Dodaj do ulubionych

Steczkowska

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.07.03, 17:40
hahah to sie uśmiałam..steczkowska w kapeluszu w jakims eksluzywnym
wnetrzu ,ekstrawagancko ubrana..mówi" Jestem zwyczaja dzieczyną" jutro o
13,10 ma byc reszta...:)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka