Dodaj do ulubionych

Martyna o sobie

IP: 217.99.8.* 07.06.01, 22:12
Na stronie TVN jest link do tematu "gwiazdy", a wsród gwiazd Martyna W. Oto
kilka odpowiedzi naszej ulubienicy:
Plany na przyszłość: głównie zawodowe - Camel Trophy - i zarabiać więcej, niż
wydaję
Życiowe credo: Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono
Wzór i autorytet: Ludwig Van Bethoven
Ideał mężczyzny: istnieje tylko w mojej głowie - niestety

Najbardziej podoba mi sie ten Bethowen
Obserwuj wątek
    • Gość: Kocunia Re: Martyna o sobie IP: *.waw.cdp.pl 07.06.01, 22:17
      Martyna W. ciagle przesladowana mysla ze to ona powinna byc w domu big brother
      i wygrywac gruba kase i slyszec piski fanow za ogrodzeniem stara sie jak
      najlepiej wykreowac swoj wspanialy i jedyny w swoim rodzaju wizerunek chociazby
      w cieniu tego domu. Kreowanie tego wizerunku polega na mowieniu przez nos (co
      doprowadza do szalu widownie), glupich komentarzach sytuacji ktorych zupelnie
      nie rozumie, no i marzeniu zeby wreszcie ogluchnac - jak Bethowen
      • Gość: darek Re: głos Martyny IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 07.06.01, 22:31
        Zaczynam reagować alergicznie słysząc głos Martyny energicznie ponaglający do
        wyrażania własnych opinii czyli przelewania kasy na konto TVN, współpracujących
        operatorów no i, a jakżeby inaczej samej Martyny. Pewnie, że nie ma nic złego w
        zarabianiu pieniędzy; razi mnie tylko ten natrętny, nachalny ton głosu w
        przerywnikach, które dominują nad transmisjami próbując stać się sensacją samą
        w sobie.
        • tassman Re: głos Martyny 08.06.01, 08:06
          Podobno Martyna ma sztuczne plastikowe balony? wiecie cos wiecej na ten
          temat...Bo ze w głowie ma pustkę to wiem, ale na klacie cos tam jej sie
          odznacza....i nie wyglada to za naturalnie...

          Tassman
          • Gość: GAMBIT Re: głos Martyny IP: *.abb.pl 08.06.01, 08:51
            TO SILIKON WIEM BO 5 LAT TEMU CHODZILIŚMY Z M. DO TEJ SAMEJ SZKOŁY I MIAŁA O
            1/2 MNIEJSZE
            • lennox Re: głos Martyny 08.06.01, 10:08
              GAMBIT, a jak Martyna prezentowala sie w szkole?
              Byla uwazane za laske czy za paszczura?
            • Gość: kade Martyna z Playboya IP: *.waw.prokom.pl 08.06.01, 11:25
              A po zdjeciach z Playboya nie wydaje Wam sie ze ma i jedno
              zebro z kazdej strony usuniete ?
              Zeby miec szczuplejsza talie ?
            • Gość: rhadek Gambit!! Napisz cos wiecej!! IP: *.chem.uni.wroc.pl 08.06.01, 14:38
              Napisz cos wiecej o M. z czasow szkolnych!!!
          • Gość: zsy Re: głos Martyny IP: *.paa.gov.pl 08.06.01, 13:38
            Tassman jesteś wulgarny. Nie powinieneś tak często wypowiadac się w internecie,
            ciebie też nie można znieść
        • Gość: ucho Re: głos Martyny IP: *.uroczec.sdi.tpnet.pl 08.06.01, 08:38
          Głos jak z dupy włos - Gruby i nieczysty
    • Gość: erk Re: Martyna o sobie IP: *.stream.pl 08.06.01, 09:27
      Tak na marginesie ostatnio przeczytałem że ona ma zaledwie 26 lat - nie wydaje
      Wam się że wygląda raczej na panienkę po 30 -tce
      • biscuit Re: Martyna o sobie 08.06.01, 14:45
        Zaledwie??? To już stara dupa.
    • Gość: Tomasz Re: Martyna o sobie IP: 193.59.192.* 08.06.01, 11:37
      Kolejna kariera sterowana.
    • Gość: geronimo Re: Martyna o sobie IP: *.adlex.com 08.06.01, 12:40
      plastic is fantastic

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka