lezka_z_posen Re: ZYCZENIA 23.12.04, 14:02
      piękne życzenia es_el:)od siebie dodam,że po Świętach częstszej bytności Twojej
      na forum SE życzę;)a wszystkim składam życzenia MIŁYCH,RODZINNYCH,PEŁNYCH
      RADOŚCI ŚWIĄT.i oby było z czego się pośmiać,nie tylko przed TV.jak będzie
      wesoło,to reszta przyjdzie sama.i bogatego GWIAZDORA!!!(w Poznaniu Gwiazdor
      prezenty rozdaje,może i do Was dotrze.będzie niespodzianka i od Mikołaja i od
      Gwiazdora)Wesołych Świąt!!wracam do kuchni;))
    • Gość: KIRA Re: ZYCZENIA IP: *.crowley.pl 23.12.04, 14:25
      Tak jak to napisała lezka, dobre życzenia esel....
      Dla Was wszystkich, spokoju, zdrowia, pieknych Swiąt, duzo prezentów,
      smaczności :) na stole miłych chwil z bliskimi ludźmi....
      i oczywiscie duzo radości przed tv,
      ciepło wszystkich pozdrawiam
      KIRA
    • Gość: tekilaiboneti Re: ZYCZENIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.04, 18:10
      ja też wszystkim życzę radości, spokoju i chwili wytchnienia, a jeśli chodzi o
      telewizję, to żeby nie było odgrzewanych kotletów i biesiad ;)
      chciałabym tak jak Łezka i KIRA, żeby es_el wrócił na forum!
      tekilaiboneti
    • Gość: dezerter Re: ZYCZENIA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.04, 20:19
      wszystkiego dobrego esel i Wy wszyscy z północy, południa, wschodu, zachodu i
      środka
    • dioddi Re: ZYCZENIA 24.12.04, 12:13
      Es_el, jak miło Cię czytać!!!! Wracaj w Nowym Roku!
      Dołączam się do życzeń dla wszystkich forumowiczów, a sobie prywatnie życzę
      mniej Młynarskiej i Dowbora a więcej Gajosa.
      Całuski i Świąteczne Pozdroofki ;) na choinkę dla wszystkich!
      Alleluja, oops, to nie te świeta, hie hie ;)

      Dioddi
    • wieslawa-siemiatkowska Re: ZYCZENIA 24.12.04, 12:19
      A ja zycze sobie aby moja druga gorsza strona natury nie brala nade mna gory
    • es_el dzieki ;) ntxt 27.12.04, 13:53
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka