Gość: Ania IP: *.ssnet.pl 04.08.04, 20:43 Może jest ktoś, kto pracuje w firmie Prokom? Interesuje mnie atmosfera w firmie, kultura firmy, kwestie socjalne, warunki pracy. Bardzo proszę o informacje, muszę być przygotowana do rozmowy:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj