agnieszka13_1 09.10.10, 19:46 Czy może ktoś z Państwa,uczęszczał na kurs podstaw obsługi komputera w warszawie na ul.Bagatela,jakie ma spostrzeżenia i sugestie dotyczące kursu.Proszę o odpowiedz.Kurs organizowany przez urząd pracy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj