Gość: wenia
IP: *.msk.pl / *.devs.futuro.pl
31.12.04, 01:01
Co myślicie o tej pani? Niby nie brzydka,ale jednak coś nie tak...Ponoć
zagrała w jakiś dwóch niemieckich hitach kinowych i studiuje aktorstwo w Nu
Jorku a jakoś efektów za bardzo nie widać. Pytam tak..bo jakoś nie potrafie
sobie o niej zdania wyrobić.Czegoś jej brakuje..Charyzmy chyba...