Gość: kalafiou IP: *.aster.pl / *.aster.pl 16.03.04, 06:26 Pracowal ktos lub pracuje w Warszawie w firmie Symantec Polska (biuro na Jana Pawla?) Jacy ludzie, jakie kierownictwo, jakie warunki, atmosfera? Warto? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Nika Re: Symantec Polska IP: *.itpp.pl 20.04.04, 16:58 Prowadziłam dla nich projekt rekrutacyjny (jestem headhunterem) dotyczący stanowiska sprzedażowego. Wymagające kierownictwo, ale potrafiące docenić pracownika i zbudować mu ścieżkę rozwoju zawodowego (nieźle płacą, inwestują w szkolenia). Warto pogadać. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś