Gość: Michael IP: *.wsp.zgora.pl 18.04.01, 22:16 Są to Wojtek i Patrycja -wyrzucic ich jak najszybciej , Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: greesha Re: Weszli nowi !!1 IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 18.04.01, 22:36 Patrycja fajna laska. Trudno ocenic, czy ma rozumek, ale panie (Alice) juz jej nie lubia, hehe... A Wojtus moze sie spiknie z Grzesiem...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PICIA Re: Weszli nowi !!1 IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 19.04.01, 01:00 Co z tego - i tak PICIA byl najlepszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siano Re: Weszli nowi !!1 IP: 213.77.222.* 19.04.01, 04:48 nikt kto wszedł na miejsce Pici nie zdobędzie mojej sympatii. włodarze z TVN aż takiej władzy nie mają żeby mówić kogo mamy lubić a kogo nie! pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CEO21 Re: Weszli nowi !!1 IP: 195.114.189.* 19.04.01, 09:39 Kto wie. Moze napuszcza na ciebie ZOMO . BB bedzie stal i odliczal . Strach sie bac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Weszli nowi !!1 IP: 193.91.75.* 19.04.01, 09:46 Uwazam, ze trzeba dac Nowym szanse. To glupota ich tepic tylko dlatego, ze sa nowi. Ale z tego co wiem, Gulczas wlasnie ich tepic zamieza i pewnie tak bedzie. Na pewno ktos nowy bedzie nominowany. Co sadzicie o Wojtasie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siano Jednak bez litości IP: *.tarnow.cvx.ppp.tpnet.pl 19.04.01, 10:17 Fakt, że może wyżywanie się na "nowych" będzie nie ludkie ale... Należy jakoś popsuć TVN tą całą imprezę. Marzyło mi się, żeby mieszkańcy solidarnie ujęli się za Piotrkiem i tak jak w Danii - po prostu wyszli z domu. A póki co, Picia oberwał za całą resztę która została w domu. Czemu nowi mają nie dostać po tyłkach? Tylko dlatego, że idą tam z krucjatą TVN-u by przywrócić porządek? Bo tak to wygląda... ;-) Pozdrawiam siano Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Susan Re: Weszli nowi !!1 IP: 10.134.10.* / *.rzeczpospolita.pl 19.04.01, 19:39 Myślę sobie tak - ci którzy są już w domu BB od 47 dni, w jakiś tam sposób, ale jednak ciężko pracują na swój sukces, na tę swoją wygraną. I co, tamci nagle sobie weszli, program znają, wiedza jak się zachować, i mają mieć równe szanse ?! Oby jak najszybciej wylecieli!!! Sorry, ale nie ma listości!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawcio Re: Weszli nowi !!1 IP: 193.91.75.* 20.04.01, 12:21 Jest nowy podzial: NOWI kontra STARZY. Poza tym Nowi musza czuc sie strasznie. Przeciez oni sa nie tylko swiadomi tego co sie do tej pory dzialo w domu, ale jeszcze wiedza co sie dzialo na zewnatrz. Znaja cala te histerie co do programu, wiedza co ludzie mowili/mowia o Monice, Karolinie, Sebastianie itd. Jednoczesnie sa atakowani przez STARYCH. Sa w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Musza byc potwornie spieci, co zreszta "widac, slychac i czuc" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CEO21 Re: Weszli nowi !!1 IP: *.leczna.dialup.inetia.pl 20.04.01, 12:29 Pamietaj ze weszli do domu ze swojej woli i po to by zdobyc 500 tys zlotych . Dla takiej sary ktos ma im odpuszczac? Odpowiedz Link Zgłoś