Gość: aga IP: *.chello.pl 19.08.05, 11:53 Ktoś brał udział w rekrutacji na Team Leader, Reviewer? A moze ktoś pracuje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: j Re: ABN AMRO IP: 83.238.11.* 26.08.05, 10:42 dostalam zaproszenie na rekrutajce (reviewer). Nie wiem jeszcze czy pojde - na poczatku wydalo mi sie to interesujace, ale jak pomysle o calodziennym przegladaniu dokumentow bankowych.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewelina Re: ABN AMRO IP: *.chello.pl 26.08.05, 10:51 byłam na tych testach w HRK, poswieciłam im kilka godzin na zakichanego reviewra, rozwiązywałam durne zadania, robiłam z siebie idiotkę na zadaniu grupowym, przeszłam do super zaszczytnego etapu rozmowy w siedzibie banku gdzie dali mi do zrozumienia ze mam duze sznase byc zatrudniona i ze odezwą się jak zamkną rekrutację niezaleznie od tego czy wyniki będą na tak czy na nie, ale jakos na razie od ponad miesiąca cisza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kama Re: ABN AMRO IP: *.aster.pl 27.08.05, 14:08 A możesz powiedzieć jaką kaskę proponowali i na jakich warunkach? Właśnie zostałam zaproszona na rozmowę (też reviewer)i nie wiem czy zawracać sobie głowę. Z góry dzięki za odp.! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j Re: ABN AMRO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.05, 16:38 no wlasnie dlatego tez sie zastanawiam, czy warto - podczas rozmowy tel spytali o oczekiwania finansowe. Powiedzialam 2600 netto, spytali ocxywiscie, czy to kwota do negocjacji... co konkretnie bylo na tych testach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: ABN AMRO IP: *.chello.pl 28.08.05, 20:54 o kasie nie mówili nic Ty i tak powiedziałas mniej niz ja :) na testach było babranie sie w jakichs cyferkach, taka "papierkowa robota na czas", zadanie w grupie- musielismy nawzajem sie przekonywac, prezentowac jakies swoje pomysly,było tez czytanie na czas... w kazdym razie nie da sie przygotowac za bardzo Na rzomowie w ABN najpierw czekałam 20 minut az panie do mnie wyjdą, potem strasznie długo mnie maglowali, zrozumiałam ze mam duze szanse, powiedziały ze oddzwonią po moim urlopie nawet gdyby zrezygnowały ze mnie ale na razie dupa blada, na rzomowie byłam w lipcu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: ABN AMRO IP: *.chello.pl 28.08.05, 20:54 wkurzyłam się bo na serio mi zależało na tej pracy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j Re: ABN AMRO IP: 83.238.11.* 29.08.05, 11:49 hm, ale rekrutacja trwa, wiec moze jeszcze nie wszystko stracone... ja juz na pewno nie pojde na te testy dzis, wiec jeden kandydat mniej :) a mozesz zdradzic, ile sobie zazyczylas? no i przy jakiej kombinacji jezykowej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: ABN AMRO IP: *.chello.pl 29.08.05, 13:12 mam biegły hiszpański, dobry angielski i średni portugalski, biernie ruski i francuski. Powiedziałam im 3000 netto ;) Moze i nie wszystko stracone ale to juz bardzo długo trwa a ja bez pracy, z resztą trochę właśnie przez rekrutację do ABN straciłam jedną ofertę (gorszą ale lepszy rydz...) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j Re: ABN AMRO IP: 83.238.11.* 29.08.05, 13:32 znasz tyle języków i masz problemy ze znalezieniem pracy? :( zawsze mozesz uczyc, hiszpanski jest teraz muy de moda ;) powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: ABN AMRO IP: *.chello.pl 30.08.05, 11:41 ha, tak sie wsystkim wydaje a to nie takie proste :( prócz jezyków nie mam praktycznie innego doswiadczenia uczenie jezyków jest ok i praktycznie z tego teraz sie utrzymuje ale nigdzie nie chca dawac umowy o prace, no bo tez nigdzie nie daja wiecej niz 6 godzin tygodniowo, wiec to raczej tylko takie "dorabianie" :((( ale dzieki za słowa uznania :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Doradca personalny Re: ABN AMRO IP: *.acn.waw.pl 10.09.05, 17:21 Ewelino, tak na przyszłość - jeśli zależy Ci na jakiejś pracy, to przyjmij do wiadomości, że oprócz doswiadczenia zawodowego, znajomości języków, wykształcenia i predyspozycji, ważne są także kultura osobista, szeroko pojęty profesjonalizm i pewna taka, no... elegancja. Jeśli ktoś kto ubiega się o pracę w renomowanej firmie na odpowiedzialnym stanowisku pisze na publicznym forum takie rzeczy jak Ty, to naprawdę trudno go posądzac o cechy, o których wspomniałam. Nie przypuszczam, byś nie była uprzedzona, że spotkanie w firmie doradczej zajmie Ci 2-2,5 godziny Twego cennego czasu. Jeśli zadania sprawdzające umiejętność radzenia sobie z danymi liczbowymi są dla Ciebie durne, to wybacz, być może pomyliłaś się dobierając sobie oferty pracy? Może minęłaś się z powołaniem? Jeśli uważasz, że zrobiłaś z siebie idiotkę, to cóż... być może masz rację, nie będę z tym polemizować. Czasem zapominamy, że do forów internetowych ma dostęp każdy, także osoby, które odpowiadają za rekrutację, w tym także za "super zaszczytny etap w siedzibie firmy". Nasze komentarze świadcza o nas! Wystawiajmy sobie dobre świadectwo. Odpowiedz Link Zgłoś