Dodaj do ulubionych

Problem z Prokopem

28.12.06, 03:27
Pomóżcie!
Wyjaśnijcie mi, jak dziecku, jak to jest, że facet, który swego czasu rozłożył
"Machinę", teraz rozkłada kolejne kultowe pismo, jakim jest "Film", robi
karierę w mediach?
Co trzeba zrobić?
Obserwuj wątek
    • schabomil Re: Problem z Prokopem 28.12.06, 05:40
      Drogi black_hawku

Czy mógłbym Cię poprosić o Twoją definicję słowa "kariera"?

Bo, myślę, w tym wypadku może ona, poniekąd, być odpowiedzią na Twoje pytanie.

Kłaniam się: Schabomił
        • mirakao Re: Problem z Prokopem 28.12.06, 13:27
          Też się ubawiłem. To smutne,ale też i śmieszne, że w Polsce gwiazdami show
          biznesu są takie postaci. Uwielbiam te telewizyjne gale, gdzie rubiki, delągi,
          pazury wręczają sobie nagrody. Ubaw po pachy.
          • jedzoslaw Re: Problem z Prokopem 28.12.06, 13:43
            >
            > pazury wręczają sobie nagrody. Ubaw po pachy.

O, przepraszam, akurat Cezary Pazura nie zalicza się do takiego klubu wzajemnych
            adoratorów. Ten aktor ma akurat swój uznany dorobek, nawet jeśli nie wszyscy go
            lubią. I -moim zdaniem- ma talent komediowy.
    • paul_ina Re: Problem z Prokopem 29.12.06, 21:13
      Trzeba się urodzić wysokim, przystojnym i mieć tzw. gadane. Ewentualnie wysnobować się na narzeczoną o imieniu chyba Marisha. Najważniejsze jest to, że należy dawać dupy dosłownie wszędzie, gdzie biorą - pamiętam z lat 90ych wywiad z Prokopem w Oliwii nt. związków partnerskich :)

To wszystko. Kopa karierze nada MTV, reszta idzie gładko. Nie ważne co robisz i co mówią, ważne by się pokazywać i utrzymywać wokół siebie szum.

Co nie znaczy, że Prokopa nie lubię. Lubię jego żarty i podoba mi się fizycznie. Widziałam go kiedyś z bliska w Empiku i - ten typ samca ma coś w sobie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka