Gość: verte IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 01:33 2,5 godz. + reklamy TVN=3,5 godz.Ależ nudziarstwo...Zdzierżył ktoś? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: max Re: Cast away-czyli jak zanudzić widza na śmierć IP: *.chello.pl 26.10.03, 01:10 błagam o wybaczenie!!!!! Musiałem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Cast away-czyli jak zanudzić widza na śmierć IP: *.chello.pl 26.10.03, 01:37 takie słabe to było? Verte wybacz tego minusa ale musiałem kogoś wyznaczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: verte Re: Cast away-czyli jak zanudzić widza na śmierć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 01:43 Gość portalu: max napisał(a): > takie słabe to było? Verte wybacz tego minusa ale musiałem kogoś wyznaczyć. Nie daruje ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
atmen Re: Cast away-czyli jak zanudzić widza na śmierć 26.10.03, 08:19 zdzierzylam, ale z wieeeeeeeeeelkim trudem i ziewaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dzidka Re: Cast away-czyli jak zanudzić widza na śmierć IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 26.10.03, 08:30 Ja zdzierżyłam bez wiekszych trudności i podobalo mi się. Ale dobrze, przyznam, że dzieliłam uwagę między TV a kompa ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaela Re: Cast away-czyli jak zanudzić widza na śmierć IP: *.matrixx.waw.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.03, 09:53 widziałam ten film w kinie i nie nudziłam się ani przez chwilę, ale wiecie - duży ekran Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mag26nov Re: Cast away-czyli jak zanudzić widza na śmierć IP: *.duna.pl / *.duna.pl 26.10.03, 10:36 mi sie podobalo (inna sprawa,ze UWIELBIAM Toma Hanksa;)) )-najbardziej sceny na wyspie,bez Helen Hunt. wzruszylam sie,kiedy odplywal Wilson...Ciekawa jestem,co bylo w tej nieotwartej paczce:)) Odpowiedz Link Zgłoś
bartek.m Re: Cast Away 26.10.03, 10:40 W paczce był wodoodporny telefon satelitarny na baterię słoneczną. Tak mówi sam Zemeckis. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goa Re: Cast Away IP: *.gwardii.bmj.net.pl / 192.168.10.* 26.10.03, 15:44 ale numer jeśli tak faktycznie było :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s_l Re: Cast Away IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 23:20 z pewnoscia dodaloby smaczku filmowi, gdyby pokazano na samym poczatku jak nadawca pakuje taki telefon... widzowie wiedzieliby caly czas, a hanks nie dowiedzilby sie do konca, co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Cast Away - pytania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.03, 10:50 wytrzymaliśmy rodzinnie ; niestety TVN śnieżył mi wczoraj okrutnie i dlatego umykały mi na pewno ważne szczegóły w powodzi dropów moje pytania o interpretacje do oglądających : - dlaczego taka treść kartki dołączonej do "ocalonej" paczki, - o ile dobrze widziałem 2 skrzydła były na tej paczce ,jako rzeźba i z tyłu samochodu artystki ? co wg Was symbolizują ? Zemeckis ponoć powiedział , iz w tej paczce był telefon satelitarny na baterie słoneczne :-)gdyby TH ją otworzył - film zrobiłby sie krótkometrażową reklamówką Fed-Ex'u ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s_l Re: Cast Away - pytania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 23:27 wg mnie chodzilo o to, ze hanks byl straszliwym fedeksowym sluzbista, ostatnia nieotwarta paczka byla ta, ktora dala mu motywacje do przetrwania - postanowil ja dostarczyc a skrzydla - wiadomo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: dzieki s_l IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.03, 07:48 aaaaaaaa to taka była jego motywacja a ja myślałem , że on bardziej do tej kobitki ... :-( Odpowiedz Link Zgłoś
hiacynta2 Re: Cast away-czyli jak zanudzić widza na śmierć 26.10.03, 12:07 Długi film - reklamy przerywające go - późne godziny... Trudno to zdzierżyć! Nagraliśmy z Ryszardem ten film po prostu. Obejrzeliśmy go przy śniadaniu. Nawet przewijanie reklam stanowiło problem. Ryszard coraz bardziej przeciwny stacjom komercyjnym. Zgłasza następujący postulat - PRZERYWAĆ reklamami wszystkie debilne programy "rozrywkowe". ODWALIĆ się od filmów!!! Odpowiedz Link Zgłoś
qian Re: Cast away-czyli jak zanudzić widza na śmierć 26.10.03, 13:44 Na mnie największe wrażenie zrobiła scena z zębem - bo tak się dziwnie złożyło, że jestem w trakcie leczenie kanałowego ;-))) Strach pomyśleć, że mogłabym się np. znaleźć na bezludnej wyspie. W kluczowym momencie musiałam przełączyć na inny - hmmmm - kanał ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
aguszak Re: Cast away-czyli jak zanudzić widza na śmierć 27.10.03, 09:46 qian napisała: > Na mnie największe wrażenie zrobiła scena z zębem - bo tak się dziwnie złożyło, > > że jestem w trakcie leczenie kanałowego ;-))) Strach pomyśleć, że mogłabym się > np. znaleźć na bezludnej wyspie. W kluczowym momencie musiałam przełączyć na > inny - hmmmm - kanał ;-) To też podpowiedź, żeby niczego na później nie odkładać, tylko na bieżąco załatwić sprawy związane ze zdrowiem ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Cast away-czyli jak zanudzić widza na śmierć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 14:03 A kto mi wyjaśni jakim cudem Tom Hanks miał równo obcięte i pewnie jeszcze pilniczkiem wyrównane, krótkie panzokcie po czterech latach życia na wyspie??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: krótkie paznokcie Hanksa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.03, 15:59 to akurat jest proste : przeciez łyżwami sobie obcinał :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: krótkie paznokcie Hanksa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 18:25 A pilnikował czym...!? Odpowiedz Link Zgłoś
aguszak Re: Cast away-czyli jak zanudzić widza na śmierć 26.10.03, 22:43 Gość portalu: :) napisał(a): > A kto mi wyjaśni jakim cudem Tom Hanks miał równo obcięte i pewnie jeszcze > pilniczkiem wyrównane, krótkie panzokcie po czterech latach życia na wyspie??? Obgryzał, a potem o kamień szlifował... ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: verte Re: Cast away-czyli jak zanudzić widza na śmierć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 22:48 aguszak napisała: > > > Obgryzał, a potem o kamień szlifował... > ;))) > Bardzo możliwe,musiało mu się cholernie nudzić. Odpowiedz Link Zgłoś
aguszak Rzeczywiście... 26.10.03, 22:43 ... film ten nie jest dla tych, którzy uznają tylko kino akcji... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s_l lopata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.03, 23:24 pytanie do bystrzejszych ode mnie oraz do tych, ktorzy nagrali: czy rzeczywiscie w scenie zakopywania zwlok (drugi dzien na wyspie) w kadrze znalazla sie przez chwile lopata, ktorej rozbitek z pewnoscia nie posiadal? tak mi cos mignelo i teraz mnie dreczy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chlopek z satelity wszystko widac IP: *.acn.waw.pl 27.10.03, 01:55 i gdyby komus sie chcialo to nawet na internecie znalazlby rozbitka w kilka dni. Zona pewnie nawet chciala ale pan dentysta zaczal jej wiercic dziure w brzuchu i odciagac od komputera. Sa nawet takie serwisy ze da sie zamowic zdjecie zony opalajacej sie nago w Debkach razem z kolega z pracy. Kosztuje to cos ze $100 Zreszta, prosze sobie zerknac na zdjecie bardzo niskiej rozdzielczosci: www.solarviews.com/raw/earth/earthlights.jpg Na lewo od Hawajow pan rozbitek pali sobie w nocy ognisko. Odpowiedz Link Zgłoś
nacheba Re: lopata 27.10.03, 09:40 hmmm...no tak, ja tez to przyuwazylam, ale chwilke pozniej pojawila sie scena, gdzie TH trzyma w reku wioslo z pontonu, i juz sama nie wiem jak to bylo naprawde, bylo pozno, oczka juz bolaly i mozg pewnie platal nie tylko mi figle ;)) ale na pewno rezyser chcial, zeby widz zauwazyl wioslo, a nie lopate ;)) zreszta, takie wpadki to nic nowego (patrz np. Gladiator itp.) Odpowiedz Link Zgłoś
mameluch zab 27.10.03, 13:10 co do niejasnosci,niescislosci w filmie,to czy na poczatku,podczas wigilii Hanksa nie bolal zab z prawej strony?a na wyspie uzywajac lyzwy wybil sobie jakis ze strony lewej.a moze to tylko mi sie tak wydawalo? Odpowiedz Link Zgłoś
nacheba Re: zab 27.10.03, 20:57 uwazam, ze wybil sobie zab po lewej stronie, patrzac od strony Toma H., inną kwestią natomiast jest to, czy faktycznie podczas obiadu wigilijnego bolal go zab po prawej stronie?? akurat tego nie jestem w stanie stwierdzic.....ale co tam, ogolnie film mi sie bardzo podobal, wole filmy, ktore daja do myslenia a nie takie "mordobicia"..... ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
johnny_tomala Re: Cast away-czyli jak zanudzić widza na śmierć 27.10.03, 09:05 wytrzymałem bo byłem na tym w kinie i( i całe szczęście żee byłem wtedy triochę w stanie wskazującym bo bym nie wytrzymał) a w gazecie napisali że w tej paczce był wodoszczelny telefon satelitrany he,he Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3x A teraz z innej beczki IP: 62.233.183.* 27.10.03, 11:43 Pamietacie jak wszyscy z tego samego powodu nadawali na Polsat pare lat temu? Wtedy niczego tam sie nie dalo spokojnie ogladac. Widocznie teraz TVN wyciska pieniadze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jack Re: A teraz z innej beczki IP: *.host / 80.51.237.* 27.10.03, 12:13 Ilośc reklam była trudna do zniesienia ne szcęscie TVN daje je we włąsiwych miejscach a nie jak Polshit który wali je bez ładu i składu przerywając czasem wpół słowa ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Neta Re: Cast away-czyli jak zanudzić widza na śmierć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.03, 12:18 Mni sie podobało, caala ta walka o przetrwanie, powrót do świata, nie było happy endu,lubię ludzi, którzy maja silne poczucie obowiazku, bo sama taka jestem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amadea Re: Cast away-czyli jak zanudzić widza na śmierć IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.10.03, 12:30 ja byłam na tym filmie w kinie , prawda że był momentami nudnawy , zauwazyłam zresztą że ostatnio nie mogę się skupić zbyt długo na żadnym filmie, zaraz zaczyna mnie nudzić i niecierpliwie się , może po prostu nie są warte żeby poświęcać im swój czas ? druga sprawa jest taka , że zawsze w takich momentach kiedy trzeba byc poważnym, uważnym i skupionym ja mam ochotę się śmiać i dzieje się właśnie w kinie, teatrze lub nawet podczas jakiejś rodzinnej uroczystości np. wigilia, itp. po prostu gdy widzę skupione i poważne miny ludzi to chce mi się z nich śmiać. nie zawsze tak jest ale często , czasem wystarczy że spotkam się wzrokiem z drugą taką osobą , która próbuje być poważna i wtedy już koniec !!!! a wracając do Cast Away - jest tam taki jeden moment w flmie, gdy hanks zdobywa paczkę w , której są między innymi łyżwy i nie pamiętam co jeszcze, piłka ? właśnie przez te łyżwy to nie mogłam się opanować przez moment w kinie, on używał ich ostrza jako swego rodzaju noża,narzędzia, ja wyobraziłam sobie że pewnie zaraz je założy i będzie miał buty,jak w wyobraźni ujrzałam Hanksa stapającego koślawo w łyżwach po plaży myślałam że umrę ze śmiechu , no cóż - taka jestem, kocham się śmiać !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś