Gość: Jołasia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 26.07.03, 17:40 hahah to sie uśmiałam..steczkowska w kapeluszu w jakims eksluzywnym wnetrzu ,ekstrawagancko ubrana..mówi" Jestem zwyczaja dzieczyną" jutro o 13,10 ma byc reszta...:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj