Dodaj do ulubionych

the best of USTERKA ;)

29.12.03, 22:00
....popatrze sobie a co....
a remont sama zrobie ;)
Obserwuj wątek
    • cuddly Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 09:17
      ogladalas? mnie najbardziej rozwalil ten gosc co z taka luboscia gapil sie na
      tylek dziewczyny, doslownie mial sny na jawie chyba;)
      no i ten gosc co w 20 sek naprawil samochod (a reszta nie mogla zgadnac co jest
      nie tak)
      • ruda_szczurka Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 11:53
        taaaa... pan tapeciarz był the best :)
    • Gość: kubu Re: the best of USTERKA ;) IP: *.chello.pl 30.12.03, 12:05
      lubie ten program :)))
      zastanawailo mnie tylko, ze nie uzywaja slowa GLAZURNIK, tylko jakies inne
      slowo (generalnie chyba jakis germanizm, bo nawiazywalo do slowa Fliesen -
      plytki)

      pytanie techniczne: skad moge znac tego Krzyska? bo jakas taka znajoma twarz,
      ale nie moge skojarzyc skad
      • cuddly Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 12:13
        jaki Krzysiek?
        • Gość: kubu Re: the best of USTERKA ;) IP: *.chello.pl 30.12.03, 12:17
          no tam jest taka para bohaterow Lucyna i Krzysiek, to oni (czasem osobno, ale
          zazwyczaj razem) wzywaja fachowcow i sie z nimi uzeraja
          • sonny_z_posen Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 12:19
            Głos w tle najczęściej używa zdrobnienia 'Krzyś', stąd może cuddly nie podłapał
            o co chodzi ;)
            Ja USTERKĘ lukam nałogowo co tydzień i czasami nawet na powtórki się
            załapuję :) Para hydraulików z warszawskiej Pragi była the best :)
            • Gość: kubu Re: the best of USTERKA ;) IP: *.chello.pl 30.12.03, 12:22
              no ba
              chopaki z mojej dzielnicy
              prawdziwe warsiawiaki :)

              a kiedy sa powtorki, bo ten odcinek BEST OF to chetnie bym sobie nagral
              • sonny_z_posen Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 12:27
                powtórki są w niedzielę zaraz po łysych konich chyba, o 17.15.
                Ciekawe czy kolejna seria będzie w przyszłosci??? Jeśli tak, to pewnie będą
                musieli zmienić Krzysia i Lucynę, bo majstry jak oglądają to pewnie pocztą
                pantoflową info sobie już zapodali i parka zbyt rozpoznawalna będzie.
                A za Lucyną też bym się obejrzał jakby mnie na tapetę wzięła ;)))
                • iwusia Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 13:05
                  oj tak hudraulicy byli the best!!! juz zreszta o tym gdzies pisałam. Ja akurat
                  oglądałąm ten odcinek Usterki i widziałam w całości wyczyny tych specjalistów
                  hhehehehe. Wyłam ze śmiechu i nie mogłam wyjśc z podziwu że jeszcze cos takiego
                  sie uchowało hehehehehe
                  Pan tapeciarz na drugim miejscu, jego twarz mówiła wzystko a nawet więcej,
                  czekałam tylko az oblize sie po same brwi na jej widok hehehehehe.
                  Pan na F....jakoś, po naszemu glazurnik chyba....jak dogadywał się w sprawie
                  ceny, te trzy szare komórki na krzyz wypisane na twarzy upojone piwem na dodatek
                  " jak dla pana tooooo niech bedzie 70!", "ajakby było nie dla
                  mnie?"..."toooo....tez 70!" hahahhahaahh ale w tym przypadku nieodzowna jest
                  wizja z fonia:))
                  • melissa79 Re: the best of USTERKA ;) 31.12.03, 08:00
                    "to" na F to fliziarz - po krakowsku Wasz glazurnik :)))

                    ja wyznaje spiskową teorie dziejów i czasami mam wrazenie ze niektóre osoby są
                    podstawiane i widowisko rezyserowane np. ten informatyk, który tak szybko
                    wpadł na to co jest nie tak, jakby wczesniej miał cynk. Podobnie z gosciem od
                    samochodu. przeciez te usterki są bardzo nietypowe, nie zdazają
                    sie "normalnie" przy uzytkowaniu sprzętu, wiec jak oni na nie wpadają???
                    • iwusia Re: the best of USTERKA ;) 31.12.03, 10:54
                      cały pic polega na tym że te usterki to jakies raczej drobnostki które moga
                      sie zdażyć każdemu. W sumie jakby było inaczej to cały ten program nie miałby
                      sensu.
      • ruda_szczurka Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 12:53
        też mam wrażenie że mordka znajoma skadś mi jest.
        i tez nie wiem skad..? moze prowadzil juz jakis program?
        • orzels Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 13:02
          Cooo.. meczy skad ta mordka znana, taaak?
          A "Twoj problem, nasza glowa" sie ogladalo w mlodosci, coooo?
          • aguszak Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 13:16
            oglądało się... teraz to mnie zabiłeś ;) W TPNG??? Jako kto?
            • Gość: kubu Re: the best of USTERKA ;) IP: 5.2.* / *.chello.pl 30.12.03, 14:30
              jako Agnieszka?
              :O
              • ruda_szczurka Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 14:36
                swoją kariere rozpoczął jako tytułowy Problem ale szybko awansował na
                Głowę :DDDDD
          • mijka Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 20:02
            orzels napisał:

            > Cooo.. meczy skad ta mordka znana, taaak?
            > A "Twoj problem, nasza glowa" sie ogladalo w mlodosci, coooo?

            Ja pamiętam stamtąd innego gościa, który był z Agnieszką...
            • oryginal Re: the best of USTERKA ;) 31.12.03, 00:15
              Sławek Sochacki :)
      • Gość: bebe Re: the best of USTERKA ;) IP: *.gl.digi.pl 30.12.03, 17:31
        Fliziarz :)
      • czarna_jagodka Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 21:17
        > zastanawailo mnie tylko, ze nie uzywaja slowa GLAZURNIK, tylko jakies inne
        > slowo (generalnie chyba jakis germanizm, bo nawiazywalo do slowa Fliesen -
        > plytki)

        Ja jestem ze Śląska, teraz mieszkam w Krakowie. Tu na płytki mówi sie flizy, a
        na tego kto je układa fliziarz. Przez długi czas nie mogłam załapać co te słowa
        oznaczaja.
        A u mnie na Śląsku mówi sie kafelki :)))
      • bulszyt Re: the best of USTERKA ;) 31.12.03, 00:53
        Gość portalu: kubu napisał(a):

        > pytanie techniczne: skad moge znac tego Krzyska? bo jakas taka znajoma twarz,
        > ale nie moge skojarzyc skad

        zazwyczaj stoi po drugiej stronie kamery - jest operatorem obrazu w tefałenie,
        więc faktycznie w telewizji go raczej nie widziałeś :)
      • Gość: OLO I Re: the best of USTERKA ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.03, 11:59
        Czyżby fliziarz?? Południowa Polska wita (Kraków szczególnie).
    • Gość: curly Re: the best of USTERKA ;) IP: 213.173.205.* 30.12.03, 15:15
      hehe...jeszcze dobry był facet od dywanów. Narcyz, który się często w łazience
      oglądał i co się na Lucynę rzucił:)
      Nie ogladałam odcinka w którym facet Krzysiowi panienkę rozbierającą się
      podrzucił. Ktos oglądał? Jak daleko zaszła?
      • cuddly Re: the best of USTERKA ;) 30.12.03, 18:53
        ja widzialm ten odcinek z panienka,ale z tego co pamietam to za duzo nie
        pokazali w tv;) ona sie rozebrala do rosolu i chyba na tym byl koniec:) w koncu
        Krzys wiedzial ze podglada go banda facetow;))))))))0
    • Gość: Tele-witz Re: the best of USTERKA ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.03, 21:56
      Najlepszy był bioenergoterapeuta, który położył Lucynie dłoń na łonie.
    • bulszyt Re: the best of USTERKA ;) 31.12.03, 00:56
      ruda_szczurka napisała:

      > ....popatrze sobie a co....
      > a remont sama zrobie ;)

      szkoda ze nie ma juz babci, tej co wystepowala w pierwszej edycji... moze ktos
      wie kim jest pani babcia kiedy nie występuje w Usterce?
    • Gość: curly Re: the best of USTERKA ;) IP: 213.173.205.* 31.12.03, 08:26
      Z tego odcinka o informatykach miałam niezły ubaw, bo był tam jako fachowiec
      gość którego znam. To taki samouk(żaden tam informatyk) ale jest niezły. Inna
      rzecz, że rozbroił nieprofesjonalnym podejściem:)

      Reklamuje się poprzez ulotki, znajomych, z polecenia, wiec podejrzewam, ze do
      tego programu są ściagani własnie tacy spece z ulotek na słupach. Stąd czasem
      takie różne "wynalazki-Złote Rączki" w programie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka