patryyk16
04.05.06, 10:05
Ej widzieliscie Mroczka przebranego za Merlin albo Czubuwnę za
Wiśniewskiego?? Odrazu skojarzyło mi sie z piosenką Kazika "Jak bardzo
zmienisz sie by sprzedać swą muzykę" nie uważacie że to przeginka. Nawet
jeśli jest sie niby gwiazdą to nie można robić z siebie cyrku tylko dla sławy
bleeeeeee dla mnie to komercyjne ścierwo...