IP: *.ssnet.pl 04.08.04, 20:43
Może jest ktoś, kto pracuje w firmie Prokom? Interesuje mnie atmosfera w
firmie, kultura firmy, kwestie socjalne, warunki pracy. Bardzo proszę o
informacje, muszę być przygotowana do rozmowy:)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka