Dodaj do ulubionych

Weszli nowi !!1

IP: *.wsp.zgora.pl 18.04.01, 22:16
Są to Wojtek i Patrycja -wyrzucic ich jak najszybciej ,
Obserwuj wątek
    • Gość: greesha Re: Weszli nowi !!1 IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 18.04.01, 22:36
      Patrycja fajna laska. Trudno ocenic, czy ma rozumek, ale panie (Alice) juz jej
      nie lubia, hehe... A Wojtus moze sie spiknie z Grzesiem...?
      • Gość: PICIA Re: Weszli nowi !!1 IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 19.04.01, 01:00
        Co z tego - i tak PICIA byl najlepszy
    • Gość: siano Re: Weszli nowi !!1 IP: 213.77.222.* 19.04.01, 04:48
      nikt kto wszedł na miejsce Pici nie zdobędzie mojej sympatii. włodarze z TVN aż
      takiej władzy nie mają żeby mówić kogo mamy lubić a kogo nie!

      pozdrawiam
      • Gość: CEO21 Re: Weszli nowi !!1 IP: 195.114.189.* 19.04.01, 09:39
        Kto wie. Moze napuszcza na ciebie ZOMO . BB bedzie stal i odliczal . Strach sie
        bac
        • Gość: Marek Re: Weszli nowi !!1 IP: 193.91.75.* 19.04.01, 09:46
          Uwazam, ze trzeba dac Nowym szanse. To glupota ich tepic tylko dlatego, ze sa
          nowi. Ale z tego co wiem, Gulczas wlasnie ich tepic zamieza i pewnie tak
          bedzie. Na pewno ktos nowy bedzie nominowany. Co sadzicie o Wojtasie?
          • Gość: siano Jednak bez litości IP: *.tarnow.cvx.ppp.tpnet.pl 19.04.01, 10:17
            Fakt, że może wyżywanie się na "nowych" będzie nie ludkie ale... Należy jakoś
            popsuć TVN tą całą imprezę. Marzyło mi się, żeby mieszkańcy solidarnie ujęli
            się za Piotrkiem i tak jak w Danii - po prostu wyszli z domu.

            A póki co, Picia oberwał za całą resztę która została w domu. Czemu nowi mają
            nie dostać po tyłkach? Tylko dlatego, że idą tam z krucjatą TVN-u by przywrócić
            porządek? Bo tak to wygląda... ;-)

            Pozdrawiam
            siano
          • Gość: Susan Re: Weszli nowi !!1 IP: 10.134.10.* / *.rzeczpospolita.pl 19.04.01, 19:39
            Myślę sobie tak - ci którzy są już w domu BB od 47 dni, w jakiś tam
            sposób, ale jednak ciężko pracują na swój sukces, na tę swoją
            wygraną. I co, tamci nagle sobie weszli, program znają, wiedza jak
            się zachować, i mają mieć równe szanse ?! Oby jak najszybciej
            wylecieli!!! Sorry, ale nie ma listości!!!
            • Gość: Pawcio Re: Weszli nowi !!1 IP: 193.91.75.* 20.04.01, 12:21
              Jest nowy podzial: NOWI kontra STARZY.
              Poza tym Nowi musza czuc sie strasznie. Przeciez oni sa nie tylko swiadomi tego
              co sie do tej pory dzialo w domu, ale jeszcze wiedza co sie dzialo na zewnatrz.
              Znaja cala te histerie co do programu, wiedza co ludzie mowili/mowia o Monice,
              Karolinie, Sebastianie itd. Jednoczesnie sa atakowani przez STARYCH. Sa w
              sytuacji nie do pozazdroszczenia. Musza byc potwornie spieci, co
              zreszta "widac, slychac i czuc"
              • Gość: CEO21 Re: Weszli nowi !!1 IP: *.leczna.dialup.inetia.pl 20.04.01, 12:29
                Pamietaj ze weszli do domu ze swojej woli i po to by zdobyc 500 tys zlotych .
                Dla takiej sary ktos ma im odpuszczac?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka