09.10.10, 19:46
Czy może ktoś z Państwa,uczęszczał na kurs podstaw obsługi komputera w warszawie na ul.Bagatela,jakie ma spostrzeżenia i sugestie dotyczące kursu.Proszę o odpowiedz.Kurs organizowany przez urząd pracy
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka