ruda_szczurka 29.12.03, 22:00 ....popatrze sobie a co.... a remont sama zrobie ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cuddly Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 09:17 ogladalas? mnie najbardziej rozwalil ten gosc co z taka luboscia gapil sie na tylek dziewczyny, doslownie mial sny na jawie chyba;) no i ten gosc co w 20 sek naprawil samochod (a reszta nie mogla zgadnac co jest nie tak) Odpowiedz Link Zgłoś
ruda_szczurka Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 11:53 taaaa... pan tapeciarz był the best :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubu Re: the best of USTERKA ;) IP: *.chello.pl 30.12.03, 12:05 lubie ten program :))) zastanawailo mnie tylko, ze nie uzywaja slowa GLAZURNIK, tylko jakies inne slowo (generalnie chyba jakis germanizm, bo nawiazywalo do slowa Fliesen - plytki) pytanie techniczne: skad moge znac tego Krzyska? bo jakas taka znajoma twarz, ale nie moge skojarzyc skad Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubu Re: the best of USTERKA ;) IP: *.chello.pl 30.12.03, 12:17 no tam jest taka para bohaterow Lucyna i Krzysiek, to oni (czasem osobno, ale zazwyczaj razem) wzywaja fachowcow i sie z nimi uzeraja Odpowiedz Link Zgłoś
sonny_z_posen Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 12:19 Głos w tle najczęściej używa zdrobnienia 'Krzyś', stąd może cuddly nie podłapał o co chodzi ;) Ja USTERKĘ lukam nałogowo co tydzień i czasami nawet na powtórki się załapuję :) Para hydraulików z warszawskiej Pragi była the best :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubu Re: the best of USTERKA ;) IP: *.chello.pl 30.12.03, 12:22 no ba chopaki z mojej dzielnicy prawdziwe warsiawiaki :) a kiedy sa powtorki, bo ten odcinek BEST OF to chetnie bym sobie nagral Odpowiedz Link Zgłoś
sonny_z_posen Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 12:27 powtórki są w niedzielę zaraz po łysych konich chyba, o 17.15. Ciekawe czy kolejna seria będzie w przyszłosci??? Jeśli tak, to pewnie będą musieli zmienić Krzysia i Lucynę, bo majstry jak oglądają to pewnie pocztą pantoflową info sobie już zapodali i parka zbyt rozpoznawalna będzie. A za Lucyną też bym się obejrzał jakby mnie na tapetę wzięła ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
iwusia Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 13:05 oj tak hudraulicy byli the best!!! juz zreszta o tym gdzies pisałam. Ja akurat oglądałąm ten odcinek Usterki i widziałam w całości wyczyny tych specjalistów hhehehehe. Wyłam ze śmiechu i nie mogłam wyjśc z podziwu że jeszcze cos takiego sie uchowało hehehehehe Pan tapeciarz na drugim miejscu, jego twarz mówiła wzystko a nawet więcej, czekałam tylko az oblize sie po same brwi na jej widok hehehehehe. Pan na F....jakoś, po naszemu glazurnik chyba....jak dogadywał się w sprawie ceny, te trzy szare komórki na krzyz wypisane na twarzy upojone piwem na dodatek " jak dla pana tooooo niech bedzie 70!", "ajakby było nie dla mnie?"..."toooo....tez 70!" hahahhahaahh ale w tym przypadku nieodzowna jest wizja z fonia:)) Odpowiedz Link Zgłoś
melissa79 Re: the best of USTERKA ;) 31.12.03, 08:00 "to" na F to fliziarz - po krakowsku Wasz glazurnik :))) ja wyznaje spiskową teorie dziejów i czasami mam wrazenie ze niektóre osoby są podstawiane i widowisko rezyserowane np. ten informatyk, który tak szybko wpadł na to co jest nie tak, jakby wczesniej miał cynk. Podobnie z gosciem od samochodu. przeciez te usterki są bardzo nietypowe, nie zdazają sie "normalnie" przy uzytkowaniu sprzętu, wiec jak oni na nie wpadają??? Odpowiedz Link Zgłoś
iwusia Re: the best of USTERKA ;) 31.12.03, 10:54 cały pic polega na tym że te usterki to jakies raczej drobnostki które moga sie zdażyć każdemu. W sumie jakby było inaczej to cały ten program nie miałby sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
ruda_szczurka Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 12:53 też mam wrażenie że mordka znajoma skadś mi jest. i tez nie wiem skad..? moze prowadzil juz jakis program? Odpowiedz Link Zgłoś
orzels Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 13:02 Cooo.. meczy skad ta mordka znana, taaak? A "Twoj problem, nasza glowa" sie ogladalo w mlodosci, coooo? Odpowiedz Link Zgłoś
aguszak Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 13:16 oglądało się... teraz to mnie zabiłeś ;) W TPNG??? Jako kto? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kubu Re: the best of USTERKA ;) IP: 5.2.* / *.chello.pl 30.12.03, 14:30 jako Agnieszka? :O Odpowiedz Link Zgłoś
ruda_szczurka Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 14:36 swoją kariere rozpoczął jako tytułowy Problem ale szybko awansował na Głowę :DDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
mijka Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 20:02 orzels napisał: > Cooo.. meczy skad ta mordka znana, taaak? > A "Twoj problem, nasza glowa" sie ogladalo w mlodosci, coooo? Ja pamiętam stamtąd innego gościa, który był z Agnieszką... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bebe Re: the best of USTERKA ;) IP: *.gl.digi.pl 30.12.03, 17:31 Fliziarz :) Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_jagodka Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 21:17 > zastanawailo mnie tylko, ze nie uzywaja slowa GLAZURNIK, tylko jakies inne > slowo (generalnie chyba jakis germanizm, bo nawiazywalo do slowa Fliesen - > plytki) Ja jestem ze Śląska, teraz mieszkam w Krakowie. Tu na płytki mówi sie flizy, a na tego kto je układa fliziarz. Przez długi czas nie mogłam załapać co te słowa oznaczaja. A u mnie na Śląsku mówi sie kafelki :))) Odpowiedz Link Zgłoś
bulszyt Re: the best of USTERKA ;) 31.12.03, 00:53 Gość portalu: kubu napisał(a): > pytanie techniczne: skad moge znac tego Krzyska? bo jakas taka znajoma twarz, > ale nie moge skojarzyc skad zazwyczaj stoi po drugiej stronie kamery - jest operatorem obrazu w tefałenie, więc faktycznie w telewizji go raczej nie widziałeś :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OLO I Re: the best of USTERKA ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.03, 11:59 Czyżby fliziarz?? Południowa Polska wita (Kraków szczególnie). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: curly Re: the best of USTERKA ;) IP: 213.173.205.* 30.12.03, 15:15 hehe...jeszcze dobry był facet od dywanów. Narcyz, który się często w łazience oglądał i co się na Lucynę rzucił:) Nie ogladałam odcinka w którym facet Krzysiowi panienkę rozbierającą się podrzucił. Ktos oglądał? Jak daleko zaszła? Odpowiedz Link Zgłoś
cuddly Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 18:53 ja widzialm ten odcinek z panienka,ale z tego co pamietam to za duzo nie pokazali w tv;) ona sie rozebrala do rosolu i chyba na tym byl koniec:) w koncu Krzys wiedzial ze podglada go banda facetow;))))))))0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tele-witz Re: the best of USTERKA ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.03, 21:56 Najlepszy był bioenergoterapeuta, który położył Lucynie dłoń na łonie. Odpowiedz Link Zgłoś
bulszyt Re: the best of USTERKA ;) 31.12.03, 00:56 ruda_szczurka napisała: > ....popatrze sobie a co.... > a remont sama zrobie ;) szkoda ze nie ma juz babci, tej co wystepowala w pierwszej edycji... moze ktos wie kim jest pani babcia kiedy nie występuje w Usterce? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: curly Re: the best of USTERKA ;) IP: 213.173.205.* 31.12.03, 08:26 Z tego odcinka o informatykach miałam niezły ubaw, bo był tam jako fachowiec gość którego znam. To taki samouk(żaden tam informatyk) ale jest niezły. Inna rzecz, że rozbroił nieprofesjonalnym podejściem:) Reklamuje się poprzez ulotki, znajomych, z polecenia, wiec podejrzewam, ze do tego programu są ściagani własnie tacy spece z ulotek na słupach. Stąd czasem takie różne "wynalazki-Złote Rączki" w programie. Odpowiedz Link Zgłoś