Dodaj do ulubionych

Showtime!! no i Mroczek

04.05.06, 10:05
Ej widzieliscie Mroczka przebranego za Merlin albo Czubuwnę za
Wiśniewskiego?? Odrazu skojarzyło mi sie z piosenką Kazika "Jak bardzo
zmienisz sie by sprzedać swą muzykę" nie uważacie że to przeginka. Nawet
jeśli jest sie niby gwiazdą to nie można robić z siebie cyrku tylko dla sławy
bleeeeeee dla mnie to komercyjne ścierwo...
Obserwuj wątek
    • pineska_18 Re: Showtime!! no i Mroczek 04.05.06, 10:06
      Przecież nie dość że ten Mroczek jest brzydki to w tym pzrebraniu wygladął jak
      cymbał i ta czubvówna nie wiedziałam ze ona jest taka stara, bo w tym przebraniu
      tak staro wyglądąła!
    • rosemadder Re: Showtime!! no i Mroczek 04.05.06, 10:20
      również uważam że przegieli,
      poczułam niesmak gdy ich zobaczyłam, popieram komercyjna sprzedajność
    • decitos Re: Showtime!! no i Mroczek 04.05.06, 10:41
      Jak na mój gust pomysł kompletnie nietrafiony.
      Ohyda i bezguście. Zresztą ten program irytuje mnie od początku.
      O ile w takim "Tańcu z gwiazdami" jest szansa zobaczenia czegoś interesującego,
      to w "Showtime" fałsz goni fałsz. Katorga dla uszu. Jedynie Ibiszowi wyszła
      jedna piosenka, ale reszta.... Szkoda gadać...
      • patryyk16 Re: Showtime!! no i Mroczek 04.05.06, 11:00
        Dokładnie Taniec z gwiazdami to jeszcze jakis koncept coś nowego(w polskiej tv
        wiem że z pomysł zapozyczony) ale ten cały Showtime to jest DNO "Nie trawie
        czegoś czego strawić nie potrafie" blee nie ma wtym nic co kulturalne odmienne
        ciekawe... oby więcej takich pomysłów Polsat!! heh ;(
        • adam228 Re: Showtime!! no i Mroczek 04.05.06, 11:05
          Po przegranych wyborach POwcom odebrało rozum.Stacje komercyjne (poplecznicy PO)
          produkują gnioty.
    • zabcia89 Re: Showtime!! no i Mroczek 04.05.06, 11:04
      A tak przy okazji, nie macie dość tych wszystkich 'gwiazdek'? Bo mnie zaczyna
      denerwować jak włączam telewizor a tam wszędzie Mroczki i Cichopek. Rozumiem, że
      są popularni ze względu na MjM ale to juz lekka przesada. W każdym programie
      rozrywkowym muszą ich wcisnąć.
      • patryyk16 Re: Showtime!! no i Mroczek 04.05.06, 11:24
        Powiem tak: Wlasnie komercja sie szerzy kazdy reżyser jakiegos programu mysli
        ze jak zaprosi "ZNANYCH I LUBIANYCH" to oglądalność skoczy do góry i tak jest
        ludzie ich lubią bo... no właśnie jak myślicie czemu ludzie ich lubią?? A może
        nikt ich nie lubi a tv wciska kit i mami ludzi że Mroczek i ta no ta z mjm
        zapomniałem nazwiska... są lubiani nie wiem jak to jest ale nie znam nikogo kto
        za nimi przepada:P a Wy lubicie ich??
        • monia9617 Re: Showtime!! no i Mroczek 04.05.06, 12:06
          Czy ich lubie??Hmm...lubie, to chyba za dużo powiedziane.Lubi się kogos, kogo
          się zna i ceni za coś.A ja po prostu lubie na nich patrzeć i tyle.Tak to juz
          jest że każdego roku wyłaniane są jakies gwiazdy.Przeciez kiedyś jak jeszcze
          NDiNZ było "na fali" to wszędzie pokazywali Żmijewskiego i Foremniak, a teraz
          nastała era emki, więc aktorzy z tego serialu są popularni.Takie sa koleje losu,
          za rok, może wszędzie będzie pełno tych co występuja w w11, albo może znowu
          wróci era klanu i wszędzie będzie można zobaczyć A.Kaczorowską lub K.Paschalską.
        • decitos Re: Showtime!! no i Mroczek 04.05.06, 12:28
          Za dużo już tych Mroczków, Cichopków i Much...
          Nawet oglądając MjM mówię sobie "rany, znów Mroczek" po czym uświadamiam sobie,
          że przecież jest on w obsadzie owego serialu...
          Mamy do czynienia z przesadyzmem, podobnie jak w przypadku Ibisza, który pojawia
          się od kilku lat w każdym programie, teleturnieju itp.
          • pineska_18 Re: Showtime!! no i Mroczek 04.05.06, 12:38
            święta racja przyznaje racje osobą dwóch ostatnich postów!
          • starawyjadaczka Re: Showtime!! no i Mroczek 06.05.06, 16:48
            decitos napisał:

            > Za dużo już tych Mroczków, Cichopków i Much...
            > Nawet oglądając MjM mówię sobie "rany, znów Mroczek" po czym uświadamiam
            sobie,
            > że przecież jest on w obsadzie owego serialu...
            > Mamy do czynienia z przesadyzmem, podobnie jak w przypadku Ibisza, który
            pojawi
            > a
            > się od kilku lat w każdym programie, teleturnieju itp.


            Ale Ibisz jeszcze dobrze wykonuje swoją prace, gorzej u niego z grą aktorska
            (kompletna porażka) ale Mroczki?? Ani toto nie wyglądają, ani grac nie potrafią
            (aktorsko-kazda kwestia wygłoszona tym samym beznamietnym tonem)
            Kompletnie nie rozumiem, skąd Mroczki wzieły sie w filmie.
    • ariwederczi Re: Showtime!! no i Mroczek 04.05.06, 12:14
      Mroczek jest bardziej niż obleśny na co dzień, ale w tym przebraniu to już
      przeszedł samego siebie.
    • nadja Re: Showtime!! no i Mroczek 04.05.06, 12:50

      POniewaz w domu nie mam polsatu nigdy wczesniej nie mialam mozliwosci
      obejrzenia tego dziela :) teraz nad morzem odbiera akurat polsat
      i postanowilam zobaczyc co to jest i...coz...wiecej z caaala pewnoscia
      nie bede probowala tego ogladac. Okropny program, nudny, bezsensowny.
      I - niestety - rowniez przerazilo mnie to, co zrobil ze soba Mroczek.
      Wyjatkowe bzdury.
      n
      • patryyk16 Re: Showtime!! no i Mroczek 04.05.06, 13:24
        Masz racje nie oglądaj tego shitu to jest naprawde komercyjne dno... EJ a może
        podacie mi tytuł jakiegoś niekomercyjnego(przynajmniej stwarzającego takie
        pozory) programu rozrywkowego bo ja nie znam chyba żadnego no może poza
        wszelkiego rodzaju koncertami Chopinowskimi i jakichś temu podobnych.
        --
        Zagubiłem sie w mieście kawał drogi od domu
        chciałem przejść niezauważony przemknąć po kryjomu
        Że nie wiem gdzie jestem gdy pojąłem wreszcie...
        • nadja Re: Showtime!! no i Mroczek 05.05.06, 00:42

          Wiesz,to nie chodzi o to, ze ma byc niekomercyjny, bo wiadomo, ze programy te z
          zalozenia sa komercyjne. Ale moga byc bardziej lub mniej sensowny, a ten jest
          chyba juz najmniej sensowny ;)
          n
    • cazioo Re: Showtime!! no i Mroczek 04.05.06, 20:18
      Jak zobaczyłem Mroczka przebranego za kobietę, to na początku pomyślałem, że do
      programu zaprosili 'drug queen' :DDDD
    • patryyk16 Re: Showtime!! no i Mroczek 04.05.06, 20:49
      Znów widziałem zwiastun ojoj okropność czemu On dał z siebie zrobić coś takiego
      to jest poprostu dno naprawde straszne. Jednego mi jest szkoda: ludzi którzy z
      nim sympatyzują bo muszą sie za niego wstydzić heh:)
      • nadja Re: Showtime!! no i Mroczek 05.05.06, 00:43

        No chyba sie nie wstydza, bo z tego co sie orientuje, to po punktacji sedziow
        on byl ostatni, a jednak przeszedl dzieki glosom widzow. Znaczy to, ze nie
        odebrali tego show tak negatywnie, jak osoby tutaj na forum.
        pozdr
        n
    • gwiazda_polarna Re: Showtime!! no i Mroczek 05.05.06, 09:22
      Gratuluję Mroczkowi odwagi i talentu!!! Widać facet nie ma kompleksów i dobrze!
      Nie jest jedną z nadętych gwiazdek, nikogo nie udaje i widać to co robi jest
      dla niego zabawą. Oby więcej było takich osób. Nie rozumiem skad tyle
      niepochlebnych opinii? Ja daję 5/5 punktów!!!

      • patryyk16 Re: Showtime!! no i Mroczek 05.05.06, 12:38
        A mogę spytać ile masz lat??
        • gwiazda_polarna Re: Showtime!! no i Mroczek 05.05.06, 12:49
          Nie jestem już nastolatką (szkoda....) i (uprzedzając następne pytanie) nie
          mieszkam na wsi ;)
          • monia9617 Re: Showtime!! no i Mroczek 05.05.06, 16:32
            ja nie wiem w czym wam przeszkadza ten Mroczek???Ładny chłopak z poczuciem
            chumoru.Niedługo zejdzie z tej fali więc poczekajcie cierpliwie na ten moment.
            A swoją drogą ciekawa jest ilu z was, krytykujących, przebrałoby się na oczach
            widzów za np.Merlin albo za Britney. NO ilu????????
            • patryyk16 Re: Showtime!! no i Mroczek 05.05.06, 22:00

              >poczuciem chumoru

              "humoru" a tak pozatym ja nie wstydzilbym sie zrobic czegoś fajnego np przebrać
              sie i stanąć na ulicy nie dla pieniedzy tylko dla frajdy... to jest coś a nie
              sprzedajność ciekawe czy wedlug Ciebie frytka tez jest fajna bo zrobila cos
              fajnego też miala poczucie humoru bulgocząc sie w wannie:P to nie jest poczucie
              humoru tylko KICZ i nie oszukuj sama siebie powiedz co w tym ładnego??
          • patryyk16 Re: Showtime!! no i Mroczek 05.05.06, 22:04
            Nie chcialem wcale spytac o pochodzenie:P czemu tak pomyslałas a co podoba ci
            sie w tym co zrobił z sobą Mroczek?? Jak daleko Ty posunęła bys sie by być na
            topie(na jakim on topie jest hehehe) ??
            • amikeo Finał Showtime 05.05.06, 22:12
              Za to dzis robi za macho!! Chyba się przejął głosami widzów:)
              • monia9617 Re: Finał Showtime 06.05.06, 07:41
                o pochodzenie????jasssne, jestem pewna że za nic w świecie nie stanąłbyś na
                ulicy i to ejszcze za darmo.tak Frytka też ma poczucie humoru jak dla mnie, bo
                nie boi sie pokazywac siebie.
                • patryyk16 Re: Finał Showtime 06.05.06, 13:04
                  monia9617 napisała:
                  >jestem pewna że za nic w świecie nie stanąłbyś na
                  > ulicy i to ejszcze za darmo

                  Haha pewna to możesz być ale i tak sie z tym nikt nie liczy:P a pozatym frytka
                  za to co pokazała ludziom( w wiekszosci młodym) powinna sie baardzo wstydzić.
                  Myśl co piszesz a nie pisz co myślisz bo w moich oczach tym stwierdzeniem ze
                  jestem pewna... tylko sie ośmieszyłaś...
                  ---
                  Zagubiłem sie w mieście kawał drogi od domu
                  chciałem przejść niezauważony przemknąć po kryjomu
                  Że nie wiem gdzie jestem gdy pojąłem wreszcie...
              • dennis26 Re: Finał Showtime 06.05.06, 12:12
                Jak mozna ogladac tak załosny program przeciez to profanacja utworow ktore
                spiewaja a od Mroczków to juz mi sie żygać chce
                • monia9617 Re: Finał Showtime 06.05.06, 13:35
                  ośmieszasz to się ty patryk.jak ktos nie lubi patrzeć na Mroczków to zawsze może
                  przełączyć, chyba że ma tylko 1 kanał, polsat.
                  • patryyk16 Re: Finał Showtime 07.05.06, 15:16
                    Vanitas vanitatum un omnia vanitas
      • starawyjadaczka Re: Showtime!! no i Mroczek 06.05.06, 16:52
        gwiazda_polarna napisała:

        > Gratuluję Mroczkowi talentu!!!


        że CZEGO??? Ta....ta..... T A L E N T U?? M R O C Z K O W I?? :DDDDDDD
    • starawyjadaczka Re: Showtime!! no i Mroczek 06.05.06, 16:45
      ja tego gówna nie oglądam, ale wczoraj przypadkiem trafiłam na jakąś powtórkę
      (??) z mroczkiem. jezu, ten chłopaczek jest tak samo kiepskim aktorem (jednej
      roli zresztą) co "spiewakiem". Porażka, uszom nie wierzyłam, słysząc ten fałsz,
      identycznie spiewa jak gra, kiepsko, beznadziejnie, zero talentu, a rolę
      dostał, bo ma brata bliźniaka i tyle w nich wyjątkowosci, że sa umiarkowanie
      wyglądającymi bliźniakami.
      • amikeo Re: Showtime!! no i Mroczek 07.05.06, 10:17
        No własnie na tym polegał ten program, że uczestnicy NIE mieli mieć talentu
        wokalnego. Wybrano osoby, które fałszują, śpiewacy amatorzy. Taka konwencja
        programu.
        • starawyjadaczka Re: Showtime!! no i Mroczek 07.05.06, 20:20
          amikeo napisała:

          > No własnie na tym polegał ten program, że uczestnicy NIE mieli mieć talentu
          > wokalnego. Wybrano osoby, które fałszują, śpiewacy amatorzy. Taka konwencja
          > programu.




          wiem, jaka jest konwencja tego beznadziejnego programu, co jednak nie zmienia
          faktu, ze Mroczki to beztalencia i to WIDAC na kazdym kroku.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka