Dodaj do ulubionych

Symantec Polska

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 16.03.04, 06:26
Pracowal ktos lub pracuje w Warszawie w firmie Symantec Polska (biuro na Jana
Pawla?) Jacy ludzie, jakie kierownictwo, jakie warunki, atmosfera? Warto?
Obserwuj wątek
    • Gość: Nika Re: Symantec Polska IP: *.itpp.pl 20.04.04, 16:58
      Prowadziłam dla nich projekt rekrutacyjny (jestem headhunterem) dotyczący
      stanowiska sprzedażowego. Wymagające kierownictwo, ale potrafiące docenić
      pracownika i zbudować mu ścieżkę rozwoju zawodowego (nieźle płacą, inwestują w
      szkolenia). Warto pogadać. Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka